Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. září 2017
svátek má Oleg.
Hlavní menu
  • ID: 10825
  • Návštěvy: 611/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    54468
    Týden:
    611
    Dnes:
    54
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:00 Břeclav - Velká Bíteš 1:0 (1:0)
    So 06.08. 17:00 Rosice - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Hodonín - Stará Říše 6:1 (3:1)
    Ne 07.08. 10:15 Slavičín - Holešov 2:0 (0:0)
    Ne 07.08. 17:00 Vrchovina - Bzenec 1:6 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Slavoj Polná - Tasovice 2:0 (2:0)
    Ne 07.08. 17:00 Pelhřimov - Brumov 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 17:00 Bystřice n.P. - Uherský Brod 0:1 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 16:00 Bzenec - Stará Říše 0:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Uherský Brod - Hodonín 1:3 (1:2)
    So 13.08. 17:00 Holešov - Rosice 0:2 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Žďár n.Sázavou - Bystřice n.P. 3:2 (3:2)
    Ne 14.08. 17:00 Brumov - Slavičín 2:4 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Tasovice - Pelhřimov 4:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Velká Bíteš - Slavoj Polná 2:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Vrchovina - Břeclav 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 20.08. 10:30 Bystřice n.P. - Holešov 3:1 (3:0)
    So 20.08. 16:30 Břeclav - Bzenec 0:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Rosice - Brumov 3:0 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Hodonín - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    Ne 21.08. 10:15 Slavičín - Tasovice 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Slavoj Polná - Vrchovina 5:3 (2:2)
    Ne 21.08. 16:30 Pelhřimov - Velká Bíteš 1:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Stará Říše - Uherský Brod 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Bzenec - Uherský Brod 1:4 (0:2)
    So 27.08. 16:30 Holešov - Hodonín 0:3 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Břeclav - Slavoj Polná 2:3 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Brumov - Bystřice n.P. 1:2 (0:1)
    Ne 28.08. 10:15 Velká Bíteš - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Stará Říše 1:1 (1:1)
    Ne 28.08. 16:30 Tasovice - Rosice 0:2 (0:1)
    Ne 28.08. 16:30 Vrchovina - Pelhřimov 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Rosice - Velká Bíteš 4:0 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Hodonín - Brumov 2:1 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Uherský Brod - Žďár n.Sázavou 6:3 (2:3)
    Ne 04.09. 10:15 Slavičín - Vrchovina 4:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Slavoj Polná - Bzenec 1:1 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Pelhřimov - Břeclav 1:2 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Bystřice n.P. - Tasovice 1:3 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Stará Říše - Holešov 3:2 (3:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Bzenec - Žďár n.Sázavou 3:1 (2:0)
    So 10.09. 16:00 Holešov - Uherský Brod 2:4 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Velká Bíteš - Bystřice n.P. 5:2 (1:2)
    So 10.09. 16:00 Břeclav - Slavičín 2:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Brumov - Stará Říše 3:1 (3:1)
    Ne 11.09. 16:00 Tasovice - Hodonín 1:2 (0:2)
    Ne 11.09. 16:00 Vrchovina - Rosice 0:1 (0:0)

    15.kolo

    St 14.09. 16:30 Hodonín - Bzenec 2:0 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Uherský Brod - Rosice 3:1 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Slavičín 0:1 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Holešov - Pelhřimov 5:3 (2:1)
    St 14.09. 16:30 Brumov - Slavoj Polná 3:3 (2:1)
    St 14.09. 16:30 Tasovice - Břeclav 2:2 (2:2)
    St 14.09. 16:30 Velká Bíteš - Vrchovina 3:0 (1:0)
    St 14.09. 17:15 Stará Říše - Bystřice n.P. 2:2 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Rosice - Břeclav 2:1 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Hodonín - Velká Bíteš 4:1 (2:0)
    So 17.09. 15:30 Uherský Brod - Brumov 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 10:15 Slavičín - Slavoj Polná 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Pelhřimov - Bzenec 1:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Bystřice n.P. - Vrchovina 3:0 (2:0)
    Ne 18.09. 15:30 Stará Říše - Tasovice 0:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Žďár n.Sázavou - Holešov 3:2 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Bzenec - Holešov 3:3 (1:1)
    So 24.09. 15:30 Břeclav - Bystřice n.P. 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Brumov - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    Ne 25.09. 10:15 Velká Bíteš - Stará Říše 1:1 (1:0)
    Ne 25.09. 15:00 Tasovice - Uherský Brod 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Vrchovina - Hodonín 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 15:00 Pelhřimov - Slavičín 0:1 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Slavoj Polná - Rosice 3:3 (1:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Rosice - Pelhřimov 3:0 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Bystřice n.P. - Slavoj Polná 3:3 (0:1)
    So 01.10. 15:00 Hodonín - Břeclav 2:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Uherský Brod - Velká Bíteš 1:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Holešov - Brumov 4:1 (1:1)
    Ne 02.10. 10:15 Slavičín - Bzenec 5:0 (3:0)
    Ne 02.10. 15:00 Stará Říše - Vrchovina 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Žďár n.Sázavou - Tasovice 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Břeclav - Stará Říše 1:1 (0:0)
    So 08.10. 14:30 Pelhřimov - Bystřice n.P. 3:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Bzenec - Brumov 2:2 (0:1)
    Ne 09.10. 10:15 Velká Bíteš - Žďár n.Sázavou 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 Slavičín - Rosice 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 14:30 Tasovice - Holešov 2:2 (1:1)
    Ne 09.10. 14:30 Vrchovina - Uherský Brod 1:1 (0:1)
    Ne 09.10. 15:00 Slavoj Polná - Hodonín 3:9 (0:5)

    11.kolo

    So 15.10. 10:30 Bystřice n.P. - Slavičín 1:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Rosice - Bzenec 4:0 (2:0)
    So 15.10. 14:30 Hodonín - Pelhřimov 3:1 (2:1)
    So 15.10. 14:30 Uherský Brod - Břeclav 1:2 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Holešov - Velká Bíteš 0:2 (0:2)
    Ne 16.10. 10:15 Brumov - Tasovice 2:5 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Stará Říše - Slavoj Polná 5:1 (2:0)
    Ne 16.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Vrchovina 5:0 (2:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Bzenec - Tasovice 3:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Břeclav - Žďár n.Sázavou 5:1 (2:1)
    So 22.10. 14:30 Rosice - Bystřice n.P. 1:1 (1:0)
    Ne 23.10. 10:15 Velká Bíteš - Brumov 3:3 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Slavičín - Hodonín 0:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Vrchovina - Holešov 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Slavoj Polná - Uherský Brod 1:2 (0:1)
    Ne 23.10. 14:30 Pelhřimov - Stará Říše 1:1 (0:0)

    13.kolo

    28.10. 12:00 Bystřice n.P. - Bzenec 1:2 (0:2)
    So 29.10. 14:00 Hodonín - Rosice 2:2 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Uherský Brod - Pelhřimov 3:1 (1:0)
    So 29.10. 14:00 Holešov - Břeclav 2:3 (1:1)
    Ne 30.10. 10:15 Brumov - Vrchovina 1:3 (1:2)
    Ne 30.10. 14:00 Stará Říše - Slavičín 0:2 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Žďár n.Sázavou - Slavoj Polná 1:3 (0:1)
    Ne 30.10. 14:00 Tasovice - Velká Bíteš 2:0 (0:0)

    14.kolo

    So 05.11. 14:00 Bzenec - Velká Bíteš 4:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Rosice - Stará Říše 3:0 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Bystřice n.P. - Hodonín 1:3 (1:2)
    Ne 06.11. 10:15 Slavičín - Uherský Brod 1:2 (0:1)
    Ne 06.11. 14:00 Vrchovina - Tasovice 4:0 (0:0)
    Ne 06.11. 14:00 Břeclav - Brumov 1:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Slavoj Polná - Holešov 6:4 (1:2)
    Ne 06.11. 14:00 Pelhřimov - Žďár n.Sázavou 2:2 (0:1)

    16.kolo

    So 12.11. 14:00 Stará Říše - Hodonín 0:2 (0:2)
    So 12.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Rosice 2:0 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Uherský Brod - Bystřice n.P. 2:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Tasovice - Slavoj Polná 3:3 (2:1)
    So 12.11. 14:00 Bzenec - Vrchovina 2:1 (2:1)
    Ne 13.11. 10:15 Brumov - Pelhřimov 5:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 Velká Bíteš - Břeclav 0:2 (0:0)
    So 11.03. 15:00 Holešov - Slavičín 0:4 (0:2)

    17.kolo

    So 18.03. 15:00 Rosice - Holešov 0:0 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Hodonín - Uherský Brod 4:5 (2:4)
    So 18.03. 15:00 Břeclav - Vrchovina 2:1 (1:1)
    So 18.03. 15:00 Bystřice n.P. - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Slavičín - Brumov 1:1 (1:1)
    Ne 19.03. 10:30 Pelhřimov - Tasovice 2:3 (1:2)
    Ne 19.03. 15:00 Slavoj Polná - Velká Bíteš 2:0 (2:0)
    Po 01.05. 16:30 Stará Říše - Bzenec 3:3 (2:3)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Bzenec - Břeclav 1:2 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Uherský Brod - Stará Říše 3:1 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Holešov - Bystřice n.P. 1:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Vrchovina - Slavoj Polná 2:1 (1:0)
    Ne 26.03. 10:15 Brumov - Rosice 0:3 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Hodonín 0:3 (0:2)
    Ne 26.03. 15:00 Velká Bíteš - Pelhřimov 5:0 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Tasovice - Slavičín 1:3 (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 10:30 Bystřice n.P. - Brumov 1:3 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Rosice - Tasovice 2:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Hodonín - Holešov 2:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Uherský Brod - Bzenec 4:2 (2:2)
    Ne 02.04. 10:15 Slavičín - Velká Bíteš 2:1 (2:1)
    Ne 02.04. 15:30 Pelhřimov - Vrchovina 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Slavoj Polná - Břeclav 3:5 (3:0)
    Ne 02.04. 15:30 Stará Říše - Žďár n.Sázavou 1:2 (0:2)

    20.kolo

    So 08.04. 15:30 Holešov - Stará Říše 3:1 (2:0)
    So 08.04. 15:30 Bzenec - Slavoj Polná 4:1 (3:0)
    So 08.04. 15:30 Břeclav - Pelhřimov 2:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Brumov - Hodonín 1:2 (1:2)
    Ne 09.04. 15:30 Tasovice - Bystřice n.P. 4:0 (2:0)
    Ne 09.04. 15:30 Vrchovina - Slavičín 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Uherský Brod 0:1 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Velká Bíteš - Rosice 1:2 (0:2)

    21.kolo

    14.04. 16:30 Hodonín - Tasovice 1:1 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Bystřice n.P. - Velká Bíteš 2:1 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Rosice - Vrchovina 2:1 (2:1)
    So 15.04. 16:00 Uherský Brod - Holešov 2:0 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Slavičín - Břeclav 2:0 (1:0)
    Ne 16.04. 10:30 Stará Říše - Brumov 1:1 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Bzenec 3:0 (2:0)
    Ne 16.04. 16:00 Pelhřimov - Slavoj Polná 0:1 (0:0)

    22.kolo

    So 22.04. 16:00 Břeclav - Rosice 1:1 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Bzenec - Pelhřimov 3:1 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Holešov - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 10:15 Brumov - Uherský Brod 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Velká Bíteš - Hodonín 0:5 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Tasovice - Stará Říše 3:0 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vrchovina - Bystřice n.P. 5:0 (4:0)
    Ne 23.04. 16:00 Slavoj Polná - Slavičín 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 29.04. 16:00 Rosice - Slavoj Polná 1:1 (1:1)
    So 29.04. 16:00 Bystřice n.P. - Břeclav 3:0 (2:0)
    So 29.04. 16:00 Hodonín - Vrchovina 1:3 (1:1)
    So 29.04. 16:00 Uherský Brod - Tasovice 7:1 (5:0)
    So 29.04. 16:00 Holešov - Bzenec 3:0 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Brumov 1:2 (1:1)
    Ne 30.04. 10:15 Slavičín - Pelhřimov 1:1 (1:1)
    St 24.05. 17:00 Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 06.05. 14:00 Břeclav - Hodonín 1:3 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Bzenec - Slavičín 4:0 (2:0)
    Ne 07.05. 10:15 Brumov - Holešov 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Tasovice - Žďár n.Sázavou 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Vrchovina - Stará Říše 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Slavoj Polná - Bystřice n.P. 3:3 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Velká Bíteš - Uherský Brod 0:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Pelhřimov - Rosice 0:2 (0:2)

    30.kolo

    St 10.05. 17:00 Bzenec - Hodonín 3:4 (1:3)
    St 10.05. 17:00 Bystřice n.P. - Stará Říše 1:1 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Rosice - Uherský Brod 0:2 (0:1)
    St 10.05. 17:00 Slavičín - Žďár n.Sázavou 2:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Pelhřimov - Holešov 0:1 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Slavoj Polná - Brumov 3:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Břeclav - Tasovice 0:4 (0:2)
    St 10.05. 17:30 Vrchovina - Velká Bíteš 2:1 (1:1)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Bystřice n.P. - Pelhřimov 1:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Velká Bíteš 5:0 (3:0)
    So 13.05. 17:00 Rosice - Slavičín 0:0 (0:0)
    So 13.05. 17:00 Hodonín - Slavoj Polná 1:1 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Uherský Brod - Vrchovina 1:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Holešov - Tasovice 6:0 (3:0)
    Ne 14.05. 17:00 Stará Říše - Břeclav 2:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Brumov - Bzenec 0:3 (0:0)

    26.kolo

    So 20.05. 16:30 Břeclav - Uherský Brod 0:3 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Bzenec - Rosice 0:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Velká Bíteš - Holešov 4:0 (2:0)
    Ne 21.05. 10:15 Slavičín - Bystřice n.P. 2:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Pelhřimov - Hodonín 0:3 (0:2)
    Ne 21.05. 17:00 Slavoj Polná - Stará Říše 6:2 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Tasovice - Brumov 1:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:30 Vrchovina - Žďár n.Sázavou 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Holešov - Vrchovina 2:2 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Uherský Brod - Slavoj Polná 3:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Hodonín - Slavičín 1:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Bystřice n.P. - Rosice 2:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Brumov - Velká Bíteš 3:1 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Tasovice - Bzenec 3:1 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Žďár n.Sázavou - Břeclav 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Stará Říše - Pelhřimov 2:1 (2:0)

    28.kolo

    Čt 01.06. 18:00 Bzenec - Bystřice n.P. 2:4 (1:4)
    02.06. 18:00 Břeclav - Holešov 2:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Rosice - Hodonín 3:1 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Slavičín - Stará Říše 0:1 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Pelhřimov - Uherský Brod 1:1 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Slavoj Polná - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Vrchovina - Brumov 2:1 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Velká Bíteš - Tasovice 1:2 (1:0)

    29.kolo

    So 10.06. 17:00 Velká Bíteš - Bzenec 6:4 (1:1)
    So 10.06. 17:00 Tasovice - Vrchovina 1:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Brumov - Břeclav 4:0 (3:0)
    So 10.06. 17:00 Holešov - Slavoj Polná 3:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Žďár n.Sázavou - Pelhřimov 2:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Uherský Brod - Slavičín 0:0 (0:0)
    So 10.06. 17:00 Stará Říše - Rosice 1:0 (1:0)
    So 10.06. 17:00 Hodonín - Bystřice n.P. 12:2 (6:2)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 90:34 73
    2. 30 23 4 3 70:29 73
    3. 30 16 9 5 50:23 57
    4. 30 13 9 8 39:24 48
    5. 30 14 6 10 54:49 48
    6. 30 14 4 12 44:46 46
    7. 30 12 9 9 70:67 45
    8. 30 11 6 13 59:63 39
    9. 30 11 3 16 36:50 36
    10. 30 9 6 15 46:59 33
    11. 30 8 9 13 35:55 33
    12. 30 10 2 18 43:55 32
    13. 30 9 4 17 42:53 31
    14. 30 9 4 17 49:60 31
    15. 30 8 7 15 46:68 31
    16. 30 4 6 20 24:62 18