Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 10822
  • Návštěvy: 104/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    67350
    Týden:
    104
    Dnes:
    0
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 13.08. 10:15 SK Kladno - Souš 2:1 (1:1)
    So 13.08. 14:00 Tatran Rakovník - Libiš 1:0 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Nový Bor - Štětí 0:3 (0:3)
    So 13.08. 17:00 Český Brod - Chomutov 1:0 (0:0)
    Ne 14.08. 17:00 Hostouň - Mostecký FK 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Brozany - Neratovice 2:1 (0:1)
    Ne 14.08. 17:00 Úvaly - Velvary 2:1 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Nymburk - Meteor 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 20.08. 10:15 Libiš - Meteor 0:1 np (0:0)
    So 20.08. 10:15 Neratovice - Úvaly 0:1 (0:0)
    So 20.08. 10:15 Chomutov - Brozany 1:2 (1:1)
    So 20.08. 10:15 Štětí - SK Kladno 1:2 np (1:1)
    So 20.08. 14:00 Tatran Rakovník - Hostouň 1:2 (1:0)
    So 20.08. 17:00 Velvary - Nymburk 0:5 (0:3)
    So 20.08. 17:00 Souš - Český Brod 2:1 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:00 Mostecký FK - Nový Bor 0:3 (0:2)

    3.kolo

    So 27.08. 10:15 SK Kladno - Mostecký FK 7:1 (4:0)
    So 27.08. 17:00 Nový Bor - Tatran Rakovník 3:2 np (2:2)
    So 27.08. 17:00 Český Brod - Štětí 7:0 (4:0)
    Ne 28.08. 10:15 Meteor - Velvary 2:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Hostouň - Libiš 3:0 (1:0)
    Ne 28.08. 17:00 Brozany - Souš 2:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Úvaly - Chomutov 0:1 np (0:0)
    Ne 28.08. 17:00 Nymburk - Neratovice 5:1 (3:1)

    4.kolo

    So 03.09. 10:15 Libiš - Velvary 2:5 (2:2)
    So 03.09. 10:15 Neratovice - Meteor 1:5 (1:1)
    So 03.09. 10:15 Chomutov - Nymburk 1:2 (0:1)
    So 03.09. 10:15 Štětí - Brozany 1:2 np (1:1)
    So 03.09. 14:00 Tatran Rakovník - SK Kladno 1:3 (1:1)
    So 03.09. 17:00 Souš - Úvaly 2:1 (0:0)
    Ne 04.09. 17:00 Mostecký FK - Český Brod 1:2 np (1:1)
    Ne 04.09. 17:00 Hostouň - Nový Bor 1:2 np (1:1)

    5.kolo

    So 10.09. 10:15 SK Kladno - Hostouň 2:1 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Nový Bor - Libiš 2:1 np (1:1)
    So 10.09. 17:00 Český Brod - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
    So 10.09. 17:00 Velvary - Neratovice 0:1 np (0:0)
    Ne 11.09. 10:15 Meteor - Chomutov 2:3 (2:1)
    Ne 11.09. 17:00 Brozany - Mostecký FK 6:0 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Úvaly - Štětí 4:1 (1:0)
    Ne 11.09. 17:00 Nymburk - Souš 2:1 np (1:1)

    6.kolo

    So 17.09. 10:15 Chomutov - Velvary 1:0 (0:0)
    So 17.09. 10:15 Štětí - Nymburk 0:2 (0:1)
    So 17.09. 14:00 Tatran Rakovník - Brozany 3:2 np (2:2)
    So 17.09. 17:00 Souš - Meteor 1:0 (0:0)
    So 17.09. 17:00 Nový Bor - SK Kladno 4:2 (3:2)
    Ne 18.09. 17:00 Hostouň - Český Brod 0:3 (0:1)
    St 28.09. 10:15 Libiš - Neratovice 1:2 np (1:1)
    St 28.09. 15:00 Mostecký FK - Úvaly 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 24.09. 10:15 SK Kladno - Libiš 2:0 (0:0)
    So 24.09. 10:15 Neratovice - Chomutov 3:1 (1:1)
    So 24.09. 16:30 Český Brod - Nový Bor 4:3 np (3:3)
    So 24.09. 16:30 Velvary - Souš 1:2 (1:2)
    Ne 25.09. 10:15 Meteor - Štětí 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Brozany - Hostouň 2:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Úvaly - Tatran Rakovník 1:0 (1:0)
    Ne 25.09. 16:30 Nymburk - Mostecký FK 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 01.10. 10:15 Libiš - Chomutov 1:2 (0:1)
    So 01.10. 10:15 Štětí - Velvary 5:3 (2:1)
    So 01.10. 10:15 SK Kladno - Český Brod 1:0 (0:0)
    So 01.10. 14:00 Tatran Rakovník - Nymburk 1:4 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Souš - Neratovice 0:1 (0:1)
    So 01.10. 16:30 Nový Bor - Brozany 2:1 np (1:1)
    Ne 02.10. 16:30 Mostecký FK - Meteor 2:1 (0:0)
    Ne 02.10. 16:30 Hostouň - Úvaly 1:2 (0:1)

    9.kolo

    07.10. 19:30 Chomutov - Souš 1:3 (1:2)
    So 08.10. 10:15 Neratovice - Štětí 2:0 (0:0)
    So 08.10. 16:00 Český Brod - Libiš 5:2 (2:2)
    So 08.10. 16:00 Velvary - Mostecký FK 4:0 (2:0)
    Ne 09.10. 10:15 Meteor - Tatran Rakovník 0:1 (0:1)
    Ne 09.10. 16:00 Brozany - SK Kladno 3:0 (1:0)
    Ne 09.10. 16:00 Nymburk - Hostouň 3:1 (2:1)
    St 19.10. 16:00 Úvaly - Nový Bor 0:1 np (0:0)

    10.kolo

    So 15.10. 10:15 Libiš - Souš 0:1 np (0:0)
    So 15.10. 10:15 Štětí - Chomutov 4:2 (0:2)
    So 15.10. 10:15 SK Kladno - Úvaly 3:0 (1:0)
    So 15.10. 14:00 Tatran Rakovník - Velvary 2:1 (2:1)
    So 15.10. 16:00 Nový Bor - Nymburk 1:2 (0:2)
    So 15.10. 16:00 Český Brod - Brozany 1:2 np (1:1)
    Ne 16.10. 16:00 Mostecký FK - Neratovice 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 16:00 Hostouň - Meteor 2:1 (1:1)

    11.kolo

    21.10. 18:30 Chomutov - Mostecký FK 2:0 (1:0)
    So 22.10. 10:15 Neratovice - Tatran Rakovník 1:0 np (0:0)
    So 22.10. 15:30 Velvary - Hostouň 3:0 (3:0)
    So 22.10. 15:30 Souš - Štětí 4:1 (2:1)
    Ne 23.10. 10:15 Meteor - Nový Bor 4:1 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Brozany - Libiš 1:0 (0:0)
    Ne 23.10. 15:30 Úvaly - Český Brod 1:0 (1:0)
    Ne 23.10. 15:30 Nymburk - SK Kladno 2:1 (1:0)

    12.kolo

    28.10. 14:00 Tatran Rakovník - Chomutov 0:4 (0:2)
    So 29.10. 10:15 Libiš - Štětí 0:1 (0:0)
    So 29.10. 10:15 SK Kladno - Meteor 2:0 (1:0)
    So 29.10. 14:30 Nový Bor - Velvary 1:0 np (0:0)
    So 29.10. 14:30 Český Brod - Nymburk 1:3 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 Mostecký FK - Souš 0:5 (0:3)
    Ne 30.10. 14:30 Hostouň - Neratovice 2:3 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Brozany - Úvaly 4:1 (2:1)

    13.kolo

    So 05.11. 10:15 Neratovice - Nový Bor 5:0 (1:0)
    So 05.11. 10:15 Chomutov - Hostouň 0:2 (0:0)
    So 05.11. 10:15 Štětí - Mostecký FK 4:5 np (4:4)
    So 05.11. 14:00 Velvary - SK Kladno 0:4 (0:1)
    So 05.11. 14:00 Souš - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 06.11. 10:15 Meteor - Český Brod 2:3 (2:1)
    Ne 06.11. 14:00 Úvaly - Libiš 3:2 (2:2)
    Ne 06.11. 14:00 Nymburk - Brozany 2:3 np (2:2)

    14.kolo

    So 12.11. 10:15 Libiš - Mostecký FK 1:5 (0:0)
    So 12.11. 10:15 SK Kladno - Neratovice 1:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Tatran Rakovník - Štětí 5:3 (5:0)
    So 12.11. 14:00 Nový Bor - Chomutov 0:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Český Brod - Velvary 2:3 np (2:2)
    Ne 13.11. 14:00 Hostouň - Souš 2:1 np (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Brozany - Meteor 2:1 (1:1)
    Ne 13.11. 14:00 Úvaly - Nymburk 1:2 (1:0)

    15.kolo

    Čt 17.11. 13:30 Mostecký FK - Tatran Rakovník 0:2 (0:1)
    Čt 17.11. 18:00 Chomutov - SK Kladno 0:1 np (0:0)
    So 19.11. 10:15 Neratovice - Český Brod 0:5 (0:1)
    So 19.11. 10:15 Štětí - Hostouň 1:2 (1:1)
    So 19.11. 13:30 Velvary - Brozany 1:2 np (1:1)
    So 19.11. 13:30 Souš - Nový Bor 5:0 (3:0)
    Ne 20.11. 10:00 Meteor - Úvaly 2:0 (1:0)
    Ne 20.11. 13:30 Nymburk - Libiš 5:0 (3:0)

    16.kolo

    So 11.03. 10:15 Libiš - Tatran Rakovník 2:1 np (1:1)
    So 11.03. 10:15 Mostecký FK - Hostouň 0:1 (0:1)
    So 11.03. 10:15 Štětí - Nový Bor 1:0 np (0:0)
    So 11.03. 10:15 Chomutov - Český Brod 0:1 np (0:0)
    So 11.03. 10:15 Neratovice - Brozany 1:0 (1:0)
    So 11.03. 14:30 Souš - SK Kladno 1:3 (0:3)
    So 11.03. 14:30 Velvary - Úvaly 3:2 (2:0)
    Ne 12.03. 10:15 Meteor - Nymburk 2:1 np (1:1)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 SK Kladno - Štětí 1:0 np (0:0)
    So 18.03. 15:00 Nový Bor - Mostecký FK 3:2 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Meteor - Libiš 3:2 (3:2)
    Ne 19.03. 15:00 Nymburk - Velvary 2:1 np (1:1)
    Ne 19.03. 15:00 Brozany - Chomutov 3:1 (1:1)
    Ne 19.03. 15:00 Hostouň - Tatran Rakovník 0:1 (0:0)
    St 05.04. 17:30 Český Brod - Souš 4:1 (2:0)
    St 12.04. 17:30 Úvaly - Neratovice 1:0 np (0:0)

    18.kolo

    So 25.03. 10:15 Libiš - Hostouň 0:1 (0:0)
    So 25.03. 10:15 Mostecký FK - SK Kladno 3:6 (0:2)
    So 25.03. 10:15 Štětí - Český Brod 0:2 (0:2)
    So 25.03. 10:15 Chomutov - Úvaly 1:2 (0:0)
    So 25.03. 10:15 Neratovice - Nymburk 0:2 (0:0)
    So 25.03. 14:00 Tatran Rakovník - Nový Bor 0:2 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Velvary - Meteor 1:2 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Souš - Brozany 1:2 np (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 SK Kladno - Tatran Rakovník 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 16:30 Velvary - Libiš 5:1 (1:1)
    So 01.04. 16:30 Český Brod - Mostecký FK 3:0 (3:0)
    So 01.04. 16:30 Nový Bor - Hostouň 2:1 (2:0)
    Ne 02.04. 10:15 Meteor - Neratovice 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 14:00 Brozany - Štětí 1:0 np (0:0)
    Ne 02.04. 15:00 Nymburk - Chomutov 3:0 (2:0)
    Ne 02.04. 16:30 Úvaly - Souš 0:1 (0:1)

    20.kolo

    So 08.04. 10:15 Libiš - Nový Bor 2:1 np (1:1)
    So 08.04. 10:15 Mostecký FK - Brozany 1:5 (0:3)
    So 08.04. 10:15 Štětí - Úvaly 1:0 (1:0)
    So 08.04. 10:15 Chomutov - Meteor 1:0 (0:0)
    So 08.04. 10:15 Neratovice - Velvary 0:3 (0:1)
    So 08.04. 14:00 Tatran Rakovník - Český Brod 3:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Hostouň - SK Kladno 0:1 (0:1)
    Ne 09.04. 16:30 Souš - Nymburk 0:2 (0:1)

    21.kolo

    14.04. 10:15 Meteor - Souš 0:2 (0:1)
    14.04. 14:00 Brozany - Tatran Rakovník 1:2 (1:2)
    14.04. 17:00 Nymburk - Štětí 3:2 np (2:2)
    So 15.04. 10:15 Neratovice - Libiš 1:0 np (0:0)
    So 15.04. 10:15 SK Kladno - Nový Bor 1:2 np (1:1)
    So 15.04. 17:00 Velvary - Chomutov 2:0 (1:0)
    So 15.04. 17:00 Český Brod - Hostouň 2:1 (1:1)
    Ne 16.04. 17:00 Úvaly - Mostecký FK 0:2 (0:2)

    22.kolo

    21.04. 19:00 Chomutov - Neratovice 2:1 np (1:1)
    So 22.04. 10:15 Libiš - SK Kladno 2:1 (1:0)
    So 22.04. 10:15 Mostecký FK - Nymburk 2:0 (1:0)
    So 22.04. 10:15 Štětí - Meteor 0:2 (0:0)
    So 22.04. 14:00 Tatran Rakovník - Úvaly 0:1 (0:0)
    So 22.04. 17:00 Nový Bor - Český Brod 0:2 (0:1)
    So 22.04. 17:00 Souš - Velvary 0:1 (0:0)
    Ne 23.04. 17:00 Hostouň - Brozany 1:4 (0:2)

    23.kolo

    So 29.04. 10:15 Chomutov - Libiš 2:0 (1:0)
    So 29.04. 10:15 Neratovice - Souš 3:0 (1:0)
    So 29.04. 10:15 Nymburk - Tatran Rakovník 1:2 (0:1)
    So 29.04. 17:00 Velvary - Štětí 3:1 (0:0)
    Ne 30.04. 10:15 Meteor - Mostecký FK 2:1 np (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Úvaly - Hostouň 2:1 np (1:1)
    Ne 30.04. 17:00 Brozany - Nový Bor 6:2 (5:1)
    St 17.05. 17:30 Český Brod - SK Kladno 2:1 (0:0)

    24.kolo

    So 06.05. 10:15 Libiš - Český Brod 0:1 (0:1)
    So 06.05. 10:15 SK Kladno - Brozany 0:3 (0:2)
    So 06.05. 10:15 Mostecký FK - Velvary 1:2 np (1:1)
    So 06.05. 10:15 Štětí - Neratovice 1:2 (1:2)
    So 06.05. 14:00 Tatran Rakovník - Meteor 5:1 (1:1)
    So 06.05. 17:00 Nový Bor - Úvaly 1:0 (0:0)
    So 06.05. 17:00 Souš - Chomutov 3:2 (1:1)
    Ne 07.05. 17:00 Hostouň - Nymburk 2:3 np (2:2)

    25.kolo

    So 13.05. 10:15 Chomutov - Štětí 4:0 (2:0)
    So 13.05. 10:15 Neratovice - Mostecký FK 1:0 np (0:0)
    So 13.05. 17:00 Souš - Libiš 1:0 np (0:0)
    So 13.05. 17:00 Velvary - Tatran Rakovník 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:15 Meteor - Hostouň 3:2 (2:1)
    Ne 14.05. 17:00 Nymburk - Nový Bor 2:0 (2:0)
    Ne 14.05. 17:00 Úvaly - SK Kladno 0:2 (0:0)
    Ne 14.05. 17:00 Brozany - Český Brod 4:0 (1:0)

    26.kolo

    So 20.05. 10:15 Libiš - Brozany 1:2 (0:1)
    So 20.05. 10:15 SK Kladno - Nymburk 2:1 np (1:1)
    So 20.05. 10:15 Mostecký FK - Chomutov 1:0 (1:0)
    So 20.05. 10:15 Štětí - Souš 1:3 (1:2)
    So 20.05. 14:00 Tatran Rakovník - Neratovice 0:1 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Český Brod - Úvaly 2:1 (1:1)
    So 20.05. 17:00 Nový Bor - Meteor 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Hostouň - Velvary 1:2 (1:2)

    27.kolo

    So 27.05. 10:15 Štětí - Libiš 1:3 (0:1)
    So 27.05. 10:15 Chomutov - Tatran Rakovník 2:1 (1:0)
    So 27.05. 10:15 Neratovice - Hostouň 0:1 (0:1)
    So 27.05. 17:00 Souš - Mostecký FK 1:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Velvary - Nový Bor 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Meteor - SK Kladno 5:2 (3:2)
    Ne 28.05. 17:00 Nymburk - Český Brod 2:1 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Úvaly - Brozany 1:2 (1:0)

    28.kolo

    So 03.06. 10:15 Libiš - Úvaly 1:2 np (1:1)
    So 03.06. 10:15 SK Kladno - Velvary 0:1 (0:1)
    So 03.06. 10:15 Mostecký FK - Štětí 7:1 (4:0)
    So 03.06. 14:00 Tatran Rakovník - Souš 1:2 (1:1)
    So 03.06. 17:00 Český Brod - Meteor 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Nový Bor - Neratovice 1:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Brozany - Nymburk 3:2 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Hostouň - Chomutov 3:0 (1:0)

    29.kolo

    So 10.06. 10:15 Mostecký FK - Libiš 4:3 (2:2)
    So 10.06. 10:15 Štětí - Tatran Rakovník 2:1 (1:1)
    So 10.06. 10:15 Chomutov - Nový Bor 3:0 (3:0)
    So 10.06. 10:15 Neratovice - SK Kladno 5:1 (3:1)
    So 10.06. 17:00 Souš - Hostouň 5:4 (2:1)
    So 10.06. 17:00 Velvary - Český Brod 2:1 np (1:1)
    Ne 11.06. 10:15 Meteor - Brozany 1:4 (0:1)
    Ne 11.06. 17:00 Nymburk - Úvaly 1:0 (0:0)

    30.kolo

    16.06. 18:00 Tatran Rakovník - Mostecký FK 3:2 np (2:2)
    So 17.06. 10:15 Libiš - Nymburk 3:2 np (2:2)
    So 17.06. 10:15 SK Kladno - Chomutov 3:4 (2:2)
    So 17.06. 10:30 Hostouň - Štětí 3:0 (2:0)
    So 17.06. 14:30 Nový Bor - Souš 4:3 (1:1)
    So 17.06. 15:00 Brozany - Velvary 3:1 (2:1)
    So 17.06. 17:00 Úvaly - Meteor 2:1 np (1:1)
    So 17.06. 17:00 Český Brod - Neratovice 0:1 np (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 20 6 2 2 73:28 74
    2. 30 18 4 5 3 65:29 67
    3. 30 16 3 5 6 58:31 59
    4. 30 15 3 3 9 51:38 54
    5. 30 14 4 2 10 54:43 52
    6. 30 12 6 2 10 35:36 50
    7. 30 12 3 4 11 47:42 46
    8. 30 12 4 1 13 48:42 45
    9. 30 8 7 3 12 35:54 41
    10. 30 12 2 2 14 40:42 39
    11. 30 10 3 3 14 38:45 39
    12. 30 9 4 2 15 27:39 37
    13. 30 10 2 3 15 41:47 37
    14. 30 8 1 6 15 42:68 32
    15. 30 6 1 6 17 35:72 26
    16. 30 2 3 7 18 27:60 19