Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 15. října 2019
svátek má Tereza.
Hlavní menu
  • ID: 10843
  • Návštěvy: 94/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Liberecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    17449
    Týden:
    94
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 20.08. 10:45 Krásná Studánka - Rynoltice 4:3 (3:1)
    So 20.08. 13:00 Přepeře - Rovensko 3:0 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Košťálov - Rapid Liberec 4:3 (1:3)
    So 20.08. 17:00 Stráž n.N. - Doubí 1:7 (1:3)
    So 20.08. 17:00 Stráž p.R. - Desná 1:1 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Cvikov - Hejnice 1:2 (0:1)
    Ne 21.08. 15:00 Velké Hamry B - Ruprechtice 5:2 (2:2)

    3.kolo

    So 27.08. 10:30 Ruprechtice - Přepeře 0:4 (0:3)
    So 27.08. 15:00 Rovensko - Stráž n.N. 4:2 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Hejnice - Krásná Studánka 3:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Desná - Cvikov 2:0 (0:0)
    So 27.08. 17:00 Doubí - Stráž p.R. 7:2 (3:2)
    So 27.08. 17:00 Rynoltice - Košťálov 4:1 (2:1)
    Ne 28.08. 17:00 Rapid Liberec - Velké Hamry B 1:4 (0:1)

    4.kolo

    So 03.09. 10:45 Krásná Studánka - Košťálov 6:1 (3:0)
    So 03.09. 14:00 Přepeře - Rapid Liberec 4:1 (4:0)
    So 03.09. 17:00 Stráž n.N. - Ruprechtice 2:2 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Stráž p.R. - Rovensko 2:1 (2:0)
    So 03.09. 17:00 Cvikov - Doubí 2:1 (1:1)
    Ne 04.09. 15:00 Velké Hamry B - Rynoltice 1:2 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Hejnice - Desná 3:3 (0:2)

    5.kolo

    So 10.09. 10:30 Ruprechtice - Stráž p.R. 2:3 (1:1)
    So 10.09. 17:00 Desná - Krásná Studánka 4:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Doubí - Hejnice 1:5 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Rovensko - Cvikov 0:0 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Rynoltice - Přepeře 2:3 (0:1)
    So 10.09. 17:00 Košťálov - Velké Hamry B 2:2 (1:2)
    Ne 11.09. 17:00 Rapid Liberec - Stráž n.N. 5:0 (3:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:45 Krásná Studánka - Velké Hamry B 1:0 (0:0)
    So 17.09. 14:00 Přepeře - Košťálov 10:1 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Stráž p.R. - Rapid Liberec 2:3 (2:2)
    So 17.09. 17:00 Cvikov - Ruprechtice 0:3 (0:2)
    So 17.09. 17:00 Hejnice - Rovensko 2:2 (1:2)
    So 17.09. 17:00 Desná - Doubí 4:1 (2:0)
    St 05.10. 16:00 Stráž n.N. - Rynoltice 4:5 (2:2)

    7.kolo

    So 24.09. 10:30 Ruprechtice - Hejnice 2:3 (2:1)
    So 24.09. 16:30 Doubí - Krásná Studánka 3:0 (1:0)
    So 24.09. 16:30 Rovensko - Desná 2:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Rynoltice - Stráž p.R. 2:3 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Košťálov - Stráž n.N. 2:0 (2:0)
    Ne 25.09. 15:00 Velké Hamry B - Přepeře 2:6 (1:2)
    Ne 25.09. 16:30 Rapid Liberec - Cvikov 4:2 (2:1)

    1.kolo

    St 28.09. 10:30 Ruprechtice - Košťálov 5:2 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Cvikov - Krásná Studánka 1:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Hejnice - Stráž p.R. 3:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Desná - Stráž n.N. 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Doubí - Přepeře 0:5 (0:2)
    St 28.09. 16:30 Rovensko - Velké Hamry B 4:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Rapid Liberec - Rynoltice 5:1 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:45 Krásná Studánka - Přepeře 0:5 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Stráž n.N. - Velké Hamry B 0:1 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Stráž p.R. - Košťálov 5:5 (3:3)
    So 01.10. 16:30 Cvikov - Rynoltice 3:2 (0:2)
    So 01.10. 16:30 Hejnice - Rapid Liberec 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Desná - Ruprechtice 0:0 (0:0)
    So 01.10. 16:30 Doubí - Rovensko 1:3 (1:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:30 Ruprechtice - Doubí 4:3 (1:2)
    So 08.10. 16:00 Rovensko - Krásná Studánka 5:3 (3:2)
    So 08.10. 16:00 Rynoltice - Hejnice 4:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Košťálov - Cvikov 9:2 (6:1)
    So 08.10. 16:00 Přepeře - Stráž n.N. 7:1 (3:1)
    Ne 09.10. 15:00 Velké Hamry B - Stráž p.R. 2:2 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Rapid Liberec - Desná 3:5 (2:1)

    10.kolo

    So 15.10. 10:45 Krásná Studánka - Stráž n.N. 0:2 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Stráž p.R. - Přepeře 2:1 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Cvikov - Velké Hamry B 2:2 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Hejnice - Košťálov 3:2 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Desná - Rynoltice 3:3 (2:1)
    So 15.10. 16:00 Doubí - Rapid Liberec 4:1 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Rovensko - Ruprechtice 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:30 Ruprechtice - Krásná Studánka 3:2 (1:1)
    So 22.10. 12:30 Přepeře - Cvikov 1:3 (1:2)
    So 22.10. 15:00 Velké Hamry B - Hejnice 0:0 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Rynoltice - Doubí 4:4 (2:2)
    So 22.10. 15:30 Košťálov - Desná 4:2 (3:1)
    So 22.10. 15:30 Stráž n.N. - Stráž p.R. 2:4 (2:2)
    Ne 23.10. 15:30 Rapid Liberec - Rovensko 0:2 (0:1)

    12.kolo

    So 29.10. 10:45 Krásná Studánka - Stráž p.R. 1:2 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Cvikov - Stráž n.N. 2:3 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Hejnice - Přepeře 2:4 (0:2)
    So 29.10. 14:30 Desná - Velké Hamry B 5:2 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Doubí - Košťálov 3:1 (0:1)
    So 29.10. 14:30 Rovensko - Rynoltice 0:3 (0:2)
    So 12.11. 10:30 Ruprechtice - Rapid Liberec 5:4 (2:2)

    13.kolo

    So 05.11. 11:00 Přepeře - Desná 3:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Rapid Liberec - Krásná Studánka 3:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Rynoltice - Ruprechtice 1:1 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Košťálov - Rovensko 3:3 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Stráž n.N. - Hejnice 2:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Stráž p.R. - Cvikov 3:0 (2:0)
    Ne 06.11. 14:00 Velké Hamry B - Doubí 1:2 (0:2)

    14.kolo

    So 25.03. 10:00 Přepeře - Doubí 4:0 (2:0)
    So 25.03. 10:45 Krásná Studánka - Cvikov 0:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Košťálov - Ruprechtice 1:2 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Stráž n.N. - Desná 2:2 (0:2)
    So 25.03. 15:00 Stráž p.R. - Hejnice 0:2 (0:1)
    St 19.04. 17:00 Rynoltice - Rapid Liberec 1:4 (0:1)
    St 24.05. 18:00 Velké Hamry B - Rovensko 1:2 (0:0)

    15.kolo

    So 01.04. 10:30 Ruprechtice - Velké Hamry B 1:1 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Hejnice - Cvikov 3:1 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Desná - Stráž p.R. 1:1 (0:0)
    So 01.04. 16:00 Doubí - Stráž n.N. 5:1 (3:1)
    So 01.04. 16:00 Rovensko - Přepeře 0:3 (0:1)
    So 01.04. 16:00 Rynoltice - Krásná Studánka 0:2 (0:1)
    Ne 02.04. 16:00 Rapid Liberec - Košťálov 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 08.04. 13:30 Přepeře - Ruprechtice 3:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Košťálov - Rynoltice 0:5 (0:3)
    So 08.04. 16:30 Stráž p.R. - Doubí 1:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Cvikov - Desná 3:1 (2:0)
    Ne 09.04. 12:30 Velké Hamry B - Rapid Liberec 7:3 (2:1)
    Po 08.05. 10:45 Krásná Studánka - Hejnice 1:0 (1:0)
    Po 08.05. 17:00 Stráž n.N. - Rovensko 1:4 (0:2)

    17.kolo

    So 15.04. 10:30 Ruprechtice - Stráž n.N. 4:1 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Rynoltice - Velké Hamry B 4:1 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Košťálov - Krásná Studánka 2:0 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Desná - Hejnice 5:1 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Doubí - Cvikov 3:1 (2:0)
    So 15.04. 17:00 Rovensko - Stráž p.R. 3:3 (1:3)
    Ne 16.04. 14:00 Rapid Liberec - Přepeře 0:2 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 10:45 Krásná Studánka - Desná 1:2 (0:2)
    So 22.04. 14:00 Přepeře - Rynoltice 3:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Stráž n.N. - Rapid Liberec 5:2 (2:2)
    So 22.04. 17:00 Stráž p.R. - Ruprechtice 3:1 (1:1)
    So 22.04. 17:00 Cvikov - Rovensko 0:6 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Hejnice - Doubí 2:3 (0:2)
    Ne 23.04. 15:00 Velké Hamry B - Košťálov 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:30 Ruprechtice - Cvikov 4:4 (3:3)
    So 29.04. 17:00 Košťálov - Přepeře 2:4 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Rovensko - Hejnice 1:1 (1:0)
    So 29.04. 17:00 Doubí - Desná 3:2 (2:1)
    So 29.04. 17:00 Rynoltice - Stráž n.N. 7:1 (2:1)
    Ne 30.04. 15:00 Velké Hamry B - Krásná Studánka 3:1 (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Rapid Liberec - Stráž p.R. 1:1 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 10:45 Krásná Studánka - Doubí 4:1 (1:1)
    So 06.05. 14:00 Přepeře - Velké Hamry B 6:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Cvikov - Rapid Liberec 4:5 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Stráž n.N. - Košťálov 1:1 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Stráž p.R. - Rynoltice 2:2 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Hejnice - Ruprechtice 0:1 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Desná - Rovensko 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:30 Ruprechtice - Desná 1:0 (1:0)
    So 13.05. 11:00 Přepeře - Krásná Studánka 16:1 (7:1)
    So 13.05. 17:00 Košťálov - Stráž p.R. 2:2 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Rynoltice - Cvikov 9:0 (5:0)
    So 13.05. 17:00 Rovensko - Doubí 3:1 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 Rapid Liberec - Hejnice 4:2 (3:1)
    St 14.06. 18:30 Velké Hamry B - Stráž n.N. 7:0 (3:0)

    22.kolo

    So 20.05. 10:45 Krásná Studánka - Rovensko 2:3 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Cvikov - Košťálov 0:5 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Hejnice - Rynoltice 2:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Stráž n.N. - Přepeře 1:5 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Stráž p.R. - Velké Hamry B 1:2 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Desná - Rapid Liberec 3:4 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Doubí - Ruprechtice 2:3 (1:2)

    23.kolo

    So 27.05. 10:30 Ruprechtice - Rovensko 0:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Přepeře - Stráž p.R. 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Košťálov - Hejnice 0:2 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Rynoltice - Desná 0:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Stráž n.N. - Krásná Studánka 1:2 (0:1)
    Ne 28.05. 15:00 Velké Hamry B - Cvikov 1:2 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Rapid Liberec - Doubí 2:2 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 10:45 Krásná Studánka - Ruprechtice 1:5 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Stráž p.R. - Stráž n.N. 4:2 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Desná - Košťálov 2:5 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Doubí - Rynoltice 2:4 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Rovensko - Rapid Liberec 2:3 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Hejnice - Velké Hamry B 5:2 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Cvikov - Přepeře 0:5 (0:2)

    25.kolo

    So 10.06. 12:00 Přepeře - Hejnice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Rynoltice - Rovensko 6:1 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Košťálov - Doubí 4:1 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Stráž n.N. - Cvikov 1:2 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Stráž p.R. - Krásná Studánka 3:1 (1:0)
    Ne 11.06. 15:00 Velké Hamry B - Desná 7:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Rapid Liberec - Ruprechtice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 17.06. 10:30 Ruprechtice - Rynoltice 1:0 (1:0)
    So 17.06. 10:45 Krásná Studánka - Rapid Liberec 1:1 (0:0)
    So 17.06. 15:00 Hejnice - Stráž n.N. 5:1 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Cvikov - Stráž p.R. 1:3 (0:2)
    So 17.06. 17:00 Desná - Přepeře 4:2 (1:1)
    So 17.06. 17:00 Doubí - Velké Hamry B 3:1 (2:0)
    So 17.06. 17:30 Rovensko - Košťálov 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 0 3 114:23 69
    2. 26 14 6 6 59:42 48
    3. 26 12 8 6 55:52 44
    4. 26 12 6 8 54:51 42
    5. 26 12 6 8 55:44 42
    6. 26 12 3 11 66:67 39
    7. 26 11 6 9 76:52 39
    8. 26 11 2 13 63:65 35
    9. 26 9 7 10 53:54 34
    10. 26 8 6 12 61:72 30
    11. 26 8 6 12 55:57 30
    12. 26 6 5 15 36:79 23
    13. 26 7 3 16 38:72 21
    14. 26 3 4 19 37:92 13