Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 10680
  • Návštěvy: 28/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Královéhradecký kraj  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
3303
Týden:
28
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

So 19.03. 15:00 Žacléř - Valdice 0:2 (0:1)
So 19.03. 15:00 Kobylice - Kunčice 7:1 (1:0)
So 19.03. 15:00 Dolní Kalná - Chlumec n. C. B 4:0 (2:0)
Ne 20.03. 15:00 Kopidlno - Libáň 2:1 np (1:1)

2.kolo

So 26.03. 00:00 Valdice - Chlumec n. C. B 2:1 np (1:1)
So 26.03. 00:00 Kunčice - Dolní Kalná 4:3 (2:1)
So 26.03. 00:00 Libáň - Kobylice 1:0 np (0:0)
So 26.03. 00:00 Žacléř - Kopidlno 1:0 np (0:0)

3.kolo

So 02.04. 00:00 Kopidlno - Valdice 2:5
So 02.04. 00:00 Kobylice - Žacléř 6:2 (2:1)
So 02.04. 00:00 Dolní Kalná - Libáň 3:1 (0:0)
So 02.04. 00:00 Chlumec n. C. B - Kunčice 9:2 (3:1)

4.kolo

So 09.04. 00:00 Valdice - Kunčice 5:2 (1:1)
So 09.04. 00:00 Libáň - Chlumec n. C. B 3:2 np (2:2)
So 09.04. 00:00 Žacléř - Dolní Kalná 0:5 (0:1)
So 09.04. 00:00 Kopidlno - Kobylice 2:1 (0:0)

5.kolo

So 16.04. 00:00 Kobylice - Valdice 1:2 np (1:1)
So 16.04. 00:00 Dolní Kalná - Kopidlno 3:0
So 16.04. 00:00 Chlumec n. C. B - Žacléř 6:0 (3:0)
So 16.04. 00:00 Kunčice - Libáň 2:3 np (2:2)

6.kolo

So 23.04. 00:00 Valdice - Libáň 2:1
So 23.04. 00:00 Žacléř - Kunčice 2:1
So 23.04. 00:00 Kopidlno - Chlumec n. C. B 3:2 np (2:2)
So 23.04. 00:00 Kobylice - Dolní Kalná 3:0

7.kolo

So 30.04. 00:00 Dolní Kalná - Valdice 7:1 (2:0)
So 30.04. 00:00 Chlumec n. C. B - Kobylice 3:1 (1:0)
So 30.04. 00:00 Kunčice - Kopidlno 1:0 np (0:0)
So 30.04. 00:00 Libáň - Žacléř 3:2 np (0:2)

8.kolo

So 07.05. 17:00 Valdice - Žacléř 2:1 (1:0)
So 07.05. 17:00 Libáň - Kopidlno 0:1 (0:1)
So 07.05. 17:00 Kunčice - Kobylice 4:2 (1:0)
So 07.05. 17:00 Chlumec n. C. B - Dolní Kalná 4:1 (2:0)

9.kolo

So 14.05. 17:00 Kobylice - Libáň 4:3 np (3:3)
Ne 15.05. 14:00 Dolní Kalná - Kunčice 9:0
Ne 15.05. 17:00 Chlumec n. C. B - Valdice 3:1
Ne 15.05. 17:00 Kopidlno - Žacléř 3:2 np (2:2)

10.kolo

So 21.05. 00:00 Valdice - Kopidlno 1:2 np (1:1)
So 21.05. 00:00 Žacléř - Kobylice 2:6
So 21.05. 00:00 Libáň - Dolní Kalná 1:3 (0:2)
So 21.05. 00:00 Kunčice - Chlumec n. C. B 1:7

11.kolo

So 28.05. 00:00 Kunčice - Valdice 0:3 (0:3)
So 28.05. 00:00 Chlumec n. C. B - Libáň 3:1 (0:0)
So 28.05. 00:00 Dolní Kalná - Žacléř 2:0 (0:0)
So 28.05. 00:00 Kobylice - Kopidlno 5:1 (3:1)

12.kolo

So 04.06. 13:30 Libáň - Kunčice 12:0 (6:0)
So 04.06. 17:00 Valdice - Kobylice 2:1 (1:0)
So 04.06. 17:00 Žacléř - Chlumec n. C. B 4:5 np (4:4)
Ne 05.06. 17:00 Kopidlno - Dolní Kalná 1:3 (0:2)

13.kolo

So 11.06. 00:00 Libáň - Valdice 0:3
So 11.06. 00:00 Kunčice - Žacléř 3:4 np (3:3)
So 11.06. 00:00 Chlumec n. C. B - Kopidlno 3:4
So 11.06. 00:00 Dolní Kalná - Kobylice 4:1

14.kolo

So 18.06. 00:00 Valdice - Dolní Kalná 2:5
So 18.06. 00:00 Kobylice - Chlumec n. C. B 5:0 (4:0)
So 18.06. 00:00 Kopidlno - Kunčice 7:0
So 18.06. 00:00 Žacléř - Libáň 8:1
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V VP PP P Skóre B
1. 14 11 0 0 3 52:18 33
2. 14 8 2 1 3 31:25 29
3. 14 7 1 3 3 47:29 26
4. 14 6 1 2 5 42:25 22
5. 14 4 4 2 4 24:26 22
6. 14 1 4 2 7 27:33 13
7. 14 2 2 3 7 26:42 13
8. 14 2 1 2 9 20:71 10