Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 10974
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    26835
    Týden:
    84
    Dnes:
    18
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Suché Lazce - Velké Heraltice 3:3 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Světlá Hora - Chomýž 1:3 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Žimrovice - Zlatníky 1:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Otice - Slavkov 1:2 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Karlovice - Kylešovice 2:1 (1:1)
    So 13.08. 17:00 Úvalno - Bruntál B 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Velké Hoštice - M.Albrechtice 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Bruntál B - Suché Lazce 0:2 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Kylešovice - Úvalno 2:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Chomýž - Velké Hoštice 3:2 (0:2)
    Ne 21.08. 10:00 Zlatníky - Otice 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 13:00 Velké Heraltice - Světlá Hora 3:1 (3:1)
    Ne 21.08. 14:00 M.Albrechtice - Žimrovice 2:2 (1:2)
    Ne 21.08. 17:00 Slavkov - Karlovice 6:2 (3:2)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Karlovice - Zlatníky 1:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Úvalno - Slavkov 0:4 (0:2)
    So 27.08. 17:00 Suché Lazce - Světlá Hora 4:0 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Velké Hoštice - Velké Heraltice 2:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Žimrovice - Chomýž 2:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Otice - M.Albrechtice 2:2 (1:2)
    So 27.08. 17:00 Bruntál B - Kylešovice 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Kylešovice - Suché Lazce 1:2 (1:0)
    So 03.09. 16:30 M.Albrechtice - Karlovice 0:3 (0:1)
    So 03.09. 16:30 Chomýž - Otice 2:2 (2:1)
    So 03.09. 16:30 Velké Heraltice - Žimrovice 5:1 (3:0)
    So 03.09. 16:30 Světlá Hora - Velké Hoštice 5:1 (3:0)
    Ne 04.09. 10:00 Zlatníky - Úvalno 6:1 (2:1)
    Ne 04.09. 16:30 Slavkov - Bruntál B 2:1 (0:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Suché Lazce - Velké Hoštice 3:2 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Žimrovice - Světlá Hora 6:3 (4:1)
    So 10.09. 16:00 Otice - Velké Heraltice 3:3 (0:3)
    So 10.09. 16:00 Karlovice - Chomýž 3:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Úvalno - M.Albrechtice 1:5 (1:3)
    So 10.09. 16:00 Bruntál B - Zlatníky 3:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Kylešovice - Slavkov 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 16:00 M.Albrechtice - Bruntál B 2:2 (1:1)
    So 17.09. 16:00 Chomýž - Úvalno 3:2 (1:2)
    So 17.09. 16:00 Velké Heraltice - Karlovice 1:0 (1:0)
    So 17.09. 16:00 Světlá Hora - Otice 0:4 (0:2)
    So 17.09. 16:00 Velké Hoštice - Žimrovice 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 10:00 Zlatníky - Kylešovice 5:1 (1:0)
    Ne 18.09. 16:00 Slavkov - Suché Lazce 2:1 (0:0)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Suché Lazce - Žimrovice 2:2 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Otice - Velké Hoštice 1:4 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Karlovice - Světlá Hora 6:2 (3:0)
    So 24.09. 16:00 Úvalno - Velké Heraltice 2:6 (1:3)
    So 24.09. 16:00 Bruntál B - Chomýž 4:3 (3:1)
    So 24.09. 16:00 Kylešovice - M.Albrechtice 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 16:00 Slavkov - Zlatníky 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:30 Zlatníky - Suché Lazce 1:1 (1:1)
    So 01.10. 15:30 M.Albrechtice - Slavkov 2:3 (1:1)
    So 01.10. 15:30 Chomýž - Kylešovice 1:2 (0:1)
    So 01.10. 15:30 Velké Heraltice - Bruntál B 4:0 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Světlá Hora - Úvalno 2:1 (0:0)
    So 01.10. 15:30 Velké Hoštice - Karlovice 4:6 (1:3)
    So 01.10. 15:30 Žimrovice - Otice 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Suché Lazce - Otice 4:0 (4:0)
    So 08.10. 15:00 Karlovice - Žimrovice 5:1 (3:1)
    So 08.10. 15:00 Úvalno - Velké Hoštice 0:2 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Bruntál B - Světlá Hora 1:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Kylešovice - Velké Heraltice 1:3 (0:1)
    Ne 09.10. 10:00 Zlatníky - M.Albrechtice 2:3 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Slavkov - Chomýž 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 M.Albrechtice - Suché Lazce 4:3 (2:1)
    So 15.10. 15:00 Chomýž - Zlatníky 7:0
    So 15.10. 15:00 Velké Heraltice - Slavkov 1:1 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Světlá Hora - Kylešovice 2:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Velké Hoštice - Bruntál B 2:2 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Žimrovice - Úvalno 4:2 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Otice - Karlovice 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Suché Lazce - Karlovice 3:1 (2:0)
    So 22.10. 14:00 Úvalno - Otice 1:1 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Bruntál B - Žimrovice 5:0 (3:0)
    So 22.10. 14:00 Kylešovice - Velké Hoštice 6:0 (1:0)
    So 22.10. 14:00 M.Albrechtice - Chomýž 3:1 (3:1)
    Ne 23.10. 10:00 Zlatníky - Velké Heraltice 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 14:00 Slavkov - Světlá Hora 4:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Chomýž - Suché Lazce 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Velké Heraltice - M.Albrechtice 3:1 (2:0)
    So 29.10. 14:00 Světlá Hora - Zlatníky 3:2 (1:2)
    So 29.10. 14:00 Velké Hoštice - Slavkov 0:5 (0:3)
    So 29.10. 14:00 Žimrovice - Kylešovice 2:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Otice - Bruntál B 2:2 (0:2)
    So 29.10. 14:00 Karlovice - Úvalno 9:3 (6:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Úvalno - Suché Lazce 4:2 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Bruntál B - Karlovice 3:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Zlatníky - Velké Hoštice 5:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 M.Albrechtice - Světlá Hora 3:2 (1:2)
    So 05.11. 14:00 Chomýž - Velké Heraltice 4:1 (2:1)
    So 05.11. 14:30 Kylešovice - Otice 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Slavkov - Žimrovice 6:1 (4:0)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Suché Lazce - Bruntál B 4:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Úvalno - Kylešovice 2:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Karlovice - Slavkov 0:4 (0:3)
    So 25.03. 15:00 Otice - Zlatníky 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Žimrovice - M.Albrechtice 1:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Světlá Hora - Velké Heraltice 0:4 (0:1)
    Ne 26.03. 14:00 Velké Hoštice - Chomýž 2:0 (1:0)

    17.kolo

    So 01.04. 15:30 Světlá Hora - Suché Lazce 0:3 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Velké Heraltice - Velké Hoštice 4:1 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Chomýž - Žimrovice 5:2 (2:1)
    So 01.04. 15:30 M.Albrechtice - Otice 2:1 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Kylešovice - Bruntál B 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 Zlatníky - Karlovice 3:1 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Slavkov - Úvalno 8:0 (4:0)

    18.kolo

    So 08.04. 15:30 Suché Lazce - Kylešovice 3:2 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Bruntál B - Slavkov 0:1 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Úvalno - Zlatníky 4:0 (2:0)
    So 08.04. 15:30 Karlovice - M.Albrechtice 1:3 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Otice - Chomýž 4:1 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Žimrovice - Velké Heraltice 5:1 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Velké Hoštice - Světlá Hora 5:1 (2:1)

    19.kolo

    So 15.04. 16:00 Velké Hoštice - Suché Lazce 1:3
    So 15.04. 16:00 Světlá Hora - Žimrovice 1:5
    So 15.04. 16:00 Velké Heraltice - Otice 2:2
    So 15.04. 16:00 Chomýž - Karlovice 2:2 (1:1)
    So 15.04. 16:00 M.Albrechtice - Úvalno 1:2
    Ne 16.04. 10:00 Zlatníky - Bruntál B 2:6 (2:4)
    Ne 16.04. 16:00 Slavkov - Kylešovice 2:1

    20.kolo

    So 22.04. 14:30 Kylešovice - Zlatníky 1:1 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Suché Lazce - Slavkov 1:3 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Otice - Světlá Hora 0:1 (0:0)
    Po 01.05. 15:00 Bruntál B - M.Albrechtice 5:0
    Po 01.05. 16:00 Karlovice - Velké Heraltice 0:6 (0:2)
    Po 01.05. 16:30 Úvalno - Chomýž 0:1
    Po 08.05. 16:30 Žimrovice - Velké Hoštice 8:0

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Velké Hoštice - Otice 0:2
    So 29.04. 16:30 Velké Heraltice - Úvalno 4:0
    Po 08.05. 17:00 Světlá Hora - Karlovice 2:4 (0:2)
    St 10.05. 18:00 M.Albrechtice - Kylešovice 0:1 (0:1)
    St 10.05. 18:00 Zlatníky - Slavkov 0:7 (0:5)
    St 17.05. 17:00 Chomýž - Bruntál B 2:3
    Čt 18.05. 18:00 Žimrovice - Suché Lazce 2:2

    22.kolo

    So 06.05. 15:00 Otice - Žimrovice 1:4
    So 06.05. 16:30 Suché Lazce - Zlatníky 4:1
    So 06.05. 16:30 Kylešovice - Chomýž 5:2
    So 06.05. 16:30 Bruntál B - Velké Heraltice 0:2
    So 06.05. 16:30 Úvalno - Světlá Hora 2:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Karlovice - Velké Hoštice 2:3 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Slavkov - M.Albrechtice 3:0

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Otice - Suché Lazce 0:2
    So 13.05. 16:30 Žimrovice - Karlovice 3:1 (2:1)
    So 13.05. 16:30 Velké Hoštice - Úvalno 2:5
    So 13.05. 16:30 Světlá Hora - Bruntál B 2:6 (0:5)
    So 13.05. 16:30 Velké Heraltice - Kylešovice 5:2
    So 13.05. 16:30 Chomýž - Slavkov 3:2
    So 13.05. 16:30 M.Albrechtice - Zlatníky 3:2

    24.kolo

    So 20.05. 17:00 Zlatníky - Chomýž 4:2
    So 20.05. 17:00 Kylešovice - Světlá Hora 1:1
    So 20.05. 17:00 Bruntál B - Velké Hoštice 8:2
    So 20.05. 17:00 Úvalno - Žimrovice 1:2
    So 20.05. 17:00 Karlovice - Otice 2:0
    Ne 21.05. 17:00 Suché Lazce - M.Albrechtice 3:0
    Ne 21.05. 17:00 Slavkov - Velké Heraltice 2:2 (2:0)

    25.kolo

    So 27.05. 10:00 Velké Heraltice - Zlatníky 8:1 (4:0)
    So 27.05. 17:00 Karlovice - Suché Lazce 2:2
    So 27.05. 17:00 Otice - Úvalno 0:4
    So 27.05. 17:00 Žimrovice - Bruntál B 3:0
    So 27.05. 17:00 Velké Hoštice - Kylešovice 2:1
    So 27.05. 17:00 Světlá Hora - Slavkov 1:0
    So 27.05. 17:00 Chomýž - M.Albrechtice 2:1

    26.kolo

    So 03.06. 17:00 Suché Lazce - Chomýž 2:0
    So 03.06. 17:00 M.Albrechtice - Velké Heraltice 1:2 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Kylešovice - Žimrovice 0:0
    So 03.06. 17:00 Bruntál B - Otice 4:1 (4:0)
    So 03.06. 17:00 Úvalno - Karlovice 5:2 (4:0)
    Ne 04.06. 10:00 Zlatníky - Světlá Hora 6:0
    Ne 04.06. 17:00 Slavkov - Velké Hoštice 5:0

    15.kolo

    So 10.06. 17:00 Velké Heraltice - Suché Lazce 4:0
    So 10.06. 17:00 Chomýž - Světlá Hora 4:1 (1:1)
    So 10.06. 17:00 M.Albrechtice - Velké Hoštice 1:2
    So 10.06. 17:00 Kylešovice - Karlovice 1:3
    So 10.06. 17:00 Bruntál B - Úvalno 5:2
    Ne 11.06. 10:00 Zlatníky - Žimrovice 2:1
    Ne 11.06. 17:00 Slavkov - Otice 4:4 (2:3)

    14.kolo

    So 17.06. 15:00 Žimrovice - Slavkov 2:4 (1:2)
    So 17.06. 17:00 Suché Lazce - Úvalno 3:0k
    So 17.06. 17:00 Karlovice - Bruntál B 5:4
    So 17.06. 17:00 Otice - Kylešovice 1:4 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Velké Hoštice - Zlatníky 1:4
    So 17.06. 17:00 Světlá Hora - M.Albrechtice 3:1
    So 17.06. 17:00 Velké Heraltice - Chomýž 6:0 (3:0)
    Správce soutěže: Josef Beránek

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 88:23 66
    2. 26 17 6 3 85:35 57
    3. 26 15 5 6 62:37 50
    4. 26 13 4 9 70:49 43
    5. 26 12 6 8 65:55 42
    6. 26 11 3 12 65:66 36
    7. 26 11 2 13 53:59 35
    8. 26 10 5 11 54:63 35
    9. 26 9 4 13 45:55 31
    10. 26 8 5 13 42:47 29
    11. 26 9 2 15 43:82 29
    12. 26 8 1 17 46:78 25
    13. 26 7 1 18 34:80 22
    14. 26 4 7 15 36:59 19