Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 10968
  • Návštěvy: 66/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    33811
    Týden:
    66
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 15:00 Chlebičov - Jakubčovice 4:1 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Krásné Loučky - Kravaře 1:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Štítina - Ludgeřovice 2:4 (0:0)
    Ne 14.08. 10:00 Mokré Lazce - Oldřišov 1:3 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Bolatice - Bohuslavice 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Darkovičky - Vítkov 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Štěpánkovice - Stará Bělá 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 17:00 Stará Bělá - Krásné Loučky 3:1 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Ludgeřovice - Štěpánkovice 4:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Vítkov - Štítina 3:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Jakubčovice - Bolatice 2:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Kravaře - Mokré Lazce 4:2 (2:2)
    Ne 21.08. 17:00 Bohuslavice - Darkovičky 1:3 (1:2)
    Ne 21.08. 17:00 Oldřišov - Chlebičov 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 15:00 Chlebičov - Kravaře 2:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Krásné Loučky - Mokré Lazce 2:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Štítina - Bohuslavice 5:3 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Stará Bělá - Ludgeřovice 4:2 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Bolatice - Oldřišov 1:2 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Darkovičky - Jakubčovice 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Štěpánkovice - Vítkov 1:3 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:30 Ludgeřovice - Krásné Loučky 3:0 (1:0)
    So 03.09. 16:30 Vítkov - Stará Bělá 1:1 (0:0)
    So 03.09. 16:30 Jakubčovice - Štítina 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:00 Mokré Lazce - Chlebičov 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:30 Bohuslavice - Štěpánkovice 1:4 (0:4)
    Ne 04.09. 16:30 Oldřišov - Darkovičky 3:3 (3:1)
    Ne 04.09. 16:30 Kravaře - Bolatice 3:1 (2:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Krásné Loučky - Chlebičov 1:3 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Štítina - Oldřišov 1:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Stará Bělá - Bohuslavice 5:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Ludgeřovice - Vítkov 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Bolatice - Mokré Lazce 2:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Darkovičky - Kravaře 1:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Štěpánkovice - Jakubčovice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    St 14.09. 17:00 Jakubčovice - Stará Bělá 3:0 (3:0)
    So 17.09. 15:30 Chlebičov - Bolatice 2:0 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Vítkov - Krásné Loučky 6:2 (2:2)
    Ne 18.09. 10:00 Mokré Lazce - Darkovičky 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Bohuslavice - Ludgeřovice 0:0 (0:0)
    Ne 18.09. 16:00 Oldřišov - Štěpánkovice 4:2 (1:1)
    Ne 18.09. 16:00 Kravaře - Štítina 1:2 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 16:00 Krásné Loučky - Bolatice 1:0 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Štítina - Mokré Lazce 1:1 (1:0)
    So 24.09. 16:00 Stará Bělá - Oldřišov 2:2 (1:2)
    So 24.09. 16:00 Ludgeřovice - Jakubčovice 4:1 (0:0)
    So 24.09. 16:00 Vítkov - Bohuslavice 2:2 (0:1)
    Ne 25.09. 16:00 Darkovičky - Chlebičov 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 16:00 Štěpánkovice - Kravaře 3:2 (3:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Chlebičov - Štítina 2:3 (0:1)
    So 01.10. 15:30 Jakubčovice - Vítkov 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 10:00 Mokré Lazce - Štěpánkovice 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Bohuslavice - Krásné Loučky 3:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:30 Oldřišov - Ludgeřovice 4:4 (3:3)
    Ne 02.10. 15:30 Kravaře - Stará Bělá 2:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:30 Bolatice - Darkovičky 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Krásné Loučky - Darkovičky 4:3 (2:2)
    So 08.10. 15:00 Štítina - Bolatice 3:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Stará Bělá - Mokré Lazce 4:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Ludgeřovice - Kravaře 2:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Vítkov - Oldřišov 6:3 (4:0)
    Ne 09.10. 14:15 Štěpánkovice - Chlebičov 4:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Bohuslavice - Jakubčovice 3:1 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Jakubčovice - Krásné Loučky 2:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Chlebičov - Stará Bělá 1:2 (1:1)
    Ne 16.10. 10:00 Mokré Lazce - Ludgeřovice 2:3 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Oldřišov - Bohuslavice 5:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Kravaře - Vítkov 4:3 (2:2)
    Ne 16.10. 15:00 Bolatice - Štěpánkovice 3:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 Darkovičky - Štítina 0:1 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:00 Krásné Loučky - Štítina 2:0 (1:0)
    So 22.10. 14:00 Stará Bělá - Bolatice 2:1 (2:0)
    So 22.10. 14:00 Ludgeřovice - Chlebičov 1:1 (1:1)
    So 22.10. 14:00 Vítkov - Mokré Lazce 0:3 (0:0)
    So 22.10. 14:00 Jakubčovice - Oldřišov 6:1 (2:1)
    Ne 23.10. 14:00 Štěpánkovice - Darkovičky 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:00 Bohuslavice - Kravaře 1:5 (0:2)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Chlebičov - Vítkov 3:1 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Štítina - Štěpánkovice 4:1 (0:0)
    Ne 30.10. 10:00 Mokré Lazce - Bohuslavice 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Oldřišov - Krásné Loučky 7:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:00 Kravaře - Jakubčovice 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:00 Bolatice - Ludgeřovice 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:00 Darkovičky - Stará Bělá 3:1 (1:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Štěpánkovice - Krásné Loučky 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Stará Bělá - Štítina 4:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Ludgeřovice - Darkovičky 2:2 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Vítkov - Bolatice 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Jakubčovice - Mokré Lazce 4:2 (3:2)
    Ne 06.11. 14:00 Bohuslavice - Chlebičov 2:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Oldřišov - Kravaře 1:3 (1:1)

    16.kolo

    So 25.03. 15:00 Krásné Loučky - Stará Bělá 0:3 (0:3)
    So 25.03. 15:00 Štítina - Vítkov 3:2 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Chlebičov - Oldřišov 2:2 (1:1)
    Ne 26.03. 10:00 Mokré Lazce - Kravaře 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Štěpánkovice - Ludgeřovice 3:5 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Darkovičky - Bohuslavice 7:1 (6:1)
    Ne 26.03. 15:00 Bolatice - Jakubčovice 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 01.04. 15:30 Jakubčovice - Darkovičky 2:1 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Vítkov - Štěpánkovice 1:2 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Ludgeřovice - Stará Bělá 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 Mokré Lazce - Krásné Loučky 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Kravaře - Chlebičov 3:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Oldřišov - Bolatice 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bohuslavice - Štítina 1:1 (0:1)

    18.kolo

    So 08.04. 15:00 Chlebičov - Mokré Lazce 2:0 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Krásné Loučky - Ludgeřovice 1:1 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Stará Bělá - Vítkov 3:1 (2:1)
    So 08.04. 15:30 Štítina - Jakubčovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Štěpánkovice - Bohuslavice 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Darkovičky - Oldřišov 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Bolatice - Kravaře 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 15.04. 16:00 Chlebičov - Krásné Loučky 1:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Jakubčovice - Štěpánkovice 2:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Vítkov - Ludgeřovice 2:1 (1:1)
    Ne 16.04. 10:00 Mokré Lazce - Bolatice 1:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Kravaře - Darkovičky 1:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Oldřišov - Štítina 2:4 (1:3)
    Ne 16.04. 16:00 Bohuslavice - Stará Bělá 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 22.04. 16:00 Ludgeřovice - Bohuslavice 3:2 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Stará Bělá - Jakubčovice 6:1 (1:1)
    So 22.04. 16:00 Štítina - Kravaře 1:5 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Štěpánkovice - Oldřišov 4:1 (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Darkovičky - Mokré Lazce 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Bolatice - Chlebičov 1:0 (0:0)
    Čt 25.05. 17:30 Krásné Loučky - Vítkov 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 29.04. 16:30 Jakubčovice - Ludgeřovice 4:2 (2:1)
    Ne 30.04. 10:00 Mokré Lazce - Štítina 2:0 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Bolatice - Krásné Loučky 4:0 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Kravaře - Štěpánkovice 5:3 (2:2)
    Ne 30.04. 16:30 Oldřišov - Stará Bělá 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Bohuslavice - Vítkov 1:3 (0:1)
    St 10.05. 18:00 Chlebičov - Darkovičky 1:1 (0:1)

    22.kolo

    So 06.05. 16:30 Krásné Loučky - Bohuslavice 5:0 (4:0)
    So 06.05. 16:30 Vítkov - Jakubčovice 0:1 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Ludgeřovice - Oldřišov 1:2 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Stará Bělá - Kravaře 2:1 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Štítina - Chlebičov 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Štěpánkovice - Mokré Lazce 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Darkovičky - Bolatice 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 13.05. 16:30 Jakubčovice - Bohuslavice 5:1 (3:0)
    Ne 14.05. 10:00 Mokré Lazce - Stará Bělá 1:4 (0:2)
    Ne 14.05. 16:30 Darkovičky - Krásné Loučky 4:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Bolatice - Štítina 5:3 (2:2)
    Ne 14.05. 16:30 Kravaře - Ludgeřovice 3:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Oldřišov - Vítkov 0:2 (0:2)
    St 24.05. 18:00 Chlebičov - Štěpánkovice 2:0 (1:0)

    24.kolo

    So 20.05. 17:00 Krásné Loučky - Jakubčovice 1:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Vítkov - Kravaře 3:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Ludgeřovice - Mokré Lazce 3:0 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Stará Bělá - Chlebičov 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Štítina - Darkovičky 0:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Bohuslavice - Oldřišov 1:4 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Štěpánkovice - Bolatice 1:4 (1:2)

    25.kolo

    So 27.05. 15:00 Chlebičov - Ludgeřovice 1:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Štítina - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:00 Mokré Lazce - Vítkov 1:3 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Darkovičky - Štěpánkovice 1:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Bolatice - Stará Bělá 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Kravaře - Bohuslavice 4:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Oldřišov - Jakubčovice 0:5 (0:1)

    26.kolo

    Čt 01.06. 18:00 Vítkov - Chlebičov 1:2 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Krásné Loučky - Oldřišov 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Jakubčovice - Kravaře 3:3 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Ludgeřovice - Bolatice 1:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Stará Bělá - Darkovičky 4:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Bohuslavice - Mokré Lazce 2:8 (2:3)
    Ne 04.06. 17:00 Štěpánkovice - Štítina 1:3 (1:2)

    15.kolo

    So 10.06. 17:00 Jakubčovice - Chlebičov 7:1 (3:0)
    So 10.06. 17:00 Vítkov - Darkovičky 2:3 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Ludgeřovice - Štítina 5:1 (4:1)
    So 10.06. 17:00 Stará Bělá - Štěpánkovice 3:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Kravaře - Krásné Loučky 4:0 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Oldřišov - Mokré Lazce 1:3 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Bohuslavice - Bolatice 1:1 (1:1)

    14.kolo

    So 17.06. 14:30 Darkovičky - Ludgeřovice 1:0 (0:0)
    So 17.06. 15:00 Chlebičov - Bohuslavice 2:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Krásné Loučky - Štěpánkovice 1:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Štítina - Stará Bělá 0:3 (0:2)
    So 17.06. 17:00 Bolatice - Vítkov 4:2 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Mokré Lazce - Jakubčovice 2:1 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Kravaře - Oldřišov 2:3 (1:1)
    Správce soutěže: Marek Koraba

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 6 3 65:28 57
    2. 26 13 4 9 58:42 43
    3. 26 13 4 9 41:30 43
    4. 26 11 9 6 55:40 42
    5. 26 11 8 7 46:35 41
    6. 26 12 4 10 60:44 40
    7. 26 11 4 11 41:52 37
    8. 26 10 5 11 41:44 35
    9. 26 10 3 13 42:46 33
    10. 26 9 6 11 54:61 33
    11. 26 10 2 14 51:47 32
    12. 26 10 2 14 31:55 32
    13. 26 9 4 13 43:54 31
    14. 26 2 7 17 30:80 13