Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. března 2017
svátek má Gabriel.
Hlavní menu
  • ID: 10826
  • Návštěvy: 445/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Středočeská liga

    Sledge hokej

    Amatérské

    MS 2016       MS 2015

        NHL                 KHL

        LM                 EHT

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    16518
    Týden:
    445
    Dnes:
    31
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 10.09. 16:30 Černošice - Rakovník 6:4
    So 10.09. 17:00 Králův Dvůr - Příbram 6:3
    So 10.09. 17:00 Mladá Boleslav B - V. Popovice 4:3
    So 10.09. 18:00 Jesenice - Benešov 1:3
    Ne 11.09. 16:15 Žabonosy - Mělník 3:4 np
    Ne 11.09. 17:00 Slaný - Vlašim 7:3

    2.kolo

    So 17.09. 16:30 Černošice - Králův Dvůr 5:4
    So 17.09. 17:00 Příbram - Mladá Boleslav B 2:3 np
    So 17.09. 17:00 Benešov - V. Popovice 6:2
    So 17.09. 17:30 Mělník - Rakovník 6:2
    So 17.09. 17:30 Vlašim - Žabonosy 5:4
    So 17.09. 18:00 Jesenice - Slaný 2:3

    3.kolo

    So 24.09. 17:00 Králův Dvůr - Mělník 2:4
    So 24.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Černošice 2:6
    So 24.09. 18:00 V. Popovice - Příbram 10:3
    Ne 25.09. 16:15 Žabonosy - Jesenice 4:3
    Ne 25.09. 17:00 Slaný - Benešov 10:2
    Ne 25.09. 17:30 Rakovník - Vlašim 3:4 np

    4.kolo

    So 01.10. 16:30 Černošice - V. Popovice 3:2
    So 01.10. 17:00 Benešov - Příbram 5:3
    So 01.10. 17:30 Mělník - Mladá Boleslav B 9:4
    So 01.10. 17:30 Vlašim - Králův Dvůr 2:6
    So 01.10. 18:00 Jesenice - Rakovník 4:2
    Ne 02.10. 17:00 Slaný - Žabonosy 1:3

    5.kolo

    So 08.10. 17:00 Králův Dvůr - Jesenice 3:5
    So 08.10. 17:00 Mladá Boleslav B - Vlašim 5:6
    So 08.10. 17:00 Příbram - Černošice 3:2
    So 08.10. 17:30 Rakovník - Slaný 3:4 np
    So 08.10. 18:00 V. Popovice - Mělník 4:5 np
    Ne 09.10. 17:00 Žabonosy - Benešov 5:7

    6.kolo

    So 15.10. 17:00 Benešov - Černošice 5:3
    So 15.10. 17:30 Mělník - Příbram 6:3
    So 15.10. 17:30 Vlašim - V. Popovice 4:7
    So 15.10. 18:00 Jesenice - Mladá Boleslav B 5:2
    Ne 16.10. 17:00 Slaný - Králův Dvůr 3:6
    Ne 16.10. 17:15 Žabonosy - Rakovník 3:1

    7.kolo

    So 22.10. 16:30 Černošice - Mělník 2:1 np
    So 22.10. 17:00 Králův Dvůr - Žabonosy 4:2
    So 22.10. 17:00 Příbram - Vlašim 13:3
    So 22.10. 18:00 Mladá Boleslav B - Slaný 4:5 np
    So 22.10. 18:00 V. Popovice - Jesenice 2:3 np
    Ne 23.10. 17:30 Rakovník - Benešov 4:6

    8.kolo

    So 29.10. 17:00 Benešov - Mělník 5:1
    So 29.10. 17:30 Vlašim - Černošice 6:5
    So 29.10. 18:00 Jesenice - Příbram 2:4
    Ne 30.10. 17:00 Slaný - V. Popovice 4:1
    Ne 30.10. 17:15 Žabonosy - Mladá Boleslav B 6:2
    Ne 30.10. 17:30 Rakovník - Králův Dvůr 4:8

    9.kolo

    So 05.11. 16:30 Černošice - Jesenice 5:4
    So 05.11. 17:00 Králův Dvůr - Benešov 4:5
    So 05.11. 17:00 Příbram - Slaný 2:4
    So 05.11. 17:30 Mělník - Vlašim 5:3
    So 05.11. 18:00 V. Popovice - Žabonosy 9:4
    So 05.11. 18:45 Mladá Boleslav B - Rakovník 1:4

    10.kolo

    So 12.11. 17:00 Benešov - Vlašim 7:1
    So 12.11. 17:00 Králův Dvůr - Mladá Boleslav B 6:1
    So 12.11. 18:00 Jesenice - Mělník 1:3
    Ne 13.11. 17:00 Slaný - Černošice 5:3
    Ne 13.11. 17:15 Žabonosy - Příbram 3:1
    Ne 13.11. 17:30 Rakovník - V. Popovice 6:4

    11.kolo

    Čt 17.11. 16:30 Černošice - Žabonosy 6:2
    Čt 17.11. 17:00 Příbram - Rakovník 1:2
    Čt 17.11. 17:30 Mělník - Slaný 7:5
    Čt 17.11. 17:30 Vlašim - Jesenice 8:4
    Čt 17.11. 17:45 Mladá Boleslav B - Benešov 4:5
    Čt 17.11. 18:30 V. Popovice - Králův Dvůr 4:3 np

    12.kolo

    So 19.11. 17:00 Benešov - Jesenice 7:1
    So 19.11. 17:00 Příbram - Králův Dvůr 0:6
    So 19.11. 17:30 Vlašim - Slaný 1:11
    So 19.11. 17:30 Mělník - Žabonosy 6:3
    Ne 20.11. 17:30 Rakovník - Černošice 5:1
    Čt 01.12. 18:30 V. Popovice - Mladá Boleslav B 4:5 np

    13.kolo

    So 26.11. 17:00 Mladá Boleslav B - Příbram 5:2
    So 26.11. 17:00 Králův Dvůr - Černošice 2:1
    So 26.11. 18:00 V. Popovice - Benešov 4:7
    Ne 27.11. 16:00 Žabonosy - Vlašim 5:2
    Ne 27.11. 17:00 Slaný - Jesenice 6:4
    Ne 27.11. 17:30 Rakovník - Mělník 5:2

    14.kolo

    So 03.12. 16:30 Černošice - Mladá Boleslav B 8:3
    So 03.12. 17:00 Benešov - Slaný 3:5
    So 03.12. 17:00 Příbram - V. Popovice 5:4
    So 03.12. 17:30 Vlašim - Rakovník 8:1
    So 03.12. 17:30 Mělník - Králův Dvůr 5:3
    So 03.12. 18:00 Jesenice - Žabonosy 4:2

    15.kolo

    So 10.12. 17:00 Mladá Boleslav B - Mělník 3:0
    So 10.12. 17:00 Králův Dvůr - Vlašim 5:2
    So 10.12. 18:00 Příbram - Benešov 1:2
    So 10.12. 18:00 V. Popovice - Černošice 5:4 np
    Ne 11.12. 13:00 Žabonosy - Slaný 2:3 np
    Ne 11.12. 17:30 Rakovník - Jesenice 4:5

    16.kolo

    So 17.12. 16:00 Benešov - Žabonosy 5:2
    So 17.12. 16:30 Černošice - Příbram 1:3
    So 17.12. 17:00 Slaný - Rakovník 5:4
    So 17.12. 17:30 Vlašim - Mladá Boleslav B 3:2
    So 17.12. 17:30 Mělník - V. Popovice 5:4
    So 17.12. 18:00 Jesenice - Králův Dvůr 7:6 np

    17.kolo

    So 07.01. 16:30 Černošice - Benešov 5:2
    So 07.01. 17:00 Příbram - Mělník 7:1
    So 07.01. 17:00 Králův Dvůr - Slaný 4:5
    So 07.01. 18:00 V. Popovice - Vlašim 5:3
    Ne 08.01. 13:30 Mladá Boleslav B - Jesenice 3:1
    Ne 08.01. 17:30 Rakovník - Žabonosy 7:1

    18.kolo

    So 14.01. 17:00 Benešov - Rakovník 5:3
    So 14.01. 17:30 Vlašim - Příbram 3:2
    So 14.01. 17:30 Mělník - Černošice 5:2
    So 14.01. 18:00 Jesenice - V. Popovice 1:2
    Ne 15.01. 17:00 Slaný - Mladá Boleslav B 7:5
    Ne 15.01. 17:15 Žabonosy - Králův Dvůr 3:4 np

    19.kolo

    So 21.01. 16:30 Černošice - Vlašim 4:3 np
    So 21.01. 17:00 Příbram - Jesenice 4:5 np
    So 21.01. 17:00 Mladá Boleslav B - Žabonosy 2:3
    So 21.01. 17:00 Králův Dvůr - Rakovník 2:3
    So 21.01. 17:30 Mělník - Benešov 5:1
    So 21.01. 18:00 V. Popovice - Slaný 0:2

    20.kolo

    So 28.01. 17:00 Benešov - Králův Dvůr 8:7 np
    So 28.01. 17:30 Vlašim - Mělník 9:3
    So 28.01. 18:00 Jesenice - Černošice 3:5
    Ne 29.01. 15:30 Žabonosy - V. Popovice 1:2 np
    Ne 29.01. 17:00 Slaný - Příbram 4:2
    Ne 29.01. 17:30 Rakovník - Mladá Boleslav B 4:1

    21.kolo

    So 04.02. 16:30 Černošice - Slaný 3:5
    So 04.02. 17:00 Příbram - Žabonosy 5:2
    So 04.02. 17:00 Mladá Boleslav B - Králův Dvůr 5:4 np
    So 04.02. 17:30 Vlašim - Benešov 3:2
    So 04.02. 17:30 Mělník - Jesenice 10:0
    So 04.02. 18:00 V. Popovice - Rakovník 9:1

    22.kolo

    So 11.02. 17:00 Benešov - Mladá Boleslav B 3:4 np
    So 11.02. 17:00 Králův Dvůr - V. Popovice 2:0
    So 11.02. 18:00 Jesenice - Vlašim 7:3
    Ne 12.02. 16:00 Žabonosy - Černošice 5:4
    Ne 12.02. 17:00 Slaný - Mělník 5:10
    Ne 12.02. 17:30 Rakovník - Příbram 5:2
    Správce soutěže: Petr »Gimax« Hubáček

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 15 3 0 4 109:74 51
    2. 22 15 1 1 5 101:78 48
    3. 22 14 2 1 5 103:76 47
    4. 22 10 1 4 7 97:77 36
    5. 22 9 2 1 10 84:79 32
    6. 22 9 1 1 11 85:113 30
    7. 22 9 0 2 11 77:88 29
    8. 22 8 0 4 10 68:87 28
    9. 22 6 3 3 10 87:81 27
    10. 22 6 3 0 13 72:91 24
    11. 22 7 0 2 13 71:84 23
    12. 22 4 4 1 13 70:96 21