Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 10837
  • Návštěvy: 92/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    31311
    Týden:
    92
    Dnes:
    15
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 27.08. 10:00 Podolí - ČAFC Praha B 5:1 (3:0)
    So 27.08. 10:15 Libuš - Újezd P4 2:4 (0:2)
    So 27.08. 11:00 Modřany - Lipence 3:1 (2:0)
    So 27.08. 14:00 Tempo - Bohnice 2:1 (0:1)
    So 27.08. 15:00 Zlíchov - Střešovice 1911 1:1 (1:1)
    So 27.08. 17:00 Radotín - 1999 Praha 4:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Slivenec - Stodůlky 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 03.09. 10:30 Střešovice 1911 - Podolí 2:1 (1:1)
    So 03.09. 11:00 Modřany - Tempo 1:3 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Újezd P4 - Radotín 2:7 (0:3)
    Ne 04.09. 15:45 ČAFC Praha B - Slivenec 4:2 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Lipence - 1999 Praha 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 17:00 Stodůlky - Libuš 3:2 (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Bohnice - Zlíchov 1:3 (1:2)

    3.kolo

    So 10.09. 10:15 Podolí - Bohnice 3:0 (0:0)
    So 10.09. 10:15 Libuš - ČAFC Praha B 1:0 (1:0)
    So 10.09. 13:00 Tempo - Lipence 5:0 (4:0)
    So 10.09. 15:00 Zlíchov - Modřany 0:2 (0:2)
    So 10.09. 17:00 1999 Praha - Újezd P4 3:2 (1:1)
    Ne 11.09. 10:30 Radotín - Stodůlky 0:0 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Slivenec - Střešovice 1911 0:3 (0:2)

    4.kolo

    So 17.09. 10:30 Střešovice 1911 - Libuš 2:0 (1:0)
    So 17.09. 11:00 Modřany - Podolí 0:0 (0:0)
    So 17.09. 14:00 Tempo - Zlíchov 4:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:45 ČAFC Praha B - Radotín 1:1 (0:1)
    Ne 18.09. 17:00 Lipence - Újezd P4 3:3 (1:0)
    Ne 18.09. 17:00 Stodůlky - 1999 Praha 6:0 (4:0)
    Ne 18.09. 17:00 Bohnice - Slivenec 2:1 (0:1)

    5.kolo

    So 24.09. 10:15 Podolí - Tempo 0:2 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Libuš - Bohnice 3:1 (2:0)
    So 24.09. 15:00 Zlíchov - Lipence 6:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Radotín - Střešovice 1911 2:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 1999 Praha - ČAFC Praha B 3:2 (1:2)
    So 24.09. 16:30 Újezd P4 - Stodůlky 2:5 (1:2)
    Ne 25.09. 16:30 Slivenec - Modřany 2:1 (2:0)

    6.kolo

    So 01.10. 10:30 Střešovice 1911 - 1999 Praha 5:0 (2:0)
    So 01.10. 11:00 Modřany - Libuš 4:0 (3:0)
    So 01.10. 14:00 Tempo - Slivenec 2:3 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Zlíchov - Podolí 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:45 ČAFC Praha B - Újezd P4 2:1 (2:1)
    Ne 02.10. 16:30 Lipence - Stodůlky 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Bohnice - Radotín 1:6 (1:2)

    7.kolo

    So 08.10. 10:15 Podolí - Lipence 7:1 (1:1)
    So 08.10. 10:15 Libuš - Tempo 2:4 (1:2)
    So 08.10. 16:00 Radotín - Modřany 5:1 (1:1)
    So 08.10. 16:00 Újezd P4 - Střešovice 1911 2:4 (0:3)
    Ne 09.10. 16:00 Slivenec - Zlíchov 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 16:00 1999 Praha - Bohnice 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Stodůlky - ČAFC Praha B 6:2 (4:0)

    8.kolo

    So 15.10. 10:00 Střešovice 1911 - Stodůlky 2:0 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Podolí - Slivenec 2:2 (1:1)
    So 15.10. 11:00 Modřany - 1999 Praha 4:1 (2:0)
    So 15.10. 14:00 Tempo - Radotín 6:0 (2:0)
    So 15.10. 15:00 Zlíchov - Libuš 2:3 (1:2)
    Ne 16.10. 16:00 Lipence - ČAFC Praha B 3:1 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Bohnice - Újezd P4 5:0 (1:0)

    9.kolo

    So 22.10. 10:15 Libuš - Podolí 2:4 (2:1)
    So 22.10. 15:30 Radotín - Zlíchov 0:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 1999 Praha - Tempo 2:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Újezd P4 - Modřany 2:1 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Slivenec - Lipence 4:1 (0:1)
    Ne 23.10. 15:30 Stodůlky - Bohnice 2:2 (0:2)
    Ne 23.10. 15:45 ČAFC Praha B - Střešovice 1911 2:4 (0:3)

    10.kolo

    28.10. 10:15 Podolí - Radotín 2:3 (2:1)
    So 29.10. 11:00 Modřany - Stodůlky 3:0 (3:0)
    So 29.10. 14:00 Tempo - Újezd P4 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Zlíchov - 1999 Praha 2:1 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Lipence - Střešovice 1911 0:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Bohnice - ČAFC Praha B 2:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Slivenec - Libuš 1:2 (0:1)

    11.kolo

    So 05.11. 10:15 Libuš - Lipence 0:1 (0:0)
    So 05.11. 10:30 Střešovice 1911 - Bohnice 3:1 (1:1)
    So 05.11. 14:00 Radotín - Slivenec 8:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 1999 Praha - Podolí 1:2 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Újezd P4 - Zlíchov 2:2 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Stodůlky - Tempo 1:3 (0:2)
    Ne 06.11. 15:45 ČAFC Praha B - Modřany 3:2 (2:1)

    12.kolo

    So 12.11. 10:15 Libuš - Radotín 3:1 (1:0)
    So 12.11. 11:00 Modřany - Střešovice 1911 0:3 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Tempo - ČAFC Praha B 4:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Zlíchov - Stodůlky 2:3 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Újezd P4 - Podolí 3:2 (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Lipence - Bohnice 2:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Slivenec - 1999 Praha 5:1 (2:0)

    13.kolo

    Čt 17.11. 12:30 1999 Praha - Libuš 1:3 (1:1)
    So 19.11. 10:30 Střešovice 1911 - Tempo 3:4 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Radotín - Lipence 0:2 (0:1)
    So 19.11. 13:30 Újezd P4 - Slivenec 0:2 (0:1)
    Ne 20.11. 13:30 Bohnice - Modřany 1:0 (0:0)
    Ne 20.11. 15:45 ČAFC Praha B - Zlíchov 0:1 (0:1)
    Út 22.11. 19:30 Stodůlky - Podolí 1:2 (0:0)

    14.kolo

    So 25.03. 10:15 ČAFC Praha B - Podolí 1:4 (0:1)
    So 25.03. 10:30 Střešovice 1911 - Zlíchov 6:1 (4:1)
    So 25.03. 13:30 1999 Praha - Radotín 0:2 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Újezd P4 - Libuš 2:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Stodůlky - Slivenec 1:1 (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Bohnice - Tempo 1:2 (1:2)
    Ne 26.03. 15:00 Lipence - Modřany 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 01.04. 10:15 Libuš - Stodůlky 1:0 (0:0)
    So 01.04. 13:30 1999 Praha - Lipence 1:3 (0:1)
    So 01.04. 14:00 Tempo - Modřany 1:0 (1:0)
    So 01.04. 15:15 Podolí - Střešovice 1911 4:4 (1:1)
    So 01.04. 16:30 Radotín - Újezd P4 1:1 (1:1)
    Ne 02.04. 16:30 Slivenec - ČAFC Praha B 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 17:00 Zlíchov - Bohnice 3:1 (0:0)

    16.kolo

    So 08.04. 10:15 ČAFC Praha B - Libuš 2:2 (1:1)
    So 08.04. 10:30 Střešovice 1911 - Slivenec 5:2 (2:0)
    So 08.04. 11:00 Modřany - Zlíchov 1:1 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Újezd P4 - 1999 Praha 3:1 (1:1)
    Ne 09.04. 16:30 Stodůlky - Radotín 0:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Bohnice - Podolí 1:1 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Lipence - Tempo 0:2 (0:1)

    17.kolo

    14.04. 10:15 Podolí - Modřany 5:0 (2:0)
    14.04. 10:15 Libuš - Střešovice 1911 0:3 (0:1)
    14.04. 10:15 Radotín - ČAFC Praha B 4:0 (2:0)
    So 15.04. 15:00 Zlíchov - Tempo 0:5 (0:3)
    Po 17.04. 11:00 1999 Praha - Stodůlky 1:3 (1:1)
    Po 17.04. 17:00 Slivenec - Bohnice 2:2 (1:0)
    Po 17.04. 17:00 Újezd P4 - Lipence 8:1 (5:0)

    18.kolo

    So 22.04. 10:30 Střešovice 1911 - Radotín 4:1 (1:0)
    So 22.04. 11:00 Modřany - Slivenec 0:1 (0:1)
    So 22.04. 14:00 Tempo - Podolí 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 15:45 ČAFC Praha B - 1999 Praha 1:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Bohnice - Libuš 1:2 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Lipence - Zlíchov 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Stodůlky - Újezd P4 2:0 (0:0)

    19.kolo

    So 29.04. 10:15 Radotín - Bohnice 1:2 (0:0)
    So 29.04. 10:15 Libuš - Modřany 1:1 (0:1)
    So 29.04. 10:15 Podolí - Zlíchov 1:1 (1:1)
    So 29.04. 17:00 Újezd P4 - ČAFC Praha B 5:0 (3:0)
    Ne 30.04. 15:30 Slivenec - Tempo 0:4 (0:3)
    Ne 30.04. 17:00 Stodůlky - Lipence 2:2 (1:1)
    Po 01.05. 17:00 1999 Praha - Střešovice 1911 0:3 (0:0)

    20.kolo

    So 06.05. 10:30 Střešovice 1911 - Újezd P4 2:2 (2:2)
    So 06.05. 11:00 Modřany - Radotín 1:2 (0:2)
    So 06.05. 14:00 Tempo - Libuš 5:1 (2:0)
    So 06.05. 15:00 Zlíchov - Slivenec 1:3 (0:0)
    Po 08.05. 16:00 ČAFC Praha B - Stodůlky 1:1 (0:0)
    Po 08.05. 17:00 Lipence - Podolí 1:1 (0:1)
    Po 08.05. 17:00 Bohnice - 1999 Praha 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 13.05. 10:15 Libuš - Zlíchov 2:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Újezd P4 - Bohnice 2:1 (1:1)
    So 13.05. 17:00 Radotín - Tempo 2:4 (0:2)
    Ne 14.05. 15:45 ČAFC Praha B - Lipence 2:3 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Stodůlky - Střešovice 1911 1:2 (1:0)
    Ne 14.05. 17:00 1999 Praha - Modřany 0:1 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Slivenec - Podolí 1:5 (0:3)

    22.kolo

    So 20.05. 10:15 Podolí - Libuš 5:0 (2:0)
    So 20.05. 10:30 Střešovice 1911 - ČAFC Praha B 8:2 (3:1)
    So 20.05. 11:00 Modřany - Újezd P4 1:1 (0:1)
    So 20.05. 14:00 Tempo - 1999 Praha 10:2 (3:0)
    So 20.05. 15:00 Zlíchov - Radotín 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Lipence - Slivenec 2:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Bohnice - Stodůlky 2:4 (1:1)

    23.kolo

    So 27.05. 10:15 Libuš - Slivenec 4:0 (3:0)
    So 27.05. 10:30 Střešovice 1911 - Lipence 6:1 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Újezd P4 - Tempo 0:2 (0:1)
    So 27.05. 17:00 1999 Praha - Zlíchov 3:2 (2:1)
    So 27.05. 17:00 Radotín - Podolí 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 15:45 ČAFC Praha B - Bohnice 2:2 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Stodůlky - Modřany 0:4 (0:2)

    24.kolo

    So 03.06. 10:15 Podolí - 1999 Praha 1:2 (0:1)
    So 03.06. 11:00 Modřany - ČAFC Praha B 4:1 (3:0)
    So 03.06. 14:00 Tempo - Stodůlky 3:0 (0:0)
    So 03.06. 15:00 Zlíchov - Újezd P4 0:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Lipence - Libuš 2:0 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Slivenec - Radotín 2:3 (0:3)
    Ne 04.06. 17:00 Bohnice - Střešovice 1911 4:3 (2:0)

    25.kolo

    So 10.06. 10:15 ČAFC Praha B - Tempo 0:4 (0:1)
    So 10.06. 10:15 Podolí - Újezd P4 3:2 (2:1)
    So 10.06. 10:30 Střešovice 1911 - Modřany 6:1 (3:0)
    So 10.06. 17:00 1999 Praha - Slivenec 3:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Radotín - Libuš 1:1 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Bohnice - Lipence 3:0 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Stodůlky - Zlíchov 0:4 (0:1)

    26.kolo

    So 17.06. 10:15 Libuš - 1999 Praha 2:2 (1:2)
    So 17.06. 10:15 Podolí - Stodůlky 2:0 (0:0)
    So 17.06. 11:00 Modřany - Bohnice 0:0 (0:0)
    So 17.06. 14:00 Tempo - Střešovice 1911 3:2 (2:1)
    So 17.06. 15:00 Zlíchov - ČAFC Praha B 6:3 (3:1)
    So 17.06. 17:00 Lipence - Radotín 1:1 (0:1)
    So 17.06. 17:00 Slivenec - Újezd P4 1:8 (1:1)
    Správce soutěže: Jaroslav Kábele

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 0 3 88:24 69
    2. 26 19 3 4 90:35 60
    3. 26 15 6 5 68:33 51
    4. 26 13 5 8 57:38 44
    5. 26 10 5 11 59:56 35
    6. 26 10 5 11 35:63 35
    7. 26 9 5 12 40:54 32
    8. 26 9 4 13 42:67 31
    9. 26 8 6 12 42:46 30
    10. 26 8 5 13 44:52 29
    11. 26 8 5 13 37:42 29
    12. 26 8 5 13 38:49 29
    13. 26 8 1 17 31:68 25
    14. 26 4 5 17 36:80 17