Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 10350
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Mladá Boleslav  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9550
    Týden:
    9
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 K. Vrutice - Jabkenice 4:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Struhy - Skalsko 3:4 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Strašnov - Krnsko 5:2 (2:0)
    Ne 23.08. 14:00 Nemyslovice - Horky B 2:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Žerčice - Pěčice B 2:2 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Ledce - Zdětín 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 29.08. 14:00 Pěčice B - Ledce 1:3 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Horky B - Krnsko 0:4 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Skalsko - Strašnov 1:1
    So 29.08. 17:00 Zdětín - K. Vrutice 0:4 (0:2)
    Ne 30.08. 14:00 Nemyslovice - Žerčice 3:3 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Jabkenice - Struhy 0:5 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 00:00 Žerčice - Horky B 4:2
    So 05.09. 00:00 Ledce - Nemyslovice 5:1
    So 05.09. 00:00 K. Vrutice - Pěčice B 1:0 (1:0)
    So 05.09. 00:00 Struhy - Zdětín 3:2 (2:0)
    So 05.09. 00:00 Strašnov - Jabkenice 5:1 (3:0)
    So 05.09. 00:00 Krnsko - Skalsko 0:5 (0:5)

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Horky B - Skalsko 0:0 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Jabkenice - Krnsko 1:2 (0:1)
    So 12.09. 00:00 Zdětín - Strašnov 1:1 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Pěčice B - Struhy 1:3 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Nemyslovice - K. Vrutice 1:6
    So 12.09. 00:00 Žerčice - Ledce 1:3 (0:3)

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Ledce - Horky B 4:2 (4:1)
    So 19.09. 00:00 K. Vrutice - Žerčice 3:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Struhy - Nemyslovice 4:2
    So 19.09. 00:00 Strašnov - Pěčice B 3:5 (0:5)
    So 19.09. 00:00 Krnsko - Zdětín 0:4 (0:2)
    So 19.09. 00:00 Skalsko - Jabkenice 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Horky B - Jabkenice 2:1 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Zdětín - Skalsko 2:0
    So 26.09. 00:00 Pěčice B - Krnsko 0:5 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Nemyslovice - Strašnov 3:1 (2:1)
    So 26.09. 00:00 Žerčice - Struhy 0:0
    So 26.09. 00:00 Ledce - K. Vrutice 0:2 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 K. Vrutice - Horky B 6:2 (3:0)
    So 03.10. 00:00 Struhy - Ledce 2:2 (1:1)
    So 03.10. 00:00 Strašnov - Žerčice 3:0
    So 03.10. 00:00 Krnsko - Nemyslovice 6:2
    So 03.10. 00:00 Skalsko - Pěčice B 2:1
    So 03.10. 00:00 Jabkenice - Zdětín 1:3 (1:2)

    8.kolo

    So 10.10. 00:00 Horky B - Zdětín 1:2 (0:0)
    So 10.10. 00:00 Pěčice B - Jabkenice 4:1 (1:1)
    So 10.10. 00:00 Nemyslovice - Skalsko 1:5 (1:1)
    So 10.10. 00:00 Žerčice - Krnsko 2:5
    So 10.10. 00:00 Ledce - Strašnov 1:9
    So 10.10. 00:00 K. Vrutice - Struhy 5:1 (2:0)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Struhy - Horky B 3:2
    So 17.10. 00:00 Strašnov - K. Vrutice 0:1
    So 17.10. 00:00 Krnsko - Ledce 0:1
    So 17.10. 00:00 Skalsko - Žerčice 6:1 (3:0)
    So 17.10. 00:00 Jabkenice - Nemyslovice 5:0
    So 17.10. 00:00 Zdětín - Pěčice B 3:0 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Horky B - Pěčice B 8:0
    So 24.10. 00:00 Nemyslovice - Zdětín 3:1
    So 24.10. 00:00 Žerčice - Jabkenice 5:1 (3:1)
    So 24.10. 00:00 Ledce - Skalsko 5:0
    So 24.10. 00:00 K. Vrutice - Krnsko 4:1
    So 24.10. 00:00 Struhy - Strašnov 2:0

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Strašnov - Horky B 2:2 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Krnsko - Struhy 2:1
    So 31.10. 00:00 Skalsko - K. Vrutice 0:4
    So 31.10. 00:00 Jabkenice - Ledce 1:1 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Zdětín - Žerčice 2:2 (2:2)
    So 31.10. 00:00 Pěčice B - Nemyslovice 0:4

    14.kolo

    So 09.04. 00:00 Horky B - Žerčice 3:2
    So 09.04. 00:00 Nemyslovice - Ledce 1:3 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Pěčice B - K. Vrutice 0:6 (0:3)
    So 09.04. 00:00 Zdětín - Struhy 3:1 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Jabkenice - Strašnov 1:5 (0:3 )
    So 09.04. 00:00 Skalsko - Krnsko 2:3 (2:2)

    15.kolo

    So 16.04. 00:00 Skalsko - Horky B 0:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Krnsko - Jabkenice 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Strašnov - Zdětín 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Struhy - Pěčice B 3:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 K. Vrutice - Nemyslovice 7:0 (4:0)
    So 16.04. 00:00 Ledce - Žerčice 5:1 (2:0)

    16.kolo

    So 23.04. 00:00 Horky B - Ledce 1:3 (0:3)
    So 23.04. 00:00 Žerčice - K. Vrutice 0:1
    So 23.04. 00:00 Nemyslovice - Struhy 2:2 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Pěčice B - Strašnov 2:5 (1:4)
    So 23.04. 00:00 Zdětín - Krnsko 4:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Jabkenice - Skalsko 0:1

    17.kolo

    So 30.04. 00:00 Jabkenice - Horky B 3:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Skalsko - Zdětín 2:2 (2:2)
    So 30.04. 00:00 Krnsko - Pěčice B 5:0 (3:0)
    So 30.04. 00:00 Strašnov - Nemyslovice 5:3 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Struhy - Žerčice 2:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 K. Vrutice - Ledce 4:1 (2:1)

    18.kolo

    So 07.05. 00:00 Horky B - K. Vrutice 1:2 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Ledce - Struhy 6:0
    So 07.05. 00:00 Žerčice - Strašnov 1:1
    So 07.05. 00:00 Nemyslovice - Krnsko 1:4
    So 07.05. 00:00 Pěčice B - Skalsko 4:1 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Zdětín - Jabkenice 4:0 (2:0)

    19.kolo

    So 14.05. 00:00 Zdětín - Horky B 7:1
    So 14.05. 00:00 Jabkenice - Pěčice B 0:9 (0:4)
    So 14.05. 00:00 Skalsko - Nemyslovice 2:0
    So 14.05. 00:00 Krnsko - Žerčice 4:2
    So 14.05. 00:00 Strašnov - Ledce 2:7 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Struhy - K. Vrutice 0:0

    20.kolo

    So 21.05. 00:00 Horky B - Struhy 3:1 (1:1)
    So 21.05. 00:00 K. Vrutice - Strašnov 2:2 (2:2)
    So 21.05. 00:00 Ledce - Krnsko 3:1 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Žerčice - Skalsko 2:2 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Nemyslovice - Jabkenice 3:1
    So 21.05. 00:00 Pěčice B - Zdětín 1:4 (1:1)

    21.kolo

    So 28.05. 00:00 Pěčice B - Horky B 3:5 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Zdětín - Nemyslovice 3:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Jabkenice - Žerčice 2:2 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Skalsko - Ledce 3:4 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Krnsko - K. Vrutice 1:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Strašnov - Struhy 6:0 (3:0)

    22.kolo

    So 04.06. 00:00 Horky B - Strašnov 2:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Struhy - Krnsko 0:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 K. Vrutice - Skalsko 3:1
    So 04.06. 00:00 Ledce - Jabkenice 1:1 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Žerčice - Zdětín 1:2 (0:2)
    So 04.06. 00:00 Nemyslovice - Pěčice B 5:3 (1:2)

    13.kolo

    So 11.06. 00:00 Krnsko - Horky B 5:4
    So 11.06. 00:00 Strašnov - Skalsko 6:3 (3:2)
    So 11.06. 00:00 Struhy - Jabkenice 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 K. Vrutice - Zdětín 2:1
    So 11.06. 00:00 Ledce - Pěčice B 1:7
    So 11.06. 00:00 Žerčice - Nemyslovice 2:1 (2:0)

    12.kolo

    So 18.06. 00:00 Horky B - Nemyslovice 2:2
    So 18.06. 00:00 Pěčice B - Žerčice 2:2
    So 18.06. 00:00 Zdětín - Ledce 5:0
    So 18.06. 00:00 Jabkenice - K. Vrutice 4:5
    So 18.06. 00:00 Skalsko - Struhy 4:1 (2:0)
    So 18.06. 00:00 Krnsko - Strašnov 0:10 (0:5)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 20 2 0 74:16 62
    2. 22 14 3 5 56:27 45
    3. 22 14 3 5 60:45 45
    4. 22 12 1 9 52:53 37
    5. 22 10 6 6 73:41 36
    6. 22 9 5 8 40:45 32
    7. 22 8 4 10 44:44 28
    8. 22 6 5 11 46:56 23
    9. 22 5 4 13 41:72 19
    10. 22 3 8 11 36:55 17
    11. 22 5 2 15 45:72 17
    12. 22 3 3 16 25:66 12