Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 10967
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22038
    Týden:
    101
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:30 J. Hradec - Planá n.L. 4:1 (1:0)
    So 13.08. 10:30 Třeboň - Protivín 0:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Čimelice - Katovice 2:1 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Soběslav - Písek B 2:1 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Milevsko - Dačice 5:0 (3:0)
    So 13.08. 17:00 Osek - Ševětín 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Rudolfov - Želeč 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Hluboká - Olešník 5:2 (3:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Ševětín - Rudolfov 0:1 (0:0)
    So 20.08. 13:15 Písek B - Milevsko 2:2 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Katovice - Olešník 3:3 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Želeč - Hluboká 2:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Dačice - Osek 5:2 (2:2)
    So 20.08. 17:00 Protivín - Soběslav 1:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Planá n.L. - Třeboň 2:3 (0:2)
    So 20.08. 17:00 Čimelice - J. Hradec 4:0 (3:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 J. Hradec - Katovice 3:2 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Soběslav - Planá n.L. 5:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Rudolfov - Dačice 4:2 (2:1)
    So 27.08. 17:00 Olešník - Želeč 1:4 (1:0)
    Ne 28.08. 10:30 Třeboň - Čimelice 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 15:00 Osek - Písek B 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Milevsko - Protivín 1:3 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Hluboká - Ševětín 1:0 (1:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Ševětín - Olešník 0:3 (0:0)
    So 03.09. 10:30 J. Hradec - Třeboň 0:1 (0:0)
    So 03.09. 13:15 Písek B - Rudolfov 1:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Katovice - Želeč 1:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Dačice - Hluboká 1:1 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Protivín - Osek 2:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Čimelice - Soběslav 1:1 (1:1)
    Ne 04.09. 13:30 Planá n.L. - Milevsko 3:2 (2:2)

    5.kolo

    So 10.09. 17:00 Soběslav - J. Hradec 0:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Osek - Planá n.L. 0:2 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Rudolfov - Protivín 2:0 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Želeč - Ševětín 8:1 (3:0)
    Ne 11.09. 10:30 Třeboň - Katovice 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 13:30 Hluboká - Písek B 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 15:00 Olešník - Dačice 3:7 (1:4)
    Ne 11.09. 17:00 Milevsko - Čimelice 2:3 (1:2)

    6.kolo

    So 17.09. 10:30 J. Hradec - Milevsko 0:1 (0:1)
    So 17.09. 13:15 Písek B - Olešník 6:0 (3:0)
    So 17.09. 16:30 Katovice - Ševětín 5:0 (3:0)
    So 17.09. 16:30 Dačice - Želeč 0:2 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Protivín - Hluboká 1:1 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Planá n.L. - Rudolfov 0:3 (0:0)
    So 17.09. 16:30 Čimelice - Osek 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Třeboň - Soběslav 1:2 (0:2)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Ševětín - Dačice 0:2 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Soběslav - Katovice 2:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Rudolfov - Čimelice 1:1 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Olešník - Protivín 0:3 (0:1)
    So 24.09. 16:30 Želeč - Písek B 4:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:00 Osek - J. Hradec 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Milevsko - Třeboň 0:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Hluboká - Planá n.L. 5:1 (2:1)

    15.kolo

    St 28.09. 10:00 Hluboká - Katovice 2:1 (1:0)
    St 28.09. 10:15 Ševětín - Milevsko 0:1 (0:1)
    St 28.09. 13:15 Písek B - Třeboň 2:1 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Olešník - Rudolfov 1:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Želeč - Osek 5:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Dačice - Soběslav 0:5 (0:4)
    St 28.09. 16:30 Protivín - J. Hradec 1:1 (1:1)
    St 28.09. 16:30 Planá n.L. - Čimelice 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 01.10. 10:30 J. Hradec - Rudolfov 5:1 (1:0)
    So 01.10. 13:15 Písek B - Ševětín 3:1 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Katovice - Dačice 6:2 (3:0)
    So 01.10. 16:00 Protivín - Želeč 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:00 Planá n.L. - Olešník 0:3 (0:1)
    So 01.10. 16:00 Čimelice - Hluboká 5:0 (4:0)
    So 01.10. 16:00 Soběslav - Milevsko 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:30 Třeboň - Osek 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Ševětín - Protivín 1:2 (0:2)
    So 08.10. 10:30 Želeč - Planá n.L. 2:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Milevsko - Katovice 0:1 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Rudolfov - Třeboň 1:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Olešník - Čimelice 0:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Dačice - Písek B 5:2 (3:0)
    Ne 09.10. 15:00 Osek - Soběslav 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Hluboká - J. Hradec 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:30 J. Hradec - Olešník 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Katovice - Písek B 1:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Protivín - Dačice 6:1 (5:1)
    So 15.10. 15:30 Planá n.L. - Ševětín 1:2 (0:1)
    So 15.10. 15:30 Čimelice - Želeč 0:1 (0:0)
    So 15.10. 15:30 Soběslav - Rudolfov 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 10:30 Třeboň - Hluboká 4:1 (3:1)
    Ne 16.10. 15:30 Milevsko - Osek 2:2 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Ševětín - Čimelice 2:1 (0:0)
    So 22.10. 13:15 Písek B - Protivín 0:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Osek - Katovice 2:3 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Rudolfov - Milevsko 1:1 (1:1)
    So 22.10. 15:30 Olešník - Třeboň 2:1 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Želeč - J. Hradec 1:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Dačice - Planá n.L. 2:2 (1:2)
    Ne 23.10. 15:30 Hluboká - Soběslav 3:0 (0:0)

    12.kolo

    So 29.10. 10:30 J. Hradec - Ševětín 3:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Katovice - Protivín 0:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Planá n.L. - Písek B 0:3 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Čimelice - Dačice 2:1 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Soběslav - Olešník 5:1 (4:0)
    So 29.10. 14:30 Osek - Rudolfov 2:0 (2:0)
    Ne 30.10. 10:30 Třeboň - Želeč 1:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Milevsko - Hluboká 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Ševětín - Třeboň 1:1 (0:0)
    So 05.11. 10:30 Želeč - Soběslav 2:3 (1:1)
    So 05.11. 13:15 Písek B - Čimelice 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Rudolfov - Katovice 0:5 (0:2)
    So 05.11. 14:00 Olešník - Milevsko 1:2 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Dačice - J. Hradec 0:4 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Hluboká - Osek 0:2 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Protivín - Planá n.L. 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 12.11. 10:30 J. Hradec - Písek B 1:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Katovice - Planá n.L. 6:2 (4:1)
    So 12.11. 13:30 Soběslav - Ševětín 3:1 (1:1)
    So 12.11. 13:30 Osek - Olešník 4:1 (2:0)
    So 12.11. 13:30 Rudolfov - Hluboká 3:0 (3:0)
    Ne 13.11. 10:30 Třeboň - Dačice 8:3 (4:1)
    Ne 13.11. 13:30 Milevsko - Želeč 1:1 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Čimelice - Protivín 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 11.03. 13:00 Planá n.L. - J. Hradec 1:1 (1:0)
    So 11.03. 13:15 Písek B - Soběslav 1:1 (0:0)
    So 11.03. 13:30 Katovice - Čimelice 2:1 (2:0)
    So 11.03. 13:30 Dačice - Milevsko 1:0 (1:0)
    So 11.03. 13:30 Ševětín - Osek 2:0 (2:0)
    So 11.03. 13:30 Želeč - Rudolfov 5:0 (4:0)
    So 11.03. 13:30 Olešník - Hluboká 1:1 (0:1)
    So 11.03. 17:15 Protivín - Třeboň 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 18.03. 10:30 J. Hradec - Čimelice 0:2 (0:2)
    So 18.03. 14:30 Olešník - Katovice 0:3 (0:1)
    So 18.03. 14:30 Rudolfov - Ševětín 0:1 (0:0)
    So 18.03. 14:30 Osek - Dačice 1:6 (1:1)
    So 18.03. 14:30 Soběslav - Protivín 4:2 (1:2)
    Ne 19.03. 10:30 Třeboň - Planá n.L. 4:0 (2:0)
    Ne 19.03. 14:30 Hluboká - Želeč 1:0 (0:0)
    Ne 19.03. 14:30 Milevsko - Písek B 4:0 (2:0)

    18.kolo

    So 25.03. 13:15 Písek B - Osek 1:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Katovice - J. Hradec 5:1 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Čimelice - Třeboň 2:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Planá n.L. - Soběslav 1:3 (0:3)
    So 25.03. 15:00 Protivín - Milevsko 2:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Dačice - Rudolfov 0:1 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Ševětín - Hluboká 2:5 (1:2)
    So 25.03. 15:00 Želeč - Olešník 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Osek - Protivín 3:1 (2:0)
    So 01.04. 14:00 Želeč - Katovice 1:3 (1:1)
    So 01.04. 16:00 Olešník - Ševětín 4:1 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Milevsko - Planá n.L. 3:0 (1:0)
    So 01.04. 16:00 Soběslav - Čimelice 2:1 (1:0)
    Ne 02.04. 10:30 Rudolfov - Písek B 3:1 (1:0)
    Ne 02.04. 10:30 Třeboň - J. Hradec 0:2 (0:0)
    Ne 02.04. 16:00 Hluboká - Dačice 5:2 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 13:15 Písek B - Hluboká 1:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Katovice - Třeboň 4:0 (4:0)
    So 08.04. 16:30 Čimelice - Milevsko 0:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Planá n.L. - Osek 3:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Protivín - Rudolfov 0:3 (0:3)
    So 08.04. 16:30 Dačice - Olešník 2:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Ševětín - Želeč 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 10:30 J. Hradec - Soběslav 1:2 (1:1)

    21.kolo

    14.04. 16:30 Želeč - Dačice 2:1 (0:1)
    14.04. 16:30 Soběslav - Třeboň 3:2 (1:0)
    So 15.04. 16:30 Ševětín - Katovice 0:1 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Olešník - Písek B 5:1 (1:1)
    So 15.04. 16:30 Rudolfov - Planá n.L. 4:2 (2:0)
    So 15.04. 16:30 Osek - Čimelice 0:2 (0:0)
    So 15.04. 16:30 Milevsko - J. Hradec 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:30 Hluboká - Protivín 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:30 J. Hradec - Osek 2:1 (0:1)
    So 22.04. 13:15 Písek B - Želeč 1:3 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Katovice - Soběslav 1:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Čimelice - Rudolfov 0:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Planá n.L. - Hluboká 0:1 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Protivín - Olešník 1:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Dačice - Ševětín 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:30 Třeboň - Milevsko 3:2 (1:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:30 Třeboň - Rudolfov 1:1 (1:1)
    So 06.05. 10:30 J. Hradec - Hluboká 3:1 (2:1)
    So 06.05. 13:15 Písek B - Dačice 3:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Katovice - Milevsko 0:2 (0:2)
    So 06.05. 17:00 Soběslav - Osek 0:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Čimelice - Olešník 1:1 (1:0)
    So 06.05. 17:00 Planá n.L. - Želeč 0:5 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Protivín - Ševětín 6:0 (3:0)

    23.kolo

    So 29.04. 16:00 Rudolfov - J. Hradec 2:1 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Milevsko - Soběslav 2:3 (0:3)
    Ne 30.04. 17:00 Hluboká - Čimelice 1:0 (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Dačice - Katovice 1:3 (1:2)
    Po 08.05. 17:00 Ševětín - Písek B 0:2 (0:2)
    Po 08.05. 17:00 Želeč - Protivín 1:0 (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Olešník - Planá n.L. 5:2 (2:1)
    Po 08.05. 17:00 Osek - Třeboň 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Ševětín - Planá n.L. 1:3 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Písek B - Katovice 3:5 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Dačice - Protivín 1:1 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Želeč - Čimelice 2:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Olešník - J. Hradec 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Rudolfov - Soběslav 1:4 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Osek - Milevsko 0:3 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Hluboká - Třeboň 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:30 J. Hradec - Želeč 4:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Katovice - Osek 1:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Soběslav - Hluboká 2:2 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Čimelice - Ševětín 6:0 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Planá n.L. - Dačice 2:2 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Protivín - Písek B 3:1 (3:0)
    Ne 21.05. 10:30 Třeboň - Olešník 2:0 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Milevsko - Rudolfov 3:3 (2:2)

    27.kolo

    26.05. 18:00 Hluboká - Milevsko 1:1 (1:1)
    So 27.05. 10:30 Želeč - Třeboň 2:0 (1:0)
    So 27.05. 13:15 Písek B - Planá n.L. 2:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Protivín - Katovice 3:1 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Dačice - Čimelice 2:5 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Ševětín - J. Hradec 1:6 (1:4)
    So 27.05. 17:00 Olešník - Soběslav 3:4 (3:3)
    So 27.05. 17:00 Rudolfov - Osek 6:0 (2:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:30 J. Hradec - Dačice 9:0 (5:0)
    So 03.06. 17:00 Katovice - Rudolfov 3:2 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Osek - Hluboká 1:5 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Soběslav - Želeč 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Čimelice - Písek B 6:1 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Planá n.L. - Protivín 0:2 (0:0)
    Ne 04.06. 10:30 Třeboň - Ševětín 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Milevsko - Olešník 0:0 (0:0)

    29.kolo

    So 10.06. 13:15 Písek B - J. Hradec 1:7 (1:3)
    So 10.06. 17:00 Planá n.L. - Katovice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Protivín - Čimelice 1:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Dačice - Třeboň 2:4 (1:2)
    So 10.06. 17:00 Ševětín - Soběslav 3:7 (1:4)
    So 10.06. 17:00 Želeč - Milevsko 1:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Olešník - Osek 1:2 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Hluboká - Rudolfov 2:2 (1:1)

    30.kolo

    St 07.06. 18:00 Třeboň - Písek B 0:1 (0:1)
    St 14.06. 18:30 J. Hradec - Protivín 2:0 (2:0)
    So 17.06. 15:00 Osek - Želeč 2:1 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Katovice - Hluboká 2:0 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Rudolfov - Olešník 2:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Milevsko - Ševětín 6:0 (3:0)
    So 17.06. 17:00 Soběslav - Dačice 1:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Čimelice - Planá n.L. 5:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 21 8 1 71:32 71
    2. 30 16 7 7 62:24 55
    3. 30 16 7 7 59:29 55
    4. 30 16 6 8 69:40 54
    5. 30 15 8 7 54:42 53
    6. 30 15 6 9 62:32 51
    7. 30 14 7 9 51:40 49
    8. 30 13 8 9 49:32 47
    9. 30 9 12 9 48:33 39
    10. 30 10 7 13 44:39 37
    11. 30 10 5 15 33:66 35
    12. 30 9 6 15 43:62 33
    13. 30 7 10 13 46:63 31
    14. 30 7 5 18 53:91 26
    15. 30 4 4 22 31:86 16
    16. 30 4 2 24 23:87 14