Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 27. května 2020
svátek má Valdemar.
Hlavní menu
  • ID: 10761
  • Návštěvy: 90/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    49190
    Týden:
    90
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    05.08. 18:00 Hulín - Třebíč 3:1 (1:0)
    So 06.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 2:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Vyškov - Petřkovice 3:1 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Líšeň - Uničov 1:1 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Blansko - Hlučín 1:2 (0:0)
    Ne 07.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 2:0 (1:0)
    Ne 07.08. 10:15 Velké Meziříčí - Mohelnice 4:3 (3:2)
    Ne 07.08. 10:30 Otrokovice - HFK Olomouc 4:0 (3:0)

    2.kolo

    So 13.08. 17:00 Mohelnice - Blansko 0:3 (0:2)
    So 13.08. 17:00 Kroměříž - Líšeň 1:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Třebíč - Sigma Olomouc B 2:0 (1:0)
    So 13.08. 17:00 HFK Olomouc - Hulín 0:3 (0:1)
    So 13.08. 17:00 Petřkovice - Otrokovice 3:4 (3:1)
    Ne 14.08. 10:15 Uničov - Velké Meziříčí 4:2 (1:1)
    Ne 14.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Vyškov 1:1 (0:0)
    Ne 14.08. 10:30 Zlín B - Hlučín 3:1 (0:1)

    3.kolo

    So 20.08. 10:15 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 7:0 (4:0)
    So 20.08. 16:30 Vyškov - Zlín B 2:0 (1:0)
    So 20.08. 16:30 Hulín - Petřkovice 0:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Líšeň - Třebíč 0:3 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Blansko - Uničov 0:1 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Hlučín - Mohelnice 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 10:15 Velké Meziříčí - Kroměříž 5:4 (3:3)
    Ne 21.08. 10:30 Otrokovice - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)

    4.kolo

    So 27.08. 16:30 Kroměříž - Blansko 0:0 (0:0)
    So 27.08. 16:30 HFK Olomouc - Líšeň 2:1 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Petřkovice - Sigma Olomouc B 3:0 (2:0)
    So 27.08. 16:30 Vyškov - Otrokovice 5:1 (3:0)
    Ne 28.08. 10:15 Uničov - Hlučín 5:1 (2:0)
    Ne 28.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Hulín 3:2 (2:0)
    Ne 28.08. 10:30 Zlín B - Mohelnice 2:1 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)

    5.kolo

    02.09. 17:00 Otrokovice - Zlín B 0:4 (0:2)
    So 03.09. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Hulín - Vyškov 2:1 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Líšeň - Petřkovice 3:0 (2:0)
    So 03.09. 16:00 Blansko - Třebíč 1:2 (0:2)
    So 03.09. 16:00 Hlučín - Kroměříž 6:0 (3:0)
    So 03.09. 16:00 Mohelnice - Uničov 0:0 (0:0)
    Ne 04.09. 10:15 Velké Meziříčí - HFK Olomouc 3:1 (2:0)

    15.kolo

    St 07.09. 16:00 Mohelnice - Líšeň 2:1 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Blansko - Zlín B 4:0 (3:0)
    St 07.09. 17:00 Hlučín - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Sigma Olomouc B - Uničov 1:1 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Kroměříž - Hulín 1:1 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Třebíč - Otrokovice 2:3 (1:3)
    St 07.09. 17:00 HFK Olomouc - Vyškov 2:0 (0:0)
    St 07.09. 17:00 Petřkovice - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 10.09. 15:30 Vyškov - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Kroměříž - Mohelnice 3:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Třebíč - Hlučín 0:3 (0:1)
    So 10.09. 16:00 HFK Olomouc - Blansko 1:0 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Petřkovice - Velké Meziříčí 2:2 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Líšeň 3:3 (1:2)
    Ne 11.09. 10:30 Zlín B - Uničov 2:2 (2:2)
    Ne 11.09. 10:30 Otrokovice - Hulín 3:2 (2:0)

    7.kolo

    16.09. 17:00 Kroměříž - Uničov 1:2 (0:2)
    So 17.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Otrokovice 3:0 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Hulín - Zlín B 2:1 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Líšeň - Vyškov 0:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Blansko - Petřkovice 1:5 (1:2)
    So 17.09. 15:30 Hlučín - HFK Olomouc 1:1 (0:1)
    So 17.09. 15:30 Mohelnice - Třebíč 3:0 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Velké Meziříčí - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Třebíč - Uničov 1:1 (0:1)
    So 24.09. 15:00 HFK Olomouc - Mohelnice 0:0 (0:0)
    So 24.09. 15:00 Vyškov - Velké Meziříčí 3:0 (2:0)
    So 24.09. 15:00 Hulín - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    So 24.09. 15:30 Petřkovice - Hlučín 2:2 (0:1)
    Ne 25.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 25.09. 10:30 Zlín B - Kroměříž 3:2 (2:0)
    Ne 25.09. 10:30 Otrokovice - Líšeň 2:1 (2:0)

    9.kolo

    So 01.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 3:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Líšeň - Hulín 1:1 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Blansko - Vyškov 1:3 (0:2)
    So 01.10. 15:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 01.10. 15:00 Mohelnice - Petřkovice 4:2 (3:1)
    So 01.10. 15:00 Kroměříž - Třebíč 0:3 (0:1)
    Ne 02.10. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 7:0 (3:0)
    Ne 02.10. 10:15 Uničov - HFK Olomouc 4:1 (2:1)

    10.kolo

    So 08.10. 14:30 HFK Olomouc - Kroměříž 2:1 (1:0)
    So 08.10. 14:30 Vyškov - Hlučín 0:1 (0:1)
    So 08.10. 14:30 Hulín - Velké Meziříčí 4:2 (3:1)
    So 08.10. 15:00 Petřkovice - Uničov 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Mohelnice 1:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Líšeň 4:0 (1:0)
    Ne 09.10. 10:30 Zlín B - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 09.10. 10:30 Otrokovice - Blansko 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Líšeň - Zlín B 1:2 (1:0)
    So 15.10. 14:30 Blansko - Hulín 3:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Hlučín - Otrokovice 0:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Mohelnice - Vyškov 1:1 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Kroměříž - Petřkovice 0:0 (0:0)
    So 15.10. 14:30 Třebíč - HFK Olomouc 3:0 (1:0)
    Ne 16.10. 10:15 Velké Meziříčí - Sigma Olomouc B 5:1 (2:1)
    Ne 16.10. 10:15 Uničov - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Blansko 4:0 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Petřkovice - Třebíč 4:1 (2:0)
    So 22.10. 14:30 Vyškov - Uničov 1:1 (0:1)
    So 22.10. 14:30 Hulín - Hlučín 2:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Líšeň - Velké Meziříčí 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Kroměříž 4:3 (3:1)
    Ne 23.10. 10:30 Zlín B - HFK Olomouc 4:0 (1:0)
    Ne 23.10. 10:30 Otrokovice - Mohelnice 1:2 (0:0)

    13.kolo

    28.10. 10:15 Uničov - Otrokovice 4:0 (3:0)
    28.10. 14:00 Blansko - Líšeň 3:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Hlučín - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Mohelnice - Hulín 2:2 (1:1)
    So 29.10. 14:00 Kroměříž - Vyškov 2:1 (0:1)
    So 29.10. 14:00 Třebíč - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    So 29.10. 14:00 HFK Olomouc - Petřkovice 0:0 (0:0)
    Ne 30.10. 10:15 Velké Meziříčí - Zlín B 4:4 (2:3)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Mohelnice 2:0 (0:0)
    So 05.11. 13:00 Vyškov - Třebíč 6:1 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Hulín - Uničov 3:6 (3:0)
    So 05.11. 14:00 Líšeň - Hlučín 1:2 (1:2)
    Ne 06.11. 10:15 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 4:1 (0:1)
    Ne 06.11. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 2:1 (2:1)
    Ne 06.11. 10:30 Zlín B - Petřkovice 6:1 (2:1)
    Ne 06.11. 10:30 Otrokovice - Kroměříž 5:0 (2:0)

    16.kolo

    So 12.11. 13:00 Mohelnice - Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
    So 12.11. 14:00 Hlučín - Blansko 2:1 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 3:1 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Třebíč - Hulín 1:1 (0:0)
    So 12.11. 14:00 HFK Olomouc - Otrokovice 0:0 (0:0)
    So 12.11. 14:00 Petřkovice - Vyškov 2:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:15 Uničov - Líšeň 4:0 (1:0)
    Ne 13.11. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 3:3 (2:0)

    17.kolo

    So 18.03. 13:00 Sigma Olomouc B - Třebíč 4:2 (2:1)
    So 18.03. 14:30 Otrokovice - Petřkovice 0:0k
    So 18.03. 15:00 Vyškov - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 18.03. 15:00 Hulín - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Líšeň - Kroměříž 1:3 (0:2)
    So 18.03. 15:00 Blansko - Mohelnice 1:1 (1:1)
    So 18.03. 15:00 Hlučín - Zlín B 2:1 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Velké Meziříčí - Uničov 1:4 (1:2)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Petřkovice - Hulín 1:1 (0:1)
    So 25.03. 15:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 2:1 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Třebíč - Líšeň 2:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Kroměříž - Velké Meziříčí 3:0 (1:0)
    So 25.03. 15:00 Mohelnice - Hlučín 3:1 (1:0)
    Ne 26.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Otrokovice 4:0 (2:0)
    Ne 26.03. 10:15 Uničov - Blansko 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 10:30 Zlín B - Vyškov 3:2 (1:1)

    19.kolo

    So 01.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Petřkovice 3:0 (2:0)
    So 01.04. 10:30 Otrokovice - Vyškov 0:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Mohelnice - Zlín B 1:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Hlučín - Uničov 0:2 (0:2)
    So 01.04. 15:30 Blansko - Kroměříž 1:2 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Líšeň - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    So 01.04. 15:30 Hulín - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Ne 02.04. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 4:2 (4:0)

    20.kolo

    So 08.04. 15:30 Vyškov - Hulín 1:3 (1:2)
    So 08.04. 15:30 Petřkovice - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 HFK Olomouc - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    So 08.04. 15:30 Třebíč - Blansko 1:0 (0:0)
    So 08.04. 15:30 Kroměříž - Hlučín 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 09.04. 10:15 Uničov - Mohelnice 4:0 (2:0)
    Ne 09.04. 10:30 Zlín B - Otrokovice 0:4 (0:2)

    21.kolo

    14.04. 16:00 Líšeň - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    14.04. 16:00 Hulín - Otrokovice 4:2 (3:1)
    So 15.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Vyškov 1:0 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Mohelnice - Kroměříž 0:1 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Hlučín - Třebíč 2:1 (1:1)
    So 15.04. 16:00 Blansko - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Uničov - Zlín B 2:2 (1:0)
    Ne 16.04. 10:15 Velké Meziříčí - Petřkovice 2:0 (1:0)

    22.kolo

    21.04. 17:00 Vyškov - Líšeň 1:3 (0:2)
    So 22.04. 10:30 Otrokovice - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    So 22.04. 15:30 HFK Olomouc - Hlučín 0:1 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Petřkovice - Blansko 1:1 (0:1)
    So 22.04. 16:00 Třebíč - Mohelnice 2:3 (2:1)
    Ne 23.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Velké Meziříčí 5:3 (3:2)
    Ne 23.04. 10:15 Uničov - Kroměříž 0:1 (0:1)
    Ne 23.04. 10:30 Zlín B - Hulín 2:3 (1:2)

    23.kolo

    So 29.04. 13:00 Sigma Olomouc B - Hulín 2:0 (1:0)
    So 29.04. 16:00 Kroměříž - Zlín B 2:0 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Mohelnice - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Blansko - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:0)
    So 29.04. 16:00 Líšeň - Otrokovice 2:2 (1:2)
    Ne 30.04. 10:15 Uničov - Třebíč 4:1 (1:0)
    Ne 30.04. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 4:0 (0:0)
    Út 23.05. 17:00 Hlučín - Petřkovice 2:2 (0:1)

    30.kolo

    St 03.05. 17:00 Zlín B - Blansko 2:2 (1:2)
    St 03.05. 17:00 Velké Meziříčí - Hlučín 1:2 (0:1)
    St 03.05. 17:00 Líšeň - Mohelnice 2:3 (2:0)
    St 03.05. 17:00 Hulín - Kroměříž 1:6 (1:1)
    St 03.05. 17:00 Otrokovice - Třebíč 2:1 (2:0)
    St 03.05. 17:00 Vyškov - HFK Olomouc 1:1 (0:0)
    St 03.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Petřkovice 0:2 (0:2)
    St 17.05. 17:00 Uničov - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 06.05. 10:30 Otrokovice - Velké Meziříčí 4:1 (3:1)
    So 06.05. 16:30 Hulín - Líšeň 0:3 (0:1)
    So 06.05. 16:30 Vyškov - Blansko 0:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 HFK Olomouc - Uničov 2:4 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Třebíč - Kroměříž 3:2 (2:0)
    Ne 07.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Hlučín 4:2 (2:1)
    Ne 07.05. 10:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 0:4 (0:2)
    Po 08.05. 16:30 Petřkovice - Mohelnice 2:0 (2:0)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Kroměříž - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
    So 13.05. 17:00 Mohelnice - 1.FC Slovácko B 2:1 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Hlučín - Vyškov 3:1 (2:1)
    So 13.05. 17:00 Blansko - Otrokovice 4:0 (4:0)
    So 13.05. 17:00 Líšeň - Sigma Olomouc B 2:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:15 Uničov - Petřkovice 4:0 (3:0)
    Ne 14.05. 10:15 Velké Meziříčí - Hulín 2:2 (0:1)
    Ne 14.05. 11:00 Třebíč - Zlín B 2:2 (1:0)

    26.kolo

    19.05. 17:00 Otrokovice - Hlučín 1:3 (1:1)
    So 20.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Velké Meziříčí 2:0 (2:0)
    So 20.05. 16:30 Vyškov - Mohelnice 5:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Hulín - Blansko 3:0 (3:0)
    So 20.05. 17:00 Petřkovice - Kroměříž 0:2 (0:0)
    So 20.05. 17:00 HFK Olomouc - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 21.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Uničov 0:1 (0:1)
    Ne 21.05. 10:30 Zlín B - Líšeň 1:3 (1:1)

    27.kolo

    26.05. 18:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 2:0 (0:0)
    So 27.05. 17:00 HFK Olomouc - Zlín B 2:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Třebíč - Petřkovice 1:1 (0:0)
    So 27.05. 17:00 Mohelnice - Otrokovice 1:0 (1:0)
    So 27.05. 17:00 Hlučín - Hulín 0:2 (0:2)
    So 27.05. 17:00 Blansko - Sigma Olomouc B 1:0 (1:0)
    Ne 28.05. 10:15 Uničov - Vyškov 5:0 (1:0)
    Ne 28.05. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 2:4 (1:4)

    28.kolo

    02.06. 17:00 Zlín B - Velké Meziříčí 4:1 (3:0)
    So 03.06. 10:15 Sigma Olomouc B - Hlučín 3:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Líšeň - Blansko 1:0 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Hulín - Mohelnice 1:1 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Otrokovice - Uničov 0:2 (0:0)
    So 03.06. 17:00 Vyškov - Kroměříž 3:2 (1:0)
    So 03.06. 17:00 1.FC Slovácko B - Třebíč 1:0 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Petřkovice - HFK Olomouc 2:2 (2:0)

    29.kolo

    St 31.05. 17:00 Uničov - Hulín 2:3 (2:2)
    St 31.05. 18:00 Blansko - Velké Meziříčí 1:2 (0:0)
    Út 06.06. 16:30 Petřkovice - Zlín B 4:0 (2:0)
    St 07.06. 17:00 Mohelnice - Sigma Olomouc B 3:4 (2:1)
    St 07.06. 18:00 Třebíč - Vyškov 2:1 (2:0)
    09.06. 17:00 Hlučín - Líšeň 3:2 (2:2)
    09.06. 18:00 Kroměříž - Otrokovice 5:1 (1:0)
    So 10.06. 17:00 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 4:0 (3:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 9 3 72:29 63
    2. 30 17 4 9 55:26 55
    3. 30 15 6 9 44:40 51
    4. 30 14 5 11 54:46 47
    5. 30 13 8 9 53:50 47
    6. 30 12 9 9 52:45 45
    7. 30 13 4 13 68:66 43
    8. 30 10 10 10 41:41 40
    9. 30 11 6 13 45:43 39
    10. 30 11 4 15 42:65 37
    11. 30 9 9 12 38:50 36
    12. 30 10 5 15 43:52 35
    13. 30 9 8 13 31:52 35
    14. 30 9 8 13 53:62 35
    15. 30 10 5 15 44:58 35
    16. 30 6 6 18 31:41 24