Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 10637
  • Návštěvy: 85/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    MEM 2013      MEŽ 2013

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5616
    Týden:
    85
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 15.10. 17:00 Ostrava - Příbram 3:2
    So 15.10. 18:00 ČZU Praha - Č. Budějovice 1:3
    So 15.10. 18:00 Kladno - Zlín 0:3
    So 15.10. 18:00 Odolena Voda - Benátky n.J 2:3
    So 15.10. 18:00 Karlovarsko - Ústí n.L 3:0
    Út 18.10. 18:00 Liberec - Volejbal Brno 3:2

    2.kolo

    So 22.10. 17:00 Ústí n.L - Ostrava 1:3
    So 22.10. 17:00 Benátky n.J - Karlovarsko 1:3
    So 22.10. 17:00 Zlín - Liberec 3:2
    So 22.10. 18:00 Volejbal Brno - Odolena Voda 2:3
    So 22.10. 18:00 ČZU Praha - Kladno 0:3
    Po 24.10. 20:10 Č. Budějovice - Příbram 3:0

    3.kolo

    So 29.10. 17:00 Ostrava - Benátky n.J 3:1
    So 29.10. 17:00 Příbram - Ústí n.L 3:1
    So 29.10. 18:00 Kladno - Č. Budějovice 3:0
    So 29.10. 18:00 Liberec - ČZU Praha 3:1
    So 29.10. 18:00 Odolena Voda - Zlín 3:1
    Út 01.11. 18:00 Karlovarsko - Volejbal Brno 3:0

    4.kolo

    Čt 03.11. 17:00 Zlín - Karlovarsko 0:3
    Čt 03.11. 18:00 Č. Budějovice - Ústí n.L 3:0
    Čt 03.11. 18:00 Benátky n.J - Příbram 0:3
    Čt 03.11. 18:00 Volejbal Brno - Ostrava 3:0
    Čt 03.11. 18:00 Kladno - Liberec 3:1
    Čt 03.11. 19:00 ČZU Praha - Odolena Voda 3:0

    5.kolo

    So 05.11. 17:00 Příbram - Volejbal Brno 1:3
    So 05.11. 17:00 Ústí n.L - Benátky n.J 3:2
    So 05.11. 18:00 Liberec - Č. Budějovice 3:1
    So 05.11. 18:00 Odolena Voda - Kladno 0:3
    So 05.11. 18:00 Karlovarsko - ČZU Praha 0:3
    So 05.11. 18:00 Ostrava - Zlín 3:0

    6.kolo

    Čt 10.11. 18:00 Volejbal Brno - Ústí n.L 3:1
    11.11. 18:00 Č. Budějovice - Benátky n.J 3:0
    So 12.11. 17:00 Zlín - Příbram 2:3
    So 12.11. 18:00 ČZU Praha - Ostrava 2:3
    So 12.11. 18:00 Kladno - Karlovarsko 3:0
    So 12.11. 18:00 Liberec - Odolena Voda 0:3

    7.kolo

    Út 15.11. 18:00 Ústí n.L - Zlín 1:3
    So 19.11. 17:00 Příbram - ČZU Praha 3:0
    So 19.11. 17:00 Benátky n.J - Volejbal Brno 1:3
    So 19.11. 18:00 Odolena Voda - Č. Budějovice 2:3
    Po 21.11. 18:00 Ostrava - Kladno 0:3
    St 23.11. 18:00 Karlovarsko - Liberec 3:0

    8.kolo

    25.11. 18:00 Kladno - Příbram 3:0
    So 26.11. 17:00 Zlín - Benátky n.J 3:2
    So 26.11. 18:00 ČZU Praha - Ústí n.L 3:1
    So 26.11. 18:00 Liberec - Ostrava 3:1
    So 26.11. 19:30 Č. Budějovice - Volejbal Brno 3:2
    Po 28.11. 20:10 Odolena Voda - Karlovarsko 2:3

    9.kolo

    Čt 01.12. 18:00 Volejbal Brno - Zlín 2:3
    So 03.12. 17:00 Ostrava - Odolena Voda 3:2
    So 03.12. 17:00 Příbram - Liberec 2:3
    So 03.12. 17:00 Ústí n.L - Kladno 0:3
    So 03.12. 18:00 Karlovarsko - Č. Budějovice 3:0
    So 03.12. 19:00 Benátky n.J - ČZU Praha 3:0

    10.kolo

    So 10.12. 18:00 ČZU Praha - Volejbal Brno 1:3
    So 10.12. 18:00 Kladno - Benátky n.J 3:1
    So 10.12. 18:00 Liberec - Ústí n.L 3:1
    So 10.12. 18:00 Odolena Voda - Příbram 0:3
    So 10.12. 18:00 Karlovarsko - Ostrava 3:1
    Po 12.12. 18:00 Č. Budějovice - Zlín 3:0

    11.kolo

    Čt 24.11. 17:00 Ostrava - Č. Budějovice 3:1
    Čt 15.12. 18:00 Příbram - Karlovarsko 2:3
    Čt 15.12. 18:00 Ústí n.L - Odolena Voda 1:3
    Čt 15.12. 18:00 Benátky n.J - Liberec 0:3
    Čt 15.12. 18:00 Zlín - ČZU Praha 3:1
    Po 19.12. 18:00 Volejbal Brno - Kladno 0:3

    12.kolo

    St 30.11. 18:00 Ústí n.L - Karlovarsko 0:3
    So 17.12. 17:00 Příbram - Ostrava 3:0
    So 17.12. 17:00 Benátky n.J - Odolena Voda 3:2
    So 17.12. 17:00 Zlín - Kladno 1:3
    So 17.12. 18:00 Volejbal Brno - Liberec 2:3
    So 17.12. 18:00 Č. Budějovice - ČZU Praha 3:0

    13.kolo

    So 07.01. 17:00 Ostrava - Ústí n.L 3:0
    So 07.01. 17:00 Příbram - Č. Budějovice 3:2
    So 07.01. 18:00 Liberec - Zlín 3:0
    So 07.01. 18:00 Odolena Voda - Volejbal Brno 2:3
    So 07.01. 18:00 Karlovarsko - Benátky n.J 3:0
    Po 16.01. 20:10 Kladno - ČZU Praha 3:1

    14.kolo

    So 14.01. 17:00 Ústí n.L - Příbram 1:3
    So 14.01. 17:00 Benátky n.J - Ostrava 3:0
    So 14.01. 17:00 Zlín - Odolena Voda 3:2
    So 14.01. 18:00 Volejbal Brno - Karlovarsko 3:2
    So 14.01. 18:00 ČZU Praha - Liberec 3:1
    So 14.01. 18:00 Č. Budějovice - Kladno 1:3

    15.kolo

    So 21.01. 17:00 Ostrava - Volejbal Brno 2:3
    So 21.01. 17:00 Příbram - Benátky n.J 3:1
    So 21.01. 17:00 Ústí n.L - Č. Budějovice 1:3
    So 21.01. 18:00 Liberec - Kladno 3:1
    So 21.01. 18:00 Odolena Voda - ČZU Praha 2:3
    So 21.01. 18:00 Karlovarsko - Zlín 3:0

    16.kolo

    So 28.01. 18:00 Volejbal Brno - Příbram 2:3
    So 28.01. 18:00 ČZU Praha - Karlovarsko 1:3
    So 28.01. 18:00 Kladno - Odolena Voda 3:0
    So 28.01. 18:30 Benátky n.J - Ústí n.L 3:0
    So 28.01. 19:30 Č. Budějovice - Liberec 3:1
    Út 31.01. 18:05 Zlín - Ostrava 1:3

    17.kolo

    So 04.02. 17:00 Benátky n.J - Č. Budějovice 2:3
    So 04.02. 17:00 Ústí n.L - Volejbal Brno 0:3
    So 04.02. 17:00 Příbram - Zlín 3:1
    So 04.02. 18:00 Odolena Voda - Liberec 3:0
    Ne 05.02. 17:00 Ostrava - ČZU Praha 3:1
    Po 06.02. 18:05 Karlovarsko - Kladno 3:2

    18.kolo

    Čt 09.02. 17:00 Zlín - Ústí n.L 3:0
    Čt 09.02. 18:00 Č. Budějovice - Odolena Voda 3:0
    Čt 09.02. 18:00 Liberec - Karlovarsko 3:0
    Čt 09.02. 18:00 Kladno - Ostrava 3:0
    Čt 09.02. 19:00 ČZU Praha - Příbram 3:2
    Po 13.02. 17:55 Volejbal Brno - Benátky n.J 1:3

    19.kolo

    So 11.02. 17:00 Ústí n.L - ČZU Praha 1:3
    So 11.02. 17:00 Příbram - Kladno 0:3
    So 11.02. 17:00 Ostrava - Liberec 3:1
    So 11.02. 18:00 Volejbal Brno - Č. Budějovice 3:1
    So 11.02. 18:00 Karlovarsko - Odolena Voda 3:0
    So 11.02. 18:30 Benátky n.J - Zlín 3:2

    20.kolo

    So 18.02. 17:00 Č. Budějovice - Karlovarsko 3:2
    So 18.02. 17:00 Zlín - Volejbal Brno 2:3
    So 18.02. 18:00 Odolena Voda - Ostrava 3:2
    So 18.02. 18:00 Kladno - Ústí n.L 3:0
    So 18.02. 18:00 ČZU Praha - Benátky n.J 1:3
    Út 21.02. 17:55 Liberec - Příbram 3:2

    21.kolo

    So 04.03. 16:00 Benátky n.J - Kladno 0:3
    So 04.03. 17:00 Zlín - Č. Budějovice 0:3
    So 04.03. 17:00 Ústí n.L - Liberec 1:3
    So 04.03. 17:00 Příbram - Odolena Voda 3:0
    So 04.03. 17:00 Ostrava - Karlovarsko 3:2
    So 04.03. 18:00 Volejbal Brno - ČZU Praha 3:1

    22.kolo

    So 11.03. 18:00 Č. Budějovice - Ostrava 3:0
    So 11.03. 18:00 Karlovarsko - Příbram 3:1
    So 11.03. 18:00 Odolena Voda - Ústí n.L 3:0
    So 11.03. 18:00 Liberec - Benátky n.J 3:0
    So 11.03. 18:00 Kladno - Volejbal Brno 3:2
    So 11.03. 18:00 ČZU Praha - Zlín 0:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 22 19 0 0 3 60:16 57
    2. 22 16 0 0 6 54:28 48
    3. 22 15 0 0 7 51:32 42
    4. 22 14 0 0 8 48:38 39
    5. 22 12 0 0 10 51:44 39
    6. 22 12 0 0 10 48:40 38
    7. 22 12 0 0 10 42:44 34
    8. 22 7 0 0 15 37:51 27
    9. 22 9 0 0 13 37:49 26
    10. 22 8 0 0 14 35:50 24
    11. 22 7 0 0 15 32:52 20
    12. 22 1 0 0 21 14:65 2