Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 10854
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7916
    Týden:
    27
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 17:00 Tučapy - Borotín 4:3 (3:1)
    So 27.08. 17:00 Sezimovo Ústí B - Meteor Tábor B 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Chotoviny - Bechyně 2:2 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Choustník - Větrovy 1:1 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Košice - Veselí B 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 03.09. 17:00 Borotín - Vlastiboř 0:2 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Větrovy - Košice 6:1 (3:1)
    So 03.09. 17:00 Bechyně - Choustník 3:1 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Tučapy - Chotoviny 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Veselí B - Sezimovo Ústí B 1:3 (0:3)

    3.kolo

    So 10.09. 17:00 Sezimovo Ústí B - Větrovy 1:6 (0:3)
    So 10.09. 17:00 Vlastiboř - Meteor Tábor B 3:1 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Chotoviny - Borotín 11:1 (5:0)
    Ne 11.09. 17:00 Choustník - Tučapy 3:3 (0:1)
    Ne 11.09. 17:00 Košice - Bechyně 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 17.09. 16:30 Borotín - Meteor Tábor B 1:4 (0:2)
    So 17.09. 16:30 Tučapy - Košice 1:3 (0:1)
    So 17.09. 16:30 Chotoviny - Choustník 3:1 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Bechyně - Sezimovo Ústí B 3:1 (2:0)
    Ne 18.09. 16:00 Veselí B - Vlastiboř 4:1 (3:0)

    5.kolo

    So 24.09. 16:30 Košice - Chotoviny 0:5 (0:4)
    So 24.09. 16:30 Sezimovo Ústí B - Tučapy 2:6 (2:3)
    So 24.09. 16:30 Vlastiboř - Větrovy 3:0 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 Choustník - Borotín 4:0 (3:0)
    Ne 25.09. 16:30 Meteor Tábor B - Veselí B 4:2 (2:1)

    6.kolo

    So 01.10. 16:00 Borotín - Veselí B 3:1 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Bechyně - Vlastiboř 4:0 (2:0)
    So 01.10. 16:00 Chotoviny - Sezimovo Ústí B 8:1 (6:1)
    Ne 02.10. 15:00 Větrovy - Meteor Tábor B 3:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:00 Choustník - Košice 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 08.10. 14:00 Sezimovo Ústí B - Choustník 3:6 (0:3)
    So 08.10. 15:30 Veselí B - Větrovy 1:2 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Vlastiboř - Tučapy 6:0 (4:0)
    Ne 09.10. 16:00 Košice - Borotín 6:0 (3:0)
    Ne 09.10. 16:00 Meteor Tábor B - Bechyně 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 15.10. 15:00 Bechyně - Veselí B 8:1 (4:0)
    So 15.10. 15:30 Borotín - Větrovy 1:5 (1:3)
    So 15.10. 15:30 Chotoviny - Vlastiboř 1:0 (0:0)
    Ne 16.10. 15:30 Tučapy - Meteor Tábor B 3:2 (2:1)
    Ne 16.10. 15:30 Košice - Sezimovo Ústí B 3:2 (1:1)

    9.kolo

    So 22.10. 15:00 Veselí B - Tučapy 1:3 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Sezimovo Ústí B - Borotín 6:2 (3:2)
    So 22.10. 15:30 Vlastiboř - Choustník 1:2 (1:2)
    So 22.10. 15:30 Větrovy - Bechyně 2:2 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Meteor Tábor B - Chotoviny 1:1 (1:1)

    10.kolo

    So 29.10. 14:30 Borotín - Bechyně 4:4 (3:2)
    So 29.10. 14:30 Tučapy - Větrovy 4:4 (4:2)
    So 29.10. 14:30 Chotoviny - Veselí B 3:0k
    So 29.10. 14:30 Košice - Vlastiboř 1:1 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Choustník - Meteor Tábor B 3:2 (1:0)

    11.kolo

    So 05.11. 13:30 Veselí B - Choustník 5:2 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Vlastiboř - Sezimovo Ústí B 8:0 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Větrovy - Chotoviny 0:0k (0:0)
    So 05.11. 14:00 Bechyně - Tučapy 0:1 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Meteor Tábor B - Košice 3:3 (0:3)

    22.kolo

    So 01.04. 16:30 Sezimovo Ústí B - Vlastiboř 2:1
    So 01.04. 16:30 Košice - Meteor Tábor B 0:3 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Chotoviny - Větrovy 3:0
    So 01.04. 16:30 Tučapy - Bechyně 4:1
    Ne 02.04. 16:30 Choustník - Veselí B 1:2

    12.kolo

    So 08.04. 16:30 Borotín - Tučapy 0:2 (0:1)
    So 08.04. 16:30 Bechyně - Chotoviny 1:5 (1:3)
    So 08.04. 16:30 Větrovy - Choustník 1:4 (0:3)
    Ne 09.04. 16:00 Veselí B - Košice 6:1 (3:1)
    Ne 09.04. 16:30 Meteor Tábor B - Sezimovo Ústí B 1:1 (1:1)

    13.kolo

    So 15.04. 17:00 Vlastiboř - Borotín 3:1 (3:0)
    So 15.04. 17:00 Sezimovo Ústí B - Veselí B 1:1 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Košice - Větrovy 2:2 (0:1)
    Ne 16.04. 17:00 Choustník - Bechyně 5:1 (3:1)
    Ne 16.04. 17:00 Chotoviny - Tučapy 0:3 (0:2)

    14.kolo

    So 22.04. 17:00 Borotín - Chotoviny 2:2 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Tučapy - Choustník 1:3 (1:3)
    So 22.04. 17:00 Bechyně - Košice 6:0 (2:0)
    So 22.04. 17:00 Větrovy - Sezimovo Ústí B 3:1 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Meteor Tábor B - Vlastiboř 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 06.05. 15:00 Borotín - Choustník 2:4 (0:4)
    So 06.05. 17:00 Tučapy - Sezimovo Ústí B 5:2 (3:0)
    Ne 07.05. 16:00 Veselí B - Meteor Tábor B 0:1 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Chotoviny - Košice 4:0 (2:0)
    02.06. 17:30 Větrovy - Vlastiboř 3:2 (3:1)

    17.kolo

    So 13.05. 16:30 Veselí B - Borotín 4:1 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Vlastiboř - Bechyně 2:1 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Sezimovo Ústí B - Chotoviny 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Košice - Choustník 0:3 (0:1)
    26.05. 17:30 Meteor Tábor B - Větrovy 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 20.05. 17:00 Borotín - Košice 2:5 (2:3)
    So 20.05. 17:00 Tučapy - Vlastiboř 3:4 (2:2)
    So 20.05. 17:00 Bechyně - Meteor Tábor B 0:1 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Větrovy - Veselí B 3:1 (0:0)
    Ne 21.05. 17:00 Choustník - Sezimovo Ústí B 5:1 (5:0)

    19.kolo

    So 27.05. 16:30 Veselí B - Bechyně 1:2 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Větrovy - Borotín 8:2 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Vlastiboř - Chotoviny 1:5 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Sezimovo Ústí B - Košice 6:2 (2:2)
    Ne 28.05. 17:00 Meteor Tábor B - Tučapy 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 03.06. 10:00 Chotoviny - Meteor Tábor B 4:1 (3:0)
    So 03.06. 10:30 Choustník - Vlastiboř 3:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Borotín - Sezimovo Ústí B 0:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Tučapy - Veselí B 6:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Bechyně - Větrovy 3:0

    15.kolo

    09.06. 18:00 Sezimovo Ústí B - Bechyně 1:1 (0:0)
    16.06. 17:30 Choustník - Chotoviny 1:2 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Meteor Tábor B - Borotín 6:1 (2:0)
    So 17.06. 17:00 Vlastiboř - Veselí B 3:0
    So 17.06. 17:00 Košice - Tučapy 1:0 (0:0)

    21.kolo

    So 10.06. 16:30 Veselí B - Chotoviny 2:5 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Bechyně - Borotín 3:0
    So 10.06. 17:00 Větrovy - Tučapy 4:3 (3:2)
    So 10.06. 17:00 Vlastiboř - Košice 3:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:00 Meteor Tábor B - Choustník 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: Michal Křepelka

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 15 4 1 69:19 49
    2. 20 12 3 5 55:34 39
    3. 20 10 5 5 53:38 35
    4. 20 11 1 8 47:32 34
    5. 20 10 3 7 53:42 33
    6. 20 9 5 6 48:32 32
    7. 20 7 5 8 35:31 26
    8. 20 6 4 10 32:57 22
    9. 20 5 4 11 36:64 19
    10. 20 5 1 14 34:55 16
    11. 20 1 3 16 26:84 6