Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 23. září 2019
svátek má Berta.
Hlavní menu
  • ID: 10823
  • Návštěvy: 149/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    61186
    Týden:
    149
    Dnes:
    21
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 Kutná Hora - Živanice 1:2 np (1:1)
    So 13.08. 17:00 Ostrá - Kolín 0:1 np (0:0)
    So 13.08. 17:00 Chrastava - Vysoké Mýto 1:3 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Náchod - Trutnov 2:1 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Ústí n.O. - OHK Kratonohy 2:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 1:0 np (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Turnov - Př. Kopanina 1:2 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Čáslav - Pardubice B 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 OHK Kratonohy - Čáslav 1:3 (0:1)
    So 20.08. 17:00 Živanice - Ústí n.O. 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 17:00 Př. Kopanina - Náchod 3:1 (1:1)
    So 20.08. 17:00 Vysoké Mýto - Turnov 3:2 (2:1)
    So 20.08. 17:00 Letohrad - Chrastava 2:1 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Ostrá - Dvůr Králové 2:0 (0:0)
    Ne 21.08. 17:00 Kolín - Pardubice B 2:1 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Trutnov - Kutná Hora 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 Kutná Hora - Př. Kopanina 2:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Chrastava - Ostrá 0:1 (0:1)
    So 27.08. 17:00 Náchod - Vysoké Mýto 2:1 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Ústí n.O. - Trutnov 3:0 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Pardubice B - OHK Kratonohy 0:3 (0:1)
    Ne 28.08. 17:00 Dvůr Králové - Kolín 2:1 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Turnov - Letohrad 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Čáslav - Živanice 1:2 np (1:1)

    4.kolo

    So 03.09. 17:00 Živanice - Pardubice B 3:2 np (2:2)
    So 03.09. 17:00 Př. Kopanina - Ústí n.O. 0:1 np (0:0)
    So 03.09. 17:00 Vysoké Mýto - Kutná Hora 1:0 (1:0)
    So 03.09. 17:00 Letohrad - Náchod 2:1 (0:1)
    So 03.09. 17:00 Ostrá - Turnov 3:2 np (2:2)
    Ne 04.09. 17:00 Kolín - OHK Kratonohy 3:2 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Trutnov - Čáslav 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 17:00 Dvůr Králové - Chrastava 3:2 np (2:2)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 Kutná Hora - Letohrad 0:1 np (0:0)
    So 10.09. 10:15 OHK Kratonohy - Živanice 2:3 (0:2)
    So 10.09. 17:00 Chrastava - Kolín 2:1 (0:0)
    So 10.09. 17:00 Náchod - Ostrá 0:1 np (0:0)
    So 10.09. 17:00 Ústí n.O. - Vysoké Mýto 2:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Pardubice B - Trutnov 3:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Turnov - Dvůr Králové 4:3 np (3:3)
    Ne 11.09. 17:00 Čáslav - Př. Kopanina 5:2 (2:1)

    6.kolo

    So 17.09. 17:00 Př. Kopanina - Pardubice B 3:2 (1:1)
    So 17.09. 17:00 Vysoké Mýto - Čáslav 0:3 (0:1)
    So 17.09. 17:00 Letohrad - Ústí n.O. 3:2 np (2:2)
    So 17.09. 17:00 Ostrá - Kutná Hora 2:1 np (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Kolín - Živanice 1:3 (1:1)
    Ne 18.09. 17:00 Trutnov - OHK Kratonohy 0:1 (0:0)
    Ne 18.09. 17:00 Dvůr Králové - Náchod 3:1 (2:1)
    St 21.09. 16:30 Chrastava - Turnov 3:2 (3:1)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 Kutná Hora - Dvůr Králové 0:1 np (0:0)
    So 24.09. 16:30 Náchod - Chrastava 2:3 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Ústí n.O. - Ostrá 1:0 (0:0)
    So 24.09. 16:30 Pardubice B - Vysoké Mýto 1:3 (0:1)
    So 24.09. 16:30 OHK Kratonohy - Př. Kopanina 4:0 (2:0)
    So 24.09. 16:30 Živanice - Trutnov 6:1 (2:0)
    Ne 25.09. 16:30 Turnov - Kolín 3:1 (2:1)
    Ne 25.09. 16:30 Čáslav - Letohrad 6:0 (3:0)

    8.kolo

    So 01.10. 16:30 Př. Kopanina - Živanice 1:5 (0:4)
    So 01.10. 16:30 Vysoké Mýto - OHK Kratonohy 1:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Letohrad - Pardubice B 5:0 (1:0)
    So 01.10. 16:30 Ostrá - Čáslav 1:2 np (1:1)
    So 01.10. 16:30 Chrastava - Kutná Hora 1:2 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Kolín - Trutnov 3:1 (0:1)
    Ne 02.10. 16:30 Dvůr Králové - Ústí n.O. 1:3 (1:2)
    Ne 02.10. 16:30 Turnov - Náchod 1:3 (0:0)

    9.kolo

    So 08.10. 10:15 Kutná Hora - Turnov 1:2 (0:1)
    So 08.10. 16:00 Náchod - Kolín 2:4 (2:2)
    So 08.10. 16:00 Ústí n.O. - Chrastava 2:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Pardubice B - Ostrá 2:1 (2:0)
    So 08.10. 16:00 OHK Kratonohy - Letohrad 2:0 (1:0)
    So 08.10. 16:00 Živanice - Vysoké Mýto 0:1 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Čáslav - Dvůr Králové 4:1 (2:0)
    Ne 09.10. 16:00 Trutnov - Př. Kopanina 4:0 (2:0)

    10.kolo

    So 15.10. 16:00 Vysoké Mýto - Trutnov 1:0 (1:0)
    So 15.10. 16:00 Letohrad - Živanice 2:1 (0:1)
    So 15.10. 16:00 Ostrá - OHK Kratonohy 0:3 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Chrastava - Čáslav 4:2 (2:0)
    So 15.10. 16:00 Náchod - Kutná Hora 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Kolín - Př. Kopanina 1:2 np (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Dvůr Králové - Pardubice B 2:0 (1:0)
    Ne 16.10. 16:00 Turnov - Ústí n.O. 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 22.10. 10:15 Kutná Hora - Kolín 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 10:15 Pardubice B - Chrastava 2:1 np (1:1)
    So 22.10. 10:15 OHK Kratonohy - Dvůr Králové 0:1 (0:0)
    So 22.10. 15:30 Ústí n.O. - Náchod 6:1 (2:0)
    So 22.10. 15:30 Živanice - Ostrá 1:0 np (0:0)
    So 22.10. 15:30 Př. Kopanina - Vysoké Mýto 0:1 np (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Čáslav - Turnov 2:1 np (1:1)
    Ne 23.10. 15:30 Trutnov - Letohrad 1:2 np (1:1)

    12.kolo

    28.10. 14:30 Letohrad - Př. Kopanina 2:0 (0:0)
    So 29.10. 10:15 Kutná Hora - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Ostrá - Trutnov 3:0 (3:0)
    So 29.10. 14:30 Chrastava - OHK Kratonohy 2:1 np (1:1)
    So 29.10. 14:30 Náchod - Čáslav 2:1 np (1:1)
    Ne 30.10. 14:30 Kolín - Vysoké Mýto 0:1 np (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Dvůr Králové - Živanice 3:2 np (2:2)
    Ne 30.10. 14:30 Turnov - Pardubice B 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 OHK Kratonohy - Turnov 4:3 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Ústí n.O. - Kolín 2:1 (1:0)
    So 05.11. 14:00 Živanice - Chrastava 5:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Př. Kopanina - Ostrá 1:3 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Vysoké Mýto - Letohrad 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Pardubice B - Náchod 6:1 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Čáslav - Kutná Hora 2:1 (1:1)
    Ne 06.11. 14:00 Trutnov - Dvůr Králové 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Kutná Hora - Pardubice B 2:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Ostrá - Vysoké Mýto 3:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Chrastava - Trutnov 2:4 (1:2)
    So 12.11. 14:00 Náchod - OHK Kratonohy 2:3 np (2:2)
    So 12.11. 14:00 Ústí n.O. - Čáslav 2:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Kolín - Letohrad 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Dvůr Králové - Př. Kopanina 2:1 (1:0)
    Ne 13.11. 14:00 Turnov - Živanice 0:5 (0:1)

    15.kolo

    Čt 17.11. 10:30 Pardubice B - Ústí n.O. 1:0 (0:0)
    Čt 17.11. 13:30 Živanice - Náchod 5:1 (3:0)
    Čt 17.11. 13:30 Trutnov - Turnov 1:3 (1:1)
    Čt 17.11. 13:30 Př. Kopanina - Chrastava 3:2 (2:0)
    So 19.11. 10:15 OHK Kratonohy - Kutná Hora 2:1 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Vysoké Mýto - Dvůr Králové 5:0 (2:0)
    So 19.11. 13:30 Letohrad - Ostrá 2:0 (0:0)
    Ne 20.11. 13:30 Čáslav - Kolín 0:2 (0:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 OHK Kratonohy - Ústí n.O. 0:2 (0:0)
    So 11.03. 14:30 Letohrad - Dvůr Králové 0:1 np (0:0)
    So 11.03. 14:30 Př. Kopanina - Turnov 1:4 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Živanice - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    Ne 12.03. 10:15 Pardubice B - Čáslav 2:3 np (2:2)
    Ne 12.03. 14:30 Kolín - Ostrá 2:1 (2:1)
    Ne 12.03. 14:30 Trutnov - Náchod 3:2 (2:1)
    St 29.03. 16:30 Vysoké Mýto - Chrastava 0:3 (0:0)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Kutná Hora - Trutnov 0:3 (0:1)
    So 18.03. 15:00 Pardubice B - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 18.03. 15:00 Ústí n.O. - Živanice 2:1 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Náchod - Př. Kopanina 1:6 (0:1)
    So 18.03. 15:00 Chrastava - Letohrad 2:0 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Čáslav - OHK Kratonohy 2:1 (0:1)
    Ne 19.03. 15:00 Dvůr Králové - Ostrá 2:0 (2:0)
    St 12.04. 17:00 Turnov - Vysoké Mýto 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 OHK Kratonohy - Pardubice B 1:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Ostrá - Chrastava 2:1 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Letohrad - Turnov 0:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Vysoké Mýto - Náchod 5:0 (3:0)
    So 25.03. 15:00 Př. Kopanina - Kutná Hora 3:2 (2:0)
    So 25.03. 15:00 Živanice - Čáslav 0:1 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Kolín - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    Ne 26.03. 15:00 Trutnov - Ústí n.O. 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 OHK Kratonohy - Kolín 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 10:15 Kutná Hora - Vysoké Mýto 2:1 (2:1)
    So 01.04. 10:15 Náchod - Letohrad 0:2 (0:1)
    So 01.04. 16:30 Ústí n.O. - Př. Kopanina 5:1 (3:1)
    So 01.04. 16:30 Chrastava - Dvůr Králové 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:00 Pardubice B - Živanice 2:3 (1:2)
    Ne 02.04. 16:30 Čáslav - Trutnov 5:1 (2:0)
    Ne 02.04. 16:30 Turnov - Ostrá 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 08.04. 16:30 Ostrá - Náchod 3:0 (1:0)
    So 08.04. 16:30 Letohrad - Kutná Hora 5:0 (3:0)
    So 08.04. 16:30 Vysoké Mýto - Ústí n.O. 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 16:30 Př. Kopanina - Čáslav 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 16:30 Živanice - OHK Kratonohy 1:0 (0:0)
    Ne 09.04. 16:30 Kolín - Chrastava 4:0 (1:0)
    Ne 09.04. 16:30 Dvůr Králové - Turnov 3:1 (2:1)
    Ne 09.04. 16:30 Trutnov - Pardubice B 0:4 (0:3)

    21.kolo

    14.04. 11:00 Pardubice B - Př. Kopanina 3:1 (1:1)
    So 15.04. 10:15 OHK Kratonohy - Trutnov 0:3 (0:1)
    So 15.04. 10:15 Kutná Hora - Ostrá 1:3 (1:2)
    So 15.04. 17:00 Živanice - Kolín 2:1 (1:1)
    So 15.04. 17:00 Čáslav - Vysoké Mýto 1:0 np (0:0)
    So 15.04. 17:00 Ústí n.O. - Letohrad 3:1 (2:1)
    So 15.04. 17:00 Náchod - Dvůr Králové 1:2 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Turnov - Chrastava 3:2 np (2:2)

    22.kolo

    St 19.04. 17:30 Ostrá - Ústí n.O. 0:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Chrastava - Náchod 5:3 (1:2)
    So 22.04. 17:00 Letohrad - Čáslav 2:3 (1:3)
    So 22.04. 17:00 Vysoké Mýto - Pardubice B 4:0 (3:0)
    So 22.04. 17:00 Př. Kopanina - OHK Kratonohy 2:0 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Kolín - Turnov 2:1 (1:1)
    Ne 23.04. 17:00 Dvůr Králové - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 17:00 Trutnov - Živanice 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 29.04. 10:15 OHK Kratonohy - Vysoké Mýto 2:1 (1:0)
    So 29.04. 10:15 Kutná Hora - Chrastava 2:3 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Pardubice B - Letohrad 1:2 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Trutnov - Kolín 1:2 (0:2)
    So 29.04. 17:00 Živanice - Př. Kopanina 4:0 (3:0)
    So 29.04. 17:00 Ústí n.O. - Dvůr Králové 1:0 (0:0)
    So 29.04. 17:00 Náchod - Turnov 1:4 (0:1)
    Ne 30.04. 17:00 Čáslav - Ostrá 2:1 np (1:1)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Př. Kopanina - Trutnov 2:1 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Chrastava - Ústí n.O. 1:2 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Ostrá - Pardubice B 3:0 (2:0)
    So 06.05. 17:00 Letohrad - OHK Kratonohy 1:0 np (0:0)
    So 06.05. 17:00 Vysoké Mýto - Živanice 3:0 (1:0)
    Ne 07.05. 17:00 Kolín - Náchod 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Turnov - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    Ne 07.05. 17:00 Dvůr Králové - Čáslav 1:2 (1:0)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 OHK Kratonohy - Ostrá 1:2 np (1:1)
    So 13.05. 10:15 Kutná Hora - Náchod 0:1 np (0:0)
    So 13.05. 16:00 Pardubice B - Dvůr Králové 2:1 np (1:1)
    So 13.05. 17:00 Př. Kopanina - Kolín 0:3 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Živanice - Letohrad 6:0 (4:0)
    So 13.05. 17:00 Ústí n.O. - Turnov 2:0 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Trutnov - Vysoké Mýto 4:3 np (3:3)
    Ne 14.05. 17:00 Čáslav - Chrastava 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 20.05. 17:00 Náchod - Ústí n.O. 0:3 (0:2)
    So 20.05. 17:00 Chrastava - Pardubice B 5:4 np (4:4)
    So 20.05. 17:00 Ostrá - Živanice 1:2 (1:2)
    So 20.05. 17:00 Letohrad - Trutnov 2:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Vysoké Mýto - Př. Kopanina 3:1 (1:1)
    Ne 21.05. 17:00 Kolín - Kutná Hora 4:0 (1:0)
    Ne 21.05. 17:00 Turnov - Čáslav 3:2 np (2:2)
    Ne 21.05. 17:00 Dvůr Králové - OHK Kratonohy 3:2 (1:2)

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 OHK Kratonohy - Chrastava 5:3 (4:1)
    So 27.05. 10:15 Pardubice B - Turnov 5:2 (3:1)
    So 27.05. 17:00 Vysoké Mýto - Kolín 4:0 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Živanice - Dvůr Králové 4:3 (2:2)
    So 27.05. 17:00 Ústí n.O. - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Př. Kopanina - Letohrad 0:2 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Trutnov - Ostrá 4:2 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 Čáslav - Náchod 6:2 (3:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Kutná Hora - Čáslav 0:7 (0:3)
    So 03.06. 17:00 Náchod - Pardubice B 2:4 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Chrastava - Živanice 1:3 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Ostrá - Př. Kopanina 4:1 (2:1)
    So 03.06. 17:00 Letohrad - Vysoké Mýto 2:1 np (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Kolín - Ústí n.O. 1:0 (1:0)
    Ne 04.06. 17:00 Turnov - OHK Kratonohy 4:2 (1:1)
    Ne 04.06. 17:00 Dvůr Králové - Trutnov 1:2 (1:2)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 OHK Kratonohy - Náchod 7:3 (3:2)
    So 10.06. 10:15 Pardubice B - Kutná Hora 3:0 (2:0)
    So 10.06. 17:00 Letohrad - Kolín 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Vysoké Mýto - Ostrá 0:1 np (0:0)
    So 10.06. 17:00 Př. Kopanina - Dvůr Králové 1:2 (0:1)
    So 10.06. 17:00 Živanice - Turnov 4:1 (4:0)
    Ne 11.06. 17:00 Trutnov - Chrastava 3:4 np (3:3)
    Ne 11.06. 17:00 Čáslav - Ústí n.O. 1:0 (0:0)

    30.kolo

    St 14.06. 17:30 Náchod - Živanice 0:4 (0:2)
    St 14.06. 18:00 Dvůr Králové - Vysoké Mýto 1:2 (1:1)
    16.06. 17:30 Kolín - Čáslav 2:0 (1:0)
    16.06. 18:00 Turnov - Trutnov 4:3 (1:2)
    So 17.06. 10:15 Kutná Hora - OHK Kratonohy 2:1 np (1:1)
    So 17.06. 17:00 Ústí n.O. - Pardubice B 3:1 (0:0)
    So 17.06. 17:00 Chrastava - Př. Kopanina 2:0 (1:0)
    So 17.06. 17:00 Ostrá - Letohrad 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: Jan Švácha

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 21 2 2 5 56:20 69
    2. 30 18 4 2 6 76:33 64
    3. 30 15 5 5 5 65:35 60
    4. 30 16 3 5 6 52:27 59
    5. 30 15 5 3 7 49:31 58
    6. 30 11 5 4 10 41:30 47
    7. 30 11 5 3 11 35:39 46
    8. 30 11 5 2 12 41:48 45
    9. 30 12 3 3 12 58:61 45
    10. 30 11 2 5 12 54:55 42
    11. 30 10 4 3 13 58:65 41
    12. 30 11 1 2 16 49:60 37
    13. 30 10 1 5 14 50:49 37
    14. 30 7 3 2 18 37:71 29
    15. 30 6 2 5 17 23:58 27
    16. 30 2 3 2 23 34:96 14