Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 22. února 2020
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 10847
  • Návštěvy: 32/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    8636
    Týden:
    32
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    11.kolo

    Ne 04.09. 14:45 Union Vršovice - Zličín 4:1 (2:0)
    So 19.11. 10:15 FC Háje - Vltavín 3:5 (2:2)
    Ne 20.11. 09:30 Aritma Praha - ABC Braník 2:6 (0:1)
    Ne 20.11. 11:00 Střešovice 1911 - Tempo 2:1 (0:0)
    Ne 20.11. 12:30 FA Praha - Kolovraty 0:0 (0:0)
    Ne 20.11. 13:30 Motorlet Praha C - Libuš 5:2 (2:1)

    1.kolo

    So 10.09. 17:00 Kolovraty - Střešovice 1911 2:3 (1:1)
    Ne 11.09. 13:00 Aritma Praha - Union Vršovice 1:4 (1:1)
    Ne 11.09. 13:15 Zličín - Libuš 3:4 (1:2)
    Ne 11.09. 14:30 Vltavín - FA Praha 5:3 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Tempo - ABC Braník 4:3 (1:2)
    Po 12.09. 17:45 Motorlet Praha C - FC Háje 5:2 (2:0)

    2.kolo

    So 17.09. 10:15 FC Háje - Zličín 4:0 (4:0)
    Ne 18.09. 10:15 Střešovice 1911 - Vltavín 5:1 (2:1)
    Ne 18.09. 10:30 FA Praha - Motorlet Praha C 0:4 (0:1)
    Ne 18.09. 11:00 Libuš - Aritma Praha 1:0 (1:0)
    Ne 18.09. 13:15 ABC Braník - Union Vršovice 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 14:30 Tempo - Kolovraty 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 24.09. 16:00 Zličín - FA Praha 4:2 (2:1)
    Ne 25.09. 10:00 Union Vršovice - Libuš 3:1 (1:1)
    Ne 25.09. 12:30 Aritma Praha - FC Háje 4:2 (1:1)
    Ne 25.09. 13:00 Kolovraty - ABC Braník 0:1 (0:0)
    Ne 25.09. 14:00 Vltavín - Tempo 0:6 (0:5)
    Ne 25.09. 14:15 Motorlet Praha C - Střešovice 1911 0:4 (0:3)

    4.kolo

    So 01.10. 10:15 FC Háje - Union Vršovice 1:9 (0:4)
    So 01.10. 14:15 ABC Braník - Libuš 2:0 (0:0)
    Ne 02.10. 10:30 FA Praha - Aritma Praha 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 11:00 Střešovice 1911 - Zličín 1:0 (1:0)
    Ne 02.10. 14:30 Tempo - Motorlet Praha C 6:0 (4:0)
    Ne 02.10. 16:30 Kolovraty - Vltavín 2:3 (1:1)

    5.kolo

    So 08.10. 13:15 Libuš - FC Háje 13:1 (3:1)
    So 08.10. 16:00 Zličín - Tempo 0:3 (0:2)
    Ne 09.10. 09:45 Union Vršovice - FA Praha 5:0 (2:0)
    Ne 09.10. 12:00 Aritma Praha - Střešovice 1911 0:5 (0:2)
    Ne 09.10. 13:45 Motorlet Praha C - Kolovraty 5:2 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Vltavín - ABC Braník 1:2 (0:1)

    6.kolo

    So 15.10. 13:00 ABC Braník - FC Háje 16:3 (8:2)
    Ne 16.10. 10:00 Střešovice 1911 - Union Vršovice 3:0 (3:0)
    Ne 16.10. 10:30 FA Praha - Libuš 4:2 (1:0)
    Ne 16.10. 13:30 Vltavín - Motorlet Praha C 1:3 (0:3)
    Ne 16.10. 14:30 Tempo - Aritma Praha 3:3 (2:1)
    Ne 16.10. 16:00 Kolovraty - Zličín 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 22.10. 10:15 FC Háje - FA Praha 3:2 (1:2)
    So 22.10. 13:15 Libuš - Střešovice 1911 0:1 (0:1)
    So 22.10. 16:00 Zličín - Vltavín 0:4 (0:4)
    Ne 23.10. 10:00 Union Vršovice - Tempo 2:3 (0:1)
    Ne 23.10. 13:30 Aritma Praha - Kolovraty 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Motorlet Praha C - ABC Braník 2:6 (1:3)

    8.kolo

    St 26.10. 11:00 Motorlet Praha C - Zličín 4:1 (2:1)
    28.10. 12:30 ABC Braník - FA Praha 12:1 (6:0)
    Ne 30.10. 10:30 Střešovice 1911 - FC Háje 7:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Tempo - Libuš 5:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Kolovraty - Union Vršovice 1:1 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Vltavín - Aritma Praha 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 05.11. 10:15 FC Háje - Tempo 4:6 (3:2)
    So 05.11. 12:00 Aritma Praha - Motorlet Praha C 3:1 (3:1)
    So 05.11. 13:15 Libuš - Kolovraty 4:3 (3:3)
    So 05.11. 17:30 Zličín - ABC Braník 0:6 (0:2)
    Ne 06.11. 09:30 Union Vršovice - Vltavín 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 10:30 FA Praha - Střešovice 1911 0:3 (0:1)

    10.kolo

    Ne 13.11. 12:15 ABC Braník - Střešovice 1911 0:3 (0:1)
    Ne 13.11. 12:15 Motorlet Praha C - Union Vršovice 0:3 (0:1)
    Ne 13.11. 13:00 Zličín - Aritma Praha 2:2 (2:1)
    Ne 13.11. 14:00 Kolovraty - FC Háje 3:1 (0:0)
    Ne 13.11. 14:30 Tempo - FA Praha 5:1 (5:1)
    Ne 13.11. 14:30 Vltavín - Libuš 2:2 (0:1)

    13.kolo

    31.03. 16:15 Motorlet Praha C - FA Praha 2:10 (0:6)
    So 01.04. 14:00 Zličín - FC Háje 4:1 (1:1)
    So 01.04. 14:30 Aritma Praha - Libuš 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 12:00 Union Vršovice - ABC Braník 2:2 (0:1)
    Ne 02.04. 14:00 Kolovraty - Tempo 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 14:00 Vltavín - Střešovice 1911 0:5 (0:3)

    12.kolo

    So 08.04. 10:15 FC Háje - Motorlet Praha C 4:2 (3:2)
    So 08.04. 12:30 ABC Braník - Tempo 2:3 (1:2)
    Ne 09.04. 10:30 FA Praha - Vltavín 1:4 (0:1)
    Ne 09.04. 10:30 Střešovice 1911 - Kolovraty 4:1 (1:0)
    Ne 09.04. 11:00 Libuš - Zličín 3:4 (2:0)
    Ne 09.04. 16:30 Union Vršovice - Aritma Praha 3:2 (1:1)

    14.kolo

    So 22.04. 10:15 FC Háje - Aritma Praha 5:2 (3:1)
    Ne 23.04. 10:30 FA Praha - Zličín 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 10:45 Střešovice 1911 - Motorlet Praha C 5:0 (2:0)
    Ne 23.04. 11:00 Libuš - Union Vršovice 0:3 (0:1)
    Ne 23.04. 13:00 ABC Braník - Kolovraty 5:0 (4:0)
    Ne 23.04. 17:00 Tempo - Vltavín 2:2 (0:0)

    15.kolo

    So 29.04. 14:45 Libuš - ABC Braník 1:3 (0:1)
    So 29.04. 15:00 Aritma Praha - FA Praha 4:3 (3:0)
    Ne 30.04. 12:30 Vltavín - Kolovraty 1:0 (1:0)
    Ne 30.04. 14:00 Zličín - Střešovice 1911 1:6 (0:0)
    Po 01.05. 12:30 Union Vršovice - FC Háje 2:0 (1:0)
    Po 01.05. 17:00 Motorlet Praha C - Tempo 0:2 (0:2)

    16.kolo

    Čt 13.04. 10:30 FC Háje - Libuš 2:4 (1:2)
    So 06.05. 12:30 ABC Braník - Vltavín 10:0 (7:0)
    Ne 07.05. 10:30 FA Praha - Union Vršovice 1:8 (0:4)
    Po 08.05. 10:30 Střešovice 1911 - Aritma Praha 6:1 (4:0)
    Po 08.05. 17:00 Kolovraty - Motorlet Praha C 2:5 (1:1)
    Po 08.05. 17:00 Tempo - Zličín 4:0 (2:0)

    17.kolo

    So 13.05. 10:15 FC Háje - ABC Braník 3:9 (1:6)
    So 13.05. 13:00 Aritma Praha - Tempo 1:3 (0:2)
    So 13.05. 14:45 Libuš - FA Praha 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 12:15 Motorlet Praha C - Vltavín 7:1 (1:0)
    Ne 14.05. 12:30 Union Vršovice - Střešovice 1911 0:1 (0:0)
    Ne 14.05. 14:45 Zličín - Kolovraty 6:1 (1:1)

    18.kolo

    So 20.05. 11:15 ABC Braník - Motorlet Praha C 7:2 (4:0)
    So 20.05. 14:00 Vltavín - Zličín 5:1 (0:1)
    Ne 21.05. 10:30 FA Praha - FC Háje 3:5 (0:3)
    Ne 21.05. 10:30 Střešovice 1911 - Libuš 2:1 (2:0)
    Ne 21.05. 17:00 Tempo - Union Vršovice 3:1 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Kolovraty - Aritma Praha 0:2 (0:0)

    19.kolo

    So 27.05. 10:15 FC Háje - Střešovice 1911 0:8 (0:2)
    So 27.05. 14:45 Libuš - Tempo 1:9 (1:3)
    So 27.05. 15:00 Aritma Praha - Vltavín 4:0 (0:0)
    Ne 28.05. 10:30 FA Praha - ABC Braník 2:18 (1:11)
    Ne 28.05. 14:45 Zličín - Motorlet Praha C 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 14:45 Union Vršovice - Kolovraty 5:1 (2:0)

    20.kolo

    So 03.06. 14:00 Vltavín - Union Vršovice 1:1 (1:1)
    Ne 04.06. 10:30 Střešovice 1911 - FA Praha 7:0 (3:0)
    Ne 04.06. 12:30 ABC Braník - Zličín 10:0 (6:0)
    Ne 04.06. 17:00 Kolovraty - Libuš 2:3 (0:3)
    Ne 04.06. 17:00 Tempo - FC Háje 11:3 (7:0)
    Po 05.06. 18:00 Motorlet Praha C - Aritma Praha 0:0 (0:0)

    21.kolo

    So 10.06. 10:15 FC Háje - Kolovraty 3:2 (3:0)
    Ne 11.06. 10:30 Střešovice 1911 - ABC Braník 3:0 (0:0)
    Ne 11.06. 10:30 FA Praha - Tempo 0:12 (0:4)
    Ne 11.06. 12:30 Libuš - Vltavín 3:2 (1:0)
    Ne 11.06. 14:45 Union Vršovice - Motorlet Praha C 4:0 (2:0)
    Ne 11.06. 15:00 Aritma Praha - Zličín 3:1 (2:1)

    22.kolo

    So 17.06. 13:15 Libuš - Motorlet Praha C 10:1 (0:1)
    So 17.06. 14:00 Vltavín - FC Háje 2:1 (1:1)
    Ne 18.06. 15:00 ABC Braník - Aritma Praha 2:1 (0:1)
    Ne 18.06. 16:00 Zličín - Union Vršovice 0:2 (0:1)
    Ne 18.06. 17:00 Kolovraty - FA Praha 1:1 (1:0)
    Ne 18.06. 17:00 Tempo - Střešovice 1911 4:1 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 21 0 1 85:12 63
    2. 22 18 3 1 96:27 57
    3. 22 17 1 4 127:33 52
    4. 22 14 3 5 65:27 45
    5. 22 9 3 10 43:65 30
    6. 22 9 2 11 59:59 29
    7. 22 7 4 11 41:54 25
    8. 22 8 1 13 48:77 25
    9. 22 6 1 15 33:72 19
    10. 22 6 0 16 51:119 18
    11. 22 3 4 15 27:56 13
    12. 22 2 2 18 37:111 8