Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 5. prosince 2019
svátek má Jitka.
Hlavní menu
  • ID: 1045
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Blansko  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
4770
Týden:
16
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

Ne 04.04. 13:00 Olomučany - Blansko B 0:16 (0:8)
St 07.04. 00:00 Lipovec - Kotvrdovice 8:0 (3:0)
St 07.04. 00:00 Boskovice C - Rudice 4:3 (3:2)
St 07.04. 00:00 Vysočany - Jedovnice 5:1 (2:0)

2.kolo

St 14.04. 00:00 Kotvrdovice - Blansko B 0:10
St 14.04. 00:00 Lipovec - Boskovice C 4:5 (2:2)
St 14.04. 16:30 Jedovnice - Olomučany 8/:0 (5:0)
So 24.04. 10:00 Rudice - Vysočany 4:0 (2:0)

3.kolo

Ne 18.04. 13:30 Olomučany - Rudice 0:6 (0:3)
Út 20.04. 00:00 Boskovice C - Kotvrdovice 1:4 (0:2)
Út 20.04. 00:00 Blansko B - Jedovnice 5:2 (3:2)
Út 20.04. 17:00 Vysočany - Lipovec 0:4 (0:0)

4.kolo

23.04. 00:00 Kotvrdovice - Jedovnice 1:3 (1:2)
23.04. 00:00 Rudice - Blansko B 2:3 (1:2)
23.04. 16:00 Boskovice C - Vysočany 0:3 (0:1)
23.04. 17:00 Lipovec - Olomučany 6:0 (3:0)

5.kolo

So 24.04. 13:30 Olomučany - Boskovice C 4:0 (3:0)
St 28.04. 00:00 Blansko B - Lipovec 6:1 (3:0)
St 28.04. 00:00 Jedovnice - Rudice 6:5 (1:1)
St 28.04. 17:00 Vysočany - Kotvrdovice 5:1 (4:0)

6.kolo

St 05.05. 00:00 Kotvrdovice - Rudice 2:4 (0:1)
St 05.05. 00:00 Lipovec - Jedovnice 2:3 (0:2)
St 05.05. 00:00 Boskovice C - Blansko B 0:3 (0:0)
St 05.05. 17:00 Vysočany - Olomučany 2:2 (0:0)

7.kolo

So 08.05. 13:30 Olomučany - Kotvrdovice 1:4 (1:2)
Út 11.05. 00:00 Jedovnice - Boskovice C 2:0 (1:0)
Út 11.05. 00:00 Rudice - Lipovec 0:2 (0:1)
Út 11.05. 17:00 Blansko B - Vysočany 13:1 (4:1)

8.kolo

Čt 13.05. 17:00 Blansko B - Olomučany 11:0 (7:0)
14.05. 00:00 Kotvrdovice - Lipovec 1:0 (0:0)
14.05. 00:00 Rudice - Boskovice C 4:1 (2:0)
14.05. 17:00 Jedovnice - Vysočany 6:6 (3:2)

9.kolo

Ne 16.05. 14:00 Olomučany - Jedovnice 1:1 (1:0)
St 19.05. 00:00 Blansko B - Kotvrdovice 3:0
St 19.05. 00:00 Boskovice C - Lipovec 1:4 (1:1)
St 19.05. 17:00 Vysočany - Rudice 1:5 (1:2)

10.kolo

Út 25.05. 00:00 Kotvrdovice - Boskovice C 6:0 (3:0)
Út 25.05. 00:00 Jedovnice - Blansko B 2:4 (1:1)
Út 25.05. 17:00 Lipovec - Vysočany 7:2 (3:1)
Út 25.05. 17:00 Rudice - Olomučany 0:0 (0:0)

11.kolo

28.05. 00:00 Jedovnice - Kotvrdovice 5:2 (2:1)
28.05. 00:00 Blansko B - Rudice 4:2 (3:1)
28.05. 17:00 Vysočany - Boskovice C 1:4 (0:1)
Ne 30.05. 14:00 Olomučany - Lipovec 0:0 (0:0)

12.kolo

St 02.06. 00:00 Lipovec - Blansko B 3:2 (0:2)
St 02.06. 00:00 Rudice - Jedovnice 2:2 (0:0)
Čt 03.06. 17:00 Boskovice C - Olomučany 0:1 (0:1)
So 05.06. 10:00 Kotvrdovice - Vysočany 5:2 (3:2)

13.kolo

Ne 06.06. 14:00 Olomučany - Vysočany 3:3 (2:2)
St 09.06. 00:00 Rudice - Kotvrdovice 1:3 (1:2)
St 09.06. 00:00 Jedovnice - Lipovec 4:0 (0:0)
St 09.06. 00:00 Blansko B - Boskovice C 5:0 (3:0)

14.kolo

11.06. 17:00 Kotvrdovice - Olomučany 0:0 (0:0)
St 16.06. 00:00 Boskovice C - Jedovnice 0:5 (0:3)
St 16.06. 00:00 Lipovec - Rudice 1:5 (1:2)
St 16.06. 17:00 Vysočany - Blansko B 4:8 (2:3)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 14 13 0 1 93:17 39
2. 14 8 3 3 50:33 27
3. 14 7 1 6 42:29 22
4. 14 6 2 6 43:29 20
5. 14 6 1 7 29:43 19
6. 14 3 3 8 35:63 12
7. 14 2 6 6 12:57 12
8. 14 3 0 11 16:49 9