Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 10903
  • Návštěvy: 12/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Břeclav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2815
    Týden:
    12
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 20.08. 14:15 Podivín - Rakvice 0:0 (0:0)
    St 28.09. 13:15 Hlohovec - Kobylí 6:3 (5:1)

    4.kolo

    So 27.08. 14:15 Rakvice - Krumvíř 0:3 (0:2)
    So 29.10. 13:00 Hlohovec - Podivín 0:4 (0:2)

    5.kolo

    So 03.09. 13:45 Podivín - Kobylí 7:0 (5:0)
    So 03.09. 13:45 Krumvíř - Hlohovec 11:0 (6:0)

    6.kolo

    Ne 11.09. 12:45 Krumvíř - Podivín 6:1 (5:1)
    Ne 11.09. 13:45 Kobylí - Rakvice 3:2 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 13:15 Krumvíř - Kobylí 3:0k
    Ne 18.09. 13:15 Hlohovec - Rakvice 1:11 (1:4)

    8.kolo

    Ne 25.09. 13:15 Kobylí - Hlohovec 2:1 (2:0)
    St 28.09. 13:15 Rakvice - Podivín 0:3 (0:1)

    9.kolo

    Ne 02.10. 12:45 Krumvíř - Rakvice 4:3 (1:2)
    Ne 02.10. 12:45 Podivín - Hlohovec 6:0 (2:0)

    10.kolo

    Ne 09.10. 12:45 Kobylí - Podivín 1:7 (1:4)
    Ne 09.10. 12:45 Hlohovec - Krumvíř 0:1 (0:0)

    1.kolo

    So 15.10. 12:15 Podivín - Krumvíř 0:3 (0:0)
    So 15.10. 12:45 Rakvice - Kobylí 12:0 (5:0)

    2.kolo

    So 22.10. 12:15 Rakvice - Hlohovec 8:0 (3:0)
    Ne 23.10. 12:15 Kobylí - Krumvíř 1:8 (1:5)

    11.kolo

    Ne 09.04. 13:15 Kobylí - Rakvice 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 13:15 Krumvíř - Podivín 5:0 (3:0)

    12.kolo

    So 15.04. 13:45 Krumvíř - Kobylí 1:0 (1:0)
    So 15.04. 13:45 Hlohovec - Rakvice 1:6 (0:4)

    13.kolo

    So 22.04. 13:45 Rakvice - Podivín 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 13:00 Kobylí - Hlohovec 11:1 (3:1)

    14.kolo

    Ne 30.04. 14:15 Krumvíř - Rakvice 5:1 (3:0)
    Ne 30.04. 14:15 Podivín - Hlohovec 11:0

    15.kolo

    So 06.05. 14:15 Hlohovec - Krumvíř 0:4 (0:2)
    Ne 07.05. 14:15 Kobylí - Podivín 2:16

    16.kolo

    So 13.05. 14:15 Rakvice - Kobylí 3:0k
    So 13.05. 14:15 Podivín - Krumvíř 1:2

    17.kolo

    So 20.05. 14:15 Rakvice - Hlohovec 12:0 (7:0)
    Ne 21.05. 14:15 Kobylí - Krumvíř 0:3

    18.kolo

    So 27.05. 14:15 Hlohovec - Kobylí 4:2
    Ne 28.05. 14:15 Podivín - Rakvice 2:1

    19.kolo

    So 03.06. 14:15 Rakvice - Krumvíř 0:3
    Ne 04.06. 14:15 Hlohovec - Podivín 0:6

    20.kolo

    So 10.06. 14:15 Podivín - Kobylí 3:1
    So 10.06. 14:15 Krumvíř - Hlohovec 8:1
    Správce soutěže: Radomír Mitrič

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 16 16 0 0 70:8 48
    2. 16 11 1 4 68:21 34
    3. 16 7 1 8 61:27 22
    4. 16 3 0 13 27:79 9
    5. 16 2 0 14 15:106 6