Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 10865
  • Návštěvy: 71/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    29115
    Týden:
    71
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 10:00 Maletín - Paseka 2:3 (1:2)
    So 06.08. 17:00 Bohdíkov - Loštice 2:0 (1:0)
    So 06.08. 17:00 Moravský Beroun - Černovír 0:4 (0:3)
    So 06.08. 17:00 Litovel - Bohuňovice 0:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Bělkovice - Hlubočky 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 TJ Štěpánov - Dubicko 2:5 (1:3)
    Ne 07.08. 17:00 Haňovice - SK Řetězárna 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Dubicko - Maletín 2:3 (2:2)
    So 13.08. 17:00 Hlubočky - TJ Štěpánov 4:2 (1:2)
    So 13.08. 17:00 SK Řetězárna - Litovel 4:1 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Bohdíkov - Moravský Beroun 3:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:00 Černovír - Haňovice 5:1 (3:0)
    Ne 14.08. 17:00 Loštice - Paseka 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Bohuňovice - Bělkovice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Moravský Beroun - Loštice 3:2 np (2:2)
    So 20.08. 16:30 Litovel - Černovír 2:1 (2:0)
    So 20.08. 16:30 Bělkovice - SK Řetězárna 3:5 (1:3)
    So 20.08. 16:30 TJ Štěpánov - Bohuňovice 0:2 (0:2)
    So 20.08. 16:30 Maletín - Hlubočky 1:2 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Haňovice - Bohdíkov 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 16:30 Paseka - Dubicko 2:4 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Hlubočky - Paseka 0:1 (0:1)
    So 27.08. 16:30 SK Řetězárna - TJ Štěpánov 3:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Bohdíkov - Litovel 1:2 (1:1)
    So 27.08. 16:30 Moravský Beroun - Haňovice 1:3 (0:0)
    Ne 28.08. 10:00 Černovír - Bělkovice 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Loštice - Dubicko 3:4 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Bohuňovice - Maletín 1:5 (0:3)

    5.kolo

    02.09. 16:30 Maletín - SK Řetězárna 6:4 (3:3)
    So 03.09. 16:00 Litovel - Moravský Beroun 2:4 (1:0)
    So 03.09. 16:00 TJ Štěpánov - Černovír 1:5 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Dubicko - Hlubočky 5:1 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Haňovice - Loštice 0:4 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Bělkovice - Bohdíkov 3:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Paseka - Bohuňovice 2:4 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Paseka - SK Řetězárna 3:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Bohdíkov - TJ Štěpánov 6:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Moravský Beroun - Bělkovice 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:00 Černovír - Maletín 4:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Loštice - Hlubočky 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Bohuňovice - Dubicko 5:0 (2:0)
    Ne 11.09. 16:00 Haňovice - Litovel 2:1 np (1:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Litovel - Loštice 1:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Bělkovice - Haňovice 3:1 (3:0)
    So 17.09. 15:30 TJ Štěpánov - Moravský Beroun 2:5 (1:3)
    So 17.09. 15:30 Maletín - Bohdíkov 3:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Dubicko - SK Řetězárna 2:1 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Bohuňovice - Hlubočky 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Paseka - Černovír 2:4 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 SK Řetězárna - Hlubočky 2:3 np (2:2)
    So 24.09. 15:30 Bohdíkov - Paseka 2:0 (1:0)
    So 24.09. 15:30 Moravský Beroun - Maletín 4:2 (2:1)
    So 24.09. 15:30 Litovel - Bělkovice 4:1 (1:0)
    Ne 25.09. 10:00 Černovír - Dubicko 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Loštice - Bohuňovice 2:3 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Haňovice - TJ Štěpánov 1:3 (0:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Bělkovice - Loštice 4:1 (1:0)
    So 01.10. 15:00 TJ Štěpánov - Litovel 1:2 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Dubicko - Bohdíkov 2:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Hlubočky - Černovír 1:6 (1:3)
    Ne 02.10. 15:00 Haňovice - Maletín 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Paseka - Moravský Beroun 6:1 (5:0)
    Ne 02.10. 15:00 Bohuňovice - SK Řetězárna 3:2 (0:1)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Bohdíkov - Hlubočky 0:2 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Moravský Beroun - Dubicko 5:1 (2:1)
    So 08.10. 15:00 Litovel - Maletín 2:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Bělkovice - TJ Štěpánov 3:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:00 Černovír - Bohuňovice 3:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Loštice - SK Řetězárna 5:2 (4:0)
    Ne 09.10. 15:00 Haňovice - Paseka 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 TJ Štěpánov - Loštice 0:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Maletín - Bělkovice 5:1 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Dubicko - Haňovice 5:1 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Hlubočky - Moravský Beroun 2:6 (1:3)
    So 15.10. 14:30 SK Řetězárna - Černovír 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 14:30 Paseka - Litovel 3:2 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Bohuňovice - Bohdíkov 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Bohdíkov - SK Řetězárna 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Moravský Beroun - Bohuňovice 1:2 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Litovel - Dubicko 2:3 (1:2)
    So 22.10. 14:30 Bělkovice - Paseka 3:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 TJ Štěpánov - Maletín 5:4 np (4:4)
    Ne 23.10. 14:30 Loštice - Černovír 2:8 (0:3)
    Ne 23.10. 14:30 Haňovice - Hlubočky 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Maletín - Loštice 2:1 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Dubicko - Bělkovice 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Hlubočky - Litovel 3:1 (0:0)
    So 29.10. 14:30 SK Řetězárna - Moravský Beroun 4:3 (3:2)
    Ne 30.10. 10:00 Černovír - Bohdíkov 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Paseka - TJ Štěpánov 3:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Bohuňovice - Haňovice 2:3 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 SK Řetězárna - Haňovice 0:1 np (0:0)
    So 05.11. 14:00 Hlubočky - Bělkovice 3:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Dubicko - TJ Štěpánov 6:0 (3:0)
    Ne 06.11. 10:00 Černovír - Moravský Beroun 2:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Loštice - Bohdíkov 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Bohuňovice - Litovel 4:1 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Paseka - Maletín 6:2 (2:2)

    15.kolo

    So 25.03. 10:30 Litovel - SK Řetězárna 2:1 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Maletín - Dubicko 2:3 (0:3)
    So 25.03. 15:00 TJ Štěpánov - Hlubočky 1:2 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Bělkovice - Bohuňovice 1:4 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Moravský Beroun - Bohdíkov 1:6 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Paseka - Loštice 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Haňovice - Černovír 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 01.04. 15:30 Bohdíkov - Haňovice 2:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 SK Řetězárna - Bělkovice 9:1 (3:0)
    So 01.04. 15:30 Hlubočky - Maletín 1:2 (0:1)
    Ne 02.04. 10:00 Černovír - Litovel 5:0 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Loštice - Moravský Beroun 3:4 np (3:3)
    Ne 02.04. 15:30 Bohuňovice - TJ Štěpánov 2:1 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Dubicko - Paseka 2:0 (0:0)

    17.kolo

    So 08.04. 15:30 Dubicko - Loštice 5:1 (3:1)
    So 08.04. 15:30 Maletín - Bohuňovice 4:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 TJ Štěpánov - SK Řetězárna 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 15:30 Bělkovice - Černovír 0:2 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Litovel - Bohdíkov 1:0 np (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Paseka - Hlubočky 2:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Haňovice - Moravský Beroun 2:1 np (1:1)

    18.kolo

    So 15.04. 16:00 Moravský Beroun - Litovel 1:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Bohdíkov - Bělkovice 4:0 (1:0)
    So 15.04. 16:00 SK Řetězárna - Maletín 3:4 np (3:3)
    So 15.04. 16:00 Hlubočky - Dubicko 3:2 (2:1)
    Ne 16.04. 10:00 Černovír - TJ Štěpánov 2:3 np (2:2)
    Ne 16.04. 16:00 Loštice - Haňovice 0:1 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Bohuňovice - Paseka 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 22.04. 16:00 Hlubočky - Loštice 2:3 (1:1)
    So 22.04. 16:00 Dubicko - Bohuňovice 3:1 (1:1)
    So 22.04. 16:00 Maletín - Černovír 2:3 (0:3)
    So 22.04. 16:00 TJ Štěpánov - Bohdíkov 1:3 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Bělkovice - Moravský Beroun 3:2 np (2:2)
    So 22.04. 16:00 Litovel - Haňovice 0:1 np (0:0)
    Po 08.05. 14:00 SK Řetězárna - Paseka 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    So 29.04. 16:00 Bohdíkov - Maletín 1:3 (1:2)
    Ne 30.04. 10:00 Černovír - Paseka 3:2 np (2:2)
    Ne 30.04. 16:00 Loštice - Litovel 2:4 (2:1)
    Ne 30.04. 16:00 Haňovice - Bělkovice 2:3 (1:2)
    Ne 30.04. 16:00 Hlubočky - Bohuňovice 3:0 (0:0)
    Po 01.05. 16:00 Moravský Beroun - TJ Štěpánov 4:0 (1:0)
    Po 01.05. 16:30 SK Řetězárna - Dubicko 4:5 (3:4)

    21.kolo

    So 06.05. 15:30 Paseka - Bohdíkov 2:1 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Hlubočky - SK Řetězárna 3:4 np (3:3)
    So 06.05. 16:30 Dubicko - Černovír 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 16:30 Maletín - Moravský Beroun 4:2 (2:1)
    So 06.05. 16:30 TJ Štěpánov - Haňovice 2:5 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Bělkovice - Litovel 2:4 (2:2)
    Ne 07.05. 16:30 Bohuňovice - Loštice 5:2 (2:0)

    22.kolo

    So 13.05. 16:30 Litovel - TJ Štěpánov 3:0 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Maletín - Haňovice 0:3 (0:1)
    So 13.05. 16:30 Moravský Beroun - Paseka 0:2 (0:0)
    So 13.05. 16:30 Bohdíkov - Dubicko 0:2 (0:1)
    So 13.05. 16:30 SK Řetězárna - Bohuňovice 1:3 (1:1)
    Ne 14.05. 10:00 Černovír - Hlubočky 4:2 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Loštice - Bělkovice 2:1 (2:0)

    23.kolo

    So 20.05. 17:00 SK Řetězárna - Loštice 2:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Hlubočky - Bohdíkov 4:3 (3:1)
    So 20.05. 17:00 Dubicko - Moravský Beroun 2:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Maletín - Litovel 3:1 (2:1)
    So 20.05. 17:00 TJ Štěpánov - Bělkovice 2:1 np (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Bohuňovice - Černovír 0:4 (0:3)
    Ne 21.05. 17:00 Paseka - Haňovice 1:2 (0:0)

    24.kolo

    So 27.05. 17:00 Bělkovice - Maletín 5:3 (3:3)
    So 27.05. 17:00 Litovel - Paseka 2:1 np (1:1)
    So 27.05. 17:00 Moravský Beroun - Hlubočky 1:2 np (1:1)
    So 27.05. 17:00 Bohdíkov - Bohuňovice 3:0 (1:0)
    Ne 28.05. 10:00 Černovír - SK Řetězárna 4:2 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Loštice - TJ Štěpánov 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Haňovice - Dubicko 1:4 (0:3)

    25.kolo

    So 03.06. 17:00 Černovír - Loštice 3:1 (3:1)
    So 03.06. 17:00 SK Řetězárna - Bohdíkov 2:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Hlubočky - Haňovice 7:1 (4:0)
    So 03.06. 17:00 Dubicko - Litovel 2:3 np (2:2)
    So 03.06. 17:00 Paseka - Bělkovice 2:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Maletín - TJ Štěpánov 12:0 (7:0)
    Ne 04.06. 17:00 Bohuňovice - Moravský Beroun 1:3 (1:2)

    26.kolo

    Čt 08.06. 17:30 Loštice - Maletín 1:2 np (1:1)
    So 10.06. 17:00 TJ Štěpánov - Paseka 0:5 (0:4)
    So 10.06. 17:00 Bělkovice - Dubicko 2:3 np (2:2)
    So 10.06. 17:00 Litovel - Hlubočky 1:4 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Moravský Beroun - SK Řetězárna 1:2 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Bohdíkov - Černovír 0:5 (0:2)
    Ne 11.06. 17:00 Haňovice - Bohuňovice 3:4 np (3:3)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 19 2 2 3 89:33 63
    2. 26 18 2 2 4 76:45 60
    3. 26 15 2 0 9 58:48 49
    4. 26 15 0 3 8 54:38 48
    5. 26 11 4 1 10 42:52 42
    6. 26 12 2 1 11 75:61 41
    7. 26 10 3 2 11 44:51 38
    8. 26 10 3 1 12 54:54 37
    9. 26 9 2 4 11 64:63 35
    10. 26 9 2 3 12 58:62 34
    11. 26 10 0 1 15 41:46 31
    12. 26 8 1 2 15 41:67 28
    13. 26 8 0 4 14 44:56 28
    14. 26 1 4 1 20 28:93 12