Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 15. prosince 2019
svátek má Radana, Radan.
Hlavní menu
  • ID: 10904
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11173
    Týden:
    56
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 10:00 Valtice - V. Němčice 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 16:30 Hrušky - Hlohovec 3:4 (2:3)
    Ne 14.08. 16:30 Mor. Nová Ves - Březí 2:2 (1:1)
    Ne 14.08. 16:30 Tvrdonice - Přibice 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 16:30 Velké Bílovice - Kostice 6:2 (2:0)
    Ne 14.08. 16:30 Uherčice - Zaječí 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 16:30 Lednice B - Hustopeče 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Přibice - Velké Bílovice 1:2 (1:2)
    Ne 21.08. 10:30 Hlohovec - Mor. Nová Ves 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 14:15 Hustopeče - Hrušky 4:2 (2:1)
    Ne 21.08. 16:30 Zaječí - Lednice B 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Kostice - Uherčice 2:2 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 V. Němčice - Tvrdonice 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 16:30 Březí - Valtice 0:1 (0:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Lednice B - Kostice 3:3 (1:2)
    Ne 28.08. 10:00 Hrušky - Mor. Nová Ves 7:0 (2:0)
    Ne 28.08. 14:15 Hustopeče - Zaječí 3:2 (2:2)
    Ne 28.08. 16:30 Valtice - Hlohovec 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Tvrdonice - Březí 6:2 (4:1)
    Ne 28.08. 16:30 Velké Bílovice - V. Němčice 5:1 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Uherčice - Přibice 1:2 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Přibice - Lednice B 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Zaječí - Hrušky 2:6 (1:4)
    Ne 04.09. 16:00 Kostice - Hustopeče 5:2 (3:0)
    Ne 04.09. 16:00 V. Němčice - Uherčice 3:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Březí - Velké Bílovice 2:9 (1:5)
    Ne 04.09. 16:00 Hlohovec - Tvrdonice 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 Mor. Nová Ves - Valtice 0:4 (0:2)

    6.kolo

    Ne 11.09. 10:00 Velké Bílovice - Hlohovec 1:3 (0:0)
    Ne 11.09. 13:45 Hustopeče - Přibice 4:1 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Hrušky - Valtice 0:1 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Tvrdonice - Mor. Nová Ves 0:4 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Uherčice - Březí 2:4 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Lednice B - V. Němčice 4:2 (4:1)
    Ne 11.09. 16:00 Zaječí - Kostice 1:5 (1:4)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Přibice - Zaječí 3:2 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Březí - Lednice B 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Kostice - Hrušky 3:1 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 V. Němčice - Hustopeče 3:2 (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Hlohovec - Uherčice 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Mor. Nová Ves - Velké Bílovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 15:30 Valtice - Tvrdonice 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 24.09. 13:15 Velké Bílovice - Valtice 3:3 (1:3)
    So 24.09. 15:30 Lednice B - Hlohovec 4:2 (2:2)
    Ne 25.09. 13:15 Hustopeče - Březí 1:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Hrušky - Tvrdonice 2:2 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Uherčice - Mor. Nová Ves 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Zaječí - V. Němčice 2:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Kostice - Přibice 8:0 (4:0)

    10.kolo

    St 28.09. 15:00 Uherčice - Tvrdonice 1:2 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Hrušky - Velké Bílovice 1:8 (1:5)
    So 08.10. 15:00 Přibice - V. Němčice 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 12:45 Hustopeče - Mor. Nová Ves 2:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Lednice B - Valtice 0:5 (0:2)
    Ne 09.10. 15:00 Zaječí - Hlohovec 1:4 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Kostice - Březí 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 01.10. 13:00 Valtice - Uherčice 4:2 (4:0)
    So 01.10. 15:00 Přibice - Hrušky 2:0 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 V. Němčice - Kostice 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Březí - Zaječí 2:2 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Hlohovec - Hustopeče 2:0 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Mor. Nová Ves - Lednice B 1:2 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Tvrdonice - Velké Bílovice 3:2 (2:1)

    11.kolo

    Ne 16.10. 10:30 Kostice - Hlohovec 4:1 (2:1)
    Ne 16.10. 15:00 V. Němčice - Hrušky 2:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Březí - Přibice 1:0 (1:0)
    Ne 16.10. 15:00 Mor. Nová Ves - Zaječí 1:1 (0:1)
    Ne 16.10. 15:00 Valtice - Hustopeče 2:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Tvrdonice - Lednice B 2:4 (1:2)
    Ne 16.10. 15:00 Velké Bílovice - Uherčice 3:2 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Lednice B - Velké Bílovice 1:5 (1:2)
    So 22.10. 14:30 Přibice - Hlohovec 2:2 (0:0)
    Ne 23.10. 12:15 Hustopeče - Tvrdonice 1:1 (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Hrušky - Uherčice 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Zaječí - Valtice 0:4 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Kostice - Mor. Nová Ves 2:0 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 V. Němčice - Březí 5:1 (1:0)

    13.kolo

    Ne 30.10. 14:30 Březí - Hrušky 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Hlohovec - V. Němčice 1:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Mor. Nová Ves - Přibice 2:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Valtice - Kostice 3:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Tvrdonice - Zaječí 0:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Velké Bílovice - Hustopeče 2:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Uherčice - Lednice B 1:2 (0:1)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Hustopeče - Uherčice 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Přibice - Valtice 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Lednice B - Hrušky 3:3 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Zaječí - Velké Bílovice 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Kostice - Tvrdonice 2:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 V. Němčice - Mor. Nová Ves 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Březí - Hlohovec 8:1 (6:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Hrušky - Lednice B 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Valtice - Přibice 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Tvrdonice - Kostice 0:3 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Velké Bílovice - Zaječí 6:1 (2:1)
    Ne 26.03. 15:00 Uherčice - Hustopeče 0:4 (0:3)
    Ne 26.03. 15:00 Hlohovec - Březí 1:3 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Mor. Nová Ves - V. Němčice 2:2 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Přibice - Tvrdonice 2:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Hustopeče - Lednice B 0:4 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 V. Němčice - Valtice 2:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Březí - Mor. Nová Ves 3:1 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Hlohovec - Hrušky 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Kostice - Velké Bílovice 1:3 (1:1)
    Ne 02.04. 15:30 Zaječí - Uherčice 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Uherčice - Kostice 4:2 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Hrušky - Hustopeče 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Lednice B - Zaječí 6:3 (4:2)
    Ne 09.04. 15:30 Velké Bílovice - Přibice 1:1 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Tvrdonice - V. Němčice 2:2 (2:1)
    Ne 09.04. 15:30 Valtice - Březí 4:1 (3:1)
    Ne 09.04. 15:30 Mor. Nová Ves - Hlohovec 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Mor. Nová Ves - Hrušky 1:2 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Přibice - Uherčice 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 16:00 Hlohovec - Valtice 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Březí - Tvrdonice 1:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 V. Němčice - Velké Bílovice 1:2 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Kostice - Lednice B 1:3 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Zaječí - Hustopeče 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Hrušky - Zaječí 2:4 (1:2)
    So 22.04. 16:00 Hustopeče - Kostice 2:3 (2:2)
    So 22.04. 16:00 Lednice B - Přibice 5:0 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Uherčice - V. Němčice 1:3 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Velké Bílovice - Březí 3:1 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Tvrdonice - Hlohovec 4:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Valtice - Mor. Nová Ves 1:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 V. Němčice - Lednice B 2:4 (1:3)
    So 29.04. 16:30 Přibice - Hustopeče 2:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Valtice - Hrušky 1:1 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Mor. Nová Ves - Tvrdonice 2:1 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Hlohovec - Velké Bílovice 1:6 (1:2)
    Ne 30.04. 16:30 Březí - Uherčice 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 16:30 Kostice - Zaječí 2:2 (2:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Hustopeče - V. Němčice 1:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Hrušky - Kostice 2:3 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Zaječí - Přibice 2:2 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Lednice B - Březí 2:2 (2:1)
    Ne 07.05. 16:30 Uherčice - Hlohovec 1:3 (0:2)
    Ne 07.05. 16:30 Velké Bílovice - Mor. Nová Ves 4:3 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Tvrdonice - Valtice 1:2 (1:1)

    21.kolo

    So 13.05. 13:00 Valtice - Velké Bílovice 2:1 (0:1)
    So 13.05. 15:00 V. Němčice - Zaječí 3:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Přibice - Kostice 0:6 (0:3)
    Ne 14.05. 16:30 Tvrdonice - Hrušky 3:3 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Mor. Nová Ves - Uherčice 1:2 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Hlohovec - Lednice B 2:7 (0:2)
    Ne 14.05. 16:30 Březí - Hustopeče 0:0

    22.kolo

    So 20.05. 14:15 Kostice - V. Němčice 5:0 (3:0)
    So 20.05. 16:30 Hustopeče - Hlohovec 7:0 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Lednice B - Mor. Nová Ves 1:4 (1:2)
    Ne 21.05. 16:30 Hrušky - Přibice 3:1
    Ne 21.05. 16:30 Zaječí - Březí 0:0
    Ne 21.05. 16:30 Uherčice - Valtice 0:5
    Ne 21.05. 16:30 Velké Bílovice - Tvrdonice 6:4

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 Valtice - Lednice B 4:2
    Ne 28.05. 16:30 Velké Bílovice - Hrušky 5:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 Tvrdonice - Uherčice 1:2 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Mor. Nová Ves - Hustopeče 2:2 (1:2)
    Ne 28.05. 16:30 Hlohovec - Zaječí 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Březí - Kostice 2:1 (0:1)
    Ne 28.05. 16:30 V. Němčice - Přibice 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 03.06. 10:00 Uherčice - Velké Bílovice 0:10 (0:4)
    So 03.06. 16:30 Hustopeče - Valtice 1:3 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Hrušky - V. Němčice 3:3 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Přibice - Březí 2:2 (0:1)
    Ne 04.06. 16:30 Hlohovec - Kostice 2:2 (2:1)
    Ne 04.06. 16:30 Zaječí - Mor. Nová Ves 0:2 (0:2)
    Ne 04.06. 16:30 Lednice B - Tvrdonice 2:3 (0:1)

    25.kolo

    Ne 11.06. 16:30 Uherčice - Hrušky 1:3 (0:2)
    Ne 11.06. 16:30 Velké Bílovice - Lednice B 6:4 (2:2)
    Ne 11.06. 16:30 Tvrdonice - Hustopeče 0:5 (0:4)
    Ne 11.06. 16:30 Valtice - Zaječí 6:0 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Mor. Nová Ves - Kostice 2:1 (0:0)
    Ne 11.06. 16:30 Hlohovec - Přibice 0:3 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Březí - V. Němčice 3:1 (2:0)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Hrušky - Březí 1:0 (0:0)
    So 17.06. 16:30 V. Němčice - Hlohovec 5:0 (3:0)
    So 17.06. 16:30 Přibice - Mor. Nová Ves 2:1 (1:1)
    So 17.06. 16:30 Zaječí - Tvrdonice 6:3 (4:2)
    So 17.06. 16:30 Hustopeče - Velké Bílovice 2:5 (0:3)
    Ne 18.06. 16:30 Kostice - Valtice 3:2 (1:1)
    Ne 18.06. 16:30 Lednice B - Uherčice 5:2 (2:2)
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 66:23 63
    2. 26 20 2 4 106:44 62
    3. 26 15 4 7 75:44 49
    4. 26 14 5 7 73:57 47
    5. 26 12 4 10 51:47 40
    6. 26 10 5 11 33:48 35
    7. 26 8 8 10 51:47 32
    8. 26 8 8 10 43:55 32
    9. 26 9 3 14 38:71 30
    10. 26 8 6 12 54:58 30
    11. 26 8 5 13 39:48 29
    12. 26 7 5 14 45:62 26
    13. 26 6 6 14 39:70 24
    14. 26 4 2 20 30:69 14