Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 1. června 2020
svátek má Laura.
Hlavní menu
  • ID: 10893
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    22835
    Týden:
    56
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Svratka - Miroslav 3:0 (2:0)
    So 13.08. 17:00 Žebětín - Líšeň B 2:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Hrušovany - Šaratice 4:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 FK Znojmo - Kunštát 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 14:30 Přímětice - Dobšice 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Šlapanice - Zastávka 2:3 (0:2)
    Ne 14.08. 17:00 Slatina - Kuřim 1:4 (1:2)

    3.kolo

    So 20.08. 16:00 Šaratice - FK Znojmo 2:2 (2:2)
    So 20.08. 16:30 Kuřim - Svratka 1:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Zastávka - Slatina 3:5 (1:4)
    Ne 21.08. 14:00 Líšeň B - Hrušovany 6:2 (3:0)
    Ne 21.08. 16:30 Kunštát - Šlapanice 1:0 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Dobšice - Žebětín 3:1 (2:0)
    Ne 21.08. 16:30 Miroslav - Přímětice 4:2 (3:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Svratka - Přímětice 1:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Žebětín - Miroslav 0:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Hrušovany - Dobšice 1:8 (0:4)
    So 27.08. 16:30 FK Znojmo - Líšeň B 1:4 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Slatina - Kunštát 3:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Kuřim - Zastávka 3:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Šlapanice - Šaratice 4:0 (2:0)

    5.kolo

    So 03.09. 14:00 Miroslav - Hrušovany 0:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Zastávka - Svratka 2:1 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Šaratice - Slatina 2:4 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Přímětice - Žebětín 4:0 (3:0)
    Ne 04.09. 13:30 Líšeň B - Šlapanice 3:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Kunštát - Kuřim 2:4 (1:2)
    Ne 04.09. 16:00 Dobšice - FK Znojmo 6:0 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Svratka - Žebětín 5:0 (5:0)
    So 10.09. 16:00 Hrušovany - Přímětice 1:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Slatina - Líšeň B 0:6 (0:2)
    So 10.09. 16:00 Kuřim - Šaratice 4:0 (3:0)
    So 10.09. 16:00 Zastávka - Kunštát 1:4 (1:2)
    Ne 11.09. 10:15 FK Znojmo - Miroslav 3:1 (0:1)
    Ne 11.09. 16:00 Šlapanice - Dobšice 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Šaratice - Zastávka 0:5 (0:2)
    So 17.09. 15:30 Miroslav - Šlapanice 5:0 (3:0)
    So 17.09. 15:30 Žebětín - Hrušovany 3:1 (0:0)
    So 17.09. 16:00 Přímětice - FK Znojmo 4:1 (4:0)
    Ne 18.09. 13:00 Líšeň B - Kuřim 2:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Kunštát - Svratka 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Dobšice - Slatina 4:1 (2:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Svratka - Hrušovany 4:2 (2:0)
    So 24.09. 15:30 FK Znojmo - Žebětín 0:3 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Slatina - Miroslav 2:2 (1:1)
    So 24.09. 15:30 Zastávka - Líšeň B 1:6 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Šlapanice - Přímětice 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Kuřim - Dobšice 3:2 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Kunštát - Šaratice 5:0 (3:0)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Šaratice - Svratka 0:4 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Přímětice - Slatina 1:1 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Žebětín - Šlapanice 3:1 (2:1)
    So 01.10. 15:00 Hrušovany - FK Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 02.10. 12:30 Líšeň B - Kunštát 0:2 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Dobšice - Zastávka 5:2 (3:1)
    Ne 02.10. 15:00 Miroslav - Kuřim 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Svratka - FK Znojmo 3:1 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Slatina - Žebětín 1:2 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Kuřim - Přímětice 2:0 (0:0)
    So 08.10. 15:00 Zastávka - Miroslav 5:1 (2:0)
    Ne 09.10. 10:30 Šaratice - Líšeň B 1:1 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Šlapanice - Hrušovany 2:1 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kunštát - Dobšice 2:2 (2:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Miroslav - Kunštát 4:0 (1:0)
    So 15.10. 15:00 Přímětice - Zastávka 1:3 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Žebětín - Kuřim 0:2 (0:1)
    So 15.10. 15:00 FK Znojmo - Šlapanice 0:2 (0:2)
    Ne 16.10. 12:30 Líšeň B - Svratka 1:4 (0:2)
    Ne 16.10. 15:00 Dobšice - Šaratice 8:0 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Hrušovany - Slatina 5:4 (3:1)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Svratka - Šlapanice 1:1 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Slatina - FK Znojmo 4:1 (2:1)
    So 22.10. 14:30 Kuřim - Hrušovany 3:1 (2:1)
    So 22.10. 14:30 Zastávka - Žebětín 2:0 (0:0)
    Ne 23.10. 12:00 Líšeň B - Dobšice 3:2 (2:1)
    Ne 23.10. 14:30 Kunštát - Přímětice 3:0 (0:0)
    So 12.11. 13:30 Šaratice - Miroslav 6:4 (3:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Miroslav - Líšeň B 0:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Přímětice - Šaratice 10:0 (5:0)
    So 29.10. 14:30 Žebětín - Kunštát 0:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Hrušovany - Zastávka 2:2 (1:2)
    So 29.10. 14:30 FK Znojmo - Kuřim 4:0 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dobšice - Svratka 2:4 (1:3)
    Ne 30.10. 14:30 Šlapanice - Slatina 0:4 (0:2)

    1.kolo

    So 05.11. 14:00 Slatina - Svratka 3:4 (2:2)
    So 05.11. 14:00 Kuřim - Šlapanice 3:0 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Zastávka - FK Znojmo 2:2 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Kunštát - Hrušovany 9:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Šaratice - Žebětín 1:2 (1:0)
    Ne 06.11. 11:30 Líšeň B - Přímětice 3:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Dobšice - Miroslav 3:4 (3:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Svratka - Slatina 3:2 (1:0)
    So 25.03. 15:00 FK Znojmo - Zastávka 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Přímětice - Líšeň B 2:2 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Šlapanice - Kuřim 1:2 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Hrušovany - Kunštát 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Miroslav - Dobšice 1:2 (0:1)
    Čt 06.04. 17:00 Žebětín - Šaratice 6:0 (2:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Miroslav - Svratka 0:4 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Šaratice - Hrušovany 0:5 (0:1)
    So 01.04. 15:30 Zastávka - Šlapanice 1:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Kuřim - Slatina 1:3 (0:2)
    Ne 02.04. 13:00 Líšeň B - Žebětín 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Dobšice - Přímětice 6:1 (4:0)
    Ne 02.04. 15:30 Kunštát - FK Znojmo 2:0 (1:0)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Svratka - Kuřim 2:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Slatina - Zastávka 2:1 (0:0)
    So 08.04. 15:30 FK Znojmo - Šaratice 4:0 (2:0)
    So 08.04. 15:30 Hrušovany - Líšeň B 0:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Žebětín - Dobšice 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Šlapanice - Kunštát 2:3 (1:2)
    Ne 09.04. 15:30 Přímětice - Miroslav 1:1 (0:0)

    17.kolo

    14.04. 16:00 Miroslav - Žebětín 3:0 (1:0)
    So 15.04. 10:30 Šaratice - Šlapanice 0:6 (0:3)
    So 15.04. 13:30 Líšeň B - FK Znojmo 5:2 (3:0)
    So 15.04. 16:00 Přímětice - Svratka 1:4 (1:2)
    So 15.04. 16:00 Zastávka - Kuřim 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Dobšice - Hrušovany 6:2 (3:1)
    Ne 16.04. 16:00 Kunštát - Slatina 2:0 (0:0)

    18.kolo

    21.04. 18:00 Hrušovany - Miroslav 3:0 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Kuřim - Kunštát 1:2 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Slatina - Šaratice 3:1 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Žebětín - Přímětice 0:2 (0:2)
    Ne 23.04. 10:15 Svratka - Zastávka 5:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Šlapanice - Líšeň B 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 FK Znojmo - Dobšice 3:1 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Šaratice - Kuřim 2:7 (2:4)
    So 29.04. 16:30 Žebětín - Svratka 2:3 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Přímětice - Hrušovany 3:1 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Miroslav - FK Znojmo 3:1 (1:1)
    Ne 30.04. 12:30 Dobšice - Šlapanice 2:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:00 Líšeň B - Slatina 4:1 (3:0)
    Ne 30.04. 16:30 Kunštát - Zastávka 4:2 (1:2)

    20.kolo

    05.05. 17:00 Svratka - Kunštát 1:2 (0:2)
    So 06.05. 16:30 Zastávka - Šaratice 5:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Kuřim - Líšeň B 0:3 (0:2)
    So 06.05. 16:30 Slatina - Dobšice 2:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 FK Znojmo - Přímětice 0:3 (0:2)
    So 06.05. 16:30 Hrušovany - Žebětín 2:1 (1:1)
    Ne 07.05. 16:30 Šlapanice - Miroslav 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Šaratice - Kunštát 1:6 (0:4)
    So 13.05. 16:30 Hrušovany - Svratka 0:2 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Žebětín - FK Znojmo 1:0 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Přímětice - Šlapanice 2:0 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Miroslav - Slatina 2:1 (2:0)
    Ne 14.05. 14:00 Líšeň B - Zastávka 7:1 (3:1)
    Ne 14.05. 16:30 Dobšice - Kuřim 3:3 (1:2)

    22.kolo

    So 20.05. 12:45 FK Znojmo - Hrušovany 4:0 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Svratka - Šaratice 8:0 (5:0)
    So 20.05. 16:30 Zastávka - Dobšice 3:0 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Kuřim - Miroslav 1:5 (0:4)
    So 20.05. 16:30 Slatina - Přímětice 2:0 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Kunštát - Líšeň B 1:2 (0:1)
    Ne 21.05. 16:30 Šlapanice - Žebětín 2:0 (2:0)

    23.kolo

    So 27.05. 16:30 FK Znojmo - Svratka 0:2 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Hrušovany - Šlapanice 0:1 (0:1)
    So 27.05. 16:30 Žebětín - Slatina 1:1 (1:1)
    So 27.05. 16:30 Přímětice - Kuřim 3:3 (0:2)
    Ne 28.05. 14:00 Líšeň B - Šaratice 11:0 (6:0)
    Ne 28.05. 16:30 Miroslav - Zastávka 2:1 (0:0)
    Ne 28.05. 16:30 Dobšice - Kunštát 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 10:30 Šaratice - Dobšice 0:8 (0:3)
    So 03.06. 16:30 Svratka - Líšeň B 4:1 (3:1)
    So 03.06. 16:30 Zastávka - Přímětice 4:1 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Kuřim - Žebětín 3:1 (2:1)
    So 03.06. 16:30 Slatina - Hrušovany 3:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Kunštát - Miroslav 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 16:30 Šlapanice - FK Znojmo 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 10.06. 16:30 FK Znojmo - Slatina 2:1 (1:0)
    So 10.06. 16:30 Hrušovany - Kuřim 0:2 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Žebětín - Zastávka 0:2 (0:2)
    So 10.06. 16:30 Přímětice - Kunštát 2:2 (0:1)
    So 10.06. 16:30 Miroslav - Šaratice 3:0k
    So 10.06. 16:30 Dobšice - Líšeň B 1:3 (0:1)
    Ne 11.06. 16:30 Šlapanice - Svratka 2:6 (1:4)

    26.kolo

    St 31.05. 18:00 Kunštát - Žebětín 2:1 (0:0)
    16.06. 17:30 Zastávka - Hrušovany 0:2 (0:0)
    16.06. 18:00 Svratka - Dobšice 6:1 (1:0)
    16.06. 18:00 Šaratice - Přímětice 1:6 (0:3)
    16.06. 18:00 Slatina - Šlapanice 4:0 (3:0)
    So 17.06. 16:30 Kuřim - FK Znojmo 1:0 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Líšeň B - Miroslav 6:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 86:26 66
    2. 26 18 3 5 81:30 57
    3. 26 16 3 7 58:33 51
    4. 26 14 5 7 55:40 47
    5. 26 13 3 10 83:49 42
    6. 26 12 3 11 58:51 39
    7. 26 11 3 12 47:50 36
    8. 26 10 4 12 52:59 34
    9. 26 10 3 13 38:47 33
    10. 26 8 7 11 52:49 31
    11. 26 9 2 15 38:65 29
    12. 26 8 3 15 29:42 27
    13. 26 8 2 16 36:55 26
    14. 26 1 2 23 18:135 5