Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 10983
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8126
    Týden:
    42
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:30 Dvůr Králové B - Malšovice 4:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Rudník - Chlumec n. C. B 4:1 (4:0)
    So 13.08. 17:00 Kocbeře - Nová Paka 1:2 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Jičín B - Trutnov C 4:0 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Valdice - Miletín 2:3 (1:2)
    So 13.08. 17:00 RMSK Cidlina B - Dolní Kalná 0:4 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 OHK Kratonohy B - Kobylice 6:1 (2:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Malšovice - RMSK Cidlina B 7:1 (3:0)
    So 20.08. 17:00 Kobylice - Dvůr Králové B 3:1 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Miletín - OHK Kratonohy B 2:5 (1:2)
    So 20.08. 17:00 Nová Paka - Jičín B 0:2 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Rudník - Kocbeře 0:3 (0:1)
    Ne 21.08. 14:00 Trutnov C - Valdice 4:3 (2:1)
    Ne 21.08. 17:00 Chlumec n. C. B - Dolní Kalná 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 Dvůr Králové B - Miletín 9:2 (6:1)
    So 27.08. 17:00 Kocbeře - Chlumec n. C. B 3:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Jičín B - Rudník 3:0k
    So 27.08. 17:00 Valdice - Nová Paka 5:0 (3:0)
    So 27.08. 17:00 RMSK Cidlina B - Kobylice 1:2 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Dolní Kalná - Malšovice 2:4 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 OHK Kratonohy B - Trutnov C 6:2 (3:0)

    4.kolo

    So 03.09. 14:00 Kocbeře - Jičín B 1:0 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Kobylice - Dolní Kalná 5:4 (2:2)
    So 03.09. 17:00 Miletín - RMSK Cidlina B 12:2 (6:1)
    So 03.09. 17:00 Nová Paka - OHK Kratonohy B 0:4 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Rudník - Valdice 0:5 (0:1)
    Ne 04.09. 14:15 Trutnov C - Dvůr Králové B 1:3 (0:3)
    Ne 04.09. 17:00 Chlumec n. C. B - Malšovice 4:3 np (3:3)

    5.kolo

    So 10.09. 10:30 Dvůr Králové B - Nová Paka 4:1 (2:1)
    So 10.09. 13:00 Jičín B - Chlumec n. C. B 3:2 (2:1)
    So 10.09. 17:00 Valdice - Kocbeře 0:1 (0:1)
    So 10.09. 17:00 RMSK Cidlina B - Trutnov C 2:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Dolní Kalná - Miletín 2:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Malšovice - Kobylice 3:2 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 OHK Kratonohy B - Rudník 12:1 (8:1)

    6.kolo

    So 17.09. 13:00 Trutnov C - Dolní Kalná 5:3 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Miletín - Malšovice 8:0 (4:0)
    So 17.09. 17:00 Nová Paka - RMSK Cidlina B 2:1 (1:0)
    So 17.09. 17:00 Rudník - Dvůr Králové B 3:2 (3:0)
    So 17.09. 17:00 Jičín B - Valdice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Chlumec n. C. B - Kobylice 2:7 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Kocbeře - OHK Kratonohy B 1:6 (0:1)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Valdice - Chlumec n. C. B 5:2 (2:0)
    So 24.09. 16:30 RMSK Cidlina B - Rudník 3:4 (3:2)
    So 24.09. 16:30 Dolní Kalná - Nová Paka 1:4 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Malšovice - Trutnov C 0:5 (0:3)
    So 24.09. 16:30 Kobylice - Miletín 3:1 (2:1)
    Ne 25.09. 14:00 Dvůr Králové B - Kocbeře 4:0 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 OHK Kratonohy B - Jičín B 2:1 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 Trutnov C - Kobylice 1:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Nová Paka - Malšovice 2:3 np (2:2)
    So 01.10. 16:30 Rudník - Dolní Kalná 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 RMSK Cidlina B - Kocbeře 0k:3
    So 01.10. 16:30 Jičín B - Dvůr Králové B 3:2 (2:0)
    Ne 02.10. 16:30 Chlumec n. C. B - Miletín 1:4 (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Valdice - OHK Kratonohy B 4:9 (2:5)

    9.kolo

    So 08.10. 14:00 Dvůr Králové B - Valdice 5:3 (3:1)
    So 08.10. 16:00 RMSK Cidlina B - Jičín B 2:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Dolní Kalná - Kocbeře 1:0 np (0:0)
    So 08.10. 16:00 Malšovice - Rudník 2:5 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Kobylice - Nová Paka 3:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Miletín - Trutnov C 5:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 OHK Kratonohy B - Chlumec n. C. B 13:0 (7:0)

    10.kolo

    So 15.10. 13:00 Kocbeře - Malšovice 3:2 (1:2)
    So 15.10. 16:00 Nová Paka - Miletín 1:4 (1:3)
    So 15.10. 16:00 Rudník - Kobylice 1:5 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Jičín B - Dolní Kalná 1:0 (0:0)
    So 15.10. 16:00 Valdice - RMSK Cidlina B 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Chlumec n. C. B - Trutnov C 3:2 (2:2)
    Ne 16.10. 16:00 OHK Kratonohy B - Dvůr Králové B 4:1 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 14:00 Dvůr Králové B - Chlumec n. C. B 4:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Dolní Kalná - Valdice 4:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Malšovice - Jičín B 3:0 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Kobylice - Kocbeře 5:2 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Miletín - Rudník 4:3 (2:2)
    So 22.10. 15:30 Trutnov C - Nová Paka 2:4 (1:3)
    Ne 23.10. 15:30 RMSK Cidlina B - OHK Kratonohy B 0:5 (0:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:30 Dvůr Králové B - RMSK Cidlina B 8:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Rudník - Trutnov C 3:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Kocbeře - Miletín 2:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Jičín B - Kobylice 1:3 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Valdice - Malšovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Chlumec n. C. B - Nová Paka 5:1 (3:1)
    Ne 30.10. 14:30 OHK Kratonohy B - Dolní Kalná 3:2 np (2:2)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 RMSK Cidlina B - Chlumec n. C. B 3:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Dolní Kalná - Dvůr Králové B 6:3 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Malšovice - OHK Kratonohy B 1:5 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Kobylice - Valdice 5:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Miletín - Jičín B 4:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Trutnov C - Kocbeře 3:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Nová Paka - Rudník 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 18.03. 12:00 Dvůr Králové B - Kobylice 0:2 (0:1)
    So 18.03. 13:30 Kocbeře - Rudník 2:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Dolní Kalná - Chlumec n. C. B 6:1 (4:0)
    So 18.03. 15:00 RMSK Cidlina B - Malšovice 2:3 np (2:2)
    So 18.03. 15:00 OHK Kratonohy B - Miletín 0:4 (0:1)
    So 18.03. 15:00 Valdice - Trutnov C 3:5 (3:2)
    So 18.03. 15:00 Jičín B - Nová Paka 2:3 (0:3)

    16.kolo

    So 25.03. 13:30 Trutnov C - OHK Kratonohy B 2:7 (1:3)
    So 25.03. 15:00 Rudník - Jičín B 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Nová Paka - Valdice 6:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Kobylice - RMSK Cidlina B 1:2 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Malšovice - Dolní Kalná 2:3 np (2:2)
    Ne 26.03. 15:00 Chlumec n. C. B - Kocbeře 3:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Miletín - Dvůr Králové B 0:1 (0:1)

    17.kolo

    So 01.04. 16:00 Malšovice - Chlumec n. C. B 1:3 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Dolní Kalná - Kobylice 2:1 (0:0)
    So 01.04. 16:00 RMSK Cidlina B - Miletín 1:2 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Valdice - Rudník 3:2 (2:1)
    So 01.04. 16:00 Jičín B - Kocbeře 1:0 np (0:0)
    Ne 02.04. 10:30 Dvůr Králové B - Trutnov C 6:1 (3:1)
    Ne 02.04. 16:00 OHK Kratonohy B - Nová Paka 4:1 (2:0)

    18.kolo

    So 08.04. 13:30 Kocbeře - Valdice 3:1 (2:1)
    So 08.04. 16:30 Rudník - OHK Kratonohy B 3:2 np (2:2)
    So 08.04. 16:30 Nová Paka - Dvůr Králové B 3:2 np (2:2)
    So 08.04. 16:30 Kobylice - Malšovice 2:3 (0:0)
    Ne 09.04. 14:00 Trutnov C - RMSK Cidlina B 3:0 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Chlumec n. C. B - Jičín B 2:3 (1:3)
    Ne 09.04. 16:30 Miletín - Dolní Kalná 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 15.04. 17:00 Kobylice - Chlumec n. C. B 3:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Malšovice - Miletín 1:0 np (0:0)
    So 15.04. 17:00 Dolní Kalná - Trutnov C 0:2 (0:2)
    So 15.04. 17:00 Valdice - Jičín B 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 RMSK Cidlina B - Nová Paka 5:1 (2:0)
    Ne 16.04. 17:00 Dvůr Králové B - Rudník 4:1 (3:1)
    Ne 16.04. 17:00 OHK Kratonohy B - Kocbeře 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 22.04. 17:00 Jičín B - OHK Kratonohy B 3:0
    So 22.04. 17:00 Rudník - RMSK Cidlina B 3:8 (2:4)
    So 22.04. 17:00 Nová Paka - Dolní Kalná 1:3 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Miletín - Kobylice 1:5 (1:2)
    Ne 23.04. 14:30 Trutnov C - Malšovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Chlumec n. C. B - Valdice 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 Kocbeře - Dvůr Králové B 2:1 (2:0)

    21.kolo

    So 29.04. 17:00 Kobylice - Trutnov C 8:0 (4:0)
    So 29.04. 17:00 Malšovice - Nová Paka 3:6 (2:5)
    So 29.04. 17:00 Kocbeře - RMSK Cidlina B 3:2 np (2:2)
    Ne 30.04. 14:00 OHK Kratonohy B - Valdice 13:1 (5:0)
    Ne 30.04. 17:00 Miletín - Chlumec n. C. B 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Dolní Kalná - Rudník 0:4 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Dvůr Králové B - Jičín B 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 06.05. 14:30 Kocbeře - Dolní Kalná 2:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Valdice - Dvůr Králové B 3:2 np (2:2)
    So 06.05. 17:00 Jičín B - RMSK Cidlina B 3:2 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Rudník - Malšovice 1:3 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Nová Paka - Kobylice 2:1 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Trutnov C - Miletín 1:3 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Chlumec n. C. B - OHK Kratonohy B 0:7 (0:3)

    23.kolo

    So 13.05. 17:00 Miletín - Nová Paka 3:2 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Kobylice - Rudník 3:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Malšovice - Kocbeře 5:1 (4:1)
    So 13.05. 17:00 RMSK Cidlina B - Valdice 8:2 (3:1)
    Ne 14.05. 14:00 Trutnov C - Chlumec n. C. B 5:0 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Dolní Kalná - Jičín B 4:1 (3:0)
    Ne 14.05. 17:00 Dvůr Králové B - OHK Kratonohy B 2:3 np (2:2)

    24.kolo

    So 20.05. 14:30 Kocbeře - Kobylice 2:3 (0:2)
    So 20.05. 17:00 OHK Kratonohy B - RMSK Cidlina B 11:0 (6:0)
    So 20.05. 17:00 Valdice - Dolní Kalná 2:4 (2:3)
    So 20.05. 17:00 Jičín B - Malšovice 6:1 (4:1)
    So 20.05. 17:00 Rudník - Miletín 4:3 np (3:3)
    So 20.05. 17:00 Nová Paka - Trutnov C 4:2 (3:0)
    Ne 21.05. 17:00 Chlumec n. C. B - Dvůr Králové B 1:2 (0:2)

    25.kolo

    26.05. 17:30 Trutnov C - Rudník 1:4
    So 27.05. 17:00 Nová Paka - Chlumec n. C. B 2:7
    So 27.05. 17:00 Kobylice - Jičín B 3:2
    So 27.05. 17:00 Malšovice - Valdice 10:0
    So 27.05. 17:00 Dolní Kalná - OHK Kratonohy B 2:3 np
    So 27.05. 17:00 RMSK Cidlina B - Dvůr Králové B 2:3 np
    Ne 28.05. 17:00 Miletín - Kocbeře 3:2 np (2:2)

    26.kolo

    St 31.05. 18:00 Jičín B - Miletín 1:2 (0:1)
    So 03.06. 10:00 Dvůr Králové B - Dolní Kalná 3:2 (2:1)
    So 03.06. 14:30 Kocbeře - Trutnov C 2:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 OHK Kratonohy B - Malšovice 3:4 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Valdice - Kobylice 1:5 (1:4)
    So 03.06. 17:00 Rudník - Nová Paka 2:1 np (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Chlumec n. C. B - RMSK Cidlina B 4:0 (3:0)

    14.kolo

    Čt 08.06. 18:00 Trutnov C - Jičín B 3:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Nová Paka - Kocbeře 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 17:00 Miletín - Valdice 10:1 (5:1)
    So 10.06. 17:00 Kobylice - OHK Kratonohy B 6:4 (2:2)
    So 10.06. 17:00 Malšovice - Dvůr Králové B 3:0 (kon:)
    So 10.06. 17:00 Dolní Kalná - RMSK Cidlina B 11:2 (7:1)
    Ne 11.06. 17:00 Chlumec n. C. B - Rudník 4:5 np (4:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 3 1 4 137:43 61
    2. 26 19 0 0 7 87:44 57
    3. 26 16 1 2 7 86:49 52
    4. 26 14 1 3 8 77:46 47
    5. 26 12 1 4 9 40:45 42
    6. 26 11 3 2 10 66:68 41
    7. 26 11 2 2 11 68:54 39
    8. 26 12 1 0 13 44:42 38
    9. 26 10 2 2 12 52:69 36
    10. 26 9 4 0 13 52:78 35
    11. 26 11 0 0 15 55:74 33
    12. 26 8 0 3 15 52:97 27
    13. 26 6 1 1 18 46:93 21
    14. 26 5 1 0 20 49:109 17