Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 10756
  • Návštěvy: 101/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    56112
    Týden:
    101
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 10:15 Val. Meziříčí - Šumperk 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:00 Rýmařov - Nový Jičín 5:1 (3:0)
    So 06.08. 17:00 Přerov - Frýdlant n.O. 1:1 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Loko Petrovice - Dolní Benešov 1:3 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Hranice - Opava B 4:1 (2:0)
    So 06.08. 17:00 Jeseník - Havířov 1:2 (0:1)
    So 06.08. 17:00 Velké Karlovice - Pustá Polom 0:2 (0:2)
    Ne 07.08. 17:00 Kozlovice - Nové Sady 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 13.08. 10:15 Nové Sady - Velké Karlovice 1:2 (1:0)
    So 13.08. 17:00 Havířov - Pustá Polom 3:1 (2:1)
    So 13.08. 17:00 Dolní Benešov - Val. Meziříčí 0:1 (0:0)
    So 13.08. 17:00 Nový Jičín - Přerov 0:1 (0:0)
    Ne 14.08. 10:15 Opava B - Jeseník 1:1 (1:1)
    Ne 14.08. 17:00 Šumperk - Hranice 2:3 (1:2)
    Ne 14.08. 17:00 Frýdlant n.O. - Loko Petrovice 2:2 (1:0)
    Ne 14.08. 17:00 Kozlovice - Rýmařov 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 20.08. 10:15 Val. Meziříčí - Frýdlant n.O. 4:1 (3:0)
    So 20.08. 16:30 Rýmařov - Nové Sady 1:1 (0:1)
    So 20.08. 16:30 Přerov - Kozlovice 1:4 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Loko Petrovice - Nový Jičín 1:2 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Hranice - Dolní Benešov 2:1 (1:1)
    So 20.08. 16:30 Jeseník - Šumperk 6:1 (0:0)
    So 20.08. 16:30 Velké Karlovice - Havířov 0:0 (0:0)
    Ne 21.08. 16:30 Pustá Polom - Opava B 0:1 (0:1)

    4.kolo

    So 27.08. 10:15 Nové Sady - Havířov 1:1 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Dolní Benešov - Jeseník 2:1 (1:0)
    So 27.08. 16:30 Nový Jičín - Val. Meziříčí 0:2 (0:0)
    So 27.08. 16:30 Rýmařov - Přerov 0:4 (0:3)
    Ne 28.08. 10:15 Opava B - Velké Karlovice 3:1 (3:1)
    Ne 28.08. 16:30 Šumperk - Pustá Polom 1:0 (1:0)
    Ne 28.08. 16:30 Frýdlant n.O. - Hranice 0:0 (0:0)
    Ne 28.08. 16:30 Kozlovice - Loko Petrovice 2:2 (1:0)

    5.kolo

    So 03.09. 10:15 Val. Meziříčí - Kozlovice 2:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Přerov - Nové Sady 1:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Loko Petrovice - Rýmařov 1:0 (1:0)
    So 03.09. 16:00 Hranice - Nový Jičín 4:2 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Jeseník - Frýdlant n.O. 0:1 (0:1)
    So 03.09. 16:00 Velké Karlovice - Šumperk 1:2 (1:1)
    So 03.09. 16:00 Havířov - Opava B 1:0 (1:0)
    Ne 04.09. 16:00 Pustá Polom - Dolní Benešov 1:1 (0:1)

    6.kolo

    So 10.09. 10:15 Nové Sady - Opava B 1:3 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Dolní Benešov - Velké Karlovice 3:0 (0:0)
    So 10.09. 16:00 Nový Jičín - Jeseník 2:2 (1:0)
    So 10.09. 16:00 Rýmařov - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 11.09. 10:15 Přerov - Loko Petrovice 3:1 (1:1)
    Ne 11.09. 16:00 Frýdlant n.O. - Pustá Polom 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Kozlovice - Hranice 3:1 (2:0)
    Ne 11.09. 17:00 Šumperk - Havířov 1:2 (0:1)

    15.kolo

    St 14.09. 15:30 Opava B - Val. Meziříčí 1:2 (1:0)
    St 14.09. 16:30 Pustá Polom - Nové Sady 1:0 (1:0)
    St 14.09. 16:30 Velké Karlovice - Jeseník 5:1 (4:0)
    St 14.09. 16:30 Havířov - Hranice 0:2 (0:0)
    St 14.09. 16:30 Šumperk - Loko Petrovice 0:2 (0:1)
    St 14.09. 16:30 Dolní Benešov - Přerov 4:1 (1:0)
    St 14.09. 16:30 Frýdlant n.O. - Rýmařov 1:4 (0:1)
    St 14.09. 17:00 Kozlovice - Nový Jičín 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 17.09. 10:15 Val. Meziříčí - Přerov 1:0 (1:0)
    So 17.09. 15:30 Loko Petrovice - Nové Sady 0:1 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Hranice - Rýmařov 4:4 (2:2)
    So 17.09. 15:30 Jeseník - Kozlovice 2:1 (0:0)
    So 17.09. 15:30 Velké Karlovice - Frýdlant n.O. 0:3 (0:2)
    So 17.09. 15:30 Havířov - Dolní Benešov 1:1 (0:0)
    Ne 18.09. 10:15 Opava B - Šumperk 4:3 (3:2)
    Ne 18.09. 15:30 Pustá Polom - Nový Jičín 3:3 (2:1)

    8.kolo

    So 24.09. 15:00 Dolní Benešov - Opava B 1:0 (1:0)
    So 24.09. 15:00 Nový Jičín - Velké Karlovice 3:0 (0:0)
    So 24.09. 15:30 Loko Petrovice - Val. Meziříčí 1:1 (1:1)
    Ne 25.09. 15:00 Frýdlant n.O. - Havířov 0:1 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Přerov - Hranice 0:0 (0:0)
    St 28.09. 15:30 Rýmařov - Jeseník 1:2 (0:2)
    St 28.09. 16:00 Nové Sady - Šumperk 3:3 (1:2)
    St 28.09. 16:00 Kozlovice - Pustá Polom 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 01.10. 10:15 Val. Meziříčí - Nové Sady 2:1 (2:0)
    So 01.10. 14:00 Havířov - Nový Jičín 3:1 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Hranice - Loko Petrovice 1:5 (0:3)
    So 01.10. 15:00 Jeseník - Přerov 1:0 (1:0)
    So 01.10. 15:00 Velké Karlovice - Kozlovice 0:3 (0:0)
    Ne 02.10. 10:15 Opava B - Frýdlant n.O. 2:1 (1:1)
    Ne 02.10. 15:00 Pustá Polom - Rýmařov 0:0 (0:0)
    Ne 02.10. 15:00 Šumperk - Dolní Benešov 1:4 (1:1)

    10.kolo

    So 08.10. 10:15 Nové Sady - Dolní Benešov 1:0 (0:0)
    So 08.10. 10:15 Val. Meziříčí - Hranice 1:2 (0:0)
    So 08.10. 14:30 Nový Jičín - Opava B 3:0 (1:0)
    So 08.10. 14:30 Rýmařov - Velké Karlovice 3:0 (1:0)
    So 08.10. 15:00 Přerov - Pustá Polom 0:1 (0:1)
    So 08.10. 15:00 Loko Petrovice - Jeseník 2:0 (0:0)
    Ne 09.10. 14:30 Frýdlant n.O. - Šumperk 1:0 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Kozlovice - Havířov 0:2 (0:1)

    11.kolo

    So 15.10. 14:30 Hranice - Nové Sady 0:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Jeseník - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    So 15.10. 14:30 Velké Karlovice - Přerov 0:2 (0:2)
    So 15.10. 14:30 Dolní Benešov - Frýdlant n.O. 4:1 (1:1)
    So 15.10. 15:00 Havířov - Rýmařov 0:6 (0:4)
    Ne 16.10. 10:15 Opava B - Kozlovice 1:1 (1:1)
    Ne 16.10. 14:30 Pustá Polom - Loko Petrovice 1:3 (0:1)
    Ne 16.10. 14:30 Šumperk - Nový Jičín 2:1 (1:0)

    12.kolo

    So 22.10. 10:15 Nové Sady - Frýdlant n.O. 3:1 (0:1)
    So 22.10. 10:15 Val. Meziříčí - Pustá Polom 2:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Nový Jičín - Dolní Benešov 1:3 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Rýmařov - Opava B 2:0 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Přerov - Havířov 2:1 (1:1)
    So 22.10. 14:30 Loko Petrovice - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    So 22.10. 14:30 Hranice - Jeseník 3:1 (2:0)
    Ne 23.10. 14:30 Kozlovice - Šumperk 3:1 (0:1)

    13.kolo

    So 29.10. 14:00 Jeseník - Nové Sady 2:7 (0:5)
    So 29.10. 14:00 Velké Karlovice - Val. Meziříčí 1:3 (0:0)
    So 29.10. 14:00 Dolní Benešov - Kozlovice 2:0 (0:0)
    So 29.10. 14:30 Havířov - Loko Petrovice 4:0 (1:0)
    Ne 30.10. 10:15 Opava B - Přerov 3:1 (2:1)
    Ne 30.10. 14:00 Pustá Polom - Hranice 3:1 (1:1)
    Ne 30.10. 14:00 Šumperk - Rýmařov 1:2 (1:1)
    Ne 30.10. 14:00 Frýdlant n.O. - Nový Jičín 1:2 (0:1)

    14.kolo

    So 05.11. 10:15 Nové Sady - Nový Jičín 3:1 (1:1)
    So 05.11. 10:15 Val. Meziříčí - Havířov 2:1 (2:0)
    So 05.11. 14:00 Rýmařov - Dolní Benešov 0:4 (0:4)
    So 05.11. 14:00 Přerov - Šumperk 0:3 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Loko Petrovice - Opava B 3:1 (2:1)
    So 05.11. 14:00 Hranice - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    So 05.11. 14:00 Jeseník - Pustá Polom 2:1 (1:0)
    Ne 06.11. 14:00 Kozlovice - Frýdlant n.O. 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 12.11. 10:15 Nové Sady - Kozlovice 1:2 (0:1)
    So 12.11. 14:00 Havířov - Jeseník 4:3 (2:0)
    So 12.11. 14:00 Dolní Benešov - Loko Petrovice 3:0 (1:0)
    So 12.11. 14:00 Nový Jičín - Rýmařov 1:1 (0:1)
    Ne 13.11. 10:15 Opava B - Hranice 5:0 (2:0)
    Ne 13.11. 14:00 Pustá Polom - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    Ne 13.11. 14:00 Šumperk - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    Ne 12.03. 14:30 Frýdlant n.O. - Přerov 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 18.03. 10:15 Jeseník - Opava B 2:1 (2:0)
    So 18.03. 15:00 Rýmařov - Kozlovice 2:2 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Přerov - Nový Jičín 0:3 (0:1)
    So 18.03. 15:00 Loko Petrovice - Frýdlant n.O. 2:0 (1:0)
    So 18.03. 15:00 Hranice - Šumperk 2:1 (0:0)
    Ne 19.03. 10:15 Val. Meziříčí - Dolní Benešov 2:1 (1:0)
    Ne 19.03. 15:00 Pustá Polom - Havířov 1:2 (1:1)
    St 12.04. 16:30 Velké Karlovice - Nové Sady 1:1 (1:0)

    18.kolo

    So 25.03. 15:00 Opava B - Pustá Polom 1:0 (0:0)
    So 25.03. 15:00 Dolní Benešov - Hranice 1:3 (0:1)
    So 25.03. 15:00 Nový Jičín - Loko Petrovice 5:2 (3:1)
    So 25.03. 15:00 Nové Sady - Rýmařov 0:2 (0:2)
    Ne 26.03. 10:15 Havířov - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    Ne 26.03. 15:00 Šumperk - Jeseník 3:1 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Frýdlant n.O. - Val. Meziříčí 0:2 (0:1)
    Ne 26.03. 15:00 Kozlovice - Přerov 2:0 (0:0)

    19.kolo

    31.03. 17:00 Val. Meziříčí - Nový Jičín 2:4 (2:4)
    So 01.04. 15:30 Přerov - Rýmařov 1:1 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Jeseník - Dolní Benešov 3:0 (2:0)
    So 01.04. 15:30 Velké Karlovice - Opava B 0:0 (0:0)
    So 01.04. 15:30 Loko Petrovice - Kozlovice 2:0 (1:0)
    So 01.04. 15:30 Hranice - Frýdlant n.O. 0:2 (0:2)
    Ne 02.04. 10:15 Havířov - Nové Sady 1:2 (0:0)
    Ne 02.04. 15:30 Pustá Polom - Šumperk 1:4 (1:0)

    20.kolo

    So 08.04. 15:30 Dolní Benešov - Pustá Polom 1:2 (0:1)
    So 08.04. 15:30 Nový Jičín - Hranice 4:1 (3:0)
    So 08.04. 15:30 Rýmařov - Loko Petrovice 1:1 (1:1)
    So 08.04. 15:30 Nové Sady - Přerov 1:1 (0:1)
    Ne 09.04. 10:15 Opava B - Havířov 1:4 (0:2)
    Ne 09.04. 15:30 Šumperk - Velké Karlovice 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 Frýdlant n.O. - Jeseník 6:1 (4:0)
    Ne 09.04. 15:30 Kozlovice - Val. Meziříčí 0:5 (0:3)

    21.kolo

    So 15.04. 15:00 Opava B - Nové Sady 2:0 (2:0)
    So 15.04. 16:00 Loko Petrovice - Přerov 1:1 (0:1)
    So 15.04. 16:00 Hranice - Kozlovice 0:1 (0:0)
    So 15.04. 16:00 Jeseník - Nový Jičín 1:4 (1:2)
    So 15.04. 16:00 Velké Karlovice - Dolní Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 16.04. 10:15 Havířov - Šumperk 2:1 (2:1)
    Ne 16.04. 10:15 Val. Meziříčí - Rýmařov 2:2 (1:1)
    Ne 16.04. 16:00 Pustá Polom - Frýdlant n.O. 2:1 (1:0)

    22.kolo

    So 22.04. 16:00 Přerov - Val. Meziříčí 1:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Dolní Benešov - Havířov 1:0 (0:0)
    So 22.04. 16:00 Nový Jičín - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    So 22.04. 16:00 Nové Sady - Loko Petrovice 2:1 (1:0)
    Ne 23.04. 16:00 Šumperk - Opava B 1:1 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 Kozlovice - Jeseník 2:2 (0:2)
    St 24.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Velké Karlovice 1:2 (0:1)
    St 24.05. 17:00 Rýmařov - Hranice 4:2 (2:1)

    23.kolo

    So 29.04. 16:00 Jeseník - Rýmařov 1:1 (1:1)
    So 29.04. 16:00 Hranice - Přerov 6:2 (3:0)
    Ne 30.04. 10:15 Opava B - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 30.04. 10:15 Havířov - Frýdlant n.O. 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Pustá Polom - Kozlovice 2:0 (0:0)
    Ne 30.04. 16:00 Šumperk - Nové Sady 4:0 (1:0)
    Po 01.05. 14:30 Val. Meziříčí - Loko Petrovice 5:0 (3:0)
    St 31.05. 17:00 Velké Karlovice - Nový Jičín 0:1 (0:0)

    24.kolo

    So 06.05. 14:00 Nové Sady - Val. Meziříčí 2:4 (1:2)
    So 06.05. 16:30 Dolní Benešov - Šumperk 1:3 (1:1)
    So 06.05. 16:30 Nový Jičín - Havířov 3:1 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Rýmařov - Pustá Polom 5:1 (2:0)
    So 06.05. 16:30 Loko Petrovice - Hranice 1:0 (0:0)
    So 06.05. 16:30 Přerov - Jeseník 2:2 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Frýdlant n.O. - Opava B 2:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Kozlovice - Velké Karlovice 3:1 (2:1)

    30.kolo

    St 10.05. 17:00 Nový Jičín - Kozlovice 4:0 (3:0)
    St 10.05. 17:00 Přerov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Jeseník - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Rýmařov - Frýdlant n.O. 2:0 (2:0)
    St 10.05. 17:00 Loko Petrovice - Šumperk 1:0 (1:0)
    St 10.05. 17:00 Hranice - Havířov 1:0 (0:0)
    St 10.05. 17:00 Nové Sady - Pustá Polom 1:1 (0:1)
    St 10.05. 17:30 Val. Meziříčí - Opava B 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 13.05. 17:00 Hranice - Val. Meziříčí 0:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Jeseník - Loko Petrovice 5:1 (3:1)
    So 13.05. 17:00 Velké Karlovice - Rýmařov 1:2 (0:1)
    So 13.05. 17:00 Dolní Benešov - Nové Sady 1:2 (1:2)
    Ne 14.05. 10:15 Havířov - Kozlovice 1:0 (0:0)
    Ne 14.05. 10:15 Opava B - Nový Jičín 0:2 (0:1)
    Ne 14.05. 17:00 Pustá Polom - Přerov 1:1 (1:1)
    Ne 14.05. 17:00 Šumperk - Frýdlant n.O. 2:1 (0:1)

    26.kolo

    So 20.05. 16:30 Nový Jičín - Šumperk 3:1 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Rýmařov - Havířov 2:1 (1:0)
    So 20.05. 16:30 Loko Petrovice - Pustá Polom 1:1 (0:0)
    So 20.05. 16:30 Nové Sady - Hranice 1:0 (0:0)
    So 20.05. 17:00 Přerov - Velké Karlovice 2:5 (1:2)
    Ne 21.05. 10:15 Val. Meziříčí - Jeseník 4:2 (3:2)
    Ne 21.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Dolní Benešov 1:3 (0:1)
    Ne 21.05. 17:00 Kozlovice - Opava B 6:1 (1:1)

    27.kolo

    So 27.05. 17:00 Jeseník - Hranice 3:1 (2:0)
    So 27.05. 17:00 Velké Karlovice - Loko Petrovice 4:0 (3:0)
    So 27.05. 17:00 Dolní Benešov - Nový Jičín 2:3 (1:0)
    Ne 28.05. 10:15 Opava B - Rýmařov 0:1 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Havířov - Přerov 0:3 (0:3)
    Ne 28.05. 17:00 Pustá Polom - Val. Meziříčí 1:1 (0:1)
    Ne 28.05. 17:00 Šumperk - Kozlovice 3:2 (1:1)
    Ne 28.05. 17:00 Frýdlant n.O. - Nové Sady 2:0 (0:0)

    28.kolo

    So 03.06. 16:30 Loko Petrovice - Havířov 1:1 (0:1)
    So 03.06. 17:00 Nový Jičín - Frýdlant n.O. 0:3 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Rýmařov - Šumperk 2:1 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Hranice - Pustá Polom 2:2 (1:0)
    So 03.06. 17:00 Přerov - Opava B 4:0 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Nové Sady - Jeseník 2:3 (0:1)
    Ne 04.06. 10:15 Val. Meziříčí - Velké Karlovice 3:2 (0:1)
    Ne 04.06. 17:00 Kozlovice - Dolní Benešov 5:2 (3:2)

    29.kolo

    St 24.05. 17:00 Opava B - Loko Petrovice 1:0 (0:0)
    So 10.06. 15:00 Dolní Benešov - Rýmařov 0:3 (0:2)
    So 10.06. 17:00 Velké Karlovice - Hranice 0:1 (0:1)
    Ne 11.06. 10:15 Havířov - Val. Meziříčí 5:3 (3:1)
    Ne 11.06. 17:00 Pustá Polom - Jeseník 2:3 (2:2)
    Ne 11.06. 17:00 Šumperk - Přerov 5:1 (2:0)
    Ne 11.06. 17:00 Frýdlant n.O. - Kozlovice 4:0 (1:0)
    Ne 11.06. 17:00 Nový Jičín - Nové Sady 1:1 (1:0)
    Správce soutěže: Erik Kappel

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 7 3 66:33 67
    2. 30 16 10 4 63:34 58
    3. 30 16 4 10 47:40 52
    4. 30 15 5 10 62:48 50
    5. 30 14 3 13 50:41 45
    6. 30 12 6 12 56:63 42
    7. 30 12 5 13 46:53 41
    8. 30 12 4 14 47:51 40
    9. 30 12 3 15 52:52 39
    10. 30 10 8 12 38:50 38
    11. 30 11 4 15 36:50 37
    12. 30 11 4 15 40:42 37
    13. 30 10 7 13 40:45 37
    14. 30 9 9 12 35:42 36
    15. 30 8 9 13 36:49 30
    16. 30 5 6 19 26:47 21