Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 10831
  • Návštěvy: 132/1
  • mistrovská soutěž
  • junioři U-21
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    25277
    Týden:
    132
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 31.07. 10:15 Slovan Liberec - Mladá Boleslav 2:2 (1:2)
    Ne 31.07. 11:00 Třinec - Sparta Praha 0:2 (0:1)
    Ne 31.07. 11:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 2:3 (0:3)
    Ne 31.07. 13:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    Po 01.08. 11:00 Karviná - Jablonec 0:1 (0:0)
    Po 01.08. 11:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 5:0 (3:0)
    Po 01.08. 13:00 1.FK Příbram - České Budějovice 3:1 (2:1)
    St 03.08. 10:30 Teplice - Dukla Praha 0:2 (0:0)

    2.kolo

    Ne 07.08. 11:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    Ne 07.08. 11:00 Mladá Boleslav - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    Ne 07.08. 13:00 Zbrojovka Brno - Karviná 1:5 (0:3)
    Ne 07.08. 14:00 Dukla Praha - Třinec 4:1 (2:1)
    Po 08.08. 11:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    Po 08.08. 13:00 Sparta Praha - Teplice 4:0 (4:0)
    Po 08.08. 13:00 Jihlava - Slovan Liberec 0:1 (0:0)
    Po 08.08. 15:00 Jablonec - Hradec Králové 4:1 (2:1)

    3.kolo

    12.08. 11:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 2:3 (2:0)
    Ne 14.08. 11:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 5:2 (1:1)
    Ne 14.08. 13:00 Teplice - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 13:00 Slovan Liberec - České Budějovice 1:2 (1:1)
    Ne 14.08. 14:00 Třinec - Jablonec 0:0 (0:0)
    Po 15.08. 11:00 Hradec Králové - Dukla Praha 2:1 (2:0)
    Po 15.08. 13:00 Karviná - Mladá Boleslav 1:2 (1:2)
    Po 15.08. 15:00 Slavia Praha - Jihlava 2:0 (2:0)

    4.kolo

    Ne 21.08. 11:00 Mladá Boleslav - Teplice 3:0 (1:0)
    Ne 21.08. 11:00 Jihlava - Hradec Králové 1:2 (0:2)
    Ne 21.08. 14:00 Dukla Praha - Karviná 4:2 (2:1)
    Ne 21.08. 14:00 Bohemians 1905 - Třinec 2:0 (1:0)
    Po 22.08. 11:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:4 (0:2)
    Po 22.08. 13:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Po 22.08. 13:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 3:0 (2:0)
    Po 22.08. 15:00 Jablonec - Sparta Praha 0:2 (0:1)

    5.kolo

    Ne 28.08. 10:15 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 3:2 (1:1)
    Ne 28.08. 11:00 Hradec Králové - Mladá Boleslav 3:1 (2:0)
    Ne 28.08. 13:00 Třinec - Zbrojovka Brno 0:4 (0:3)
    Ne 28.08. 14:00 Teplice - Jihlava 4:0 (1:0)
    Po 29.08. 11:00 Jablonec - Bohemians 1905 4:1 (2:1)
    Po 29.08. 13:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:2 (0:0)
    Po 29.08. 13:00 Sparta Praha - Dukla Praha 3:3 (2:1)
    Po 29.08. 15:00 Karviná - České Budějovice 2:1 (1:0)

    16.kolo

    So 03.09. 13:00 Slovan Liberec - Jihlava 5:0 (3:0)
    07.10. 12:00 Karviná - Zbrojovka Brno 3:5 (0:5)
    Ne 09.10. 11:00 Hradec Králové - Jablonec 5:0 (1:0)
    11.11. 12:00 1.FK Příbram - Mladá Boleslav 4:1 (2:0)
    Ne 13.11. 13:30 Třinec - Dukla Praha 3:4 (1:2)
    Čt 01.12. 11:00 Slavia Praha - České Budějovice 2:0 (1:0)
    Ne 04.12. 10:30 Teplice - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    Ne 04.12. 11:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 1:0 (0:0)

    6.kolo

    Ne 11.09. 10:15 Slavia Praha - Teplice 1:3 (0:3)
    Ne 11.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 2:3 (1:0)
    Ne 11.09. 14:00 Jihlava - Karviná 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Po 12.09. 11:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 3:2 (1:0)
    Po 12.09. 13:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 2:1 (1:0)
    Po 12.09. 14:00 Dukla Praha - Jablonec 4:1 (1:1)
    Po 12.09. 15:00 České Budějovice - Třinec 1:1 (1:1)

    7.kolo

    Ne 18.09. 10:15 Slovan Liberec - Slavia Praha 5:0 (2:0)
    Ne 18.09. 11:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)
    Ne 18.09. 11:00 Bohemians 1905 - Dukla Praha 5:2 (5:2)
    Po 19.09. 11:00 Karviná - Viktoria Plzeň 3:1 (0:0)
    Po 19.09. 13:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)
    Po 19.09. 14:00 Třinec - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Po 19.09. 15:00 Jablonec - Jihlava 1:0 (1:0)
    Út 11.10. 15:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:0 (1:0)

    8.kolo

    Ne 25.09. 11:00 Mladá Boleslav - Jablonec 1:1 (0:0)
    Ne 25.09. 11:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:3 (0:1)
    Ne 25.09. 13:00 Zbrojovka Brno - Dukla Praha 4:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Jihlava - Třinec 2:1 (0:0)
    Ne 25.09. 16:30 1.FK Příbram - Bohemians 1905 0:2 (0:0)
    Po 26.09. 11:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Po 26.09. 13:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Po 26.09. 15:00 Slovan Liberec - Karviná 0:1 (0:1)

    9.kolo

    Ne 02.10. 10:30 Teplice - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Ne 02.10. 11:00 Bohemians 1905 - Jihlava 1:5 (1:2)
    Ne 02.10. 11:00 Dukla Praha - Mladá Boleslav 1:2 (0:0)
    Po 03.10. 11:00 Třinec - 1.FK Příbram 2:2 (0:1)
    Po 03.10. 13:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (2:1)
    Po 03.10. 13:30 Karviná - Slavia Praha 3:1 (2:0)
    Po 03.10. 14:00 Jablonec - České Budějovice 0:2 (0:2)
    Po 03.10. 15:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 4:2 (0:1)

    10.kolo

    Ne 16.10. 10:15 Slavia Praha - Hradec Králové 0:2 (0:2)
    Ne 16.10. 11:00 Mladá Boleslav - Bohemians 1905 4:2 (2:2)
    Ne 16.10. 11:00 Viktoria Plzeň - Třinec 2:2 (0:1)
    Ne 16.10. 12:00 České Budějovice - Teplice 1:1 (1:0)
    Ne 16.10. 13:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:0 (3:0)
    Po 17.10. 11:00 Slovan Liberec - Dukla Praha 4:1 (3:0)
    Po 17.10. 13:00 Jihlava - Sparta Praha 2:6 (2:1)
    Po 17.10. 15:00 1.FK Příbram - Karviná 1:2 (1:1)

    11.kolo

    Ne 23.10. 10:15 Dukla Praha - Jihlava 0:2 (0:1)
    Ne 23.10. 10:30 Teplice - Karviná 1:3 (0:2)
    Ne 23.10. 11:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.10. 13:00 Třinec - Slavia Praha 0:1 (0:1)
    Ne 23.10. 14:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 2:2 (0:0)
    Po 24.10. 11:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 0:2 (0:2)
    Po 24.10. 13:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 5:3 (3:3)
    Po 24.10. 15:00 Jablonec - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)

    12.kolo

    Ne 30.10. 10:15 Slavia Praha - Jablonec 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 12:00 Karviná - Hradec Králové 4:1 (3:0)
    Ne 30.10. 14:00 České Budějovice - Mladá Boleslav 1:2 (1:0)
    Po 31.10. 11:00 Slovan Liberec - Bohemians 1905 2:2 (0:0)
    Po 31.10. 13:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 2:3 (2:1)
    Po 31.10. 13:00 Viktoria Plzeň - Dukla Praha 3:3 (0:3)
    Po 31.10. 14:30 1.FK Příbram - Sparta Praha 3:2 (2:1)
    Čt 17.11. 13:30 Teplice - Třinec 0:1 (0:0)

    13.kolo

    Ne 06.11. 10:30 Bohemians 1905 - Slavia Praha 2:2 (2:1)
    Ne 06.11. 11:00 Hradec Králové - Teplice 2:0 (1:0)
    Ne 06.11. 11:00 Mladá Boleslav - Jihlava 3:1 (2:1)
    Ne 06.11. 13:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 1:1 (0:0)
    Po 07.11. 11:00 Třinec - Karviná 2:3 (0:1)
    Po 07.11. 13:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 4:2 (1:0)
    Po 07.11. 14:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    Po 07.11. 14:00 Dukla Praha - 1.FK Příbram 3:3 (2:1)

    14.kolo

    Ne 20.11. 10:15 Slavia Praha - Dukla Praha 2:6 (0:3)
    Ne 20.11. 10:30 Teplice - Bohemians 1905 4:1 (3:1)
    Ne 20.11. 11:00 České Budějovice - Jihlava 2:1 (0:1)
    Ne 20.11. 11:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 0:5 (0:2)
    Ne 20.11. 13:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Po 21.11. 11:00 Karviná - Sparta Praha 1:3 (1:2)
    Po 21.11. 13:00 Slovan Liberec - Jablonec 6:1 (4:0)
    Po 21.11. 15:00 Hradec Králové - Třinec 1:6 (0:2)

    15.kolo

    Ne 27.11. 11:00 Mladá Boleslav - Slavia Praha 2:0 (1:0)
    Ne 27.11. 13:00 Dukla Praha - České Budějovice 1:4 (1:1)
    Ne 27.11. 13:30 Bohemians 1905 - Karviná 2:0 (0:0)
    Ne 27.11. 14:00 Třinec - Slovan Liberec 1:1 (0:0)
    Po 28.11. 11:00 Jablonec - Teplice 3:0 (1:0)
    Po 28.11. 13:00 Sparta Praha - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    Po 28.11. 13:00 Jihlava - 1.FK Příbram 3:3 (2:2)
    Po 28.11. 14:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 5:2 (2:1)

    17.kolo

    Ne 19.02. 11:00 Jihlava - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Ne 19.02. 13:00 České Budějovice - Slovan Liberec 0:2 (0:2)
    Ne 19.02. 13:00 Zbrojovka Brno - Teplice 1:1 (0:0)
    Ne 19.02. 14:00 Mladá Boleslav - Karviná 3:3 (2:2)
    Po 20.02. 11:00 Dukla Praha - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    Po 20.02. 13:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 1:2 (1:2)
    Po 20.02. 13:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    Po 20.02. 14:00 Jablonec - Třinec 1:1 (0:0)

    18.kolo

    Ne 26.02. 10:15 Slavia Praha - 1.FK Příbram 4:1 (1:1)
    Ne 26.02. 10:30 Teplice - Mladá Boleslav 0:2 (0:1)
    Ne 26.02. 14:00 Třinec - Bohemians 1905 0:3 (0:0)
    Po 27.02. 11:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 3:1 (1:0)
    Po 27.02. 13:00 Sparta Praha - Jablonec 0:1 (0:0)
    Po 27.02. 13:00 Karviná - Dukla Praha 2:1 (1:0)
    Po 27.02. 13:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 2:3 (1:1)
    Po 27.02. 15:00 Hradec Králové - Jihlava 1:3 (1:1)

    19.kolo

    Ne 05.03. 10:15 Dukla Praha - Sparta Praha 1:3 (0:3)
    Ne 05.03. 11:00 České Budějovice - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 05.03. 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    Ne 05.03. 11:00 Bohemians 1905 - Jablonec 2:1 (1:1)
    Po 06.03. 11:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 4:1 (3:1)
    Po 06.03. 13:00 Jihlava - Teplice 1:4 (1:1)
    Po 06.03. 13:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    Po 06.03. 14:30 Zbrojovka Brno - Třinec 8:1 (5:1)

    20.kolo

    Ne 12.03. 10:30 Teplice - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    Ne 12.03. 13:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    Ne 12.03. 14:30 Třinec - České Budějovice 3:2 (0:1)
    Po 13.03. 11:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 4:2 (0:0)
    Po 13.03. 13:00 Karviná - Jihlava 1:2 (0:1)
    Po 13.03. 13:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    Po 13.03. 15:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 3:2 (1:2)
    St 29.03. 13:00 Jablonec - Dukla Praha 4:1 (4:1)

    21.kolo

    Ne 19.03. 10:15 Slavia Praha - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Ne 19.03. 11:00 České Budějovice - Sparta Praha 4:3 (1:2)
    Ne 19.03. 14:00 Mladá Boleslav - Třinec 2:1 (0:0)
    Po 20.03. 11:00 Viktoria Plzeň - Karviná 4:1 (1:0)
    Po 20.03. 13:00 1.FK Příbram - Teplice 3:0 (2:0)
    Po 20.03. 14:00 Jihlava - Jablonec 3:3 (1:0)
    Po 20.03. 15:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 13:00 Dukla Praha - Bohemians 1905 2:3 (1:2)

    24.kolo

    Po 27.03. 13:00 Karviná - 1.FK Příbram 2:1 (1:1)
    Ne 16.04. 11:00 Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 11:00 Sparta Praha - Jihlava 3:0 (2:0)
    Ne 16.04. 12:00 Hradec Králové - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    Ne 16.04. 13:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 5:1 (2:0)
    Ne 16.04. 13:00 Teplice - České Budějovice 1:2 (0:0)
    Po 17.04. 11:00 Třinec - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    St 19.04. 13:00 Dukla Praha - Slovan Liberec 3:3 (1:3)

    22.kolo

    Ne 02.04. 10:15 Dukla Praha - Zbrojovka Brno 3:2 (2:2)
    Ne 02.04. 11:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    Ne 02.04. 11:00 Teplice - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Ne 02.04. 12:00 Hradec Králové - České Budějovice 4:1 (2:0)
    Ne 02.04. 14:00 Třinec - Jihlava 0:1 (0:0)
    Po 03.04. 11:00 Jablonec - Mladá Boleslav 6:1 (4:0)
    Po 03.04. 13:00 Sparta Praha - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    Po 03.04. 15:00 Karviná - Slovan Liberec 2:1 (0:1)

    23.kolo

    Ne 09.04. 11:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 11:00 Jihlava - Bohemians 1905 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 11:00 Mladá Boleslav - Dukla Praha 3:1 (1:1)
    Ne 09.04. 14:00 Slavia Praha - Karviná 1:2 (0:1)
    Ne 09.04. 14:00 České Budějovice - Jablonec 1:4 (0:2)
    Po 10.04. 11:00 Slovan Liberec - Teplice 0:0 (0:0)
    Po 10.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 4:1 (1:0)
    Po 10.04. 15:00 1.FK Příbram - Třinec 0:1 (0:0)

    25.kolo

    Ne 23.04. 10:15 Slovan Liberec - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 11:00 Jihlava - Dukla Praha 0:2 (0:0)
    Ne 23.04. 13:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno 3:2 (1:0)
    Ne 23.04. 14:00 Slavia Praha - Třinec 0:2 (0:1)
    Po 24.04. 11:00 Karviná - Teplice 3:2 (0:0)
    Po 24.04. 13:00 České Budějovice - Bohemians 1905 1:2 (0:1)
    Po 24.04. 13:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:0 (0:0)
    Po 24.04. 15:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:1 (1:1)

    27.kolo

    Čt 27.04. 14:00 1.FK Příbram - Dukla Praha 3:4 (2:1)
    Ne 07.05. 10:15 Slavia Praha - Bohemians 1905 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 11:00 Karviná - Třinec 3:2 (1:0)
    Ne 07.05. 11:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 3:0 (2:0)
    Po 08.05. 11:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 2:1 (2:0)
    Po 08.05. 13:00 Teplice - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    Po 08.05. 13:00 Jihlava - Mladá Boleslav 1:2 (0:1)
    Po 08.05. 15:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 4:2 (3:1)

    26.kolo

    Ne 30.04. 10:15 Dukla Praha - Viktoria Plzeň 3:1 (1:0)
    Ne 30.04. 11:00 Bohemians 1905 - Slovan Liberec 1:1 (0:1)
    Ne 30.04. 12:00 Hradec Králové - Karviná 3:2 (2:1)
    Ne 30.04. 13:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 4:1 (0:0)
    Ne 30.04. 13:00 Mladá Boleslav - České Budějovice 5:1 (1:0)
    Po 01.05. 11:00 Třinec - Teplice 0:1 (0:1)
    Po 01.05. 13:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 8:0 (5:0)
    Po 01.05. 15:00 Jablonec - Slavia Praha 0:2 (0:1)

    28.kolo

    Ne 14.05. 10:15 Dukla Praha - Slavia Praha 1:1 (1:1)
    Ne 14.05. 11:00 Bohemians 1905 - Teplice 5:1 (2:1)
    Ne 14.05. 11:00 Jihlava - České Budějovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.05. 11:00 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    Ne 14.05. 14:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    Po 15.05. 13:00 Sparta Praha - Karviná 3:1 (1:0)
    Po 15.05. 14:00 Třinec - Hradec Králové 2:2 (0:1)
    Po 15.05. 15:00 Jablonec - Slovan Liberec 4:1 (2:0)

    29.kolo

    Ne 21.05. 10:15 Slavia Praha - Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 21.05. 10:30 Teplice - Jablonec 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 11:00 České Budějovice - Dukla Praha 1:4 (1:1)
    Ne 21.05. 13:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 6:0 (4:0)
    Po 22.05. 11:00 Hradec Králové - Sparta Praha 3:4 (2:3)
    Po 22.05. 13:00 Karviná - Bohemians 1905 1:3 (0:1)
    Po 22.05. 13:00 1.FK Příbram - Jihlava 4:1 (3:0)
    Po 22.05. 15:00 Slovan Liberec - Třinec 3:5 (1:3)

    30.kolo

    Čt 25.05. 13:00 Sparta Praha - Třinec 4:0 (2:0)
    Ne 28.05. 10:15 Dukla Praha - Teplice 5:3 (4:0)
    Ne 28.05. 11:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:3 (1:1)
    Ne 28.05. 11:00 Mladá Boleslav - Slovan Liberec 1:4 (1:2)
    Ne 28.05. 14:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 0:2 (0:1)
    Ne 28.05. 14:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Po 29.05. 11:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 1:3 (1:1)
    Po 29.05. 14:00 Jablonec - Karviná 2:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 7 5 66:45 61
    2. 30 18 2 10 79:46 56
    3. 30 16 4 10 72:57 52
    4. 30 17 1 12 57:50 52
    5. 30 15 3 12 57:55 48
    6. 30 14 5 11 53:55 47
    7. 30 14 4 12 50:46 46
    8. 30 13 5 12 75:70 44
    9. 30 13 4 13 54:53 43
    10. 30 11 6 13 57:50 39
    11. 30 10 8 12 37:42 38
    12. 30 10 4 16 55:66 34
    13. 30 10 4 16 36:49 34
    14. 30 9 4 17 39:64 31
    15. 30 7 8 15 39:59 29
    16. 30 8 5 17 39:58 29