Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 10966
  • Návštěvy: 79/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17609
    Týden:
    79
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 14:30 Jičín - Nové Město 2:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Libčany - Kostelec n/O. 1:2 np (1:1)
    So 13.08. 17:00 Vysoká - Provodov 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 RMSK Cidlina - Chlumec n. C. 2:1 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Rychnov n. K. - Slavia HK 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Broumov - Č. Kostelec 1:2 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 L. Bělohrad - Hořice 5:1 (3:1)
    Ne 14.08. 17:00 Jaroměř - Dobruška 7:1 (1:0)

    2.kolo

    So 20.08. 17:00 Chlumec n. C. - Dobruška 1:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Kostelec n/O. - Vysoká 2:0 (2:0)
    So 20.08. 17:00 Nové Město - Broumov 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Provodov - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Hořice - Libčany 0:2 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Č. Kostelec - L. Bělohrad 5:0 (4:0)
    Ne 21.08. 17:00 RMSK Cidlina - Rychnov n. K. 3:2 (3:0)
    Út 23.08. 17:30 Slavia HK - Jičín 0:3 (0:3)

    3.kolo

    So 27.08. 14:30 Jičín - RMSK Cidlina 3:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Libčany - Č. Kostelec 3:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Vysoká - Hořice 1:0 np (0:0)
    So 27.08. 17:00 Dobruška - Provodov 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 4:3 (3:0)
    Ne 28.08. 17:00 Broumov - Slavia HK 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 L. Bělohrad - Nové Město 3:2 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Jaroměř - Kostelec n/O. 3:2 (2:2)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Slavia HK - L. Bělohrad 0:1 np (0:0)
    So 03.09. 17:00 Chlumec n. C. - Provodov 4:2 (0:0)
    So 03.09. 17:00 Kostelec n/O. - Dobruška 3:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Nové Město - Libčany 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Hořice - Jaroměř 0:4 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Č. Kostelec - Vysoká 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 RMSK Cidlina - Broumov 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Rychnov n. K. - Jičín 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Jičín - Chlumec n. C. 4:1 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Libčany - Slavia HK 1:2 np (1:1)
    So 10.09. 17:00 Vysoká - Nové Město 3:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Dobruška - Hořice 1:3 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Broumov - Rychnov n. K. 0:4 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 L. Bělohrad - RMSK Cidlina 0:2 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Jaroměř - Č. Kostelec 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 17:00 Provodov - Kostelec n/O. 3:4 np (3:3)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Slavia HK - Vysoká 0:2 (0:1)
    So 17.09. 14:30 Jičín - Broumov 3:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Chlumec n. C. - Kostelec n/O. 3:2 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Nové Město - Jaroměř 2:5 (0:2)
    Ne 18.09. 17:00 Hořice - Provodov 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 17:00 Č. Kostelec - Dobruška 4:1 (2:1)
    Ne 18.09. 17:00 RMSK Cidlina - Libčany 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Rychnov n. K. - L. Bělohrad 4:0 (2:0)

    7.kolo

    So 24.09. 16:30 Libčany - Rychnov n. K. 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Vysoká - RMSK Cidlina 0:5 (0:2)
    So 24.09. 16:30 Dobruška - Nové Město 2:1 np (1:1)
    So 24.09. 16:30 Kostelec n/O. - Hořice 4:0 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Broumov - Chlumec n. C. 0:5 (0:1)
    Ne 25.09. 16:30 L. Bělohrad - Jičín 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Jaroměř - Slavia HK 1:0 np (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Provodov - Č. Kostelec 3:6 (1:4)

    15.kolo

    St 28.09. 10:15 Slavia HK - RMSK Cidlina 0:1 np (0:0)
    St 28.09. 16:30 Jaroměř - Chlumec n. C. 1:2 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Dobruška - Vysoká 0:1 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Provodov - Libčany 0:4 (0:1)
    St 28.09. 16:30 Kostelec n/O. - L. Bělohrad 3:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Hořice - Broumov 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Č. Kostelec - Jičín 3:0 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Nové Město - Rychnov n. K. 1:2 (0:1)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Slavia HK - Dobruška 3:0 (2:0)
    So 01.10. 14:00 Jičín - Libčany 2:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Chlumec n. C. - Hořice 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Nové Město - Provodov 5:2 (3:1)
    Ne 02.10. 16:30 Č. Kostelec - Kostelec n/O. 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 RMSK Cidlina - Jaroměř 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 16:30 Rychnov n. K. - Vysoká 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Broumov - L. Bělohrad 0:1 np (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 16:00 Libčany - Broumov 4:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Vysoká - Jičín 0:1 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Dobruška - RMSK Cidlina 0:4 (0:2)
    So 08.10. 16:00 Kostelec n/O. - Nové Město 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 16:00 L. Bělohrad - Chlumec n. C. 1:0 np (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 Jaroměř - Rychnov n. K. 2:4 (2:3)
    Ne 09.10. 16:00 Provodov - Slavia HK 1:4 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Hořice - Č. Kostelec 1:3 (1:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Slavia HK - Kostelec n/O. 3:1 (0:0)
    So 15.10. 13:30 Jičín - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    So 15.10. 16:00 Chlumec n. C. - Č. Kostelec 3:0 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Nové Město - Hořice 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 RMSK Cidlina - Provodov 11:0 (6:0)
    Ne 16.10. 16:00 Rychnov n. K. - Dobruška 5:0 (3:0)
    Ne 16.10. 16:00 Broumov - Vysoká 1:3 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 L. Bělohrad - Libčany 1:5 (0:5)

    11.kolo

    So 22.10. 15:30 Libčany - Chlumec n. C. 1:3 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Vysoká - L. Bělohrad 3:2 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Dobruška - Jičín 1:2 (0:1)
    So 22.10. 15:30 Kostelec n/O. - RMSK Cidlina 2:3 (1:3)
    Ne 23.10. 15:30 Jaroměř - Broumov 3:0 (2:0)
    Ne 23.10. 15:30 Provodov - Rychnov n. K. 0:6 (0:3)
    Ne 23.10. 15:30 Hořice - Slavia HK 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Č. Kostelec - Nové Město 2:1 (1:1)

    12.kolo

    28.10. 13:00 Chlumec n. C. - Nové Město 6:0 (3:0)
    So 29.10. 10:15 Slavia HK - Č. Kostelec 2:3 (0:1)
    So 29.10. 12:00 Jičín - Provodov 7:2 (6:0)
    So 29.10. 14:30 Libčany - Vysoká 4:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 RMSK Cidlina - Hořice 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Rychnov n. K. - Kostelec n/O. 2:3 (2:3)
    Ne 30.10. 14:30 Broumov - Dobruška 2:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 L. Bělohrad - Jaroměř 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 05.11. 14:00 Vysoká - Chlumec n. C. 4:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Dobruška - L. Bělohrad 1:3 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Kostelec n/O. - Jičín 0:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Nové Město - Slavia HK 1:2 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Jaroměř - Libčany 2:3 (0:2)
    Ne 06.11. 14:00 Provodov - Broumov 1:6 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Hořice - Rychnov n. K. 1:0 np (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Č. Kostelec - RMSK Cidlina 2:3 (2:1)

    14.kolo

    So 12.11. 11:30 Jičín - Hořice 3:2 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Chlumec n. C. - Slavia HK 0:2 (0:1)
    So 12.11. 14:00 L. Bělohrad - Provodov 5:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Libčany - Dobruška 6:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Vysoká - Jaroměř 3:1 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 RMSK Cidlina - Nové Město 7:1 (3:0)
    Ne 13.11. 14:00 Rychnov n. K. - Č. Kostelec 1:3 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Broumov - Kostelec n/O. 3:1 (2:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Slavia HK - Rychnov n. K. 2:1 (2:0)
    So 11.03. 14:30 Chlumec n. C. - RMSK Cidlina 3:0 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Nové Město - Jičín 0:2 (0:2)
    So 11.03. 14:30 Dobruška - Jaroměř 2:1 (0:1)
    Ne 12.03. 10:00 Provodov - Vysoká 2:1 (0:1)
    Ne 12.03. 14:30 Č. Kostelec - Broumov 5:1 (2:0)
    Ne 12.03. 14:30 Kostelec n/O. - Libčany 3:2 np (2:2)
    Čt 13.04. 17:00 Hořice - L. Bělohrad 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 18.03. 12:30 Jičín - Slavia HK 3:2 np (2:2)
    So 18.03. 15:00 Dobruška - Chlumec n. C. 2:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Vysoká - Kostelec n/O. 4:0 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Libčany - Hořice 3:2 (1:2)
    Ne 19.03. 15:00 Jaroměř - Provodov 1:2 (0:1)
    Ne 19.03. 15:00 Broumov - Nové Město 2:1 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Rychnov n. K. - RMSK Cidlina 3:0 (1:0)
    St 24.05. 17:30 L. Bělohrad - Č. Kostelec 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 2:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Nové Město - L. Bělohrad 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 14:00 Slavia HK - Broumov 2:1 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 RMSK Cidlina - Jičín 3:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Č. Kostelec - Libčany 0:1 np (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Hořice - Vysoká 1:3 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Kostelec n/O. - Jaroměř 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Provodov - Dobruška 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 13:30 Jičín - Rychnov n. K. 0:2 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Dobruška - Kostelec n/O. 3:2 np (2:2)
    So 01.04. 16:00 Vysoká - Č. Kostelec 3:2 (2:1)
    So 01.04. 16:00 Libčany - Nové Město 2:4 (2:1)
    Ne 02.04. 16:00 Provodov - Chlumec n. C. 3:1 (1:0)
    Ne 02.04. 16:00 Jaroměř - Hořice 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 16:00 L. Bělohrad - Slavia HK 2:4 (1:2)
    Ne 02.04. 16:00 Broumov - RMSK Cidlina 3:2 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Slavia HK - Libčany 1:2 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Chlumec n. C. - Jičín 0:3 (0:2)
    So 08.04. 16:30 Nové Město - Vysoká 0:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Rychnov n. K. - Broumov 9:1 (5:1)
    Ne 09.04. 16:30 RMSK Cidlina - L. Bělohrad 4:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Č. Kostelec - Jaroměř 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Hořice - Dobruška 2:1 np (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Kostelec n/O. - Provodov 5:1 (3:1)

    21.kolo

    So 15.04. 17:00 Kostelec n/O. - Chlumec n. C. 1:0 (0:0)
    So 15.04. 17:00 Dobruška - Č. Kostelec 1:2 np (1:1)
    So 15.04. 17:00 Vysoká - Slavia HK 3:1 (0:1)
    So 15.04. 17:00 Libčany - RMSK Cidlina 0:1 np (0:0)
    Ne 16.04. 17:00 Provodov - Hořice 1:2 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Jaroměř - Nové Město 3:1 (1:0)
    Ne 16.04. 17:00 L. Bělohrad - Rychnov n. K. 4:2 (3:0)
    Ne 16.04. 17:00 Broumov - Jičín 3:1 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 10:15 Slavia HK - Jaroměř 1:0 (0:0)
    So 22.04. 14:30 Jičín - L. Bělohrad 1:0 np (0:0)
    So 22.04. 17:00 Chlumec n. C. - Broumov 2:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Nové Město - Dobruška 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Rychnov n. K. - Libčany 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 17:00 RMSK Cidlina - Vysoká 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Č. Kostelec - Provodov 1:3 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Hořice - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 29.04. 17:00 Kostelec n/O. - Č. Kostelec 0:4 (0:2)
    So 29.04. 17:00 Dobruška - Slavia HK 3:2 np (2:2)
    So 29.04. 17:00 Vysoká - Rychnov n. K. 2:3 np (2:2)
    Ne 30.04. 17:00 Hořice - Chlumec n. C. 1:2 (0:0)
    Ne 30.04. 17:00 Provodov - Nové Město 1:3 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Jaroměř - RMSK Cidlina 1:2 np (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 L. Bělohrad - Broumov 3:2 (1:1)
    St 24.05. 17:30 Libčany - Jičín 3:2 (1:2)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Slavia HK - Provodov 4:0 (2:0)
    So 06.05. 14:30 Jičín - Vysoká 4:2 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Chlumec n. C. - L. Bělohrad 0:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Nové Město - Kostelec n/O. 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 17:00 Broumov - Libčany 1:3 (0:3)
    Ne 07.05. 17:00 Rychnov n. K. - Jaroměř 1:2 np (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 RMSK Cidlina - Dobruška 1:0 np (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Č. Kostelec - Hořice 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Kostelec n/O. - Slavia HK 1:2 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Dobruška - Rychnov n. K. 1:2 np (1:1)
    So 13.05. 17:00 Vysoká - Broumov 2:3 (1:2)
    So 13.05. 17:00 Libčany - L. Bělohrad 3:2 np (2:2)
    Ne 14.05. 17:00 Č. Kostelec - Chlumec n. C. 3:1 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Hořice - Nové Město 0:2 (0:2)
    Ne 14.05. 17:00 Provodov - RMSK Cidlina 0:8 (0:4)
    Ne 14.05. 17:00 Jaroměř - Jičín 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Slavia HK - Hořice 1:2 (1:0)
    So 20.05. 14:30 Jičín - Dobruška 3:2 np (2:2)
    So 20.05. 17:00 Chlumec n. C. - Libčany 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Nové Město - Č. Kostelec 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 L. Bělohrad - Vysoká 0:4 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Broumov - Jaroměř 3:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Rychnov n. K. - Provodov 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 RMSK Cidlina - Kostelec n/O. 1:0 np (0:0)

    27.kolo

    So 27.05. 13:00 Kostelec n/O. - Rychnov n. K. 2:5 (1:1)
    So 27.05. 17:00 Nové Město - Chlumec n. C. 1:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Dobruška - Broumov 3:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Vysoká - Libčany 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Č. Kostelec - Slavia HK 1:4 (1:2)
    Ne 28.05. 17:00 Hořice - RMSK Cidlina 1:4 (1:3)
    Ne 28.05. 17:00 Provodov - Jičín 6:2 (4:1)
    Ne 28.05. 17:00 Jaroměř - L. Bělohrad 4:0 (1:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Slavia HK - Nové Město 0:1 (0:1)
    So 03.06. 14:30 Jičín - Kostelec n/O. 3:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Chlumec n. C. - Vysoká 4:1 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Libčany - Jaroměř 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 L. Bělohrad - Dobruška 3:2 np (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Broumov - Provodov 5:2 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Rychnov n. K. - Hořice 3:1 (3:1)
    Ne 04.06. 17:00 RMSK Cidlina - Č. Kostelec 2:1 (2:1)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Slavia HK - Chlumec n. C. 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Nové Město - RMSK Cidlina 2:1 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Dobruška - Libčany 3:2 (3:2)
    Ne 11.06. 17:00 Č. Kostelec - Rychnov n. K. 2:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Hořice - Jičín 4:1 (4:0)
    Ne 11.06. 17:00 Kostelec n/O. - Broumov 2:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Provodov - L. Bělohrad 2:1 (1:1)
    Ne 11.06. 17:00 Jaroměř - Vysoká 5:1 (4:0)

    30.kolo

    Čt 15.06. 17:30 Chlumec n. C. - Jaroměř 4:1 (3:1)
    So 17.06. 14:30 Jičín - Č. Kostelec 0:1 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Vysoká - Dobruška 1:0 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Libčany - Provodov 3:1 (3:1)
    Ne 18.06. 17:00 L. Bělohrad - Kostelec n/O. 0:3 (0:2)
    Ne 18.06. 17:00 Broumov - Hořice 5:2 (2:2)
    Ne 18.06. 17:00 Rychnov n. K. - Nové Město 4:0 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 RMSK Cidlina - Slavia HK 1:0 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 18 3 4 5 67:33 64
    2. 30 17 6 0 7 72:31 63
    3. 30 19 1 2 8 63:37 61
    4. 30 15 3 2 10 74:42 53
    5. 30 14 5 1 10 57:45 53
    6. 30 14 1 7 8 48:31 51
    7. 30 16 1 1 12 53:42 51
    8. 30 15 2 2 11 52:46 51
    9. 30 12 3 2 13 50:49 44
    10. 30 12 0 3 15 38:56 39
    11. 30 8 6 2 14 40:59 38
    12. 30 10 2 2 16 35:55 36
    13. 30 8 4 2 16 52:51 34
    14. 30 10 0 1 19 45:72 31
    15. 30 5 3 6 16 30:64 27
    16. 30 7 0 3 20 44:107 24