Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 8. dubna 2020
svátek má Ema.
Hlavní menu
  • ID: 10356
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32167
    Týden:
    44
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Štítina - Oldřišov 2:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Jakubčovice - Bohuslavice 4:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Krásné Loučky - Bruntál 2:2 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Kylešovice - Hlubina 1:0 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Bolatice - Mokré Lazce 4:0 (2:0)
    Ne 16.08. 17:00 Slavkov - Chlebičov 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Darkovičky - Bílovec 1:4 (1:4)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Hlubina - Bolatice 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 10:00 Mokré Lazce - Slavkov 0:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Bílovec - Kylešovice 3:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Bruntál - Darkovičky 3:2 (2:1)
    Ne 23.08. 17:00 Bohuslavice - Krásné Loučky 0:3 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Oldřišov - Jakubčovice 1:4 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Chlebičov - Štítina 2:0 (0:0)

    4.kolo

    28.08. 18:00 Kylešovice - Bruntál 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Jakubčovice - Chlebičov 4:2 (4:0)
    So 29.08. 17:00 Krásné Loučky - Oldřišov 1:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Hlubina - Bílovec 2:2 (1:0)
    Ne 30.08. 10:00 Štítina - Mokré Lazce 0:2 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Bolatice - Slavkov 3:1 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Darkovičky - Bohuslavice 3:0 (2:0)

    5.kolo

    Ne 06.09. 10:00 Mokré Lazce - Jakubčovice 1:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Bílovec - Bolatice 0:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Bruntál - Hlubina 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Bohuslavice - Kylešovice 1:3 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Oldřišov - Darkovičky 6:1 (4:0)
    Ne 06.09. 16:30 Chlebičov - Krásné Loučky 1:0 (0:0)
    Ne 06.09. 16:30 Slavkov - Štítina 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Jakubčovice - Slavkov 5:2 (3:0)
    So 12.09. 16:00 Krásné Loučky - Mokré Lazce 3:1 (2:1)
    So 12.09. 16:00 Kylešovice - Oldřišov 1:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Hlubina - Bohuslavice 1:3 (0:2)
    Ne 13.09. 16:00 Bolatice - Štítina 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Darkovičky - Chlebičov 5:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bílovec - Bruntál 3:1 (1:1)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Štítina - Jakubčovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.09. 10:00 Mokré Lazce - Darkovičky 0:7 (0:2)
    Ne 20.09. 16:00 Bruntál - Bolatice 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Bohuslavice - Bílovec 1:2 (1:2)
    Ne 20.09. 16:00 Oldřišov - Hlubina 3:0 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Chlebičov - Kylešovice 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Slavkov - Krásné Loučky 0:2 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 15:00 Kylešovice - Mokré Lazce 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:00 Krásné Loučky - Štítina 3:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Hlubina - Chlebičov 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Bolatice - Jakubčovice 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:00 Darkovičky - Slavkov 1:1 (1:0)
    Ne 27.09. 16:00 Bílovec - Oldřišov 4:1 (2:0)
    Ne 27.09. 16:00 Bruntál - Bohuslavice 9:1 (4:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Štítina - Darkovičky 1:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Jakubčovice - Krásné Loučky 5:1 (3:0)
    Ne 04.10. 10:00 Mokré Lazce - Hlubina 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Bohuslavice - Bolatice 0:4 (0:2)
    Ne 04.10. 15:30 Oldřišov - Bruntál 0:3 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Chlebičov - Bílovec 3:5 (3:3)
    Ne 04.10. 15:30 Slavkov - Kylešovice 0:0 (0:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Kylešovice - Štítina 1:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Hlubina - Slavkov 2:2 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Bolatice - Krásné Loučky 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 15:00 Darkovičky - Jakubčovice 2:0 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Bílovec - Mokré Lazce 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bruntál - Chlebičov 3:1 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bohuslavice - Oldřišov 2:7 (1:5)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Štítina - Hlubina 0:2 (0:1)
    So 17.10. 15:00 Jakubčovice - Kylešovice 2:2 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Krásné Loučky - Darkovičky 0:5 (0:2)
    Ne 18.10. 10:00 Mokré Lazce - Bruntál 0:3 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Oldřišov - Bolatice 2:2 (1:2)
    Ne 18.10. 15:00 Chlebičov - Bohuslavice 3:2 (1:0)
    Ne 18.10. 15:00 Slavkov - Bílovec 1:3 (0:0)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Kylešovice - Krásné Loučky 2:2 (1:1)
    So 24.10. 14:00 Hlubina - Jakubčovice 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:00 Bolatice - Darkovičky 3:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Bílovec - Štítina 3:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:00 Bruntál - Slavkov 3:2 (2:0)
    Ne 25.10. 14:00 Bohuslavice - Mokré Lazce 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Oldřišov - Chlebičov 3:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Štítina - Bruntál 2:0 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Jakubčovice - Bílovec 1:5 (0:3)
    So 31.10. 14:00 Krásné Loučky - Hlubina 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 10:00 Mokré Lazce - Oldřišov 2:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Chlebičov - Bolatice 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Slavkov - Bohuslavice 2:3 (1:2)
    Ne 01.11. 14:00 Darkovičky - Kylešovice 2:0 (0:0)

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Hlubina - Darkovičky 0:2 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Kylešovice - Bolatice 2:2 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Bílovec - Krásné Loučky 5:0 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Bruntál - Jakubčovice 3:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Bohuslavice - Štítina 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Oldřišov - Slavkov 3:2 (3:2)
    Ne 08.11. 14:00 Chlebičov - Mokré Lazce 1:0 (1:0)

    17.kolo

    Ne 27.03. 10:00 Mokré Lazce - Štítina 0:2 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Slavkov - Bolatice 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Chlebičov - Jakubčovice 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Oldřišov - Krásné Loučky 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Bohuslavice - Darkovičky 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Bruntál - Kylešovice 9:0 (4:0)
    Ne 27.03. 15:00 Bílovec - Hlubina 2:1 (2:1)

    18.kolo

    So 02.04. 15:30 Hlubina - Bruntál 0:3 (0:1)
    So 02.04. 15:30 Kylešovice - Bohuslavice 3:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Krásné Loučky - Chlebičov 0:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Jakubčovice - Mokré Lazce 3:1 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Štítina - Slavkov 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Bolatice - Bílovec 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Darkovičky - Oldřišov 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 09.04. 15:30 Štítina - Bolatice 2:3 (1:1)
    Ne 10.04. 10:00 Mokré Lazce - Krásné Loučky 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Slavkov - Jakubčovice 2:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Chlebičov - Darkovičky 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Oldřišov - Kylešovice 6:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Bohuslavice - Hlubina 2:1 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Bruntál - Bílovec 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 16.04. 16:00 Hlubina - Oldřišov 3:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Kylešovice - Chlebičov 1:2 (0:1)
    So 16.04. 16:00 Krásné Loučky - Slavkov 1:2 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Jakubčovice - Štítina 3:1 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Bolatice - Bruntál 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Bílovec - Bohuslavice 4:1 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Darkovičky - Mokré Lazce 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 23.04. 16:00 Jakubčovice - Bolatice 2:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Štítina - Krásné Loučky 3:1 (3:0)
    Ne 24.04. 10:00 Mokré Lazce - Kylešovice 2:1 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Slavkov - Darkovičky 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Chlebičov - Hlubina 2:1 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Oldřišov - Bílovec 3:2 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Bohuslavice - Bruntál 1:6 (1:4)

    22.kolo

    So 30.04. 16:30 Hlubina - Mokré Lazce 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Kylešovice - Slavkov 2:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Krásné Loučky - Jakubčovice 1:3 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Bolatice - Bohuslavice 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Bruntál - Oldřišov 2:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Bílovec - Chlebičov 6:1 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Darkovičky - Štítina 3:1 (2:1)

    23.kolo

    So 07.05. 16:00 Štítina - Kylešovice 2:2 (2:1)
    So 07.05. 16:30 Krásné Loučky - Bolatice 1:2 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Jakubčovice - Darkovičky 0:0 (0:0)
    Ne 08.05. 10:00 Mokré Lazce - Bílovec 3:0 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Slavkov - Hlubina 1:3 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Chlebičov - Bruntál 0:3 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Oldřišov - Bohuslavice 0:2 (0:0)

    24.kolo

    So 14.05. 17:00 Hlubina - Štítina 4:1 (3:0)
    So 14.05. 17:00 Kylešovice - Jakubčovice 1:4 (0:2)
    Ne 15.05. 17:00 Bolatice - Oldřišov 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Bohuslavice - Chlebičov 2:4 (2:3)
    Ne 15.05. 17:00 Bruntál - Mokré Lazce 2:1 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Bílovec - Slavkov 4:2 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Darkovičky - Krásné Loučky 3:1 (1:0)

    25.kolo

    So 21.05. 17:00 Krásné Loučky - Kylešovice 0:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Jakubčovice - Hlubina 4:1 (2:0)
    So 21.05. 17:00 Štítina - Bílovec 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 10:00 Mokré Lazce - Bohuslavice 7:1 (5:1)
    Ne 22.05. 17:00 Darkovičky - Bolatice 2:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Slavkov - Bruntál 0:3 (0:1)
    Ne 22.05. 17:00 Chlebičov - Oldřišov 1:2 (1:1)

    26.kolo

    So 28.05. 17:00 Hlubina - Krásné Loučky 4:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Kylešovice - Darkovičky 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Bolatice - Chlebičov 1:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Oldřišov - Mokré Lazce 3:3 (1:2)
    Ne 29.05. 17:00 Bohuslavice - Slavkov 3:2 (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Bruntál - Štítina 2:1 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Bílovec - Jakubčovice 4:1 (1:0)

    14.kolo

    So 04.06. 17:00 Štítina - Bohuslavice 1:2 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Jakubčovice - Bruntál 0:1 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Krásné Loučky - Bílovec 0:2 (0:0)
    Ne 05.06. 10:00 Mokré Lazce - Chlebičov 3:1 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Slavkov - Oldřišov 5:1 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 Bolatice - Kylešovice 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Darkovičky - Hlubina 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 11.06. 17:00 Hlubina - Kylešovice 3:2 (2:2)
    Ne 12.06. 10:00 Mokré Lazce - Bolatice 4:1 (2:1)
    Ne 12.06. 17:00 Chlebičov - Slavkov 1:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Oldřišov - Štítina 2:2 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Bohuslavice - Jakubčovice 0:5 (0:3)
    Ne 12.06. 17:00 Bruntál - Krásné Loučky 5:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Bílovec - Darkovičky 2:0 (2:0)

    16.kolo

    So 18.06. 15:00 Jakubčovice - Oldřišov 1:2 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Bolatice - Hlubina 3:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Kylešovice - Bílovec 1:4 (1:2)
    So 18.06. 17:00 Darkovičky - Bruntál 2:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Krásné Loučky - Bohuslavice 2:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Štítina - Chlebičov 6:2 (5:0)
    Ne 19.06. 17:00 Slavkov - Mokré Lazce 1:1 (0:0)
    Správce soutěže: Radek Pobořil

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 74:31 62
    2. 26 19 1 6 72:24 58
    3. 26 15 4 7 50:26 49
    4. 26 15 2 9 59:41 47
    5. 26 14 5 7 45:28 47
    6. 26 10 5 11 36:38 35
    7. 26 10 4 12 47:48 34
    8. 26 10 3 13 34:40 33
    9. 26 9 3 14 37:45 30
    10. 26 8 5 13 28:49 29
    11. 26 9 1 16 32:57 28
    12. 26 8 1 17 37:80 25
    13. 26 6 6 14 28:57 24
    14. 26 5 6 15 33:48 21