Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 10. července 2020
svátek má Libuše, Amálie.
Hlavní menu
  • ID: 10959
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14901
    Týden:
    35
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Mrlínek - Holešov B 1:4 (0:3)
    Ne 07.08. 16:30 Těšnovice - Komárno 5:1 (3:1)
    Ne 07.08. 16:30 Počenice - Loukov 3:1 (2:0)
    Ne 07.08. 16:30 Lubná - Zdounky 3:4 (1:4)
    Ne 07.08. 16:30 Střílky - Chvalčov 0:1 (0:1)
    Ne 07.08. 16:30 Skaštice B - Roštění 3:2 (3:2)
    Ne 07.08. 16:30 Slavkov p.H. - Břest 2:3 np (2:2)

    2.kolo

    Ne 14.08. 16:30 Komárno - Břest 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Roštění - Slavkov p.H. 0:4 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Chvalčov - Skaštice B 1:3 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Střílky - Holešov B 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Zdounky - Mrlínek 3:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Loukov - Lubná 2:1 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Těšnovice - Počenice 4:1 (1:1)

    3.kolo

    Ne 21.08. 13:30 Slavkov p.H. - Chvalčov 7:1 (4:0)
    Ne 21.08. 16:30 Počenice - Komárno 1:0 np (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Lubná - Těšnovice 3:2 np (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Mrlínek - Loukov 4:5 np (4:4)
    Ne 21.08. 16:30 Střílky - Zdounky 3:5 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Skaštice B - Holešov B 3:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:30 Břest - Roštění 2:3 np (2:2)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Loukov - Střílky 5:1 (2:1)
    Ne 28.08. 10:15 Holešov B - Slavkov p.H. 1:4 (0:2)
    Ne 28.08. 16:30 Komárno - Roštění 6:2 (3:0)
    Ne 28.08. 16:30 Chvalčov - Břest 5:1 (4:0)
    Ne 28.08. 16:30 Zdounky - Skaštice B 4:2 (4:1)
    Ne 28.08. 16:30 Těšnovice - Mrlínek 3:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Počenice - Lubná 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Střílky - Těšnovice 2:5 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Skaštice B - Loukov 0:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Lubná - Komárno 2:3 np (2:2)
    Ne 04.09. 16:00 Mrlínek - Počenice 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Slavkov p.H. - Zdounky 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 Břest - Holešov B 5:2 (2:0)
    Ne 04.09. 16:00 Roštění - Chvalčov 4:1 (3:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Loukov - Slavkov p.H. 1:5 (0:3)
    Ne 11.09. 10:15 Holešov B - Roštění 2:4 (0:2)
    Ne 11.09. 13:00 Zdounky - Břest 4:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Komárno - Chvalčov 5:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Těšnovice - Skaštice B 4:2 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Počenice - Střílky 0:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Lubná - Mrlínek 2:0 (1:0)

    7.kolo

    Ne 18.09. 15:30 Mrlínek - Komárno 6:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Střílky - Lubná 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Skaštice B - Počenice 3:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Slavkov p.H. - Těšnovice 4:1 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Břest - Loukov 1:2 np (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Roštění - Zdounky 1:2 np (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Chvalčov - Holešov B 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Loukov - Roštění 2:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Počenice - Slavkov p.H. 0:12 (0:4)
    Ne 25.09. 15:30 Komárno - Holešov B 3:0k
    Ne 25.09. 15:30 Zdounky - Chvalčov 2:1 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Těšnovice - Břest 5:1 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Lubná - Skaštice B 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Mrlínek - Střílky 4:2 (2:0)

    9.kolo

    Ne 02.10. 10:15 Holešov B - Zdounky 4:2 (2:1)
    Ne 02.10. 15:00 Střílky - Komárno 1:2 np (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Skaštice B - Mrlínek 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Slavkov p.H. - Lubná 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Břest - Počenice 3:2 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Roštění - Těšnovice 4:3 np (3:3)
    Ne 02.10. 15:00 Chvalčov - Loukov 2:3 (1:2)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Zdounky - Komárno 6:1 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Lubná - Břest 6:0 (2:0)
    Ne 09.10. 12:00 Loukov - Holešov B 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Těšnovice - Chvalčov 6:1 (4:0)
    Ne 09.10. 15:00 Počenice - Roštění 1:5 (0:5)
    Ne 09.10. 15:00 Mrlínek - Slavkov p.H. 0:2 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Střílky - Skaštice B 2:3 (2:2)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Roštění - Lubná 2:5 (1:3)
    Ne 16.10. 10:15 Holešov B - Těšnovice 3:2 (2:1)
    Ne 16.10. 12:00 Skaštice B - Komárno 4:2 (3:2)
    Ne 16.10. 15:00 Slavkov p.H. - Střílky 7:2 (4:2)
    Ne 16.10. 15:00 Břest - Mrlínek 1:6 (1:5)
    Ne 16.10. 15:00 Chvalčov - Počenice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Zdounky - Loukov 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Komárno - Loukov 3:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Těšnovice - Zdounky 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Počenice - Holešov B 2:3 np (2:2)
    Ne 23.10. 14:30 Lubná - Chvalčov 5:2 (3:1)
    Ne 23.10. 14:30 Mrlínek - Roštění 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Střílky - Břest 3:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Skaštice B - Slavkov p.H. 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Loukov - Těšnovice 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 10:15 Holešov B - Lubná 4:2 (3:1)
    Ne 30.10. 14:30 Slavkov p.H. - Komárno 2:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Břest - Skaštice B 0:3 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Roštění - Střílky 5:2 (3:2)
    Ne 30.10. 14:30 Chvalčov - Mrlínek 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Zdounky - Počenice 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Zdounky - Lubná 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Holešov B - Mrlínek 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Břest - Slavkov p.H. 0:5 (0:3)
    Ne 06.11. 14:00 Komárno - Těšnovice 2:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Roštění - Skaštice B 5:3 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Chvalčov - Střílky 5:1 (2:1)
    Po 08.05. 14:00 Loukov - Počenice 1:4 (1:3)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Mrlínek - Zdounky 2:0 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Lubná - Loukov 1:2 np (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Holešov B - Střílky 5:0 (3:0)
    Ne 02.04. 15:30 Břest - Komárno 1:2 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Slavkov p.H. - Roštění 3:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Skaštice B - Chvalčov 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Počenice - Těšnovice 1:2 np (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Loukov - Mrlínek 1:2 pp np
    So 08.04. 15:30 Chvalčov - Slavkov p.H. 0:1
    Ne 09.04. 10:15 Holešov B - Skaštice B 3:2 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Komárno - Počenice 1:3 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Těšnovice - Lubná 3:2 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Zdounky - Střílky 2:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Roštění - Břest 3:2 (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Roštění - Komárno 6:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Slavkov p.H. - Holešov B 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Břest - Chvalčov 1:2 np
    Ne 16.04. 16:00 Skaštice B - Zdounky 0:3 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Střílky - Loukov 5:2 (3:0)
    Ne 16.04. 16:00 Mrlínek - Těšnovice 1:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Lubná - Počenice 1:2

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Loukov - Skaštice B 3:2 np (0:1)
    Ne 23.04. 10:15 Holešov B - Břest 3:1 (3:1)
    Ne 23.04. 13:00 Počenice - Mrlínek 4:2 (2:1)
    Ne 23.04. 16:00 Komárno - Lubná 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Těšnovice - Střílky 1:2 np (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Zdounky - Slavkov p.H. 0:3 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Chvalčov - Roštění 5:4 (2:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Břest - Zdounky 0:5 (0:2)
    So 29.04. 16:30 Slavkov p.H. - Loukov 5:0 (2:0)
    Ne 30.04. 15:30 Skaštice B - Těšnovice 4:0 (3:0)
    Ne 30.04. 16:30 Střílky - Počenice 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Mrlínek - Lubná 2:1 (1:0)
    05.05. 16:30 Roštění - Holešov B 0:4 (0:1)
    19.05. 17:30 Chvalčov - Komárno 5:2 (2:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Loukov - Břest 2:3 np
    Ne 07.05. 10:15 Holešov B - Chvalčov 3:4 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Komárno - Mrlínek 2:1 np (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Počenice - Skaštice B 0:4 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Těšnovice - Slavkov p.H. 0:4 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Zdounky - Roštění 3:0 (3:0)
    19.05. 18:00 Lubná - Střílky 1:0 (0:0)

    21.kolo

    Ne 14.05. 10:15 Holešov B - Komárno 1:0 np (0:0)
    Ne 14.05. 13:30 Střílky - Mrlínek 3:0 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Chvalčov - Zdounky 2:1 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Roštění - Loukov 4:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Břest - Těšnovice 4:1 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Slavkov p.H. - Počenice 3:2 (3:0)
    Ne 14.05. 16:30 Skaštice B - Lubná 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Počenice - Břest 1:0 np (0:0)
    Ne 21.05. 13:30 Loukov - Chvalčov 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Komárno - Střílky 3:1
    Ne 21.05. 16:30 Mrlínek - Skaštice B 2:1 np (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Lubná - Slavkov p.H. 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 16:30 Těšnovice - Roštění 10:0 (4:0)
    Ne 21.05. 16:30 Zdounky - Holešov B 2:0

    23.kolo

    Ne 28.05. 10:15 Holešov B - Loukov 8:0 (6:0)
    Ne 28.05. 16:30 Komárno - Zdounky 1:2 (0:2)
    Ne 28.05. 16:30 Chvalčov - Těšnovice 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Roštění - Počenice 0:3 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Břest - Lubná 2:0 (2:0)
    Ne 28.05. 16:30 Slavkov p.H. - Mrlínek 5:0 (3:0)
    Ne 28.05. 16:30 Skaštice B - Střílky 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Komárno - Skaštice B 1:2 np
    So 03.06. 16:30 Lubná - Roštění 7:0
    So 03.06. 16:30 Loukov - Zdounky 1:4
    Ne 04.06. 13:30 Těšnovice - Holešov B 5:0 (4:0)
    Ne 04.06. 16:30 Střílky - Slavkov p.H. 1:6 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Mrlínek - Břest 4:2 (2:0)
    Ne 04.06. 16:30 Počenice - Chvalčov 5:1 (2:0)

    25.kolo

    So 10.06. 14:00 Loukov - Komárno 2:4 (1:2)
    So 10.06. 16:30 Břest - Střílky 5:0 (2:0)
    Ne 11.06. 10:15 Holešov B - Počenice 2:4
    Ne 11.06. 16:30 Zdounky - Těšnovice 1:3 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Chvalčov - Lubná 0:5 (0:5)
    Ne 11.06. 16:30 Roštění - Mrlínek 3:2 (1:1)
    Ne 11.06. 16:30 Slavkov p.H. - Skaštice B 3:1

    26.kolo

    So 17.06. 14:30 Skaštice B - Břest 1:0 (1:0)
    So 17.06. 14:30 Střílky - Roštění 2:3 np
    So 17.06. 15:00 Mrlínek - Chvalčov 0:3
    So 17.06. 16:30 Lubná - Holešov B 3:0
    So 17.06. 16:30 Těšnovice - Loukov 7:0
    Ne 18.06. 16:30 Komárno - Slavkov p.H. 2:8
    Ne 18.06. 16:30 Počenice - Zdounky 2:1 np
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 21 1 1 3 101:24 66
    2. 26 19 1 1 5 66:29 60
    3. 26 16 1 3 6 80:42 53
    4. 26 13 1 3 9 54:42 44
    5. 26 11 2 3 10 60:40 40
    6. 26 11 2 0 13 48:65 37
    7. 26 10 2 0 14 55:59 34
    8. 26 9 2 2 13 44:52 33
    9. 26 8 3 3 12 44:59 33
    10. 26 7 4 2 13 41:75 31
    11. 26 9 3 1 13 58:80 31
    12. 26 7 3 3 13 46:68 30
    13. 26 6 2 4 14 39:68 26
    14. 26 7 1 2 16 41:74 25