Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. července 2020
svátek má Prokop.
Hlavní menu
  • ID: 10737
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14980
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 06.08. 16:30 Ostrožská NV - Staré Město 3:5 (3:1)
    So 06.08. 17:30 Zborovice - Morkovice B 1:0 (0:0)
    So 06.08. 17:30 Ořechov - 1.FC Slovácko C 2:1 np (1:1)
    Ne 07.08. 10:00 Zlechov - Buchlovice 0:1 np (0:0)
    Ne 07.08. 17:30 Ludkovice - Drslavice 4:0 (2:0)
    Ne 07.08. 17:30 Březolupy - Prakšice 2:3 (1:3)
    Ne 07.08. 17:30 Nedakonice - Kunovice 3:8 (1:4)

    2.kolo

    So 13.08. 17:30 Drslavice - Kunovice 2:4 (2:3)
    So 13.08. 17:30 Staré Město - Březolupy 3:0 (1:0)
    Ne 14.08. 17:30 Prakšice - Nedakonice 3:4 np (3:3)
    Ne 14.08. 17:30 Buchlovice - Ostrožská NV 11:0 (4:0)
    Ne 14.08. 17:30 1.FC Slovácko C - Zlechov 4:1 (2:0)
    Ne 14.08. 17:30 Morkovice B - Ořechov 6:1 (2:0)
    Ne 14.08. 17:30 Ludkovice - Zborovice 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 20.08. 16:30 Ostrožská NV - 1.FC Slovácko C 1:6 (0:4)
    So 20.08. 17:00 Ořechov - Ludkovice 2:1 (2:1)
    Ne 21.08. 10:15 Kunovice - Prakšice 4:1 (2:0)
    Ne 21.08. 14:00 Březolupy - Buchlovice 4:5 np (4:4)
    Ne 21.08. 17:30 Zborovice - Drslavice 1:2 np (1:1)
    Ne 21.08. 17:30 Zlechov - Morkovice B 4:3 (3:1)
    Ne 21.08. 17:30 Nedakonice - Staré Město 3:4 np (3:3)

    4.kolo

    So 27.08. 15:30 Drslavice - Prakšice 1:2 np (1:1)
    So 27.08. 17:00 Staré Město - Kunovice 2:1 (1:0)
    So 27.08. 17:00 Zborovice - Ořechov 2:1 np (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Buchlovice - Nedakonice 6:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 1.FC Slovácko C - Březolupy 3:0 (2:0)
    Ne 28.08. 17:00 Morkovice B - Ostrožská NV 5:1 (1:1)
    Ne 28.08. 17:00 Ludkovice - Zlechov 5:1 (3:1)

    5.kolo

    02.09. 17:00 Nedakonice - 1.FC Slovácko C 0:2 (0:0)
    So 03.09. 16:00 Ořechov - Drslavice 5:4 np (4:4)
    So 03.09. 16:00 Ostrožská NV - Ludkovice 1:5 (1:2)
    So 03.09. 16:00 Březolupy - Morkovice B 3:0k
    Ne 04.09. 10:00 Zlechov - Zborovice 2:1 np (1:1)
    Ne 04.09. 10:15 Kunovice - Buchlovice 4:3 (2:2)
    Ne 04.09. 16:00 Prakšice - Staré Město 1:4 (1:1)

    6.kolo

    So 10.09. 16:00 Drslavice - Staré Město 1:4 (1:0)
    Ne 11.09. 16:00 Buchlovice - Prakšice 12:0 (5:0)
    Ne 11.09. 16:00 1.FC Slovácko C - Kunovice 4:3 (2:1)
    Ne 11.09. 16:00 Morkovice B - Nedakonice 8:1 (3:1)
    Ne 11.09. 16:00 Ludkovice - Březolupy 7:0 (3:0)
    Ne 11.09. 16:00 Zborovice - Ostrožská NV 1:0 (0:0)
    Ne 11.09. 16:00 Ořechov - Zlechov 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 17.09. 15:30 Ostrožská NV - Ořechov 1:4 (0:2)
    Ne 18.09. 10:00 Zlechov - Drslavice 0:7 (0:2)
    Ne 18.09. 10:15 Kunovice - Morkovice B 4:3 np (3:3)
    Ne 18.09. 15:30 Březolupy - Zborovice 3:5 (3:1)
    Ne 18.09. 15:30 Nedakonice - Ludkovice 2:1 (1:0)
    Ne 18.09. 15:30 Prakšice - 1.FC Slovácko C 1:3 (0:1)
    Ne 18.09. 15:30 Staré Město - Buchlovice 0:3 (0:1)

    8.kolo

    So 24.09. 10:00 Ořechov - Březolupy 4:1 (2:0)
    So 24.09. 15:30 Drslavice - Buchlovice 1:2 (1:2)
    Ne 25.09. 10:00 Zlechov - Ostrožská NV 5:1 (3:0)
    Ne 25.09. 15:30 1.FC Slovácko C - Staré Město 0:4 (0:1)
    Ne 25.09. 15:30 Morkovice B - Prakšice 4:2 (2:1)
    Ne 25.09. 15:30 Ludkovice - Kunovice 3:2 np (2:2)
    Ne 25.09. 15:30 Zborovice - Nedakonice 3:1 (2:1)

    9.kolo

    So 01.10. 15:00 Ostrožská NV - Drslavice 1:2 (1:1)
    So 01.10. 15:00 Staré Město - Morkovice B 5:3 (2:2)
    Ne 02.10. 10:15 Kunovice - Zborovice 3:1 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Březolupy - Zlechov 0:4 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Nedakonice - Ořechov 1:3 (0:1)
    Ne 02.10. 15:00 Prakšice - Ludkovice 1:5 (1:0)
    Ne 02.10. 15:00 Buchlovice - 1.FC Slovácko C 5:0 (3:0)

    10.kolo

    So 08.10. 15:00 Drslavice - 1.FC Slovácko C 3:2 (1:1)
    So 08.10. 15:00 Ostrožská NV - Březolupy 1:2 (1:2)
    Ne 09.10. 10:00 Zlechov - Nedakonice 2:3 (2:1)
    Ne 09.10. 15:00 Morkovice B - Buchlovice 1:2 (1:2)
    Ne 09.10. 15:00 Ludkovice - Staré Město 1:2 np (1:1)
    Ne 09.10. 15:00 Zborovice - Prakšice 3:2 (1:0)
    Ne 09.10. 15:00 Ořechov - Kunovice 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 15.10. 10:00 Březolupy - Drslavice 1:0 (0:0)
    So 15.10. 15:00 Prakšice - Ořechov 2:1 np (1:1)
    So 15.10. 15:00 Staré Město - Zborovice 5:0 (4:0)
    Ne 16.10. 10:15 Kunovice - Zlechov 2:1 (2:0)
    Ne 16.10. 15:00 Nedakonice - Ostrožská NV 4:3 (4:1)
    Ne 16.10. 15:00 Buchlovice - Ludkovice 3:2 np (2:2)
    Ne 16.10. 15:00 1.FC Slovácko C - Morkovice B 3:0k

    12.kolo

    So 22.10. 10:00 Březolupy - Nedakonice 2:1 (1:0)
    So 22.10. 14:30 Drslavice - Morkovice B 5:0 (3:0)
    So 22.10. 14:30 Ostrožská NV - Kunovice 2:4 (0:4)
    Ne 23.10. 10:00 Zlechov - Prakšice 2:1 np (1:1)
    Ne 23.10. 14:30 Zborovice - Buchlovice 0:2 (0:0)
    Ne 23.10. 14:30 Ořechov - Staré Město 4:1 (1:1)
    Ne 23.10. 15:00 Ludkovice - 1.FC Slovácko C 5:1 (1:0)

    13.kolo

    So 29.10. 14:30 Staré Město - Zlechov 5:1 (3:1)
    So 29.10. 14:30 Buchlovice - Ořechov 4:3 (2:1)
    Ne 30.10. 10:15 Kunovice - Březolupy 2:0 (1:0)
    Ne 30.10. 14:30 Nedakonice - Drslavice 1:3 (0:2)
    Ne 30.10. 14:30 Prakšice - Ostrožská NV 1:2 (1:2)
    Ne 30.10. 14:30 1.FC Slovácko C - Zborovice 3:2 (2:1)
    Ne 30.10. 14:30 Morkovice B - Ludkovice 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 25.03. 10:15 Kunovice - Nedakonice 2:3 np (2:2)
    So 25.03. 15:00 Drslavice - Ludkovice 0:1 np (0:0)
    So 25.03. 15:00 Staré Město - Ostrožská NV 3:1 (2:0)
    Ne 26.03. 15:00 Morkovice B - Zborovice 3:1 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 1.FC Slovácko C - Ořechov 4:1 (3:0)
    Ne 26.03. 15:00 Prakšice - Březolupy 2:1 np (1:1)
    Ne 26.03. 15:00 Buchlovice - Zlechov 1:3 (1:1)

    15.kolo

    So 01.04. 15:30 Zborovice - Ludkovice 1:2 np (1:1)
    So 01.04. 15:30 Ořechov - Morkovice B 5:1 (3:1)
    So 01.04. 15:30 Ostrožská NV - Buchlovice 1:2 (0:0)
    Ne 02.04. 10:00 Zlechov - 1.FC Slovácko C 4:0 (2:0)
    Ne 02.04. 10:15 Kunovice - Drslavice 2:0 (1:0)
    Ne 02.04. 15:30 Březolupy - Staré Město 1:5 (0:3)
    Ne 02.04. 15:30 Nedakonice - Prakšice 3:2 (2:2)

    16.kolo

    So 08.04. 14:30 Staré Město - Nedakonice 3:2 (3:1)
    So 08.04. 15:30 Drslavice - Zborovice 2:1 (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Buchlovice - Březolupy 1:0 (1:0)
    Ne 09.04. 15:30 1.FC Slovácko C - Ostrožská NV 5:2 (2:1)
    Ne 09.04. 15:30 Morkovice B - Zlechov 1:2 np (1:1)
    Ne 09.04. 15:30 Prakšice - Kunovice 3:4 (1:3)
    Ne 09.04. 15:30 Ludkovice - Ořechov 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 15.04. 16:00 Ořechov - Zborovice 8:1 (3:0)
    So 15.04. 16:00 Ostrožská NV - Morkovice B 1:6 (0:3)
    Ne 16.04. 10:00 Zlechov - Ludkovice 2:3 np (2:2)
    Ne 16.04. 10:15 Kunovice - Staré Město 1:0 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Prakšice - Drslavice 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Březolupy - 1.FC Slovácko C 2:1 (0:0)
    Ne 16.04. 16:00 Nedakonice - Buchlovice 1:6 (0:1)

    18.kolo

    So 22.04. 16:00 Staré Město - Prakšice 2:0 (2:0)
    So 22.04. 16:00 Zborovice - Zlechov 7:3 (4:1)
    So 22.04. 16:00 Drslavice - Ořechov 0:6 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Buchlovice - Kunovice 1:2 (0:1)
    Ne 23.04. 16:00 1.FC Slovácko C - Nedakonice 4:2 (0:2)
    Ne 23.04. 16:00 Morkovice B - Březolupy 3:0 (2:0)
    Ne 23.04. 16:00 Ludkovice - Ostrožská NV 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 29.04. 16:30 Ostrožská NV - Zborovice 4:1 (1:0)
    So 29.04. 16:30 Staré Město - Drslavice 10:0 (7:0)
    Ne 30.04. 10:00 Zlechov - Ořechov 1:2 (1:0)
    Ne 30.04. 10:15 Kunovice - 1.FC Slovácko C 1:2 (1:2)
    Ne 30.04. 14:00 Březolupy - Ludkovice 3:2 (2:1)
    Ne 30.04. 16:30 Nedakonice - Morkovice B 3:4 (1:1)
    Ne 30.04. 16:30 Prakšice - Buchlovice 0:4 (0:3)

    20.kolo

    So 06.05. 10:30 Ořechov - Ostrožská NV 2:0 (1:0)
    So 06.05. 16:30 Drslavice - Zlechov 3:0 (0:0)
    Ne 07.05. 16:30 Buchlovice - Staré Město 4:3 np (3:3)
    Ne 07.05. 16:30 1.FC Slovácko C - Prakšice 3:1 (0:1)
    Ne 07.05. 16:30 Morkovice B - Kunovice 2:1 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Ludkovice - Nedakonice 2:0 (2:0)
    Ne 07.05. 16:30 Zborovice - Březolupy 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 13.05. 16:30 Ostrožská NV - Zlechov 2:3 np (2:2)
    So 13.05. 16:30 Staré Město - 1.FC Slovácko C 1:2 np (1:1)
    Ne 14.05. 10:15 Kunovice - Ludkovice 1:0 (1:0)
    Ne 14.05. 16:30 Nedakonice - Zborovice 3:4 (1:3)
    Ne 14.05. 16:30 Prakšice - Morkovice B 0:6 (0:2)
    Ne 14.05. 16:30 Buchlovice - Drslavice 2:0 (0:0)
    Ne 14.05. 16:30 Březolupy - Ořechov 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 20.05. 16:30 Drslavice - Ostrožská NV 2:3 np (2:2)
    So 20.05. 16:30 Ludkovice - Prakšice 3:1 (2:1)
    Ne 21.05. 10:00 Zlechov - Březolupy 0:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 1.FC Slovácko C - Buchlovice 0:5 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Morkovice B - Staré Město 2:1 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Zborovice - Kunovice 1:0 (0:0)
    Ne 21.05. 16:30 Ořechov - Nedakonice 6:0 (4:0)

    23.kolo

    So 27.05. 14:30 Staré Město - Ludkovice 0:2 (0:0)
    Ne 28.05. 10:15 Kunovice - Ořechov 1:0 (0:0)
    Ne 28.05. 17:00 Březolupy - Ostrožská NV 2:0 (2:0)
    Ne 28.05. 17:00 Nedakonice - Zlechov 3:2 (3:0)
    Ne 28.05. 17:00 Prakšice - Zborovice 1:4 (0:3)
    Ne 28.05. 17:00 Buchlovice - Morkovice B 4:2 (2:1)
    Ne 28.05. 17:00 1.FC Slovácko C - Drslavice 6:1 (2:0)

    24.kolo

    So 03.06. 17:00 Ludkovice - Buchlovice 3:1 (2:0)
    So 03.06. 17:00 Ostrožská NV - Nedakonice 4:2 (0:2)
    So 03.06. 17:00 Drslavice - Březolupy 3:1 (2:0)
    Ne 04.06. 10:00 Zlechov - Kunovice 2:4 (2:2)
    Ne 04.06. 17:00 Morkovice B - 1.FC Slovácko C 10:2 (2:1)
    Ne 04.06. 17:00 Zborovice - Staré Město 1:6 (0:5)
    Ne 04.06. 17:00 Ořechov - Prakšice 4:2 (4:2)

    25.kolo

    So 10.06. 17:30 Staré Město - Ořechov 3:4 np (3:3)
    Ne 11.06. 10:15 Kunovice - Ostrožská NV 5:0 (2:0)
    Ne 11.06. 17:30 Nedakonice - Březolupy 4:1 (2:1)
    Ne 11.06. 17:30 Prakšice - Zlechov 2:3 (2:0)
    Ne 11.06. 17:30 Buchlovice - Zborovice 6:0 (3:0)
    Ne 11.06. 17:30 1.FC Slovácko C - Ludkovice 4:2 (2:1)
    Ne 11.06. 17:30 Morkovice B - Drslavice 6:1 (3:0)

    26.kolo

    Čt 15.06. 17:30 Březolupy - Kunovice 2:1 (1:0)
    16.06. 18:00 Zborovice - 1.FC Slovácko C 2:4 (1:2)
    So 17.06. 15:30 Ludkovice - Morkovice B 4:3 np (3:3)
    So 17.06. 16:00 Zlechov - Staré Město 0:2 (0:0)
    So 17.06. 16:30 Ostrožská NV - Prakšice 4:2 (3:1)
    So 17.06. 17:30 Drslavice - Nedakonice 2:1 (1:0)
    So 17.06. 17:30 Ořechov - Buchlovice 5:2 (2:2)
    Správce soutěže: Fanda Fanda

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 17 4 0 5 94:35 59
    2. 26 15 4 2 5 77:39 55
    3. 26 16 2 3 5 81:38 55
    4. 26 16 1 2 7 65:43 52
    5. 26 13 5 3 5 67:30 52
    6. 26 16 1 1 8 68:60 51
    7. 26 13 0 3 10 82:56 42
    8. 26 10 1 3 12 46:66 35
    9. 26 9 1 4 12 45:64 33
    10. 26 7 4 2 13 45:62 31
    11. 26 9 0 2 15 32:63 29
    12. 26 6 2 1 17 49:89 23
    13. 26 4 1 1 20 38:92 15
    14. 26 2 3 2 19 35:87 14