Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 10636
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Tábor  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    ME 2012 Chorvatsko

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3629
    Týden:
    27
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 20.11. 17:00 FK Dogy - Sparta Club 13:2 (7:1)
    Ne 20.11. 18:00 Virtual FC - El Magico 3:0 (0:0)
    Ne 20.11. 19:00 Hirošima Hadr - Jatka Pacov 5:4 (3:4)

    2.kolo

    So 26.11. 17:00 Grafiko Tábor - Virtual FC 0:6 (0:1)
    Ne 27.11. 18:00 Jatka Pacov - FK Dogy 4:8 (3:4)
    Ne 27.11. 19:00 El Magico - Hirošima Hadr 5:4 (2:1)

    3.kolo

    So 03.12. 20:30 FK Dogy - El Magico 8:0 (3:0)
    Ne 04.12. 18:00 Sparta Club - Jatka Pacov 1:1 (0:1)
    Ne 04.12. 19:00 Hirošima Hadr - Grafiko Tábor 9:4 (5:2)

    4.kolo

    09.12. 20:30 Grafiko Tábor - FK Dogy 2:6 (0:2)
    Ne 11.12. 17:00 El Magico - Sparta Club 7:1 (2:1)
    Ne 11.12. 18:00 Virtual FC - Hirošima Hadr 2:5 (2:0)

    5.kolo

    So 17.12. 21:00 Jatka Pacov - El Magico 3:4 (1:3)
    Ne 18.12. 18:00 FK Dogy - Virtual FC 2:4 (1:0)
    Ne 18.12. 19:00 Sparta Club - Grafiko Tábor 2:3 (2:2)

    6.kolo

    So 07.01. 18:00 Grafiko Tábor - Jatka Pacov 5:4 (1:3)
    Ne 08.01. 18:00 Virtual FC - Sparta Club 6:1 (2:0)
    Ne 08.01. 19:00 Hirošima Hadr - FK Dogy 5:9 (2:2)

    7.kolo

    13.01. 20:30 Jatka Pacov - Virtual FC 1:4 (1:2)
    So 14.01. 18:00 El Magico - Grafiko Tábor 4:4 (2:1)
    Ne 15.01. 18:00 Sparta Club - Hirošima Hadr 7:4 (3:2)

    8.kolo

    20.01. 20:30 Jatka Pacov - Hirošima Hadr 6:7 (2:1)
    So 21.01. 18:00 El Magico - Virtual FC 3:1 (2:1)
    Ne 22.01. 18:00 Sparta Club - FK Dogy 3:15 (2:7)

    9.kolo

    So 29.01. 18:00 Virtual FC - Grafiko Tábor 2:2 (0:2)
    Ne 29.01. 17:00 FK Dogy - Jatka Pacov 7:6 (2:2)
    Ne 29.01. 19:00 Hirošima Hadr - El Magico 1:8 (0:3)

    10.kolo

    03.02. 20:30 Jatka Pacov - Sparta Club 4:5 (2:2)
    So 04.02. 18:00 Grafiko Tábor - Hirošima Hadr 8:6 (3:2)
    Ne 05.02. 18:00 El Magico - FK Dogy 1:5 (0:3)

    11.kolo

    Ne 12.02. 17:00 FK Dogy - Grafiko Tábor 6:8 (3:2)
    Ne 12.02. 18:00 Sparta Club - El Magico 1:7 (0:3)
    Ne 12.02. 19:00 Hirošima Hadr - Virtual FC 4:8 (2:2)

    12.kolo

    So 18.02. 17:00 Grafiko Tábor - Sparta Club 11:2 (3:1)
    So 18.02. 18:00 El Magico - Jatka Pacov 5:0 (5:0)
    Ne 19.02. 18:00 Virtual FC - FK Dogy 2:5 (0:2)

    13.kolo

    Ne 05.02. 19:00 Sparta Club - Virtual FC 1:6 (1:3)
    24.02. 20:30 Jatka Pacov - Grafiko Tábor 3:3 (2:2)
    Ne 26.02. 17:00 FK Dogy - Hirošima Hadr 5:0 (5:0)

    14.kolo

    Ne 05.03. 17:00 Grafiko Tábor - El Magico 6:1 (2:1)
    Ne 05.03. 18:00 Virtual FC - Jatka Pacov 5:0
    Ne 05.03. 19:00 Hirošima Hadr - Sparta Club 0:5
    Správce soutěže: Pavel Bedri

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 12 10 0 2 89:37 30
    2. 12 8 1 3 49:24 25
    3. 12 7 1 4 45:37 22
    4. 12 6 3 3 56:51 21
    5. 12 4 0 8 50:71 12
    6. 12 3 1 8 31:77 10
    7. 12 0 2 10 36:59 2