Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 17. listopadu 2019
Den boje za svobodu a demokracii.
Hlavní menu
  • ID: 10906
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4703
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    11.kolo

    So 13.08. 16:30 Pyšel - T.J. Koněšín 2:2 (1:1)
    So 13.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Valeč 2:2 (0:0)
    So 13.08. 16:30 Hrotovice B - Radkovice 2:1 (2:1)
    Ne 14.08. 14:30 Budiš-Náram B - Březník 4:1 (0:1)
    Ne 14.08. 16:30 Rapotice B - Třebenice 1:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Smrk - Rouchovany 7:0 (3:0)

    1.kolo

    19.08. 18:00 Radkovice - T.J. Koněšín 1:5 (0:1)
    So 20.08. 15:00 Rouchovany - Březník 2:4 (1:2)
    So 20.08. 16:30 Valeč - Smrk 6:1 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Třebenice - Rudíkov-Trnava 0:3 (0:2)
    So 20.08. 16:30 Pyšel - Rapotice B 4:2 (3:0)
    Ne 21.08. 10:15 Budiš-Náram B - Hrotovice B 3:0 (2:0)

    2.kolo

    So 27.08. 16:30 T.J. Koněšín - Rapotice B 1:3 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Hrotovice B - Rouchovany 2:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Rudíkov-Trnava - Pyšel 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Smrk - Třebenice 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Březník - Valeč 3:3 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Radkovice - Budiš-Náram B 4:1 (1:1)

    3.kolo

    So 03.09. 16:00 Třebenice - Březník 4:4 (3:0)
    So 03.09. 16:00 Pyšel - Smrk 2:1 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Rapotice B - Rudíkov-Trnava 2:6 (1:2)
    Ne 04.09. 10:15 Budiš-Náram B - T.J. Koněšín 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Rouchovany - Radkovice 1:2 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Valeč - Hrotovice B 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 10.09. 16:00 Rudíkov-Trnava - T.J. Koněšín 0:3 (0:1)
    So 10.09. 16:00 Radkovice - Valeč 2:1 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Budiš-Náram B - Rouchovany 2:2 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Smrk - Rapotice B 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Březník - Pyšel 2:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Hrotovice B - Třebenice 2:3 (1:2)

    5.kolo

    So 17.09. 15:30 Rouchovany - T.J. Koněšín 1:1 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Valeč - Budiš-Náram B 3:1 (1:1)
    So 17.09. 15:30 Třebenice - Radkovice 2:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Rapotice B - Březník 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Pyšel - Hrotovice B 7:2 (4:1)
    Ne 18.09. 15:30 Rudíkov-Trnava - Smrk 6:2 (1:1)

    6.kolo

    Ne 25.09. 10:15 Budiš-Náram B - Třebenice 3:4 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 T.J. Koněšín - Smrk 5:0 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Březník - Rudíkov-Trnava 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Hrotovice B - Rapotice B 8:0 (5:0)
    Ne 25.09. 15:30 Radkovice - Pyšel 3:4 (1:2)
    So 29.10. 14:00 Rouchovany - Valeč 4:5 (3:2)

    7.kolo

    So 01.10. 15:00 Valeč - T.J. Koněšín 1:0 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Třebenice - Rouchovany 2:1 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Pyšel - Budiš-Náram B 1:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Rapotice B - Radkovice 1:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Rudíkov-Trnava - Hrotovice B 5:0 (4:0)
    Ne 02.10. 15:00 Smrk - Březník 5:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 09.10. 10:15 Budiš-Náram B - Rapotice B 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 T.J. Koněšín - Březník 5:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Hrotovice B - Smrk 4:2 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Radkovice - Rudíkov-Trnava 2:6 (1:3)
    Ne 09.10. 15:00 Rouchovany - Pyšel 5:0 (3:0)
    Ne 09.10. 15:00 Valeč - Třebenice 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 15.10. 14:30 Rapotice B - Rouchovany 5:3 (3:0)
    Ne 16.10. 14:30 Třebenice - T.J. Koněšín 5:0 (3:0)
    Ne 16.10. 14:30 Pyšel - Valeč 3:1 (2:1)
    Ne 16.10. 14:30 Rudíkov-Trnava - Budiš-Náram B 7:2 (4:1)
    Ne 16.10. 14:30 Smrk - Radkovice 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 14:30 Březník - Hrotovice B 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 22.10. 14:30 T.J. Koněšín - Hrotovice B 8:2 (3:0)
    So 22.10. 14:30 Březník - Radkovice 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Třebenice - Pyšel 1:2 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Budiš-Náram B - Smrk 2:2 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Rouchovany - Rudíkov-Trnava 2:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Valeč - Rapotice B 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 08.04. 15:30 Hrotovice B - Budiš-Náram B 1:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Rapotice B - Pyšel 0:4 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 T.J. Koněšín - Radkovice 3:1 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Březník - Rouchovany 1:3 (1:2)
    Ne 09.04. 15:30 Smrk - Valeč 1:1 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Rudíkov-Trnava - Třebenice 4:0 (0:0)

    13.kolo

    So 15.04. 16:00 Rapotice B - T.J. Koněšín 0:4
    So 15.04. 16:00 Pyšel - Rudíkov-Trnava 2:2
    So 15.04. 16:00 Třebenice - Smrk 1:2
    So 15.04. 16:00 Valeč - Březník 3:2
    So 15.04. 16:00 Rouchovany - Hrotovice B 6:0
    Ne 16.04. 10:15 Budiš-Náram B - Radkovice 2:1

    14.kolo

    So 22.04. 16:00 Hrotovice B - Valeč 0:5
    Ne 23.04. 16:00 T.J. Koněšín - Budiš-Náram B 3:2
    Ne 23.04. 16:00 Radkovice - Rouchovany 1:0
    Ne 23.04. 16:00 Březník - Třebenice 3:0
    Ne 23.04. 16:00 Smrk - Pyšel 2:6
    Ne 23.04. 16:00 Rudíkov-Trnava - Rapotice B 2:1

    15.kolo

    So 29.04. 16:00 T.J. Koněšín - Rudíkov-Trnava 2:3
    Ne 30.04. 16:00 Pyšel - Březník 4:0
    Ne 30.04. 16:00 Třebenice - Hrotovice B 5:0
    Ne 30.04. 16:00 Valeč - Radkovice 5:0
    Ne 30.04. 16:00 Rouchovany - Budiš-Náram B 1:2
    Po 01.05. 15:30 Rapotice B - Smrk 4:0

    16.kolo

    So 06.05. 16:30 T.J. Koněšín - Rouchovany 1:1
    So 06.05. 16:30 Radkovice - Třebenice 1:0
    So 06.05. 16:30 Hrotovice B - Pyšel 2:5
    Ne 07.05. 10:15 Budiš-Náram B - Valeč 2:0
    Ne 07.05. 16:30 Březník - Rapotice B 4:3
    Ne 07.05. 16:30 Smrk - Rudíkov-Trnava 3:0

    17.kolo

    So 13.05. 16:30 Rapotice B - Hrotovice B 14:0
    So 13.05. 16:30 Třebenice - Budiš-Náram B 1:6
    Ne 14.05. 16:30 Smrk - T.J. Koněšín 1:0
    Ne 14.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Březník 7:0
    Ne 14.05. 16:30 Pyšel - Radkovice 4:3
    Ne 14.05. 16:30 Valeč - Rouchovany 1:1

    18.kolo

    So 20.05. 16:30 Radkovice - Rapotice B 5:1 (3:0)
    So 20.05. 16:30 Hrotovice B - Rudíkov-Trnava 0:7 (0:4)
    Ne 21.05. 10:15 Budiš-Náram B - Pyšel 1:1
    Ne 21.05. 16:30 T.J. Koněšín - Valeč 0:3
    Ne 21.05. 16:30 Rouchovany - Třebenice 3:0
    Ne 21.05. 16:30 Březník - Smrk 2:3 (2:2)

    19.kolo

    So 27.05. 16:30 Smrk - Hrotovice B 8:0
    So 27.05. 16:30 Třebenice - Valeč 1:4
    Ne 28.05. 16:30 Březník - T.J. Koněšín 2:1
    Ne 28.05. 16:30 Rudíkov-Trnava - Radkovice 2:1
    Ne 28.05. 16:30 Rapotice B - Budiš-Náram B 4:1
    Ne 28.05. 16:30 Pyšel - Rouchovany 3:1

    20.kolo

    So 03.06. 16:30 Rouchovany - Rapotice B 4:0
    So 03.06. 16:30 Hrotovice B - Březník 2:3
    Ne 04.06. 10:15 Budiš-Náram B - Rudíkov-Trnava 2:8
    Ne 04.06. 16:30 T.J. Koněšín - Třebenice 2:3
    Ne 04.06. 16:30 Valeč - Pyšel 2:0
    Ne 04.06. 16:30 Radkovice - Smrk 2:2

    21.kolo

    So 10.06. 16:30 Hrotovice B - T.J. Koněšín 4:2
    So 10.06. 16:30 Rudíkov-Trnava - Rouchovany 5:1
    So 10.06. 16:30 Rapotice B - Valeč 5:2
    So 10.06. 16:30 Pyšel - Třebenice 4:0
    Ne 11.06. 16:30 Radkovice - Březník 5:1
    Ne 11.06. 16:30 Smrk - Budiš-Náram B 1:2

    22.kolo

    So 17.06. 16:30 T.J. Koněšín - Pyšel 0:3
    So 17.06. 16:30 Třebenice - Rapotice B 5:3
    So 17.06. 16:30 Valeč - Rudíkov-Trnava 2:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Březník - Budiš-Náram B 1:2
    So 17.06. 16:30 Radkovice - Hrotovice B 2:1
    Ne 18.06. 16:30 Rouchovany - Smrk 3:1
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 4 2 66:33 52
    2. 22 15 2 5 78:33 47
    3. 22 12 6 4 54:31 42
    4. 22 9 6 7 44:47 33
    5. 22 8 4 10 50:50 28
    6. 22 8 3 11 40:52 27
    7. 22 8 3 11 40:60 27
    8. 22 8 3 11 48:40 27
    9. 22 8 2 12 40:50 26
    10. 22 7 4 11 53:59 25
    11. 22 6 5 11 47:48 23
    12. 22 4 4 14 34:91 16