Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 10214
  • Návštěvy: 81/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Moravskoslezský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    56753
    Týden:
    81
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 17:00 Orlová - Vendryně 2:0 (1:0)
    So 08.08. 17:00 Vítkov - Háj ve Slezsku 1:1 (1:1)
    So 08.08. 17:00 Dětmarovice - Kobeřice 3:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Český Těšín - Kravaře 2:1 (0:1)
    So 08.08. 17:00 Heřmanice - Frenštát 0:2 (0:1)
    Ne 09.08. 17:00 Markvartovice - Bohumín 2:1 (2:0)
    Ne 09.08. 17:00 Pustá Polom - Šenov 1:0 (0:0)
    Ne 09.08. 17:00 Polanka - Břidličná 3:2 (1:2)

    2.kolo

    So 15.08. 17:00 Břidličná - Heřmanice 2:0 (2:0)
    So 15.08. 17:00 Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)
    So 15.08. 17:00 Šenov - Dětmarovice 3:6 (0:5)
    So 15.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Markvartovice 1:1 (0:0)
    So 15.08. 17:00 Orlová - Vítkov 2:1 (0:0)
    Ne 16.08. 17:00 Vendryně - Frenštát 2:3 (1:3)
    Ne 16.08. 17:00 Kravaře - Polanka 0:4 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Bohumín - Pustá Polom 1:1 (1:1)

    3.kolo

    So 22.08. 17:00 Vítkov - Vendryně 2:2 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Dětmarovice - Bohumín 2:1 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Český Těšín - Šenov 5:1 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Heřmanice - Kravaře 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Markvartovice - Orlová 2:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Pustá Polom - Háj ve Slezsku 3:3 (3:1)
    Ne 23.08. 17:00 Polanka - Kobeřice 4:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Frenštát - Břidličná 6:2 (3:1)

    4.kolo

    So 29.08. 17:00 Šenov - Polanka 3:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Háj ve Slezsku - Dětmarovice 1:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Orlová - Pustá Polom 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Vítkov - Markvartovice 1:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Kravaře - Frenštát 2:0 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Kobeřice - Heřmanice 1:2 (0:2)
    Ne 30.08. 17:00 Bohumín - Český Těšín 1:1 (1:0)
    St 28.10. 14:00 Vendryně - Břidličná 2:2 (0:1)

    15.kolo

    St 02.09. 17:00 Heřmanice - Vendryně 1:3 (0:2)
    St 02.09. 17:00 Frenštát - Polanka 1:3 (0:1)
    St 02.09. 17:00 Břidličná - Český Těšín 3:0 (1:0)
    St 02.09. 17:00 Kravaře - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    St 02.09. 17:00 Kobeřice - Pustá Polom 0:5 (0:3)
    St 02.09. 17:00 Šenov - Markvartovice 4:3 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Bohumín - Vítkov 1:3 (1:1)
    St 02.09. 17:00 Háj ve Slezsku - Orlová 2:3 (1:0)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Dětmarovice - Orlová 3:1 (3:0)
    So 05.09. 16:30 Český Těšín - Háj ve Slezsku 3:0 (2:0)
    So 05.09. 16:30 Heřmanice - Šenov 2:1 (1:0)
    So 05.09. 16:30 Břidličná - Kravaře 2:3 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Vendryně - Markvartovice 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Pustá Polom - Vítkov 3:1 (1:1)
    Ne 06.09. 16:30 Polanka - Bohumín 1:2 (0:2)
    St 09.09. 17:00 Frenštát - Kobeřice 2:2 (1:1)

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Šenov - Frenštát 0:1 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Orlová - Český Těšín 1:0 (0:0)
    So 12.09. 16:00 Vítkov - Dětmarovice 0:3 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Vendryně - Kravaře 3:1 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Kobeřice - Břidličná 5:0 (4:0)
    Ne 13.09. 16:00 Bohumín - Heřmanice 5:0 (3:0)
    Ne 13.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Polanka 4:0 (2:0)
    Ne 13.09. 16:00 Markvartovice - Pustá Polom 2:1 (0:0)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Dětmarovice - Markvartovice 2:2 (1:1)
    So 19.09. 16:00 Český Těšín - Vítkov 2:0 (2:0)
    So 19.09. 16:00 Heřmanice - Háj ve Slezsku 2:0 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Břidličná - Šenov 5:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:00 Pustá Polom - Vendryně 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:00 Polanka - Orlová 0:3 (0:2)
    Ne 20.09. 16:00 Frenštát - Bohumín 0:3 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Kravaře - Kobeřice 2:1 (1:1)

    8.kolo

    So 26.09. 16:00 Šenov - Kravaře 4:1 (1:1)
    So 26.09. 16:00 Háj ve Slezsku - Frenštát 4:0 (1:0)
    So 26.09. 16:00 Orlová - Heřmanice 0:0 (0:0)
    So 26.09. 16:00 Vítkov - Polanka 3:5 (2:3)
    Ne 27.09. 16:00 Vendryně - Kobeřice 0:5 (0:3)
    Ne 27.09. 16:00 Bohumín - Břidličná 4:4 (1:2)
    Ne 27.09. 16:00 Markvartovice - Český Těšín 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Pustá Polom - Dětmarovice 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Dětmarovice - Vendryně 0:3 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Český Těšín - Pustá Polom 0:0 (0:0)
    So 03.10. 15:30 Heřmanice - Vítkov 5:3 (2:1)
    So 03.10. 15:30 Břidličná - Háj ve Slezsku 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 15:30 Polanka - Markvartovice 2:3 (0:0)
    Ne 04.10. 15:30 Frenštát - Orlová 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 15:30 Kravaře - Bohumín 1:3 (1:2)
    Ne 04.10. 15:30 Kobeřice - Šenov 6:1 (4:1)

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Háj ve Slezsku - Kravaře 1:0 (1:0)
    So 10.10. 15:00 Vítkov - Frenštát 1:2 (0:1)
    So 10.10. 15:00 Dětmarovice - Český Těšín 1:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Vendryně - Šenov 1:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bohumín - Kobeřice 5:0 (2:0)
    Ne 11.10. 15:00 Markvartovice - Heřmanice 2:1 (1:0)
    Ne 11.10. 15:00 Pustá Polom - Polanka 2:1 (1:0)
    St 21.10. 15:00 Orlová - Břidličná 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 17.10. 15:00 Český Těšín - Vendryně 3:3 (1:1)
    So 17.10. 15:00 Heřmanice - Pustá Polom 0:1 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Břidličná - Vítkov 0:1 (0:0)
    So 17.10. 15:00 Šenov - Bohumín 3:0 (2:0)
    Ne 18.10. 15:00 Polanka - Dětmarovice 0:1 (0:0)
    Ne 18.10. 15:00 Frenštát - Markvartovice 0:4 (0:2)
    Ne 18.10. 15:00 Kravaře - Orlová 0:4 (0:1)
    Ne 18.10. 15:00 Kobeřice - Háj ve Slezsku 3:3 (1:2)

    12.kolo

    So 24.10. 14:00 Háj ve Slezsku - Šenov 3:2 (2:2)
    So 24.10. 14:00 Orlová - Kobeřice 5:0 (3:0)
    So 24.10. 14:00 Vítkov - Kravaře 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:00 Dětmarovice - Heřmanice 1:1 (0:1)
    So 24.10. 14:00 Český Těšín - Polanka 2:1 (1:0)
    Ne 25.10. 14:00 Vendryně - Bohumín 2:1 (1:1)
    Ne 25.10. 14:00 Markvartovice - Břidličná 3:2 (0:2)
    Ne 25.10. 14:00 Pustá Polom - Frenštát 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Heřmanice - Český Těšín 3:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Břidličná - Pustá Polom 0:3 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Šenov - Orlová 1:1 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Polanka - Vendryně 1:2 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Frenštát - Dětmarovice 0:3 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Kravaře - Markvartovice 5:3 (4:0)
    Ne 01.11. 14:00 Kobeřice - Vítkov 0:2 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Bohumín - Háj ve Slezsku 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 14:00 Orlová - Bohumín 0:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Vítkov - Šenov 4:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Dětmarovice - Břidličná 2:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Český Těšín - Frenštát 1:2 (1:2)
    So 07.11. 16:30 Polanka - Heřmanice 3:3 (1:3)
    Ne 08.11. 14:00 Vendryně - Háj ve Slezsku 1:3 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Markvartovice - Kobeřice 1:3 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Pustá Polom - Kravaře 2:2 (1:1)

    16.kolo

    So 14.11. 13:30 Vendryně - Orlová 0:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Háj ve Slezsku - Vítkov 5:0 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Šenov - Pustá Polom 1:2 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Břidličná - Polanka 1:1 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Bohumín - Markvartovice 2:3 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Kobeřice - Dětmarovice 1:1 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Kravaře - Český Těšín 2:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Frenštát - Heřmanice 1:1 (1:1)

    18.kolo

    So 19.03. 15:00 Vendryně - Vítkov 2:1 (0:1)
    So 19.03. 15:00 Orlová - Markvartovice 1:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Háj ve Slezsku - Pustá Polom 2:2 (0:2)
    So 19.03. 15:00 Šenov - Český Těšín 3:0 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Bohumín - Dětmarovice 0:1 (0:1)
    Ne 20.03. 15:00 Kobeřice - Polanka 1:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Kravaře - Heřmanice 1:3 (0:3)
    St 11.05. 18:00 Břidličná - Frenštát 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 26.03. 15:00 Břidličná - Vendryně 3:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Heřmanice - Kobeřice 0:3 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Český Těšín - Bohumín 1:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Dětmarovice - Háj ve Slezsku 3:1 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Frenštát - Kravaře 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Polanka - Šenov 1:1 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Pustá Polom - Orlová 2:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Markvartovice - Vítkov 2:3 (1:1)

    20.kolo

    So 02.04. 15:30 Vítkov - Pustá Polom 3:1 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Orlová - Dětmarovice 0:2 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Háj ve Slezsku - Český Těšín 3:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Šenov - Heřmanice 4:2 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Markvartovice - Vendryně 0:3 (0:3)
    Ne 03.04. 15:30 Bohumín - Polanka 0:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Kobeřice - Frenštát 3:4 (0:3)
    Ne 03.04. 15:30 Kravaře - Břidličná 3:2 (2:0)

    21.kolo

    So 09.04. 15:30 Břidličná - Kobeřice 3:1 (3:0)
    So 09.04. 15:30 Heřmanice - Bohumín 2:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Český Těšín - Orlová 0:0 (0:0)
    So 09.04. 15:30 Dětmarovice - Vítkov 0:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Kravaře - Vendryně 4:1 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Frenštát - Šenov 1:3 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Polanka - Háj ve Slezsku 0:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Pustá Polom - Markvartovice 4:2 (2:1)

    22.kolo

    So 16.04. 16:00 Vendryně - Pustá Polom 2:4 (1:3)
    So 16.04. 16:00 Vítkov - Český Těšín 1:2 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Orlová - Polanka 2:1 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Háj ve Slezsku - Heřmanice 2:2 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Šenov - Břidličná 2:3 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Markvartovice - Dětmarovice 1:2 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Bohumín - Frenštát 4:1 (3:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kobeřice - Kravaře 3:0 (2:0)

    23.kolo

    So 23.04. 16:00 Břidličná - Bohumín 1:3 (1:2)
    So 23.04. 16:00 Heřmanice - Orlová 2:1 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Český Těšín - Markvartovice 0:1 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Dětmarovice - Pustá Polom 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kobeřice - Vendryně 1:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kravaře - Šenov 0:2 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Frenštát - Háj ve Slezsku 3:2 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Polanka - Vítkov 3:0 (0:0)

    24.kolo

    So 30.04. 16:30 Vendryně - Dětmarovice 1:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Vítkov - Heřmanice 3:5 (2:5)
    So 30.04. 16:30 Orlová - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 30.04. 16:30 Háj ve Slezsku - Břidličná 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Šenov - Kobeřice 6:1 (5:1)
    Ne 01.05. 16:30 Pustá Polom - Český Těšín 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Markvartovice - Polanka 0:5 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Bohumín - Kravaře 5:0 (1:0)

    25.kolo

    So 07.05. 16:30 Šenov - Vendryně 5:0 (4:0)
    So 07.05. 16:30 Břidličná - Orlová 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Heřmanice - Markvartovice 1:2 (1:2)
    So 07.05. 16:30 Český Těšín - Dětmarovice 2:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kobeřice - Bohumín 2:2 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kravaře - Háj ve Slezsku 1:3 (1:3)
    Ne 08.05. 16:30 Frenštát - Vítkov 4:0 (3:0)
    Ne 08.05. 16:30 Polanka - Pustá Polom 0:1 (0:1)

    26.kolo

    So 14.05. 17:00 Vendryně - Český Těšín 0:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Dětmarovice - Polanka 3:2 (3:1)
    So 14.05. 17:00 Vítkov - Břidličná 1:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Orlová - Kravaře 2:1 (2:1)
    So 14.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Kobeřice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Pustá Polom - Heřmanice 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Markvartovice - Frenštát 6:1 (3:0)
    Ne 15.05. 17:00 Bohumín - Šenov 2:1 (2:1)

    27.kolo

    So 21.05. 17:00 Šenov - Háj ve Slezsku 8:1 (4:0)
    So 21.05. 17:00 Břidličná - Markvartovice 1:2 (0:2)
    So 21.05. 17:00 Heřmanice - Dětmarovice 3:2 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Bohumín - Vendryně 1:3 (1:3)
    Ne 22.05. 17:00 Kobeřice - Orlová 3:3 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Kravaře - Vítkov 1:1 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Frenštát - Pustá Polom 1:1 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Polanka - Český Těšín 1:2 (1:0)

    28.kolo

    So 28.05. 17:00 Vendryně - Polanka 0:3 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Český Těšín - Heřmanice 1:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Dětmarovice - Frenštát 4:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Vítkov - Kobeřice 2:6 (0:4)
    So 28.05. 17:00 Orlová - Šenov 1:3 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Háj ve Slezsku - Bohumín 2:2 (1:2)
    Ne 29.05. 17:00 Pustá Polom - Břidličná 4:0 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Markvartovice - Kravaře 6:1 (4:0)

    17.kolo

    St 01.06. 17:30 Dětmarovice - Šenov 1:0 (1:0)
    So 11.06. 10:15 Český Těšín - Kobeřice 2:2 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Heřmanice - Břidličná 2:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Vítkov - Orlová 1:2 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Frenštát - Vendryně 1:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Polanka - Kravaře 3:1 (3:1)
    Ne 12.06. 17:00 Pustá Polom - Bohumín 2:4 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Markvartovice - Háj ve Slezsku 2:0 (0:0)

    29.kolo

    So 04.06. 17:00 Háj ve Slezsku - Vendryně 0:4 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Šenov - Vítkov 3:4 (2:2)
    So 04.06. 17:00 Břidličná - Dětmarovice 2:1 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Heřmanice - Polanka 5:1 (3:1)
    Ne 05.06. 17:00 Bohumín - Orlová 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Kobeřice - Markvartovice 5:0 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 Kravaře - Pustá Polom 1:5 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Frenštát - Český Těšín 2:0 (1:0)

    30.kolo

    St 08.06. 17:30 Dětmarovice - Kravaře 8:0 (5:0)
    St 15.06. 17:00 Orlová - Háj ve Slezsku 3:0 (1:0)
    Čt 16.06. 18:00 Pustá Polom - Kobeřice 4:1 (1:0)
    So 18.06. 11:00 Český Těšín - Břidličná 3:2 (3:0)
    So 18.06. 17:00 Vendryně - Heřmanice 0:5 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Polanka - Frenštát 4:2 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Vítkov - Bohumín 3:5 (2:2)
    Ne 19.06. 17:00 Markvartovice - Šenov 0:2 (0:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 6 4 67:32 66
    2. 30 18 5 7 59:31 59
    3. 30 17 6 7 51:31 57
    4. 30 13 8 9 64:43 47
    5. 30 13 7 10 56:50 46
    6. 30 13 4 13 57:60 43
    7. 30 13 3 14 69:59 42
    8. 30 10 10 10 40:39 40
    9. 30 12 3 15 43:63 39
    10. 30 11 5 14 44:58 38
    11. 30 9 9 12 61:65 36
    12. 30 9 9 12 51:57 36
    13. 30 10 5 15 55:51 35
    14. 30 10 5 15 53:65 35
    15. 30 8 6 16 48:69 30
    16. 30 7 3 20 35:80 24