Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 28. května 2020
svátek má Vilém.
Hlavní menu
  • ID: 10810
  • Návštěvy: 75/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    20339
    Týden:
    75
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 17:30 Napajedla - Kvasice 3:2 (2:1)
    So 06.08. 17:30 Skaštice - Malenovice 6:2 (2:0)
    Ne 07.08. 17:30 Nedachlebice - Hluk 2:1 np (1:1)
    Ne 07.08. 17:30 Bojkovice - Koryčany 2:1 (0:0)
    Ne 07.08. 17:30 Nivnice - Osvětimany 1:2 (0:2)
    Ne 07.08. 17:30 Újezdec - Vlčnov 0:3 (0:1)
    Ne 07.08. 17:30 Dolní Němčí - Žalkovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    12.08. 17:30 Vlčnov - Skaštice 0:2 (0:0)
    So 13.08. 17:30 Osvětimany - Újezdec 3:2 (2:1)
    So 13.08. 17:30 Hluk - Bojkovice 3:1 (2:0)
    So 13.08. 17:30 Napajedla - Nedachlebice 2:1 np (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 Kvasice - Žalkovice 0:1 np (0:0)
    Ne 14.08. 17:30 Malenovice - Dolní Němčí 4:1 (3:0)
    Ne 14.08. 17:30 Koryčany - Nivnice 2:1 np (1:1)

    3.kolo

    19.08. 17:30 Skaštice - Osvětimany 4:6 (2:2)
    Ne 21.08. 17:30 Nedachlebice - Kvasice 2:3 (0:1)
    Ne 21.08. 17:30 Bojkovice - Napajedla 4:5 (1:4)
    Ne 21.08. 17:30 Nivnice - Hluk 3:2 (2:0)
    Ne 21.08. 17:30 Újezdec - Koryčany 0:1 (0:1)
    Ne 21.08. 17:30 Dolní Němčí - Vlčnov 1:4 (1:0)
    Ne 21.08. 17:30 Žalkovice - Malenovice 4:0 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 17:00 Kvasice - Malenovice 0:1 np (0:0)
    So 27.08. 17:00 Osvětimany - Dolní Němčí 3:1 (2:0)
    So 27.08. 17:00 Hluk - Újezdec 5:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Nedachlebice - Bojkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 28.08. 17:00 Vlčnov - Žalkovice 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Koryčany - Skaštice 1:2 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Napajedla - Nivnice 0:1 np (0:0)

    5.kolo

    So 03.09. 16:00 Dolní Němčí - Koryčany 1:3 (0:2)
    Ne 04.09. 16:00 Nivnice - Nedachlebice 1:2 (1:1)
    Ne 04.09. 16:00 Újezdec - Napajedla 0:2 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Skaštice - Hluk 0:2 (0:1)
    Ne 04.09. 16:00 Žalkovice - Osvětimany 1:0 (0:0)
    Ne 04.09. 16:00 Malenovice - Vlčnov 0:2 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Bojkovice - Kvasice 4:3 np (3:3)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Kvasice - Vlčnov 3:1 (1:1)
    So 10.09. 16:00 Osvětimany - Malenovice 5:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Koryčany - Žalkovice 4:1 (2:1)
    So 10.09. 16:00 Hluk - Dolní Němčí 3:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Napajedla - Skaštice 3:0 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Nedachlebice - Újezdec 1:3 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Bojkovice - Nivnice 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Skaštice - Nedachlebice 3:0 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Nivnice - Kvasice 0:4 (0:3)
    Ne 18.09. 15:30 Újezdec - Bojkovice 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Dolní Němčí - Napajedla 1:2 np (1:1)
    Ne 18.09. 15:30 Žalkovice - Hluk 0:1 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Malenovice - Koryčany 1:2 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Vlčnov - Osvětimany 0:3 (0:2)

    8.kolo

    So 24.09. 15:30 Kvasice - Osvětimany 3:1 (2:1)
    So 24.09. 15:30 Hluk - Malenovice 5:0 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Napajedla - Žalkovice 4:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:30 Koryčany - Vlčnov 3:0 (1:0)
    Ne 25.09. 15:30 Nedachlebice - Dolní Němčí 3:1 (2:0)
    Ne 25.09. 15:30 Bojkovice - Skaštice 4:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 Nivnice - Újezdec 6:3 (3:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Skaštice - Nivnice 3:1 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Osvětimany - Koryčany 3:2 np (2:2)
    Ne 02.10. 15:00 Újezdec - Kvasice 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Dolní Němčí - Bojkovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Žalkovice - Nedachlebice 0:3 (0:2)
    Ne 02.10. 15:00 Malenovice - Napajedla 2:4 (0:3)
    Ne 02.10. 15:00 Vlčnov - Hluk 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Kvasice - Koryčany 3:0 (2:0)
    So 08.10. 15:00 Napajedla - Vlčnov 0:1 np (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Hluk - Osvětimany 3:0 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Nedachlebice - Malenovice 4:0 (0:0)
    Ne 09.10. 15:00 Bojkovice - Žalkovice 4:2 (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Nivnice - Dolní Němčí 2:1 (2:0)
    Ne 09.10. 15:00 Újezdec - Skaštice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 15.10. 15:00 Skaštice - Kvasice 1:2 (0:1)
    So 15.10. 15:00 Osvětimany - Napajedla 3:1 (1:1)
    Ne 16.10. 15:00 Dolní Němčí - Újezdec 2:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Žalkovice - Nivnice 3:1 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Malenovice - Bojkovice 0:2 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Vlčnov - Nedachlebice 0:1 (0:0)
    Ne 16.10. 15:00 Koryčany - Hluk 0:1 np (0:0)

    12.kolo

    So 22.10. 14:30 Kvasice - Hluk 2:3 (1:2)
    So 22.10. 14:30 Napajedla - Koryčany 1:3 (1:3)
    So 22.10. 14:30 Skaštice - Dolní Němčí 4:3 np (3:3)
    Ne 23.10. 14:30 Nedachlebice - Osvětimany 2:4 (0:2)
    Ne 23.10. 14:30 Bojkovice - Vlčnov 0:1 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Nivnice - Malenovice 2:0 (1:0)
    Ne 23.10. 14:30 Újezdec - Žalkovice 3:2 (2:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Dolní Němčí - Kvasice 0:2 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Žalkovice - Skaštice 4:2 (1:1)
    So 29.10. 14:30 Hluk - Napajedla 7:1 (4:0)
    Ne 30.10. 14:30 Malenovice - Újezdec 2:3 (0:1)
    Ne 30.10. 14:30 Vlčnov - Nivnice 2:1 (2:0)
    Ne 30.10. 14:30 Osvětimany - Bojkovice 1:2 (0:0)
    Ne 30.10. 14:30 Koryčany - Nedachlebice 3:0 (0:0)

    14.kolo

    So 25.03. 15:00 Kvasice - Napajedla 1:2 np (1:1)
    So 25.03. 15:00 Osvětimany - Nivnice 1:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Hluk - Nedachlebice 2:1 np (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Koryčany - Bojkovice 1:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Žalkovice - Dolní Němčí 0:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Malenovice - Skaštice 2:3 (1:2)
    Ne 26.03. 15:00 Vlčnov - Újezdec 2:0 (2:0)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Skaštice - Vlčnov 4:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Nedachlebice - Napajedla 3:1 (3:0)
    Ne 02.04. 15:30 Bojkovice - Hluk 1:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Nivnice - Koryčany 0:1 (0:1)
    Ne 02.04. 15:30 Újezdec - Osvětimany 2:1 (2:0)
    Ne 02.04. 15:30 Dolní Němčí - Malenovice 1:0 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Žalkovice - Kvasice 3:2 np (2:2)

    16.kolo

    So 08.04. 15:30 Kvasice - Nedachlebice 6:1 (3:1)
    So 08.04. 15:30 Osvětimany - Skaštice 2:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Hluk - Nivnice 5:0 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Napajedla - Bojkovice 3:1 (0:1)
    Ne 09.04. 15:30 Malenovice - Žalkovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Vlčnov - Dolní Němčí 2:4 (0:0)
    Ne 09.04. 15:30 Koryčany - Újezdec 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Bojkovice - Nedachlebice 1:2 (1:0)
    So 15.04. 16:00 Skaštice - Koryčany 0:2 (0:1)
    Ne 16.04. 16:00 Nivnice - Napajedla 0:4 (0:2)
    Ne 16.04. 16:00 Újezdec - Hluk 3:4 (2:1)
    Ne 16.04. 16:00 Dolní Němčí - Osvětimany 3:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Žalkovice - Vlčnov 4:3 np (3:3)
    Ne 16.04. 16:00 Malenovice - Kvasice 0:2 (0:0)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Napajedla - Újezdec 5:0 (4:0)
    So 22.04. 16:00 Osvětimany - Žalkovice 3:1 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Hluk - Skaštice 2:3 np (2:2)
    So 22.04. 16:00 Kvasice - Bojkovice 0:1 np (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Vlčnov - Malenovice 1:0 (0:0)
    Ne 23.04. 16:00 Koryčany - Dolní Němčí 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Nedachlebice - Nivnice 2:3 np (2:2)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Skaštice - Napajedla 5:3 (2:3)
    Ne 30.04. 16:30 Nivnice - Bojkovice 0:3 (0:1)
    Ne 30.04. 16:30 Újezdec - Nedachlebice 1:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Dolní Němčí - Hluk 0:1 np (0:0)
    Ne 30.04. 16:30 Žalkovice - Koryčany 3:1 (2:0)
    Ne 30.04. 16:30 Malenovice - Osvětimany 2:4 (1:2)
    Ne 30.04. 16:30 Vlčnov - Kvasice 0:3 (0:1)

    20.kolo

    So 06.05. 16:30 Napajedla - Dolní Němčí 2:0 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Osvětimany - Vlčnov 8:0 (4:0)
    So 06.05. 16:30 Kvasice - Nivnice 1:0 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Koryčany - Malenovice 3:2 np (2:2)
    Ne 07.05. 16:30 Nedachlebice - Skaštice 2:1 (1:0)
    Ne 07.05. 16:30 Bojkovice - Újezdec 2:3 (0:2)
    Po 08.05. 14:00 Hluk - Žalkovice 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Skaštice - Bojkovice 3:0 (1:0)
    So 13.05. 16:30 Osvětimany - Kvasice 6:3 (3:1)
    Ne 14.05. 16:30 Újezdec - Nivnice 3:1 (2:1)
    Ne 14.05. 16:30 Malenovice - Hluk 1:2 np (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Dolní Němčí - Nedachlebice 3:1 (1:1)
    Ne 14.05. 16:30 Žalkovice - Napajedla 1:2 (1:1)
    Ne 14.05. 17:30 Vlčnov - Koryčany 3:2 np (2:2)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Napajedla - Malenovice 0:2 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Kvasice - Újezdec 5:0 (2:0)
    Ne 21.05. 16:30 Koryčany - Osvětimany 1:2 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Nivnice - Skaštice 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Bojkovice - Dolní Němčí 5:1 (1:0)
    Ne 21.05. 16:30 Hluk - Vlčnov 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Nedachlebice - Žalkovice 2:1 (0:0)

    23.kolo

    26.05. 17:00 Vlčnov - Napajedla 3:2 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Skaštice - Újezdec 2:1 np (1:1)
    So 27.05. 17:00 Osvětimany - Hluk 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Dolní Němčí - Nivnice 1:4 (0:3)
    Ne 28.05. 17:00 Žalkovice - Bojkovice 5:1 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Malenovice - Nedachlebice 2:0 (1:0)
    Ne 28.05. 17:00 Koryčany - Kvasice 0:2 (0:1)

    24.kolo

    So 03.06. 15:00 Hluk - Koryčany 3:2 (2:1)
    So 03.06. 16:00 Újezdec - Dolní Němčí 0:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Kvasice - Skaštice 4:2 (3:0)
    So 03.06. 17:00 Nivnice - Žalkovice 1:2 (1:2)
    So 03.06. 17:00 Napajedla - Osvětimany 2:3 np (2:2)
    Ne 04.06. 16:30 Nedachlebice - Vlčnov 1:2 (0:0)
    Ne 04.06. 17:00 Bojkovice - Malenovice 3:1 (2:1)

    25.kolo

    09.06. 17:00 Vlčnov - Bojkovice 5:2 (4:0)
    So 10.06. 16:30 Žalkovice - Újezdec 4:0 (0:0)
    So 10.06. 17:30 Hluk - Kvasice 2:0 (1:0)
    So 10.06. 17:30 Osvětimany - Nedachlebice 6:2 (1:1)
    So 10.06. 17:30 Dolní Němčí - Skaštice 1:4 (1:2)
    Ne 11.06. 17:30 Koryčany - Napajedla 3:0 (0:0)
    Ne 11.06. 17:30 Malenovice - Nivnice 2:4 (1:1)

    26.kolo

    So 17.06. 15:00 Nedachlebice - Koryčany 2:1 (1:1)
    So 17.06. 17:30 Nivnice - Vlčnov 5:1 (4:0)
    So 17.06. 17:30 Bojkovice - Osvětimany 3:2 np (2:2)
    So 17.06. 17:30 Napajedla - Hluk 1:4 (1:0)
    So 17.06. 17:30 Skaštice - Žalkovice 2:6 (1:3)
    So 17.06. 17:30 Kvasice - Dolní Němčí 3:2 (2:1)
    Ne 18.06. 17:30 Újezdec - Malenovice 5:1 (2:0)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 4 2 3 61:25 61
    2. 26 17 2 1 6 77:40 56
    3. 26 16 0 6 4 62:30 54
    4. 26 12 3 1 10 50:46 43
    5. 26 11 3 3 9 52:49 42
    6. 26 10 2 4 10 40:33 38
    7. 26 10 4 0 12 55:55 38
    8. 26 10 2 3 11 41:50 37
    9. 26 10 2 2 12 35:51 36
    10. 26 9 4 0 13 47:46 35
    11. 26 10 0 3 13 35:52 33
    12. 26 8 2 1 15 37:51 29
    13. 26 9 0 1 16 36:61 28
    14. 26 4 1 2 19 27:66 16