Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. září 2018
svátek má Zita.
Hlavní menu
  • ID: 10359
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11502
    Týden:
    38
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Mukařov B - Dobřejovice B 0:7 (0:5)
    So 22.08. 17:00 Velké Popovice B - Kostelec B 3:1 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Ondřejov B - Lojovice 5:0 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Doubek - Kamenice B 3:2 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Čestlice - Doubravčice 2:2 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Hrusice B - Světice 3:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Březí - Babice 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Mukařov B - Ondřejov B 3:2 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Dobřejovice B - Senohraby B 11:1 (6:0)
    So 29.08. 17:00 Lojovice - Doubek 2:1 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Světice - Březí 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kostelec B - Hrusice B 2:1 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Doubravčice - Velké Popovice B 1:0 (1:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kamenice B - Čestlice 3:1 (2:1)

    14.kolo

    St 02.09. 00:00 Dobřejovice B - Lojovice 7:1 (2:1)
    St 02.09. 00:00 Mukařov B - Kamenice B 0:1
    St 02.09. 00:00 Ondřejov B - Doubravčice 3:0 (2:0)
    St 02.09. 00:00 Doubek - Kostelec B 3:3 (2:1)
    St 02.09. 00:00 Čestlice - Světice 1:1 (0:0)
    St 02.09. 00:00 Velké Popovice B - Babice 1:4 (1:2)
    St 02.09. 00:00 Hrusice B - Senohraby B 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Velké Popovice B - Kamenice B 2:2 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Senohraby B - Babice 1:8 (0:5)
    Ne 06.09. 17:00 Ondřejov B - Dobřejovice B 2:2 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Doubek - Mukařov B 1:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Čestlice - Lojovice 3:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Hrusice B - Doubravčice 3:2 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Březí - Kostelec B 2:1 (0:1)

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Dobřejovice B - Babice 6:2 (0:2)
    So 12.09. 00:00 Světice - Senohraby B 5:4 (3:3)
    So 12.09. 00:00 Doubravčice - Březí 0:2 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Kamenice B - Hrusice B 5:2 (3:1)
    So 12.09. 00:00 Lojovice - Velké Popovice B 1:2 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Mukařov B - Čestlice 1:3 (1:3)
    So 12.09. 00:00 Ondřejov B - Doubek 3:1

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Doubek - Dobřejovice B 1:5 (0:3)
    So 19.09. 00:00 Čestlice - Ondřejov B 0:2 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Velké Popovice B - Mukařov B 3:3 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Hrusice B - Lojovice 9:3 (4:2)
    So 19.09. 00:00 Březí - Kamenice B 0:1 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Senohraby B - Kostelec B 4:1 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Babice - Světice 1:6 (0:4)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Dobřejovice B - Světice 4:5 (1:3)
    So 26.09. 00:00 Kostelec B - Babice 1:4 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Doubravčice - Senohraby B 3:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Lojovice - Březí 3:3 (2:0)
    So 26.09. 00:00 Mukařov B - Hrusice B 2:3 (2:2)
    So 26.09. 00:00 Ondřejov B - Velké Popovice B 2:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Doubek - Čestlice 0:3 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Čestlice - Dobřejovice B 1:0 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Velké Popovice B - Doubek 0:1
    So 03.10. 00:00 Hrusice B - Ondřejov B 3:3 (0:2)
    So 03.10. 00:00 Březí - Mukařov B 5:2 (3:0)
    So 03.10. 00:00 Senohraby B - Kamenice B 2:1 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Babice - Doubravčice 1:4
    So 03.10. 00:00 Světice - Kostelec B 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Dobřejovice B - Kostelec B 1:1 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Lojovice - Senohraby B 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Doubravčice - Světice 4:3 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Kamenice B - Babice 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Ondřejov B - Březí 4:2 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Doubek - Hrusice B 5:2 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Čestlice - Velké Popovice B 2:6 (0:3)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Velké Popovice B - Dobřejovice B 0:7
    So 17.10. 00:00 Hrusice B - Čestlice 3:3 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Březí - Doubek 2:2 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Senohraby B - Mukařov B 2:5
    So 17.10. 00:00 Babice - Lojovice 7:3 (4:1)
    So 17.10. 00:00 Světice - Kamenice B 4:3 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Kostelec B - Doubravčice 9:0

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Dobřejovice B - Doubravčice 7:2 (4:1)
    So 24.10. 00:00 Kamenice B - Kostelec B 2:3 (2:1)
    So 24.10. 00:00 Lojovice - Světice 2:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Mukařov B - Babice 4:7 (2:4)
    So 24.10. 00:00 Ondřejov B - Senohraby B 6:1 (3:1)
    So 24.10. 00:00 Čestlice - Březí 1:3 (0:2)
    So 24.10. 00:00 Velké Popovice B - Hrusice B 5:2 (2:0)

    15.kolo

    St 28.10. 00:00 Senohraby B - Březí 1:4 (0:2)
    St 28.10. 00:00 Babice - Hrusice B 8:0 (3:0)
    St 28.10. 00:00 Světice - Velké Popovice B 1:3 (1:2)
    St 28.10. 00:00 Kostelec B - Čestlice 0:4
    St 28.10. 00:00 Doubravčice - Doubek 1:1
    St 28.10. 00:00 Kamenice B - Ondřejov B 2:2 (1:1)
    St 28.10. 00:00 Lojovice - Mukařov B 5:3 (2:1)

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Hrusice B - Dobřejovice B 2:3
    So 31.10. 00:00 Březí - Velké Popovice B 1:6 (0:2)
    So 31.10. 00:00 Senohraby B - Doubek 2:2
    So 31.10. 00:00 Babice - Ondřejov B 6:0 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Světice - Mukařov B 5:3 (0:2)
    So 31.10. 00:00 Kostelec B - Lojovice 4:1 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Doubravčice - Kamenice B 2:4 (2:3)

    12.kolo

    So 07.11. 00:00 Dobřejovice B - Kamenice B 8:2 (6:0)
    So 07.11. 00:00 Lojovice - Doubravčice 4:0 (1:0)
    So 07.11. 00:00 Mukařov B - Kostelec B 1:0 (0:0)
    So 07.11. 00:00 Ondřejov B - Světice 1:0 (0:0)
    So 07.11. 00:00 Doubek - Babice 1:3
    So 07.11. 00:00 Čestlice - Senohraby B 7:2
    So 07.11. 00:00 Hrusice B - Březí 1:1 (0:0)

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Březí - Dobřejovice B 4:1
    So 14.11. 00:00 Senohraby B - Velké Popovice B 2:7 (2:3)
    So 14.11. 00:00 Babice - Čestlice 0:1 (0:1)
    So 14.11. 00:00 Světice - Doubek 6:2
    So 14.11. 00:00 Kostelec B - Ondřejov B 4:1
    So 14.11. 00:00 Doubravčice - Mukařov B 2:4 (1:1)
    So 14.11. 00:00 Kamenice B - Lojovice 3:0k

    16.kolo

    So 26.03. 00:00 Dobřejovice B - Mukařov B 11:0 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Lojovice - Ondřejov B 0:1 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Kamenice B - Doubek 2:4 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Doubravčice - Čestlice 1:2 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Kostelec B - Velké Popovice B 3:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Světice - Hrusice B 2:1 (1:1)
    So 26.03. 00:00 Babice - Březí 4:1

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Senohraby B - Dobřejovice B 0:4 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Březí - Světice 3:2 (1:2)
    So 02.04. 00:00 Hrusice B - Kostelec B 1:1 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Velké Popovice B - Doubravčice 3:1 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Čestlice - Kamenice B 3:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Doubek - Lojovice 0:4 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Ondřejov B - Mukařov B 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 Dobřejovice B - Ondřejov B 3:0
    So 09.04. 00:00 Mukařov B - Doubek 4:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Lojovice - Čestlice 2:4
    So 09.04. 00:00 Kamenice B - Velké Popovice B 1:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Doubravčice - Hrusice B 1:2 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Kostelec B - Březí 3:1 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Babice - Senohraby B 11:2 (5:0)

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Babice - Dobřejovice B 2:4 (2:3)
    So 16.04. 00:00 Senohraby B - Světice 3:6
    So 16.04. 00:00 Březí - Doubravčice 7:0 (4:0)
    So 16.04. 00:00 Hrusice B - Kamenice B 2:4
    So 16.04. 00:00 Velké Popovice B - Lojovice 4:2
    So 16.04. 00:00 Čestlice - Mukařov B 5:4
    So 16.04. 00:00 Doubek - Ondřejov B 2:1 (1:0)

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 Dobřejovice B - Doubek 2:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Ondřejov B - Čestlice 0:6 (0:3)
    So 23.04. 00:00 Mukařov B - Velké Popovice B 0:5 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Lojovice - Hrusice B 5:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Kamenice B - Březí 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Kostelec B - Senohraby B 5:2 (3:2)
    So 23.04. 00:00 Světice - Babice 5:3 (2:2)

    21.kolo

    So 30.04. 00:00 Světice - Dobřejovice B 2:4 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Babice - Kostelec B 3:2
    So 30.04. 00:00 Senohraby B - Doubravčice 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Březí - Lojovice 8:4 (6:2)
    So 30.04. 00:00 Hrusice B - Mukařov B 0:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Velké Popovice B - Ondřejov B 2:3 (1:3)
    So 30.04. 00:00 Čestlice - Doubek 2:3

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 Dobřejovice B - Čestlice 2:4 (1:2)
    So 07.05. 00:00 Doubek - Velké Popovice B 4:1 (3 :0)
    So 07.05. 00:00 Ondřejov B - Hrusice B 6:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Mukařov B - Březí 3:1 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Kamenice B - Senohraby B 1:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Doubravčice - Babice 1:5 (1:2)
    So 07.05. 00:00 Kostelec B - Světice 8:3 (5:1)

    29.kolo

    St 11.05. 17:30 Lojovice - Dobřejovice B 3:6 (1:1)
    St 11.05. 17:30 Kamenice B - Mukařov B 5:0 (2:0)
    St 11.05. 17:30 Doubravčice - Ondřejov B 3:2
    St 11.05. 17:30 Kostelec B - Doubek 1:11
    St 11.05. 17:30 Světice - Čestlice 1:0
    St 11.05. 17:30 Babice - Velké Popovice B 7:1
    St 11.05. 17:30 Senohraby B - Hrusice B 2:1

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Kostelec B - Dobřejovice B 0:2 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Světice - Doubravčice 3:1 (2:1)
    So 14.05. 00:00 Babice - Kamenice B 10:1 (8:0)
    So 14.05. 00:00 Senohraby B - Lojovice 6:3
    So 14.05. 00:00 Březí - Ondřejov B 3:1 (3:0)
    So 14.05. 00:00 Hrusice B - Doubek 3:3 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Velké Popovice B - Čestlice 3:0 (3:0)

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 Dobřejovice B - Velké Popovice B 4:2 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Čestlice - Hrusice B 4:1 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Doubek - Březí 2:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Mukařov B - Senohraby B 4:0 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Lojovice - Babice 2:3 (2:2)
    So 21.05. 00:00 Kamenice B - Světice 3:3 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Doubravčice - Kostelec B 4:2 (1:1)

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Doubravčice - Dobřejovice B 6:4 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Kostelec B - Kamenice B 1:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Světice - Lojovice 6:2 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Babice - Mukařov B 4:3 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Senohraby B - Ondřejov B 2:5 (2:2)
    So 28.05. 00:00 Březí - Čestlice 3:1 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Hrusice B - Velké Popovice B 1:5 (1:4)

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 Dobřejovice B - Hrusice B 3:0 (111:0)
    So 04.06. 00:00 Velké Popovice B - Březí 3:1 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Doubek - Senohraby B 2:2 (1:2)
    So 04.06. 00:00 Ondřejov B - Babice 3:3
    So 04.06. 00:00 Mukařov B - Světice 6:2 (4:1)
    So 04.06. 00:00 Lojovice - Kostelec B 8:0 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Kamenice B - Doubravčice 3:3 (3:1)

    27.kolo

    So 11.06. 00:00 Kamenice B - Dobřejovice B 5:4 (3:2)
    So 11.06. 00:00 Doubravčice - Lojovice 3:3
    So 11.06. 00:00 Kostelec B - Mukařov B 2:1 (2:0)
    So 11.06. 00:00 Světice - Ondřejov B 5:0
    So 11.06. 00:00 Babice - Doubek 0:3 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Senohraby B - Čestlice 2:7 (1:3)
    So 11.06. 00:00 Březí - Hrusice B 5:0 (2:0)

    28.kolo

    So 18.06. 00:00 Dobřejovice B - Březí 7:2 (4:1)
    So 18.06. 00:00 Velké Popovice B - Senohraby B 6:6 (4:2)
    So 18.06. 00:00 Čestlice - Babice 4:4
    So 18.06. 00:00 Doubek - Světice 1:5 (0:3)
    So 18.06. 00:00 Ondřejov B - Kostelec B 1:2
    So 18.06. 00:00 Mukařov B - Doubravčice 4:3 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Lojovice - Kamenice B 3:5 (2:3)

    30.kolo

    So 02.07. 00:00 Březí - Senohraby B 7:3
    So 02.07. 00:00 Hrusice B - Babice 2:5
    So 02.07. 00:00 Velké Popovice B - Světice 6:2
    So 02.07. 00:00 Čestlice - Kostelec B 0:0
    So 02.07. 00:00 Doubek - Doubravčice 7:2
    So 02.07. 00:00 Ondřejov B - Kamenice B 4:0
    So 02.07. 00:00 Mukařov B - Lojovice 5:3
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 20 2 6 129:51 62
    2. 28 17 3 8 117:65 54
    3. 28 15 5 8 74:50 50
    4. 28 16 2 10 90:73 50
    5. 28 15 3 10 76:59 48
    6. 28 14 3 11 80:65 45
    7. 28 13 5 10 64:56 44
    8. 28 12 6 10 64:69 42
    9. 28 11 7 10 69:65 40
    10. 28 11 5 12 61:69 38
    11. 28 10 4 14 67:90 34
    12. 28 8 2 18 74:100 26
    13. 28 7 5 16 53:91 26
    14. 28 5 7 16 49:91 22
    15. 28 4 5 19 55:128 17