Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 17. října 2017
svátek má Hedvika.
Hlavní menu
  • ID: 10400
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9541
    Týden:
    49
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    13.kolo

    So 15.08. 13:30 Vodňany B - Kestřany 5:0 (1:0)
    So 15.08. 17:00 Strunkovice - Vacov B 4:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Chelčice - Volyně 0:2 (0:2)
    So 15.08. 17:00 Štěkeň - Sousedovice 0:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Čkyně - Bělčice 5:1 (3:1)
    Ne 16.08. 17:00 Hradiště - Stachy 2:1 (1:1)

    1.kolo

    So 22.08. 15:00 Stachy - Chelčice 0:1 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Sousedovice - Vacov B 1:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Volyně - Štěkeň 8:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Bělčice - Vodňany B 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Strunkovice - Čkyně 2:1 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Vlachovo Březí - Hradiště 0:2 (0:1)

    2.kolo

    So 29.08. 13:30 Vacov B - Čkyně 1:3 (1:2)
    So 29.08. 17:00 Chelčice - Vlachovo Březí 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Štěkeň - Stachy 1:6 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Sousedovice - Volyně 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Vodňany B - Strunkovice 4:2 (3:1)
    Ne 30.08. 17:00 Hradiště - Kestřany 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 15:00 Stachy - Sousedovice 0:3 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Volyně - Vacov B 6:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Kestřany - Chelčice 1:2 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Bělčice - Hradiště 3:6 (1:5)
    Ne 06.09. 17:00 Vlachovo Březí - Štěkeň 3:1 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Čkyně - Vodňany B 0:2 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 13:30 Vacov B - Vodňany B 1:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Chelčice - Bělčice 2:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Štěkeň - Kestřany 5:0 (3:0)
    So 12.09. 17:00 Sousedovice - Vlachovo Březí 1:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Volyně - Stachy 3:0 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Hradiště - Strunkovice 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 19.09. 15:00 Stachy - Vacov B 5:1 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Bělčice - Štěkeň 4:2 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Strunkovice - Chelčice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Vlachovo Březí - Volyně 1:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Kestřany - Sousedovice 4:2 (2:1)
    Ne 20.09. 16:30 Čkyně - Hradiště 1:4 (1:3)

    6.kolo

    So 26.09. 15:00 Stachy - Vlachovo Březí 2:2 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Chelčice - Čkyně 1:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Štěkeň - Strunkovice 1:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Sousedovice - Bělčice 3:0 (3:0)
    So 26.09. 16:30 Volyně - Kestřany 3:0 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Hradiště - Vodňany B 5:2 (1:1)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Kestřany - Stachy 4:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bělčice - Volyně 2:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Strunkovice - Sousedovice 0:1 (0:0)
    Ne 04.10. 12:30 Vodňany B - Chelčice 2:2 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Vlachovo Březí - Vacov B 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Čkyně - Štěkeň 4:0 (2:0)

    8.kolo

    So 10.10. 15:00 Stachy - Bělčice 2:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Štěkeň - Vodňany B 4:1 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Sousedovice - Čkyně 1:3 (1:2)
    So 10.10. 16:00 Volyně - Strunkovice 8:1 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Vacov B - Hradiště 1:6 (0:4)
    Ne 11.10. 16:00 Vlachovo Březí - Kestřany 1:0 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Bělčice - Vlachovo Březí 1:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Strunkovice - Stachy 4:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Kestřany - Vacov B 7:2 (4:2)
    Ne 18.10. 15:30 Čkyně - Volyně 2:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Vodňany B - Sousedovice 1:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Hradiště - Chelčice 0:3 (0:2)

    10.kolo

    So 24.10. 10:30 Vacov B - Chelčice 1:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Štěkeň - Hradiště 2:5 (0:2)
    So 24.10. 14:30 Volyně - Vodňany B 4:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Stachy - Čkyně 1:1 (1:1)
    So 24.10. 14:30 Kestřany - Bělčice 0:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Vlachovo Březí - Strunkovice 5:1 (2:0)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Bělčice - Vacov B 4:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Strunkovice - Kestřany 6:2 (3:1)
    So 31.10. 14:00 Chelčice - Štěkeň 5:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Čkyně - Vlachovo Březí 1:2 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Vodňany B - Stachy 2:2 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Hradiště - Sousedovice 3:1 (2:0)

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Sousedovice - Chelčice 1:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Volyně - Hradiště 5:1 (1:1)
    So 07.11. 14:00 Kestřany - Čkyně 5:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Bělčice - Strunkovice 3:2 (1:0)
    Ne 08.11. 10:00 Vacov B - Štěkeň 2:1 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Vlachovo Březí - Vodňany B 4:0 (1:0)

    14.kolo

    So 14.11. 13:30 Štěkeň - Volyně 0:3 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Chelčice - Stachy 4:0 (2:0)
    Ne 15.11. 13:30 Vacov B - Sousedovice 1:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Hradiště - Vlachovo Březí 1:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Vodňany B - Bělčice 5:4 (2:3)
    Ne 15.11. 13:30 Čkyně - Strunkovice 5:2 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:00 Stachy - Štěkeň 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Čkyně - Vacov B 6:1 (3:1)
    So 02.04. 16:30 Strunkovice - Vodňany B 1:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Kestřany - Hradiště 2:3 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Volyně - Sousedovice 3:4 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Vlachovo Březí - Chelčice 0:4 (0:3)

    16.kolo

    So 09.04. 13:00 Vodňany B - Čkyně 0:3 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Sousedovice - Stachy 5:0 (3:0)
    So 09.04. 16:30 Štěkeň - Vlachovo Březí 2:1 (2:1)
    So 09.04. 16:30 Chelčice - Kestřany 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 16:30 Vacov B - Volyně 0:5 (0:3)
    Ne 10.04. 16:30 Hradiště - Bělčice 4:0 (1:0)

    17.kolo

    So 16.04. 13:30 Vodňany B - Vacov B 0:1 (0:0)
    So 16.04. 15:00 Stachy - Volyně 1:1 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Strunkovice - Hradiště 1:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Bělčice - Chelčice 0:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Kestřany - Štěkeň 2:3 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Vlachovo Březí - Sousedovice 1:3 (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 13:30 Vacov B - Stachy 1:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Volyně - Vlachovo Březí 4:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Sousedovice - Kestřany 3:3 (2:2)
    So 23.04. 17:00 Štěkeň - Bělčice 1:2 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Chelčice - Strunkovice 3:3 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Hradiště - Čkyně 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 13:30 Kestřany - Volyně 0:8 (0:3)
    So 30.04. 17:00 Čkyně - Chelčice 3:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Strunkovice - Štěkeň 0:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Bělčice - Sousedovice 5:0 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Vodňany B - Hradiště 0:3 (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Vlachovo Březí - Stachy 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 14:30 Chelčice - Vodňany B 4:0 (1:0)
    So 07.05. 15:00 Stachy - Kestřany 1:4 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Volyně - Bělčice 0:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Sousedovice - Strunkovice 6:1 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Štěkeň - Čkyně 1:2 (0:1)
    Ne 08.05. 17:00 Vacov B - Vlachovo Březí 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Čkyně - Sousedovice 1:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Strunkovice - Volyně 4:2 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Bělčice - Stachy 3:0 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Kestřany - Vlachovo Březí 3:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Hradiště - Vacov B 6:3 (3:2)
    Ne 15.05. 17:00 Vodňany B - Štěkeň 0:2 (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 15:00 Stachy - Strunkovice 2:3 (2:2)
    So 21.05. 17:00 Volyně - Čkyně 2:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Sousedovice - Vodňany B 0:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Chelčice - Hradiště 0:2 (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Vacov B - Kestřany 2:0 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Vlachovo Březí - Bělčice 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Chelčice - Vacov B 5:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Čkyně - Stachy 0:2 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Strunkovice - Vlachovo Březí 2:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Bělčice - Kestřany 1:1 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Hradiště - Štěkeň 8:1 (5:0)
    Ne 29.05. 17:00 Vodňany B - Volyně 2:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 15:00 Stachy - Vodňany B 3:1 (3:0)
    So 04.06. 17:00 Kestřany - Strunkovice 2:2 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Sousedovice - Hradiště 1:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Štěkeň - Chelčice 1:2 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Vacov B - Bělčice 4:3 (3:2)
    Ne 05.06. 17:00 Vlachovo Březí - Čkyně 2:2 (1:1)

    25.kolo

    So 11.06. 13:30 Vodňany B - Vlachovo Březí 5:2 (2:2)
    So 11.06. 17:00 Štěkeň - Vacov B 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Chelčice - Sousedovice 1:1 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Čkyně - Kestřany 0:1 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Strunkovice - Bělčice 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Hradiště - Volyně 3:1 (2:1)

    26.kolo

    So 18.06. 13:30 Vacov B - Strunkovice 3:2 (2:1)
    So 18.06. 13:30 Kestřany - Vodňany B 7:1 (4:0)
    So 18.06. 13:30 Stachy - Hradiště 2:2 (1:0)
    So 18.06. 13:30 Sousedovice - Štěkeň 1:2 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Bělčice - Čkyně 0:3 (0:1)
    So 18.06. 17:00 Volyně - Chelčice 0:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 18 3 3 75:32 57
    2. 24 15 6 3 50:20 51
    3. 24 14 2 8 74:25 44
    4. 24 11 3 10 46:37 36
    5. 24 11 3 10 42:45 36
    6. 24 9 6 9 47:53 33
    7. 24 8 7 9 40:36 31
    8. 24 8 4 12 48:57 28
    9. 24 8 3 13 35:44 27
    10. 24 8 3 13 32:72 27
    11. 24 6 6 12 34:52 24
    12. 24 7 3 14 35:62 24
    13. 24 6 5 13 34:57 23