Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 10894
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22022
    Týden:
    63
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Rakvice - Lednice 4:1 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Velká n.Veličkou - Veselí 0:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Kyjov - Krumvíř 1:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Dubňany - Vyškov B 2:0 (1:0)
    Ne 14.08. 10:30 V. Pavlovice - Blatnice 0:3 (0:2)
    Ne 14.08. 10:30 Břeclav B - Rohatec 4:3 (4:1)
    Ne 14.08. 17:00 Dražovice - Ratíškovice 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 20.08. 10:30 Krumvíř - Dražovice 3:0 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Ratíškovice - Dubňany 1:1 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Rohatec - Kyjov 1:1 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Veselí - V. Pavlovice 4:0 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Lednice - Velká n.Veličkou 3:1 (1:1)
    Ne 21.08. 16:30 Vyškov B - Rakvice 2:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Blatnice - Břeclav B 4:3 (2:2)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Rakvice - Velká n.Veličkou 3:2 (2:2)
    So 27.08. 16:30 Kyjov - Blatnice 0:3 (0:1)
    So 27.08. 16:30 Dražovice - Rohatec 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:30 V. Pavlovice - Lednice 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 10:30 Břeclav B - Veselí 3:6 (3:3)
    Ne 28.08. 16:30 Dubňany - Krumvíř 2:3 (2:1)
    Ne 28.08. 16:30 Vyškov B - Ratíškovice 1:1 (1:1)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Ratíškovice - Rakvice 3:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Krumvíř - Vyškov B 2:2 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Veselí - Kyjov 3:0 (3:0)
    So 03.09. 16:00 Velká n.Veličkou - V. Pavlovice 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Rohatec - Dubňany 2:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Blatnice - Dražovice 1:1 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Lednice - Břeclav B 6:1 (4:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Rakvice - V. Pavlovice 4:1 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Kyjov - Lednice 5:3 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Dražovice - Veselí 2:0 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Ratíškovice - Krumvíř 1:2 (1:1)
    Ne 11.09. 10:30 Břeclav B - Velká n.Veličkou 2:4 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Dubňany - Blatnice 2:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Vyškov B - Rohatec 4:3 (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Krumvíř - Rakvice 4:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Veselí - Dubňany 2:0 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Velká n.Veličkou - Kyjov 2:2 (1:1)
    So 17.09. 15:30 V. Pavlovice - Břeclav B 5:2 (3:2)
    Ne 18.09. 15:30 Rohatec - Ratíškovice 4:2 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Blatnice - Vyškov B 4:1 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Lednice - Dražovice 4:1 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Dražovice - Velká n.Veličkou 1:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Ratíškovice - Blatnice 1:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Krumvíř - Rohatec 2:0 (2:0)
    Ne 25.09. 10:15 Kyjov - V. Pavlovice 1:2 (0:2)
    Ne 25.09. 15:30 Dubňany - Lednice 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 15:30 Vyškov B - Veselí 1:0 (1:0)
    St 28.09. 15:30 Rakvice - Břeclav B 5:2 (2:2)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Dubňany 1:1 (1:0)
    So 01.10. 15:30 Veselí - Ratíškovice 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 10:30 V. Pavlovice - Dražovice 1:1 (1:0)
    Ne 02.10. 10:30 Břeclav B - Kyjov 4:5 (1:2)
    Ne 02.10. 15:00 Rohatec - Rakvice 3:1 (2:0)
    Ne 02.10. 15:00 Blatnice - Krumvíř 2:4 (1:2)
    Ne 02.10. 15:00 Lednice - Vyškov B 2:1 (2:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:00 Dubňany - V. Pavlovice 5:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Rakvice - Kyjov 3:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Dražovice - Břeclav B 6:2 (4:1)
    So 08.10. 15:00 Ratíškovice - Lednice 4:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Krumvíř - Veselí 1:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Vyškov B - Velká n.Veličkou 1:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Rohatec - Blatnice 2:1 (1:0)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Veselí - Rohatec 5:4 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Lednice - Krumvíř 1:2 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Velká n.Veličkou - Ratíškovice 3:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 V. Pavlovice - Vyškov B 0:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Kyjov - Dražovice 0:2 (0:1)
    Ne 16.10. 10:30 Břeclav B - Dubňany 2:3 (1:2)
    Ne 16.10. 15:00 Blatnice - Rakvice 2:0 (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Rakvice - Dražovice 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Ratíškovice - V. Pavlovice 2:5 (1:3)
    So 22.10. 14:30 Krumvíř - Velká n.Veličkou 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Dubňany - Kyjov 3:1 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vyškov B - Břeclav B 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Rohatec - Lednice 3:3 (3:0)
    Ne 23.10. 14:30 Blatnice - Veselí 1:5 (1:3)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Veselí - Rakvice 2:1 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Lednice - Blatnice 5:1 (2:1)
    So 29.10. 14:30 Velká n.Veličkou - Rohatec 2:1 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Kyjov - Vyškov B 2:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Dražovice - Dubňany 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 10:30 V. Pavlovice - Krumvíř 0:5 (0:2)
    Ne 30.10. 10:30 Břeclav B - Ratíškovice 2:1 (1:0)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Dubňany - Rakvice 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Ratíškovice - Kyjov 0:2 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Krumvíř - Břeclav B 8:1 (3:1)
    So 05.11. 14:00 Rohatec - V. Pavlovice 5:2 (3:2)
    So 05.11. 14:00 Veselí - Lednice 5:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Vyškov B - Dražovice 3:0 (3:0)
    Ne 06.11. 14:00 Blatnice - Velká n.Veličkou 1:3 (0:2)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Rakvice - Dubňany 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Dražovice - Vyškov B 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Kyjov - Ratíškovice 0:2 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Velká n.Veličkou - Blatnice 1:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Lednice - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 26.03. 10:30 Břeclav B - Krumvíř 0:9 (0:3)
    Ne 26.03. 10:30 V. Pavlovice - Rohatec 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Veselí - Velká n.Veličkou 3:0 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Krumvíř - Kyjov 3:0 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Ratíškovice - Dražovice 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Blatnice - V. Pavlovice 2:2 (2:1)
    Ne 02.04. 15:30 Rohatec - Břeclav B 4:0 (3:0)
    Ne 02.04. 15:30 Vyškov B - Dubňany 0:2 (0:2)
    St 12.04. 17:00 Lednice - Rakvice 5:0

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Rakvice - Vyškov B 0:3 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Dražovice - Krumvíř 0:2 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Velká n.Veličkou - Lednice 3:3 (1:1)
    Ne 09.04. 10:15 Kyjov - Rohatec 4:3 (1:1)
    Ne 09.04. 10:30 Břeclav B - Blatnice 4:1 (2:0)
    Ne 09.04. 10:30 V. Pavlovice - Veselí 1:6 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Dubňany - Ratíškovice 2:1 (2:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Velká n.Veličkou - Rakvice 3:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Lednice - V. Pavlovice 1:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Veselí - Břeclav B 9:0 (5:0)
    So 15.04. 16:00 Rohatec - Dražovice 3:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Krumvíř - Dubňany 6:1 (3:1)
    So 15.04. 16:00 Ratíškovice - Vyškov B 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Blatnice - Kyjov 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Rakvice - Ratíškovice 1:4 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Dražovice - Blatnice 4:1 (3:1)
    Ne 23.04. 10:15 Kyjov - Veselí 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 Břeclav B - Lednice 0:0 (0:0)
    Ne 23.04. 10:15 V. Pavlovice - Velká n.Veličkou 4:3 (3:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vyškov B - Krumvíř 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Dubňany - Rohatec 6:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Krumvíř - Ratíškovice 2:1 (1:1)
    So 29.04. 16:30 Velká n.Veličkou - Břeclav B 3:0k
    So 29.04. 16:30 Veselí - Dražovice 5:0 (1:0)
    Ne 30.04. 10:30 V. Pavlovice - Rakvice 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Lednice - Kyjov 1:2 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Blatnice - Dubňany 2:2 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Rohatec - Vyškov B 4:0 (2:0)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Rakvice - Krumvíř 3:3 (2:2)
    So 06.05. 16:30 Ratíškovice - Rohatec 0:2 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Dražovice - Lednice 2:0 (0:0)
    Ne 07.05. 10:30 Břeclav B - V. Pavlovice 1:3 (1:2)
    Ne 07.05. 16:30 Vyškov B - Blatnice 3:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Dubňany - Veselí 0:3 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Kyjov - Velká n.Veličkou 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Dražovice 3:0 (2:0)
    So 13.05. 16:30 Lednice - Dubňany 3:0 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Veselí - Vyškov B 9:0 (6:0)
    Ne 14.05. 10:30 Břeclav B - Rakvice 1:6 (0:2)
    Ne 14.05. 10:30 V. Pavlovice - Kyjov 3:2 (2:0)
    Ne 14.05. 16:30 Blatnice - Ratíškovice 2:3 (0:1)
    Ne 14.05. 16:30 Rohatec - Krumvíř 1:3 (1:2)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Rakvice - Rohatec 1:6 (1:2)
    So 20.05. 16:30 Krumvíř - Blatnice 5:0 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Ratíškovice - Veselí 1:5 (1:1)
    So 20.05. 16:30 Dubňany - Velká n.Veličkou 3:2 (3:0)
    So 20.05. 16:30 Dražovice - V. Pavlovice 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 10:15 Kyjov - Břeclav B 4:4 (3:1)
    Ne 21.05. 16:30 Vyškov B - Lednice 1:1 (1:0)

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Kyjov - Rakvice 1:2 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Velká n.Veličkou - Vyškov B 0:0 (0:0)
    So 27.05. 16:30 Veselí - Krumvíř 3:1 (2:0)
    Ne 28.05. 10:30 Břeclav B - Dražovice 0:7 (0:4)
    Ne 28.05. 10:30 V. Pavlovice - Dubňany 1:4 (1:1)
    Ne 28.05. 16:30 Lednice - Ratíškovice 3:1 (1:0)
    Ne 28.05. 16:30 Blatnice - Rohatec 5:1 (3:1)

    24.kolo

    So 03.06. 10:00 Dubňany - Břeclav B 8:1 (5:0)
    So 03.06. 16:30 Rakvice - Blatnice 4:0 (1:0)
    So 03.06. 16:30 Krumvíř - Lednice 4:0 (2:0)
    So 03.06. 16:30 Ratíškovice - Velká n.Veličkou 1:2 (0:0)
    So 03.06. 16:30 Dražovice - Kyjov 1:3 (1:2)
    Ne 04.06. 16:30 Rohatec - Veselí 2:3 (0:0)
    Ne 04.06. 16:30 Vyškov B - V. Pavlovice 1:1 (1:1)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 Kyjov - Dubňany 1:3 (0:0)
    So 10.06. 16:30 Velká n.Veličkou - Krumvíř 2:2 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Lednice - Rohatec 0:1 (0:1)
    Ne 11.06. 10:30 Břeclav B - Vyškov B 1:3 (1:2)
    Ne 11.06. 10:30 V. Pavlovice - Ratíškovice 2:1 (1:0)
    Ne 11.06. 16:30 Dražovice - Rakvice 4:2 (2:0)
    Ne 11.06. 16:30 Veselí - Blatnice 3:1 (3:0)

    26.kolo

    16.06. 17:30 Krumvíř - V. Pavlovice 2:0 (1:0)
    16.06. 18:00 Vyškov B - Kyjov 2:1 (1:1)
    So 17.06. 10:00 Dubňany - Dražovice 0:1 (0:1)
    So 17.06. 15:00 Rakvice - Veselí 2:5 (1:3)
    So 17.06. 16:30 Blatnice - Lednice 1:2 (1:1)
    So 17.06. 16:30 Rohatec - Velká n.Veličkou 2:1 (2:0)
    So 17.06. 16:30 Ratíškovice - Břeclav B 2:0 (1:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 3 3 89:25 63
    2. 26 19 5 2 80:24 62
    3. 26 14 5 7 55:34 47
    4. 26 12 4 10 62:52 40
    5. 26 11 5 10 50:44 38
    6. 26 10 7 9 33:40 37
    7. 26 9 8 9 44:36 35
    8. 26 11 2 13 42:43 35
    9. 26 10 2 14 35:45 32
    10. 26 9 5 12 41:53 32
    11. 26 9 3 14 46:59 30
    12. 26 8 6 12 36:60 30
    13. 26 7 3 16 42:63 24
    14. 26 3 2 21 40:117 11