Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 13. listopadu 2019
svátek má Tibor.
Hlavní menu
  • ID: 10824
  • Návštěvy: 135/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    72041
    Týden:
    135
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Chrudim - Benátky 2:1 (1:1)
    So 13.08. 10:15 Vltavín - Písek 3:2 (1:2)
    So 13.08. 10:30 Benešov - Králův Dvůr 2:4 (2:1)
    So 13.08. 14:00 Domažlice - Jirny 5:3 (2:2)
    So 13.08. 17:00 Dobrovice - Litoměřicko 3:0 (0:0)
    Ne 14.08. 10:15 Táborsko B - Olympia HK 1:5 (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Převýšov - Vyšehrad 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Zápy - Tachov 1:3 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Štěchovice - Hořovicko 4:0 (1:0)

    2.kolo

    19.08. 19:30 Olympia HK - Převýšov 0:3 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Písek - Benešov 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 10:15 Litoměřicko - Vltavín 1:4 (0:1)
    So 20.08. 10:15 Chrudim - Zápy 1:3 (1:2)
    So 20.08. 10:30 Králův Dvůr - Štěchovice 2:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Hořovicko - Táborsko B 2:0 (0:0)
    So 20.08. 17:00 Tachov - Domažlice 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 17:00 Benátky - Vyšehrad 1:3 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Jirny - Dobrovice 5:1 (4:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Vltavín - Jirny 0:1 (0:0)
    So 27.08. 10:15 Vyšehrad - Olympia HK 1:4 (1:2)
    So 27.08. 10:30 Benešov - Litoměřicko 0:5 (0:3)
    So 27.08. 17:00 Domažlice - Chrudim 0:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Dobrovice - Tachov 5:1 (2:1)
    Ne 28.08. 10:15 Táborsko B - Králův Dvůr 3:2 (1:1)
    Ne 28.08. 10:15 Převýšov - Hořovicko 1:0 (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Zápy - Benátky 2:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Štěchovice - Písek 1:0 np (0:0)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Písek - Táborsko B 4:1 (3:0)
    So 03.09. 10:15 Litoměřicko - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 10:15 Chrudim - Dobrovice 2:1 (1:0)
    So 03.09. 10:30 Králův Dvůr - Převýšov 2:1 np (1:1)
    So 03.09. 17:00 Hořovicko - Vyšehrad 1:3 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Tachov - Vltavín 2:0 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Benátky - Olympia HK 4:3 np (3:3)
    Ne 04.09. 17:00 Jirny - Benešov 8:0 (4:0)
    Ne 04.09. 17:00 Zápy - Domažlice 4:1 (2:0)

    16.kolo

    St 07.09. 17:00 Benátky - Tachov 1:3 (1:1)
    St 07.09. 17:00 Chrudim - Jirny 1:2 (0:1)
    St 07.09. 17:00 Zápy - Litoměřicko 0:1 (0:1)
    St 07.09. 17:00 Domažlice - Písek 1:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Dobrovice - Králův Dvůr 1:2 (1:2)
    St 07.09. 17:00 Vltavín - Hořovicko 3:0 (3:0)
    St 07.09. 17:00 Benešov - Olympia HK 0:4 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Štěchovice - Vyšehrad 0:2 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Táborsko B - Převýšov 0:4 (0:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Vltavín - Chrudim 5:1 (1:0)
    So 10.09. 10:15 Vyšehrad - Králův Dvůr 3:0 (2:0)
    So 10.09. 10:15 Olympia HK - Hořovicko 2:0 (0:0)
    So 10.09. 10:30 Benešov - Tachov 3:1 (1:0)
    So 10.09. 17:00 Dobrovice - Zápy 3:2 np (2:2)
    Ne 11.09. 10:15 Domažlice - Benátky 1:2 np (1:1)
    Ne 11.09. 10:15 Táborsko B - Litoměřicko 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 10:15 Převýšov - Písek 3:1 (0:0)
    Ne 11.09. 17:00 Štěchovice - Jirny 2:0 (1:0)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Písek - Vyšehrad 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Litoměřicko - Převýšov 0:2 (0:1)
    So 17.09. 10:15 Chrudim - Benešov 0:1 (0:1)
    So 17.09. 10:30 Králův Dvůr - Olympia HK 0:1 np (0:0)
    So 17.09. 17:00 Jirny - Táborsko B 5:0 (2:0)
    So 17.09. 17:00 Tachov - Štěchovice 2:1 np (1:1)
    So 17.09. 17:00 Domažlice - Dobrovice 4:1 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Benátky - Hořovicko 0:1 np (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Zápy - Vltavín 5:3 (3:2)

    17.kolo

    St 21.09. 17:00 Tachov - Chrudim 0:2 (0:2)
    St 28.09. 10:15 Vyšehrad - Táborsko B 3:1 (3:0)
    St 28.09. 10:15 Písek - Dobrovice 4:1 (3:0)
    St 28.09. 16:30 Převýšov - Benátky 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Olympia HK - Štěchovice 3:0 (2:0)
    St 28.09. 16:30 Hořovicko - Benešov 1:0 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Králův Dvůr - Vltavín 3:1 (1:0)
    St 28.09. 16:30 Litoměřicko - Domažlice 1:0 (0:0)
    St 28.09. 16:30 Jirny - Zápy 3:2 (3:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Vltavín - Domažlice 3:1 (1:0)
    So 24.09. 10:15 Vyšehrad - Litoměřicko 1:0 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Olympia HK - Písek 5:1 (2:0)
    So 24.09. 10:30 Benešov - Zápy 4:2 (2:2)
    So 24.09. 16:30 Dobrovice - Benátky 3:1 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Hořovicko - Králův Dvůr 0:4 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Táborsko B - Tachov 0:2 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 Převýšov - Jirny 1:2 np (1:1)
    Ne 25.09. 16:30 Štěchovice - Chrudim 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Písek - Hořovicko 2:0 (2:0)
    So 01.10. 10:15 Litoměřicko - Olympia HK 1:0 (0:0)
    So 01.10. 10:15 Chrudim - Táborsko B 4:3 np (3:3)
    So 01.10. 16:30 Tachov - Převýšov 4:2 (3:0)
    So 01.10. 16:30 Dobrovice - Vltavín 5:1 (3:0)
    Ne 02.10. 10:15 Domažlice - Benešov 0:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Benátky - Králův Dvůr 0:2 (0:2)
    Ne 02.10. 16:30 Jirny - Vyšehrad 3:2 np (2:2)
    Ne 02.10. 16:30 Zápy - Štěchovice 3:4 np (3:3)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Vltavín - Benátky 2:0 (1:0)
    So 08.10. 10:15 Vyšehrad - Tachov 5:2 (3:0)
    So 08.10. 10:15 Olympia HK - Jirny 0:2 (0:1)
    So 08.10. 10:30 Benešov - Dobrovice 1:0 np (0:0)
    So 08.10. 10:30 Králův Dvůr - Písek 3:0 (2:0)
    So 08.10. 16:00 Hořovicko - Litoměřicko 2:1 np (1:1)
    Ne 09.10. 10:15 Táborsko B - Zápy 0:1 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Převýšov - Chrudim 1:2 (1:2)
    Ne 09.10. 16:00 Štěchovice - Domažlice 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Litoměřicko - Králův Dvůr 2:0 (1:0)
    So 15.10. 10:15 Chrudim - Vyšehrad 6:1 (4:0)
    So 15.10. 10:15 Vltavín - Benešov 4:1 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Jirny - Hořovicko 3:0 (3:0)
    So 15.10. 16:00 Tachov - Olympia HK 3:1 (1:1)
    So 15.10. 16:00 Domažlice - Táborsko B 7:0 (5:0)
    So 15.10. 16:00 Dobrovice - Štěchovice 3:2 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Benátky - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Zápy - Převýšov 4:0 (1:0)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Vyšehrad - Zápy 0:1 (0:0)
    So 22.10. 10:15 Olympia HK - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 22.10. 10:15 Písek - Litoměřicko 1:2 np (1:1)
    So 22.10. 10:30 Benešov - Benátky 0:3 (0:3)
    So 22.10. 10:30 Králův Dvůr - Jirny 0:1 np (0:0)
    So 22.10. 15:30 Hořovicko - Tachov 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 Táborsko B - Dobrovice 3:4 (1:1)
    Ne 23.10. 10:15 Převýšov - Domažlice 1:2 np (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Štěchovice - Vltavín 1:2 (1:2)

    12.kolo

    28.10. 10:30 Benešov - Štěchovice 1:3 (1:2)
    So 29.10. 10:15 Chrudim - Hořovicko 4:0 (2:0)
    So 29.10. 10:15 Vltavín - Táborsko B 3:0 (2:0)
    So 29.10. 14:30 Tachov - Králův Dvůr 1:2 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Domažlice - Vyšehrad 3:2 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Dobrovice - Převýšov 2:1 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Benátky - Litoměřicko 2:1 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Jirny - Písek 3:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Zápy - Olympia HK 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Vyšehrad - Dobrovice 1:0 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Olympia HK - Domažlice 1:2 np (1:1)
    So 05.11. 10:15 Písek - Tachov 2:1 np (1:1)
    So 05.11. 10:15 Litoměřicko - Jirny 1:2 (0:2)
    So 05.11. 10:30 Králův Dvůr - Chrudim 1:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Hořovicko - Zápy 0:3 (0:2)
    Ne 06.11. 10:15 Táborsko B - Benešov 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 10:15 Převýšov - Vltavín 1:2 np (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Štěchovice - Benátky 3:2 (2:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Chrudim - Písek 1:0 (0:0)
    So 12.11. 10:15 Vltavín - Vyšehrad 1:2 (1:1)
    So 12.11. 10:30 Benešov - Převýšov 1:3 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Tachov - Litoměřicko 5:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Domažlice - Hořovicko 3:1 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Dobrovice - Olympia HK 1:3 (0:1)
    Ne 13.11. 14:00 Benátky - Jirny 0:1 np (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Zápy - Králův Dvůr 3:0 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Štěchovice - Táborsko B 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Převýšov - Štěchovice 1:2 (1:1)
    So 19.11. 10:15 Vyšehrad - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 19.11. 10:15 Olympia HK - Vltavín 2:0 (2:0)
    So 19.11. 10:15 Písek - Zápy 2:5 (0:2)
    So 19.11. 10:15 Litoměřicko - Chrudim 0:4 (0:1)
    So 19.11. 10:30 Králův Dvůr - Domažlice 3:0 (1:0)
    So 19.11. 10:30 Jirny - Tachov 2:0 (1:0)
    So 19.11. 13:30 Hořovicko - Dobrovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.11. 10:15 Táborsko B - Benátky 1:0 (0:0)

    18.kolo

    So 11.03. 10:15 Litoměřicko - Dobrovice 0:1 np (0:0)
    So 11.03. 10:15 Písek - Vltavín 3:2 (2:1)
    So 11.03. 10:15 Olympia HK - Táborsko B 2:0 (2:0)
    So 11.03. 10:15 Vyšehrad - Převýšov 0:2 (0:1)
    So 11.03. 10:30 Králův Dvůr - Benešov 3:0 (3:0)
    So 11.03. 14:30 Tachov - Zápy 2:1 (2:0)
    So 11.03. 14:30 Hořovicko - Štěchovice 2:3 (1:1)
    Ne 12.03. 13:30 Benátky - Chrudim 0:3 (0:3)
    Ne 12.03. 14:30 Jirny - Domažlice 2:1 (1:1)

    19.kolo

    So 18.03. 10:15 Vyšehrad - Benátky 2:1 (0:0)
    So 18.03. 10:15 Vltavín - Litoměřicko 3:0 (1:0)
    So 18.03. 10:30 Benešov - Písek 3:0 (2:0)
    So 18.03. 12:30 Táborsko B - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Dobrovice - Jirny 3:2 np (2:2)
    So 18.03. 15:00 Domažlice - Tachov 2:3 (0:2)
    Ne 19.03. 15:00 Štěchovice - Králův Dvůr 2:0 (0:0)
    Ne 19.03. 15:00 Zápy - Chrudim 2:1 np (1:1)
    St 05.04. 16:30 Převýšov - Olympia HK 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 25.03. 10:15 Chrudim - Domažlice 2:3 np (2:2)
    So 25.03. 10:15 Litoměřicko - Benešov 2:3 np (2:2)
    So 25.03. 10:15 Písek - Štěchovice 3:4 np (3:3)
    So 25.03. 10:15 Olympia HK - Vyšehrad 5:1 (3:0)
    So 25.03. 10:30 Králův Dvůr - Táborsko B 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Tachov - Dobrovice 6:2 (1:1)
    So 25.03. 15:00 Hořovicko - Převýšov 1:2 (1:2)
    Ne 26.03. 15:00 Benátky - Zápy 1:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Jirny - Vltavín 3:5 (2:3)

    21.kolo

    So 01.04. 10:15 Olympia HK - Benátky 4:1 (1:1)
    So 01.04. 10:15 Vyšehrad - Hořovicko 3:1 (2:1)
    So 01.04. 10:15 Vltavín - Tachov 3:5 (2:2)
    So 01.04. 10:15 Domažlice - Zápy 4:1 (2:1)
    So 01.04. 10:30 Benešov - Jirny 2:4 (1:2)
    So 01.04. 16:30 Dobrovice - Chrudim 2:0 (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Převýšov - Králův Dvůr 2:1 np (1:1)
    Ne 02.04. 10:15 Táborsko B - Písek 0:1 (0:0)
    Ne 02.04. 16:30 Štěchovice - Litoměřicko 1:2 (0:2)

    22.kolo

    So 08.04. 10:15 Chrudim - Vltavín 1:2 (1:0)
    So 08.04. 10:15 Litoměřicko - Táborsko B 3:1 (2:0)
    So 08.04. 10:15 Písek - Převýšov 2:0 (2:0)
    So 08.04. 10:30 Králův Dvůr - Vyšehrad 4:0 (0:0)
    So 08.04. 16:30 Tachov - Benešov 4:3 (1:1)
    So 08.04. 16:30 Hořovicko - Olympia HK 0:3 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Benátky - Domažlice 2:1 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Zápy - Dobrovice 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Jirny - Štěchovice 1:2 np (1:1)

    23.kolo

    14.04. 10:30 Benešov - Chrudim 1:2 (1:0)
    14.04. 15:00 Hořovicko - Benátky 2:1 np (1:1)
    14.04. 17:00 Štěchovice - Tachov 1:0 (0:0)
    14.04. 17:00 Dobrovice - Domažlice 2:1 np (1:1)
    So 15.04. 10:15 Olympia HK - Králův Dvůr 1:0 np (0:0)
    So 15.04. 10:15 Vltavín - Zápy 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Převýšov - Litoměřicko 4:0 (3:0)
    Ne 16.04. 10:15 Táborsko B - Jirny 3:1 (2:1)
    Po 17.04. 10:15 Vyšehrad - Písek 2:1 np (1:1)

    24.kolo

    So 22.04. 10:15 Domažlice - Vltavín 2:1 (2:0)
    So 22.04. 10:15 Chrudim - Štěchovice 3:1 (1:1)
    So 22.04. 10:15 Litoměřicko - Vyšehrad 3:2 (1:0)
    So 22.04. 10:15 Písek - Olympia HK 1:2 (1:2)
    So 22.04. 10:30 Králův Dvůr - Hořovicko 2:0 (1:0)
    So 22.04. 17:00 Tachov - Táborsko B 5:1 (2:1)
    Ne 23.04. 15:00 Benátky - Dobrovice 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Zápy - Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 23.04. 17:00 Jirny - Převýšov 1:0 np (0:0)

    25.kolo

    28.04. 18:00 Hořovicko - Písek 1:5 (1:2)
    So 29.04. 10:15 Olympia HK - Litoměřicko 5:2 (3:1)
    So 29.04. 10:15 Vyšehrad - Jirny 2:1 np (1:1)
    So 29.04. 10:15 Vltavín - Dobrovice 2:1 (1:1)
    So 29.04. 10:30 Králův Dvůr - Benátky 3:0 (1:0)
    So 29.04. 10:30 Benešov - Domažlice 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Převýšov - Tachov 3:1 (2:1)
    Ne 30.04. 10:15 Táborsko B - Chrudim 2:0 (2:0)
    Ne 30.04. 17:00 Štěchovice - Zápy 2:1 np (1:1)

    26.kolo

    So 06.05. 10:15 Chrudim - Převýšov 2:1 (1:0)
    So 06.05. 10:15 Litoměřicko - Hořovicko 2:1 np (1:1)
    So 06.05. 10:15 Písek - Králův Dvůr 1:3 (0:1)
    So 06.05. 17:00 Dobrovice - Benešov 2:1 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Tachov - Vyšehrad 4:2 (2:1)
    So 06.05. 17:00 Jirny - Olympia HK 2:3 np (2:2)
    Ne 07.05. 17:00 Benátky - Vltavín 1:0 (0:0)
    Ne 07.05. 17:00 Zápy - Táborsko B 1:2 (0:0)
    St 17.05. 17:00 Domažlice - Štěchovice 2:1 (1:0)

    33.kolo

    St 10.05. 17:00 Tachov - Benátky 2:1 (1:1)
    St 10.05. 17:00 Jirny - Chrudim 2:1 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Litoměřicko - Zápy 2:1 np (1:1)
    St 10.05. 17:00 Písek - Domažlice 4:2 (2:1)
    St 10.05. 17:00 Králův Dvůr - Dobrovice 3:2 np (2:2)
    St 10.05. 17:00 Hořovicko - Vltavín 2:4 (1:2)
    St 10.05. 17:00 Vyšehrad - Štěchovice 1:2 (0:2)
    St 10.05. 17:00 Převýšov - Táborsko B 4:0 (1:0)
    Út 16.05. 18:00 Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0)

    27.kolo

    So 13.05. 10:15 Olympia HK - Tachov 1:2 (1:1)
    So 13.05. 10:15 Vyšehrad - Chrudim 0:2 (0:1)
    So 13.05. 10:30 Králův Dvůr - Litoměřicko 0:1 (0:0)
    So 13.05. 10:30 Benešov - Vltavín 1:2 (1:0)
    So 13.05. 14:00 Písek - Benátky 1:2 np (1:1)
    So 13.05. 17:00 Hořovicko - Jirny 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 10:15 Převýšov - Zápy 2:1 (1:0)
    Ne 14.05. 10:15 Táborsko B - Domažlice 0:4 (0:3)
    Ne 14.05. 17:00 Štěchovice - Dobrovice 3:1 (2:1)

    28.kolo

    So 20.05. 10:15 Vltavín - Štěchovice 1:0 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Domažlice - Převýšov 1:2 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Chrudim - Olympia HK 1:0 (0:0)
    So 20.05. 10:15 Litoměřicko - Písek 0:2 (0:1)
    So 20.05. 17:00 Dobrovice - Táborsko B 2:0 (1:0)
    So 20.05. 17:00 Tachov - Hořovicko 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 14:00 Jirny - Králův Dvůr 4:1 (2:1)
    Ne 21.05. 17:00 Benátky - Benešov 2:1 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Zápy - Vyšehrad 4:1 (1:0)

    29.kolo

    So 27.05. 10:15 Litoměřicko - Benátky 1:2 (0:1)
    So 27.05. 10:15 Písek - Jirny 0:1 (0:0)
    So 27.05. 10:15 Olympia HK - Zápy 3:2 np (2:2)
    So 27.05. 10:15 Vyšehrad - Domažlice 1:2 (0:1)
    So 27.05. 10:30 Králův Dvůr - Tachov 2:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Hořovicko - Chrudim 2:5 (1:4)
    Ne 28.05. 10:15 Převýšov - Dobrovice 2:1 np (1:1)
    Ne 28.05. 10:15 Táborsko B - Vltavín 2:4 (0:2)
    Ne 28.05. 17:00 Štěchovice - Benešov 2:1 np (1:1)

    34.kolo

    St 31.05. 17:00 Benátky - Převýšov 1:0 np (0:0)
    St 31.05. 17:00 Táborsko B - Vyšehrad 2:5 (1:3)
    St 31.05. 17:00 Štěchovice - Olympia HK 1:2 (1:1)
    St 31.05. 17:00 Benešov - Hořovicko 4:0 (0:0)
    St 31.05. 17:00 Vltavín - Králův Dvůr 2:0 (0:0)
    St 31.05. 17:00 Dobrovice - Písek 0:1 (0:0)
    St 31.05. 17:00 Domažlice - Litoměřicko 6:2 (2:0)
    St 31.05. 17:00 Zápy - Jirny 3:4 (1:1)
    St 31.05. 17:00 Chrudim - Tachov 3:0 (1:0)

    30.kolo

    So 03.06. 10:15 Vltavín - Převýšov 3:0 (2:0)
    So 03.06. 10:15 Domažlice - Olympia HK 0:3 (0:1)
    So 03.06. 10:15 Chrudim - Králův Dvůr 1:0 (1:0)
    So 03.06. 10:30 Benešov - Táborsko B 6:1 (3:1)
    So 03.06. 17:00 Dobrovice - Vyšehrad 5:0 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Tachov - Písek 4:2 (3:1)
    Ne 04.06. 14:00 Jirny - Litoměřicko 3:0 (2:0)
    Ne 04.06. 17:00 Benátky - Štěchovice 7:4 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Zápy - Hořovicko 4:0 (1:0)

    32.kolo

    St 07.06. 17:00 Tachov - Jirny 1:2 (0:2)
    St 14.06. 17:30 Dobrovice - Hořovicko 4:1 (2:1)
    St 14.06. 17:30 Zápy - Písek 3:4 (2:0)
    St 14.06. 18:00 Domažlice - Králův Dvůr 0:2 (0:1)
    16.06. 18:00 Benešov - Vyšehrad 2:6 (1:3)
    So 17.06. 10:15 Štěchovice - Převýšov 2:1 np (1:0)
    So 17.06. 10:15 Vltavín - Olympia HK 2:1 (1:0)
    So 17.06. 10:15 Chrudim - Litoměřicko 3:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Benátky - Táborsko B 2:1 (0:0)

    31.kolo

    09.06. 18:00 Hořovicko - Domažlice 0:1 (0:1)
    So 10.06. 10:15 Litoměřicko - Tachov 1:3 (0:2)
    So 10.06. 10:15 Písek - Chrudim 2:1 np (1:1)
    So 10.06. 10:15 Olympia HK - Dobrovice 3:1 (1:1)
    So 10.06. 10:15 Vyšehrad - Vltavín 2:3 (1:1)
    So 10.06. 10:30 Králův Dvůr - Zápy 1:0 (0:0)
    So 10.06. 14:00 Jirny - Benátky 3:2 (3:1)
    So 10.06. 17:00 Táborsko B - Štěchovice 1:3 (0:1)
    Ne 11.06. 10:15 Převýšov - Benešov 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 34 21 5 4 4 79:41 71
    2. 34 20 4 2 8 72:34 70
    3. 34 22 1 0 11 77:53 65
    4. 34 18 3 4 9 55:33 64
    5. 34 20 1 2 11 77:58 64
    6. 34 19 1 3 11 61:38 62
    7. 34 16 3 8 7 52:34 62
    8. 34 12 9 2 11 56:53 56
    9. 34 14 3 3 14 62:54 51
    10. 34 14 1 5 14 68:53 49
    11. 34 12 5 3 14 59:58 49
    12. 34 13 2 6 13 53:56 49
    13. 34 13 2 3 16 60:70 46
    14. 34 10 4 4 16 39:65 42
    15. 34 9 5 3 17 40:55 40
    16. 34 8 4 1 21 47:76 33
    17. 34 7 0 2 25 35:97 23
    18. 34 2 3 1 28 21:85 13