Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 10324
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    13730
    Týden:
    24
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 00:00 Olešnice - Ráječko B 1:1 (1:1)
    So 08.08. 00:00 Vysočany - Šošůvka 6:3 (2:1)
    So 08.08. 00:00 Kunštát B - Letovice 6:3 (3:0)
    So 08.08. 00:00 Adamov - Sloup 0:2 (0:1)
    So 08.08. 00:00 Vavřinec - Doubravice 0:1 (0:1)
    So 08.08. 00:00 Lipůvka - Bořitov 7:1 (3:1)
    Čt 03.09. 00:00 Rudice - Olomučany 0:0 (0:0)

    2.kolo

    So 15.08. 00:00 Ráječko B - Bořitov 2:0 (1:0)
    So 15.08. 00:00 Doubravice - Lipůvka 3:3 (1:2)
    So 15.08. 00:00 Sloup - Vavřinec 5:2
    So 15.08. 00:00 Letovice - Adamov 1:0 (0:0)
    So 15.08. 00:00 Šošůvka - Kunštát B 4:3 (1:0)
    So 15.08. 00:00 Olomučany - Vysočany 4:0 (2:0)
    So 15.08. 00:00 Olešnice - Rudice 2:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 00:00 Rudice - Ráječko B 5:1
    So 22.08. 00:00 Vysočany - Olešnice 2:3 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Kunštát B - Olomučany 2:1 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Adamov - Šošůvka 5:1 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Vavřinec - Letovice 2:1
    So 22.08. 00:00 Lipůvka - Sloup 2:3
    So 22.08. 00:00 Bořitov - Doubravice 1:1 (1:1)

    4.kolo

    So 29.08. 00:00 Ráječko B - Doubravice 3:1 (1:1)
    So 29.08. 00:00 Sloup - Bořitov 3:0 (2:0)
    So 29.08. 00:00 Letovice - Lipůvka 3:2 (1:1)
    So 29.08. 00:00 Šošůvka - Vavřinec 7:2
    So 29.08. 00:00 Olomučany - Adamov 1:5 (1:4)
    So 29.08. 00:00 Olešnice - Kunštát B 2:1 (2:0)
    So 29.08. 00:00 Rudice - Vysočany 2:1 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 00:00 Vysočany - Ráječko B 3:2 (2:2)
    So 05.09. 00:00 Kunštát B - Rudice 2:5 (1:2)
    So 05.09. 00:00 Adamov - Olešnice 2:0 (0:0)
    So 05.09. 00:00 Vavřinec - Olomučany 0:3 (0:1)
    So 05.09. 00:00 Lipůvka - Šošůvka 4:4 (3:2)
    So 05.09. 00:00 Bořitov - Letovice 0:3 (0:3)
    So 05.09. 00:00 Doubravice - Sloup 6:2 (3:2)

    6.kolo

    So 12.09. 00:00 Ráječko B - Sloup 2:0
    So 12.09. 00:00 Letovice - Doubravice 3:2 (3:1)
    So 12.09. 00:00 Šošůvka - Bořitov 5:3 (3:3)
    So 12.09. 00:00 Olomučany - Lipůvka 5:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Olešnice - Vavřinec 4:0 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Rudice - Adamov 5:2 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Vysočany - Kunštát B 5:1 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 00:00 Kunštát B - Ráječko B 3:2 (0:2)
    So 19.09. 00:00 Adamov - Vysočany 3:6
    So 19.09. 00:00 Vavřinec - Rudice 0:5 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Lipůvka - Olešnice 3:2 (1:0)
    So 19.09. 00:00 Bořitov - Olomučany 0:4 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Doubravice - Šošůvka 3:3 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Sloup - Letovice 3:2 (1:0)

    8.kolo

    So 26.09. 00:00 Ráječko B - Letovice 2:1 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Šošůvka - Sloup 1:1 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Olomučany - Doubravice 3:2 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Olešnice - Bořitov 5:1 (2:0)
    So 26.09. 00:00 Rudice - Lipůvka 3:2 (2:0)
    So 26.09. 00:00 Vysočany - Vavřinec 2:2 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Kunštát B - Adamov 4:1 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 00:00 Adamov - Ráječko B 5:1 (1:1)
    So 03.10. 00:00 Vavřinec - Kunštát B 1:1 (1:1)
    So 03.10. 00:00 Lipůvka - Vysočany 2:3 (2:0)
    So 03.10. 00:00 Bořitov - Rudice 1:3 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Doubravice - Olešnice 2:0 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Sloup - Olomučany 1:4 (0:2)
    So 03.10. 00:00 Letovice - Šošůvka 3:0 (3:0)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Ráječko B - Šošůvka 6:4 (3:2)
    So 10.10. 15:00 Rudice - Doubravice 1:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Kunštát B - Lipůvka 9:2 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Olomučany - Letovice 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Olešnice - Sloup 4:2 (2:1)
    Ne 11.10. 15:00 Vysočany - Bořitov 6:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Adamov - Vavřinec 7:3 (2:3)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Vavřinec - Ráječko B 1:6 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Lipůvka - Adamov 3:3 (0:1)
    So 17.10. 00:00 Bořitov - Kunštát B 0:3 (0:1)
    So 17.10. 00:00 Doubravice - Vysočany 2:3 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Sloup - Rudice 1:4
    So 17.10. 00:00 Letovice - Olešnice 1:2 (1:1)
    So 17.10. 00:00 Šošůvka - Olomučany 1:4 (1:3)

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Ráječko B - Olomučany 0:4 (0:3)
    So 24.10. 00:00 Olešnice - Šošůvka 4:0 (3:0)
    So 24.10. 00:00 Rudice - Letovice 3:0 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Vysočany - Sloup 1:3 (0:3)
    So 24.10. 00:00 Kunštát B - Doubravice 1:2 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Adamov - Bořitov 3:1 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Vavřinec - Lipůvka 1:6

    13.kolo

    St 28.10. 00:00 Lipůvka - Ráječko B 2:6 (2:2)
    St 28.10. 00:00 Bořitov - Vavřinec 0:1 (0:1)
    St 28.10. 00:00 Doubravice - Adamov 2:1 (2:0)
    St 28.10. 00:00 Sloup - Kunštát B 2:1 (1:0)
    St 28.10. 00:00 Letovice - Vysočany 1:2 (1:2)
    St 28.10. 00:00 Šošůvka - Rudice 1:2 (0:1)
    St 28.10. 00:00 Olomučany - Olešnice 2:2 (1:2)

    14.kolo

    So 31.10. 00:00 Ráječko B - Olešnice 3:1 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Olomučany - Rudice 1:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Šošůvka - Vysočany 2:5 (1:4)
    So 31.10. 00:00 Letovice - Kunštát B 3:2 (1:1)
    So 31.10. 00:00 Sloup - Adamov 0:2 (0:0)
    So 31.10. 00:00 Doubravice - Vavřinec 3:0 (1:0)
    So 31.10. 00:00 Bořitov - Lipůvka 3:7 (1:2)

    16.kolo

    So 02.04. 00:00 Ráječko B - Rudice 2:3 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Olešnice - Vysočany 2:3 (2:2)
    So 02.04. 00:00 Olomučany - Kunštát B 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Šošůvka - Adamov 1:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Letovice - Vavřinec 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Sloup - Lipůvka 0:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Doubravice - Bořitov 0:2 (0:1)

    17.kolo

    Ne 10.04. 13:15 Lipůvka - Letovice 4:5 (1:2)
    Ne 10.04. 15:30 Doubravice - Ráječko B 1:3 (1:2)
    Ne 10.04. 15:30 Adamov - Olomučany 3:1 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Vysočany - Rudice 1:6 (0:3)
    St 13.04. 17:30 Vavřinec - Šošůvka 1:5 (0:2)
    Čt 14.04. 17:30 Bořitov - Sloup 2:0 (1:0)
    St 27.04. 17:00 Kunštát B - Olešnice 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 16.04. 16:00 Ráječko B - Vysočany 3:2 (3:0)
    So 16.04. 16:00 Rudice - Kunštát B 8:2 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Olešnice - Adamov 3:1
    Ne 17.04. 16:00 Olomučany - Vavřinec 5:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Šošůvka - Lipůvka 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Letovice - Bořitov 3:0
    Ne 17.04. 16:00 Sloup - Doubravice 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 23.04. 00:00 Sloup - Ráječko B 2:7 (1:3)
    So 23.04. 00:00 Doubravice - Letovice 2:2 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Bořitov - Šošůvka 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Lipůvka - Olomučany 0:5 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Vavřinec - Olešnice 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Adamov - Rudice 2:2 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Kunštát B - Vysočany 3:1 (1:1)

    20.kolo

    So 30.04. 00:00 Ráječko B - Kunštát B 2:1
    So 30.04. 00:00 Vysočany - Adamov 3:0
    So 30.04. 00:00 Rudice - Vavřinec 4:1
    So 30.04. 00:00 Olešnice - Lipůvka 3:1 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Olomučany - Bořitov 9:0 (5:0)
    So 30.04. 00:00 Šošůvka - Doubravice 3:2 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Letovice - Sloup 6:1 (3:0)

    21.kolo

    Ne 08.05. 00:00 Letovice - Ráječko B 6:3 (5:0)
    Ne 08.05. 00:00 Sloup - Šošůvka 4:0 (1:2)
    Ne 08.05. 00:00 Doubravice - Olomučany 1:0 (0:2)
    Ne 08.05. 00:00 Bořitov - Olešnice 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 00:00 Lipůvka - Rudice 4:2 (3:1)
    Ne 08.05. 00:00 Vavřinec - Vysočany 0:2
    Ne 08.05. 00:00 Adamov - Kunštát B 4:1 (1:0)

    22.kolo

    So 14.05. 00:00 Ráječko B - Adamov 1:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Kunštát B - Vavřinec 4:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Vysočany - Lipůvka 2:0
    So 14.05. 00:00 Rudice - Bořitov 7:1 (4:0)
    So 14.05. 00:00 Olešnice - Doubravice 2:0
    So 14.05. 00:00 Olomučany - Sloup 5:1
    So 14.05. 00:00 Šošůvka - Letovice 4:1

    23.kolo

    So 21.05. 00:00 Šošůvka - Ráječko B 7:5 (3:4)
    So 21.05. 00:00 Letovice - Olomučany 0:5 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Sloup - Olešnice 1:3 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Doubravice - Rudice 1:4 (0:3)
    So 21.05. 00:00 Bořitov - Vysočany 4:2
    So 21.05. 00:00 Lipůvka - Kunštát B 2:3 (2:2)
    So 21.05. 00:00 Vavřinec - Adamov 2:2 (1:1)

    24.kolo

    So 28.05. 00:00 Ráječko B - Vavřinec 3:3 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Adamov - Lipůvka 2:2 (1:2)
    So 28.05. 00:00 Kunštát B - Bořitov 2:2 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Vysočany - Doubravice 2:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Rudice - Sloup 4: 2 (3:1)
    So 28.05. 00:00 Olešnice - Letovice 3:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Olomučany - Šošůvka 4:2 (0:2)

    25.kolo

    So 04.06. 00:00 Olomučany - Ráječko B 5:5 (5:2)
    So 04.06. 00:00 Šošůvka - Olešnice 2:5: (1:2)
    So 04.06. 00:00 Letovice - Rudice 1:4 (1:2)
    So 04.06. 00:00 Sloup - Vysočany 1:5
    So 04.06. 00:00 Doubravice - Kunštát B 2:2
    So 04.06. 00:00 Bořitov - Adamov 2:3 (2:2)
    So 04.06. 00:00 Lipůvka - Vavřinec 3:0 (1:0)

    26.kolo

    So 11.06. 00:00 Ráječko B - Lipůvka 4:2 (3:1)
    So 11.06. 00:00 Vavřinec - Bořitov 2:2 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Adamov - Doubravice 2:3 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Kunštát B - Sloup 5:4 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Vysočany - Letovice 5:4 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Rudice - Šošůvka 3:1 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Olešnice - Olomučany 3:1 (1:0)

    15.kolo

    So 18.06. 00:00 Bořitov - Ráječko B 7:8 (5:3)
    So 18.06. 00:00 Lipůvka - Doubravice 4:1 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Vavřinec - Sloup 1:5 (0:3)
    So 18.06. 00:00 Adamov - Letovice 4:2 (2:1)
    So 18.06. 00:00 Kunštát B - Šošůvka 0:4 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Vysočany - Olomučany 1:3 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Rudice - Olešnice 1:3 (1:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 87:35 62
    2. 26 18 3 5 82:30 57
    3. 26 16 2 8 58:37 50
    4. 26 16 1 9 74:57 49
    5. 26 14 4 8 83:71 46
    6. 26 11 6 9 64:53 39
    7. 26 11 3 12 64:65 36
    8. 26 11 1 14 58:63 34
    9. 26 9 5 12 45:50 32
    10. 26 9 4 13 65:75 31
    11. 26 8 5 13 68:76 29
    12. 26 9 2 15 49:70 29
    13. 26 5 3 18 37:90 18
    14. 26 2 5 19 27:89 11