Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 10905
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7058
    Týden:
    32
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:00 Boleradice - Strachotín 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Kobylí - Bořetice 2:2 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Vrbice - V. Pavlovice B 5:1 (4:0)
    Ne 14.08. 16:30 Velké Hostěrádky - Nosislav 1:1 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Šitbořice - Klobouky 7:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Ivaň - Popice 1:1 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Horní Věstonice - Vranovice 4:2 (1:2)

    3.kolo

    So 20.08. 14:00 Ivaň - Vranovice 3:1 (2:1)
    So 20.08. 16:30 Klobouky - Horní Věstonice 0:2 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Popice - Kobylí 4:1 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Nosislav - Šitbořice 1:6 (1:2)
    Ne 21.08. 16:30 V. Pavlovice B - Velké Hostěrádky 4:0 (4:0)
    Ne 21.08. 16:30 Strachotín - Vrbice 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Bořetice - Boleradice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 27.08. 15:30 Ivaň - Klobouky 10:2 (4:1)
    So 27.08. 16:30 Horní Věstonice - Nosislav 3:1 (1:0)
    Ne 28.08. 10:00 Vrbice - Bořetice 3:0 (0:0)
    Ne 28.08. 14:15 Šitbořice - V. Pavlovice B 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Kobylí - Boleradice 2:0 (2:0)
    Ne 28.08. 16:30 Velké Hostěrádky - Strachotín 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Popice - Vranovice 1:1 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Nosislav - Ivaň 2:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Kobylí - Vranovice 1:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Klobouky - Popice 0:5 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 V. Pavlovice B - Horní Věstonice 2:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Strachotín - Šitbořice 1:1 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Bořetice - Velké Hostěrádky 3:1 (2:1)
    Ne 04.09. 16:00 Boleradice - Vrbice 1:2 (1:0)

    6.kolo

    Ne 11.09. 13:45 Šitbořice - Bořetice 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Kobylí - Vrbice 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Velké Hostěrádky - Boleradice 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ivaň - V. Pavlovice B 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Popice - Nosislav 1:2 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Klobouky - Vranovice 2:4 (0:1)
    28.10. 14:30 Horní Věstonice - Strachotín 2:6 (1:4)

    7.kolo

    Ne 18.09. 15:30 Klobouky - Kobylí 2:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Nosislav - Vranovice 4:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 V. Pavlovice B - Popice 1:0 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Strachotín - Ivaň 4:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Bořetice - Horní Věstonice 2:2 (1:2)
    Ne 18.09. 15:30 Boleradice - Šitbořice 1:6 (0:4)
    Ne 18.09. 15:30 Vrbice - Velké Hostěrádky 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 24.09. 10:00 Šitbořice - Vrbice 2:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Horní Věstonice - Boleradice 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kobylí - Velké Hostěrádky 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Ivaň - Bořetice 2:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Popice - Strachotín 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 V. Pavlovice B - Vranovice 1:3 (0:3)
    Ne 25.09. 15:30 Klobouky - Nosislav 3:0 (1:0)

    9.kolo

    Ne 02.10. 10:30 Boleradice - Ivaň 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Nosislav - Kobylí 2:2 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 V. Pavlovice B - Klobouky 2:1 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Strachotín - Vranovice 4:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bořetice - Popice 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Vrbice - Horní Věstonice 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Velké Hostěrádky - Šitbořice 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Horní Věstonice - Velké Hostěrádky 3:2 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Kobylí - Šitbořice 0:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Ivaň - Vrbice 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Popice - Boleradice 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Bořetice - Vranovice 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Klobouky - Strachotín 1:4 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Nosislav - V. Pavlovice B 3:1 (1:0)

    11.kolo

    Ne 16.10. 10:00 Boleradice - Vranovice 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 V. Pavlovice B - Kobylí 0:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Strachotín - Nosislav 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Bořetice - Klobouky 4:3 (3:1)
    Ne 16.10. 15:00 Vrbice - Popice 2:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Velké Hostěrádky - Ivaň 2:4 (0:3)
    Ne 16.10. 15:00 Šitbořice - Horní Věstonice 0:0 (0:0)

    12.kolo

    Ne 23.10. 14:30 Kobylí - Horní Věstonice 1:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ivaň - Šitbořice 3:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Popice - Velké Hostěrádky 8:1 (6:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vrbice - Vranovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Klobouky - Boleradice 0:3 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Nosislav - Bořetice 2:2 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 V. Pavlovice B - Strachotín 2:3 (1:2)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Velké Hostěrádky - Vranovice 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 12:15 Šitbořice - Popice 7:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:30 Strachotín - Kobylí 2:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Bořetice - V. Pavlovice B 1:0 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Boleradice - Nosislav 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Vrbice - Klobouky 4:2 (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Horní Věstonice - Ivaň 1:1 (1:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Klobouky - Velké Hostěrádky 0:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Ivaň - Kobylí 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Popice - Horní Věstonice 3:1 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Šitbořice - Vranovice 5:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Nosislav - Vrbice 2:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 V. Pavlovice B - Boleradice 0:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Strachotín - Bořetice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Horní Věstonice - Popice 1:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Kobylí - Ivaň 1:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Vranovice - Šitbořice 0:2 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Velké Hostěrádky - Klobouky 0:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Vrbice - Nosislav 1:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Boleradice - V. Pavlovice B 1:1 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Bořetice - Strachotín 1:1 (0:1)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 V. Pavlovice B - Vrbice 2:2 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Klobouky - Šitbořice 1:2 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bořetice - Kobylí 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Strachotín - Boleradice 6:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Nosislav - Velké Hostěrádky 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Vranovice - Horní Věstonice 3:1 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Popice - Ivaň 3:2 (2:1)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Vranovice - Ivaň 3:2 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Horní Věstonice - Klobouky 4:3 (3:2)
    Ne 09.04. 13:15 Šitbořice - Nosislav 5:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kobylí - Popice 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Velké Hostěrádky - V. Pavlovice B 0:0
    Ne 09.04. 15:30 Vrbice - Strachotín 2:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Boleradice - Bořetice 1:0 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Boleradice - Kobylí 0:2 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Klobouky - Ivaň 0:4 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Bořetice - Vrbice 0:0
    Ne 16.04. 16:00 Strachotín - Velké Hostěrádky 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 V. Pavlovice B - Šitbořice 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Nosislav - Horní Věstonice 1:1 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Vranovice - Popice 1:6 (0:3)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Horní Věstonice - V. Pavlovice B 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 13:45 Šitbořice - Strachotín 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vranovice - Kobylí 2:3 (1:2)
    Ne 23.04. 16:00 Popice - Klobouky 10:0 (5:0)
    Ne 23.04. 16:00 Ivaň - Nosislav 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Velké Hostěrádky - Bořetice 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vrbice - Boleradice 1:3 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Boleradice - Velké Hostěrádky 3:0 (1:0)
    So 29.04. 16:30 V. Pavlovice B - Ivaň 0:1 (0:0)
    So 29.04. 16:30 Vranovice - Klobouky 6:3 (2:2)
    Ne 30.04. 16:30 Vrbice - Kobylí 3:0 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Bořetice - Šitbořice 2:1 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Strachotín - Horní Věstonice 4:1 (3:1)
    Ne 30.04. 16:30 Nosislav - Popice 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 10:00 Horní Věstonice - Bořetice 3:1 (0:0)
    Ne 07.05. 14:15 Šitbořice - Boleradice 1:1 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Kobylí - Klobouky 5:0 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Vranovice - Nosislav 1:2 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Popice - V. Pavlovice B 2:0 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Ivaň - Strachotín 0:4 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Vrbice 2:2 (1:2)

    21.kolo

    Ne 14.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Kobylí 1:5
    Ne 14.05. 16:30 Vrbice - Šitbořice 2:4
    Ne 14.05. 16:30 Boleradice - Horní Věstonice 3:1
    Ne 14.05. 16:30 Bořetice - Ivaň 4:3
    Ne 14.05. 16:30 Strachotín - Popice 2:0
    Ne 14.05. 16:30 Vranovice - V. Pavlovice B 1:0
    Ne 14.05. 16:30 Nosislav - Klobouky 3:0

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Klobouky - V. Pavlovice B 3:1 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Vranovice - Strachotín 1:7 (1:4)
    So 20.05. 16:30 Horní Věstonice - Vrbice 3:3 (1:3)
    Ne 21.05. 14:15 Šitbořice - Velké Hostěrádky 9:0
    Ne 21.05. 16:30 Kobylí - Nosislav 2:0
    Ne 21.05. 16:30 Popice - Bořetice 2:0
    Ne 21.05. 16:30 Ivaň - Boleradice 0:0

    23.kolo

    Ne 28.05. 16:30 Šitbořice - Kobylí 3:0
    Ne 28.05. 16:30 Velké Hostěrádky - Horní Věstonice 0:2
    Ne 28.05. 16:30 Vrbice - Ivaň 0:4
    Ne 28.05. 16:30 Boleradice - Popice 0:2
    Ne 28.05. 16:30 Vranovice - Bořetice 2:0
    Ne 28.05. 16:30 Strachotín - Klobouky 4:2
    Ne 28.05. 16:30 V. Pavlovice B - Nosislav 7:1

    24.kolo

    So 03.06. 16:30 Klobouky - Bořetice 3:5
    Ne 04.06. 16:30 Kobylí - V. Pavlovice B 1:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Nosislav - Strachotín 2:4 (1:3)
    Ne 04.06. 16:30 Vranovice - Boleradice 2:1 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Popice - Vrbice 1:1 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Ivaň - Velké Hostěrádky 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Horní Věstonice - Šitbořice 2:5 (2:3)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Horní Věstonice - Kobylí 2:3 (1:1)
    So 10.06. 16:30 Vranovice - Vrbice 1:1 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Šitbořice - Ivaň 3:0 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Velké Hostěrádky - Popice 2:3 (1:2)
    Ne 11.06. 16:30 Boleradice - Klobouky 5:0 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Bořetice - Nosislav 4:0 (3:0)
    Ne 11.06. 16:30 Strachotín - V. Pavlovice B 3:1 (3:1)

    26.kolo

    So 17.06. 10:15 Kobylí - Strachotín 0:3 (0:0)
    So 17.06. 16:30 V. Pavlovice B - Bořetice 2:1 (1:1)
    So 17.06. 16:30 Nosislav - Boleradice 6:1 (2:0)
    So 17.06. 16:30 Klobouky - Vrbice 2:2 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Ivaň - Horní Věstonice 5:0 (5:0)
    So 17.06. 17:00 Popice - Šitbořice 2:1 (1:0)
    Ne 18.06. 16:30 Vranovice - Velké Hostěrádky 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 72:27 58
    2. 26 18 3 5 80:21 57
    3. 26 15 4 7 62:34 49
    4. 26 14 3 9 62:35 45
    5. 26 11 10 5 48:38 43
    6. 26 10 6 10 40:44 36
    7. 26 10 6 10 39:38 36
    8. 26 10 5 11 33:41 35
    9. 26 10 4 12 41:60 34
    10. 26 9 6 11 45:54 33
    11. 26 9 6 11 41:53 33
    12. 26 7 5 14 31:42 26
    13. 26 4 4 18 22:64 16
    14. 26 3 2 21 34:99 11