Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 10918
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    36514
    Týden:
    75
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 17:30 Baťov 1930 - Bystřice p.H. 1:4 (1:2)
    So 06.08. 14:30 Luhačovice - Kelč 3:2 (0:1)
    So 06.08. 17:30 Rožnov p.R. - Morkovice 3:1 (2:0)
    So 06.08. 17:30 Chropyně - Vigantice 3:0 (1:0)
    Ne 07.08. 16:30 Provodov - Strání 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:30 Boršice - Štítná n.Vláří 2:3 np (2:2)
    Ne 07.08. 17:30 Fryšták - Vsetín 0:2 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 17:30 Vigantice - Fryšták 2:1 (0:1)
    So 13.08. 17:30 Kelč - Chropyně 1:2 np (1:1)
    So 13.08. 17:30 Bystřice p.H. - Provodov 2:3 np (2:2)
    So 13.08. 17:30 Morkovice - Baťov 1930 5:2 (3:2)
    Ne 14.08. 17:30 Štítná n.Vláří - Vsetín 3:0 (3:0)
    Ne 14.08. 17:30 Strání - Luhačovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:30 Boršice - Rožnov p.R. 3:0 (1:0)

    3.kolo

    19.08. 18:30 Baťov 1930 - Boršice 2:0 (1:0)
    So 20.08. 17:30 Rožnov p.R. - Štítná n.Vláří 3:2 (1:1)
    So 20.08. 17:30 Provodov - Morkovice 1:0 (1:0)
    So 20.08. 17:30 Chropyně - Strání 0:5 (0:2)
    So 20.08. 17:30 Vsetín - Vigantice 4:2 (1:2)
    Ne 21.08. 10:15 Luhačovice - Bystřice p.H. 3:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Fryšták - Kelč 3:4 np (3:3)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Kelč - Vsetín 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Bystřice p.H. - Chropyně 0:1 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Morkovice - Luhačovice 0:4 (0:3)
    So 27.08. 17:00 Rožnov p.R. - Baťov 1930 2:3 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Štítná n.Vláří - Vigantice 1:2 (1:2)
    Ne 28.08. 17:00 Strání - Fryšták 3:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Boršice - Provodov 4:1 (1:0)

    5.kolo

    02.09. 18:30 Baťov 1930 - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)
    So 03.09. 13:00 Luhačovice - Boršice 6:2 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Provodov - Rožnov p.R. 2:0 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Chropyně - Morkovice 1:3 (1:2)
    So 03.09. 16:00 Vsetín - Strání 4:1 (2:1)
    So 03.09. 16:00 Vigantice - Kelč 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Fryšták - Bystřice p.H. 0:2 (0:1)

    6.kolo

    09.09. 18:30 Baťov 1930 - Provodov 2:3 (2:1)
    So 10.09. 13:30 Rožnov p.R. - Luhačovice 1:2 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Strání - Vigantice 1:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Bystřice p.H. - Vsetín 2:1 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Morkovice - Fryšták 4:1 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Štítná n.Vláří - Kelč 3:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Boršice - Chropyně 5:2 (3:1)

    7.kolo

    16.09. 16:00 Chropyně - Rožnov p.R. 2:1 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Vsetín - Morkovice 5:2 (3:1)
    So 17.09. 15:30 Vigantice - Bystřice p.H. 2:3 np (2:2)
    So 17.09. 15:30 Kelč - Strání 1:2 (1:1)
    Ne 18.09. 13:30 Luhačovice - Baťov 1930 2:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Fryšták - Boršice 5:1 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Provodov - Štítná n.Vláří 2:3 np (2:2)

    8.kolo

    23.09. 18:30 Baťov 1930 - Chropyně 7:1 (4:0)
    So 24.09. 15:30 Bystřice p.H. - Kelč 3:2 np (2:2)
    So 24.09. 15:30 Morkovice - Vigantice 1:0 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Rožnov p.R. - Fryšták 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Štítná n.Vláří - Strání 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Boršice - Vsetín 1:7 (1:4)
    Ne 25.09. 15:30 Provodov - Luhačovice 1:0 (1:0)

    9.kolo

    St 28.09. 15:30 Kelč - Morkovice 1:3 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Chropyně - Provodov 1:3 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Vsetín - Rožnov p.R. 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 15:00 Vigantice - Boršice 0:1 (0:1)
    Ne 02.10. 13:30 Luhačovice - Štítná n.Vláří 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Fryšták - Baťov 1930 3:4 np (3:3)
    Ne 02.10. 15:00 Strání - Bystřice p.H. 4:0 (1:0)

    10.kolo

    07.10. 18:30 Baťov 1930 - Vsetín 3:1 (3:0)
    So 08.10. 10:15 Luhačovice - Chropyně 4:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Morkovice - Strání 0:3 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Rožnov p.R. - Vigantice 2:1 np (1:1)
    So 08.10. 15:00 Provodov - Fryšták 3:4 np (3:3)
    Ne 09.10. 15:00 Štítná n.Vláří - Bystřice p.H. 2:1 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Boršice - Kelč 1:0 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Vsetín - Provodov 3:2 np (2:2)
    So 15.10. 15:00 Vigantice - Baťov 1930 4:3 np (3:3)
    So 15.10. 15:00 Kelč - Rožnov p.R. 0:1 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Bystřice p.H. - Morkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Chropyně - Štítná n.Vláří 1:3 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Fryšták - Luhačovice 1:5 (0:3)
    Ne 16.10. 15:00 Boršice - Strání 0:1 np (0:0)

    12.kolo

    21.10. 18:30 Baťov 1930 - Kelč 8:0 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Luhačovice - Vsetín 2:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Rožnov p.R. - Strání 2:3 np (2:2)
    So 22.10. 14:30 Provodov - Vigantice 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 14:30 Chropyně - Fryšták 2:3 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Štítná n.Vláří - Morkovice 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Boršice - Bystřice p.H. 1:2 np (1:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Vsetín - Chropyně 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Vigantice - Luhačovice 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Kelč - Provodov 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Bystřice p.H. - Rožnov p.R. 2:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Morkovice - Boršice 3:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Strání - Baťov 1930 3:0 (1:0)
    So 12.11. 13:30 Fryšták - Štítná n.Vláří 1:3 (0:2)

    14.kolo

    So 25.03. 11:15 Vigantice - Chropyně 0:1 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Morkovice - Rožnov p.R. 3:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Bystřice p.H. - Baťov 1930 3:1 (2:1)
    So 25.03. 15:00 Kelč - Luhačovice 0:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Vsetín - Fryšták 5:0 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 Štítná n.Vláří - Boršice 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Strání - Provodov 1:2 np (1:1)

    15.kolo

    31.03. 18:30 Baťov 1930 - Morkovice 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 10:15 Luhačovice - Strání 2:1 np (1:1)
    So 01.04. 15:30 Vsetín - Štítná n.Vláří 2:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Chropyně - Kelč 2:0 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Provodov - Bystřice p.H. 3:1 (3:1)
    So 01.04. 15:30 Rožnov p.R. - Boršice 2:3 np (2:2)
    Ne 02.04. 15:30 Fryšták - Vigantice 4:0 (3:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Morkovice - Provodov 0:2 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Bystřice p.H. - Luhačovice 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Kelč - Fryšták 2:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Vigantice - Vsetín 3:2 (3:1)
    Ne 09.04. 15:30 Štítná n.Vláří - Rožnov p.R. 4:1 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Boršice - Baťov 1930 4:3 (2:2)
    Ne 09.04. 15:30 Strání - Chropyně 6:0 (2:0)

    17.kolo

    14.04. 17:00 Luhačovice - Morkovice 1:0 (0:0)
    14.04. 18:30 Baťov 1930 - Rožnov p.R. 2:1 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Vigantice - Štítná n.Vláří 3:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Vsetín - Kelč 5:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Chropyně - Bystřice p.H. 2:3 np (2:2)
    So 15.04. 16:00 Provodov - Boršice 3:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Fryšták - Strání 3:2 (2:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Rožnov p.R. - Provodov 1:0 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Morkovice - Chropyně 2:3 np (2:2)
    So 22.04. 16:00 Bystřice p.H. - Fryšták 2:1 (2:1)
    So 22.04. 16:00 Kelč - Vigantice 3:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Štítná n.Vláří - Baťov 1930 1:2 np (1:1)
    Ne 23.04. 16:00 Boršice - Luhačovice 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Strání - Vsetín 1:0 np (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Provodov - Baťov 1930 0:4 (0:0)
    So 29.04. 16:30 Vsetín - Bystřice p.H. 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Luhačovice - Rožnov p.R. 2:1 (2:1)
    Ne 30.04. 16:30 Fryšták - Morkovice 0:2 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Chropyně - Boršice 4:1 (1:0)
    St 17.05. 17:30 Vigantice - Strání 4:1 (2:0)
    St 31.05. 18:00 Kelč - Štítná n.Vláří 1:3 (1:0)

    20.kolo

    05.05. 17:00 Štítná n.Vláří - Provodov 1:0 np (0:0)
    05.05. 18:30 Baťov 1930 - Luhačovice 0:1 np (0:0)
    So 06.05. 16:30 Rožnov p.R. - Chropyně 5:0 (3:0)
    So 06.05. 16:30 Morkovice - Vsetín 3:1 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Bystřice p.H. - Vigantice 4:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Boršice - Fryšták 2:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Strání - Kelč 2:1 np (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Kelč - Bystřice p.H. 2:3 (1:1)
    So 13.05. 16:30 Vigantice - Morkovice 0:3 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Vsetín - Boršice 4:0 (1:0)
    Ne 14.05. 10:15 Luhačovice - Provodov 1:3 (0:2)
    Ne 14.05. 16:30 Strání - Štítná n.Vláří 4:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Fryšták - Rožnov p.R. 1:0 np (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Chropyně - Baťov 1930 0:1 (0:0)

    22.kolo

    19.05. 17:30 Provodov - Chropyně 0:3 (0:3)
    19.05. 18:30 Baťov 1930 - Fryšták 5:2 (4:2)
    So 20.05. 15:30 Morkovice - Kelč 3:0 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Rožnov p.R. - Vsetín 0:1 np (0:0)
    So 20.05. 16:30 Bystřice p.H. - Strání 3:4 np (3:3)
    Ne 21.05. 16:30 Štítná n.Vláří - Luhačovice 1:2 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Boršice - Vigantice 1:2 (0:0)

    23.kolo

    So 27.05. 17:00 Bystřice p.H. - Štítná n.Vláří 4:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Kelč - Boršice 2:3 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Vigantice - Rožnov p.R. 1:2 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Vsetín - Baťov 1930 1:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Chropyně - Luhačovice 0:2 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Strání - Morkovice 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Fryšták - Provodov 1:2 np (1:1)

    24.kolo

    02.06. 17:30 Provodov - Vsetín 1:4 (1:2)
    02.06. 18:30 Baťov 1930 - Vigantice 3:2 (3:1)
    So 03.06. 14:00 Luhačovice - Fryšták 3:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Rožnov p.R. - Kelč 2:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Morkovice - Bystřice p.H. 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Štítná n.Vláří - Chropyně 5:0 (4:0)
    Ne 04.06. 17:00 Strání - Boršice 7:0 (4:0)

    25.kolo

    So 10.06. 17:30 Morkovice - Štítná n.Vláří 2:3 np (2:2)
    So 10.06. 17:30 Bystřice p.H. - Boršice 1:3 (1:1)
    So 10.06. 17:30 Kelč - Baťov 1930 2:3 (2:2)
    So 10.06. 17:30 Vigantice - Provodov 3:4 (1:3)
    So 10.06. 17:30 Vsetín - Luhačovice 2:1 np (1:1)
    Ne 11.06. 17:30 Strání - Rožnov p.R. 5:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:30 Fryšták - Chropyně 0:3 (0:2)

    26.kolo

    16.06. 17:30 Provodov - Kelč 3:2 (2:2)
    16.06. 18:30 Baťov 1930 - Strání 2:0 (1:0)
    So 17.06. 14:00 Luhačovice - Vigantice 6:5 (3:2)
    So 17.06. 17:30 Chropyně - Vsetín 1:0 (0:0)
    So 17.06. 17:30 Rožnov p.R. - Bystřice p.H. 2:1 np (1:1)
    So 17.06. 17:30 Boršice - Morkovice 0:7 (0:4)
    Ne 18.06. 17:30 Štítná n.Vláří - Fryšták 3:0 (1:0)
    Správce soutěže: JEEN JEEN

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 18 3 2 3 59:25 62
    2. 26 13 5 2 6 59:27 51
    3. 26 15 1 3 7 56:33 50
    4. 26 13 4 2 7 57:29 49
    5. 26 12 4 5 5 45:40 49
    6. 26 12 3 3 8 62:45 45
    7. 26 9 6 3 8 45:43 42
    8. 26 10 4 1 11 44:44 39
    9. 26 8 3 5 10 35:42 35
    10. 26 9 2 1 14 33:60 32
    11. 26 9 1 3 13 39:67 29
    12. 26 7 2 3 14 40:55 28
    13. 26 4 2 3 17 34:65 19
    14. 26 2 1 5 18 30:63 13