Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 28. února 2020
svátek má Lumír.
Hlavní menu
  • ID: 10132
  • Návštěvy: 38/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7617
    Týden:
    38
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 19:45 Roda Kerkrade - Heracles 3:1 (1:1)
    So 08.08. 20:45 Feyenoord - Utrecht 3:2 (1:0)
    Ne 09.08. 12:30 Alkmaar - Ajax 0:3 (0:3)
    Ne 09.08. 16:45 Tilburg - Arnheim 1:1 (0:0)
    Út 11.08. 18:30 Den Haag - PSV Eindhoven 2:2 (1:1)
    Út 11.08. 20:45 Heerenveen - De Graafschap 3:1 (2:0)
    St 12.08. 18:30 Groningen - Twente 1:1 (0:1)
    St 12.08. 19:45 Zwolle - Cambuur 2:2 (2:0)
    St 12.08. 20:45 Nijmegen - Excelsior 1:0 (0:0)

    2.kolo

    14.08. 20:00 Arnheim - Roda Kerkrade 3:0 (1:0)
    So 15.08. 18:30 De Graafschap - Zwolle 0:3 (0:0)
    So 15.08. 19:45 Ajax - Tilburg 3:0 (1:0)
    So 15.08. 19:45 Twente - Den Haag 1:4 (1:2)
    So 15.08. 20:45 Excelsior - Alkmaar 2:2 (2:1)
    Ne 16.08. 12:30 PSV Eindhoven - Groningen 2:0 (1:0)
    Ne 16.08. 14:30 Cambuur - Feyenoord 0:2 (0:0)
    Ne 16.08. 14:30 Utrecht - Heerenveen 1:1 (1:0)
    Ne 16.08. 16:45 Heracles - Nijmegen 3:0 (1:0)

    3.kolo

    21.08. 20:00 Groningen - Excelsior 2:0 (0:0)
    So 22.08. 18:30 Roda Kerkrade - De Graafschap 1:0 (1:0)
    So 22.08. 19:45 Heerenveen - PSV Eindhoven 1:1 (0:0)
    So 22.08. 20:45 Cambuur - Heracles 1:6 (0:4)
    Ne 23.08. 12:30 Zwolle - Twente 2:1 (1:0)
    Ne 23.08. 14:30 Nijmegen - Ajax 0:2 (0:0)
    Ne 23.08. 14:30 Alkmaar - Tilburg 0:0 (0:0)
    Ne 23.08. 14:30 Den Haag - Utrecht 1:1 (0:1)
    Ne 23.08. 16:45 Feyenoord - Arnheim 2:0 (0:0)

    4.kolo

    28.08. 20:00 Tilburg - Nijmegen 0:1 (0:0)
    So 29.08. 18:30 Utrecht - Groningen 2:0 (1:0)
    So 29.08. 19:45 Excelsior - De Graafschap 3:0 (0:0)
    So 29.08. 19:45 Heerenveen - Zwolle 1:1 (1:0)
    So 29.08. 20:45 Heracles - Twente 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 12:30 Ajax - Den Haag 4:0 (2:0)
    Ne 30.08. 14:30 Arnheim - Cambuur 4:1 (2:1)
    Ne 30.08. 14:30 Alkmaar - Roda Kerkrade 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 16:45 PSV Eindhoven - Feyenoord 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 12.09. 18:30 De Graafschap - Alkmaar 1:3 (1:1)
    So 12.09. 18:30 Roda Kerkrade - Nijmegen 0:0 (0:0)
    So 12.09. 19:45 Twente - Ajax 2:2 (1:0)
    So 12.09. 20:45 Cambuur - PSV Eindhoven 0:6 (0:3)
    So 12.09. 20:45 Zwolle - Excelsior 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 12:30 Groningen - Heerenveen 3:1 (2:0)
    Ne 13.09. 14:30 Feyenoord - Tilburg 1:0 (0:0)
    Ne 13.09. 14:30 Den Haag - Heracles 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:45 Utrecht - Arnheim 2:1 (1:1)

    6.kolo

    18.09. 20:00 Nijmegen - Heerenveen 2:0 (1:0)
    So 19.09. 18:30 Cambuur - Twente 0:0 (0:0)
    So 19.09. 19:45 Zwolle - Den Haag 2:1 (0:1)
    So 19.09. 19:45 Heracles - PSV Eindhoven 2:1 (2:1)
    So 19.09. 20:45 Tilburg - Utrecht 3:1 (1:0)
    Ne 20.09. 12:30 Roda Kerkrade - Feyenoord 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 14:30 Excelsior - Ajax 0:2 (0:2)
    Ne 20.09. 16:45 Groningen - Alkmaar 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:45 Arnheim - De Graafschap 3:0 (2:0)

    7.kolo

    So 26.09. 18:30 Utrecht - Cambuur 3:3 (0:1)
    So 26.09. 18:30 Heerenveen - Arnheim 0:0 (0:0)
    So 26.09. 19:45 Ajax - Groningen 2:0 (1:0)
    So 26.09. 20:45 PSV Eindhoven - Nijmegen 2:1 (1:0)
    So 26.09. 20:45 Alkmaar - Heracles 3:1 (2:0)
    Ne 27.09. 12:30 De Graafschap - Tilburg 2:2 (0:2)
    Ne 27.09. 14:30 Feyenoord - Zwolle 2:0 (0:0)
    Ne 27.09. 14:30 Den Haag - Excelsior 3:3 (1:1)
    Ne 27.09. 16:45 Twente - Roda Kerkrade 2:1 (2:0)

    8.kolo

    02.10. 20:00 Heracles - Heerenveen 2:0 (0:0)
    So 03.10. 18:30 Nijmegen - Den Haag 4:1 (1:1)
    So 03.10. 19:45 Roda Kerkrade - Cambuur 1:1 (0:1)
    So 03.10. 19:45 Tilburg - Zwolle 0:1 (0:1)
    So 03.10. 20:45 Excelsior - Utrecht 1:0 (0:0)
    Ne 04.10. 12:30 De Graafschap - Feyenoord 1:2 (1:0)
    Ne 04.10. 14:30 Ajax - PSV Eindhoven 1:2 (1:1)
    Ne 04.10. 14:30 Arnheim - Groningen 5:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:45 Alkmaar - Twente 3:1 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 18:30 Cambuur - Alkmaar 1:1 (0:1)
    So 17.10. 18:30 Groningen - Tilburg 2:1 (1:0)
    So 17.10. 19:45 Heracles - Ajax 0:2 (0:2)
    So 17.10. 20:45 PSV Eindhoven - Excelsior 1:1 (0:0)
    So 17.10. 20:45 Utrecht - Roda Kerkrade 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 12:30 Twente - Nijmegen 1:0 (0:0)
    Ne 18.10. 14:30 Den Haag - De Graafschap 1:1 (1:1)
    Ne 18.10. 14:30 Heerenveen - Feyenoord 2:5 (0:5)
    Ne 18.10. 16:45 Zwolle - Arnheim 1:5 (1:3)

    10.kolo

    23.10. 20:00 Zwolle - Utrecht 1:2 (1:1)
    So 24.10. 18:30 Tilburg - Heerenveen 2:2 (1:0)
    So 24.10. 19:45 De Graafschap - Heracles 0:1 (0:0)
    So 24.10. 19:45 Twente - PSV Eindhoven 1:3 (0:0)
    So 24.10. 20:45 Roda Kerkrade - Excelsior 1:2 (1:1)
    Ne 25.10. 12:30 Cambuur - Den Haag 1:1 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Nijmegen - Groningen 1:1 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Arnheim - Ajax 1:3 (0:0)
    Ne 25.10. 16:45 Feyenoord - Alkmaar 3:1 (1:1)

    11.kolo

    30.10. 20:00 Heracles - Tilburg 2:1 (2:0)
    So 31.10. 18:30 Groningen - Zwolle 2:0 (2:0)
    So 31.10. 19:45 Ajax - Roda Kerkrade 6:0 (3:0)
    So 31.10. 19:45 Excelsior - Arnheim 0:3 (0:1)
    So 31.10. 20:45 De Graafschap - PSV Eindhoven 3:6 (1:3)
    Ne 01.11. 12:30 Den Haag - Feyenoord 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:30 Heerenveen - Cambuur 2:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:30 Utrecht - Twente 4:2 (2:2)
    Ne 01.11. 16:45 Alkmaar - Nijmegen 2:4 (1:2)

    12.kolo

    06.11. 20:00 Roda Kerkrade - Den Haag 1:1 (1:1)
    So 07.11. 18:30 Twente - Heerenveen 1:4 (0:2)
    So 07.11. 19:45 Nijmegen - De Graafschap 2:0 (1:0)
    So 07.11. 19:45 Tilburg - Excelsior 2:3 (2:2)
    So 07.11. 20:45 Zwolle - Heracles 1:1 (0:1)
    Ne 08.11. 12:30 PSV Eindhoven - Utrecht 3:1 (1:0)
    Ne 08.11. 14:30 Cambuur - Groningen 2:2 (2:0)
    Ne 08.11. 14:30 Feyenoord - Ajax 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 16:45 Arnheim - Alkmaar 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 21.11. 18:30 Alkmaar - Heerenveen 3:1 (2:1)
    So 21.11. 18:30 Roda Kerkrade - Zwolle 0:5 (0:2)
    So 21.11. 19:45 Ajax - Cambuur 5:1 (4:1)
    So 21.11. 20:45 De Graafschap - Groningen 1:2 (0:1)
    So 21.11. 20:45 Tilburg - PSV Eindhoven 2:2 (0:1)
    Ne 22.11. 12:30 Heracles - Excelsior 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 14:30 Feyenoord - Twente 5:0 (2:0)
    Ne 22.11. 14:30 Nijmegen - Utrecht 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 16:45 Den Haag - Arnheim 2:2 (1:2)

    14.kolo

    27.11. 20:00 Cambuur - De Graafschap 2:3 (1:2)
    So 28.11. 18:30 Heerenveen - Roda Kerkrade 3:0 (2:0)
    So 28.11. 19:45 Excelsior - Feyenoord 2:4 (1:2)
    So 28.11. 20:45 Twente - Tilburg 1:3 (1:3)
    Ne 29.11. 12:30 Arnheim - Nijmegen 1:0 (0:0)
    Ne 29.11. 14:30 Groningen - Den Haag 2:1 (0:1)
    Ne 29.11. 14:30 Utrecht - Heracles 4:2 (0:1)
    Ne 29.11. 14:30 Zwolle - Ajax 0:2 (0:1)
    Ne 29.11. 16:45 PSV Eindhoven - Alkmaar 3:0 (3:0)

    15.kolo

    04.12. 20:00 Alkmaar - Den Haag 0:1 (0:1)
    So 05.12. 18:30 Excelsior - Twente 1:1 (1:0)
    So 05.12. 19:45 De Graafschap - Utrecht 0:1 (0:1)
    So 05.12. 19:45 Arnheim - PSV Eindhoven 0:1 (0:0)
    So 05.12. 20:45 Ajax - Heerenveen 5:2 (3:0)
    Ne 06.12. 12:30 Tilburg - Cambuur 3:0 (1:0)
    Ne 06.12. 14:30 Feyenoord - Heracles 3:0 (1:0)
    Ne 06.12. 14:30 Nijmegen - Zwolle 2:2 (0:2)
    Ne 06.12. 16:45 Roda Kerkrade - Groningen 0:0 (0:0)

    16.kolo

    11.12. 20:00 Heerenveen - Excelsior 2:1 (1:0)
    So 12.12. 18:30 Den Haag - Tilburg 1:1 (1:0)
    So 12.12. 19:45 Cambuur - Nijmegen 3:1 (1:1)
    So 12.12. 19:45 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 1:1 (0:0)
    So 12.12. 20:45 Twente - De Graafschap 2:1 (1:1)
    Ne 13.12. 12:30 Utrecht - Ajax 1:0 (0:0)
    Ne 13.12. 14:30 Groningen - Feyenoord 1:1 (1:0)
    Ne 13.12. 14:30 Zwolle - Alkmaar 2:1 (2:0)
    Ne 13.12. 16:45 Heracles - Arnheim 1:1 (0:0)

    17.kolo

    18.12. 20:00 Arnheim - Twente 5:1 (2:1)
    So 19.12. 18:30 Alkmaar - Utrecht 2:2 (1:0)
    So 19.12. 19:45 PSV Eindhoven - Zwolle 3:2 (2:2)
    So 19.12. 20:45 Heracles - Groningen 2:1 (1:1)
    Ne 20.12. 12:30 Excelsior - Cambuur 1:4 (0:1)
    Ne 20.12. 14:30 Tilburg - Roda Kerkrade 3:2 (2:1)
    Ne 20.12. 14:30 Heerenveen - Den Haag 0:4 (0:1)
    Ne 20.12. 14:30 Nijmegen - Feyenoord 3:1 (0:1)
    Ne 20.12. 16:45 Ajax - De Graafschap 2:1 (1:1)

    18.kolo

    15.01. 20:00 Twente - Heracles 4:0 (2:0)
    So 16.01. 18:30 Cambuur - Arnheim 0:2 (0:0)
    So 16.01. 19:45 Roda Kerkrade - Alkmaar 0:1 (0:1)
    So 16.01. 19:45 Zwolle - Heerenveen 5:2 (2:0)
    So 16.01. 20:45 De Graafschap - Excelsior 2:0 (0:0)
    Ne 17.01. 12:30 Den Haag - Ajax 0:1 (0:1)
    Ne 17.01. 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven 0:2 (0:0)
    Ne 17.01. 14:30 Groningen - Utrecht 1:4 (1:1)
    Ne 17.01. 16:45 Nijmegen - Tilburg 1:0 (1:0)

    19.kolo

    22.01. 20:00 Groningen - Nijmegen 0:0 (0:0)
    So 23.01. 18:30 Heracles - De Graafschap 2:1 (1:0)
    So 23.01. 19:45 Excelsior - Roda Kerkrade 0:1 (0:0)
    So 23.01. 19:45 Ajax - Arnheim 1:0 (1:0)
    So 23.01. 20:45 Heerenveen - Tilburg 3:1 (0:1)
    Ne 24.01. 12:30 Alkmaar - Feyenoord 4:2 (2:1)
    Ne 24.01. 14:30 PSV Eindhoven - Twente 4:2 (3:1)
    Ne 24.01. 14:30 Utrecht - Zwolle 1:0 (0:0)
    Ne 24.01. 16:45 Den Haag - Cambuur 2:1 (0:1)

    20.kolo

    Út 26.01. 18:30 Tilburg - Groningen 1:1 (1:0)
    Út 26.01. 20:45 Ajax - Heracles 0:0 (0:0)
    St 27.01. 18:30 Alkmaar - Cambuur 3:1 (3:0)
    St 27.01. 18:30 Nijmegen - Twente 2:0 (0:0)
    St 27.01. 19:45 De Graafschap - Den Haag 3:1 (0:1)
    St 27.01. 20:45 Excelsior - PSV Eindhoven 1:3 (0:1)
    St 27.01. 20:45 Arnheim - Zwolle 1:1 (0:0)
    Čt 28.01. 18:30 Roda Kerkrade - Utrecht 1:0 (0:0)
    Čt 28.01. 20:45 Feyenoord - Heerenveen 1:2 (0:1)

    21.kolo

    29.01. 20:00 Tilburg - Heracles 0:0 (0:0)
    So 30.01. 18:30 Arnheim - Excelsior 0:0 (0:0)
    So 30.01. 19:45 PSV Eindhoven - De Graafschap 4:2 (3:0)
    So 30.01. 19:45 Zwolle - Groningen 1:3 (0:1)
    So 30.01. 20:45 Nijmegen - Alkmaar 0:3 (0:2)
    Ne 31.01. 12:30 Roda Kerkrade - Ajax 2:2 (1:2)
    Ne 31.01. 14:30 Cambuur - Heerenveen 0:1 (0:0)
    Ne 31.01. 14:30 Feyenoord - Den Haag 0:2 (0:1)
    Ne 31.01. 16:45 Twente - Utrecht 3:1 (3:0)

    22.kolo

    05.02. 20:00 Excelsior - Tilburg 0:0 (0:0)
    So 06.02. 18:30 Den Haag - Roda Kerkrade 2:2 (1:1)
    So 06.02. 19:45 Alkmaar - Arnheim 1:0 (0:0)
    So 06.02. 19:45 Heerenveen - Twente 1:3 (1:1)
    So 06.02. 20:45 Heracles - Zwolle 2:0 (0:0)
    Ne 07.02. 12:30 Ajax - Feyenoord 2:1 (1:1)
    Ne 07.02. 14:30 De Graafschap - Nijmegen 1:1 (1:0)
    Ne 07.02. 14:30 Groningen - Cambuur 2:0 (1:0)
    Ne 07.02. 16:45 Utrecht - PSV Eindhoven 0:2 (0:2)

    23.kolo

    12.02. 20:00 Cambuur - Utrecht 0:2 (0:0)
    So 13.02. 18:30 Heracles - Alkmaar 3:6 (1:3)
    So 13.02. 19:45 Roda Kerkrade - Twente 0:1 (0:0)
    So 13.02. 19:45 Tilburg - De Graafschap 0:0 (0:0)
    So 13.02. 20:45 Arnheim - Heerenveen 3:0 (2:0)
    Ne 14.02. 12:30 Groningen - Ajax 1:2 (0:0)
    Ne 14.02. 14:30 Excelsior - Den Haag 2:4 (1:1)
    Ne 14.02. 14:30 Zwolle - Feyenoord 3:1 (1:1)
    Ne 14.02. 16:45 Nijmegen - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)

    24.kolo

    19.02. 20:00 Den Haag - Zwolle 0:2 (0:1)
    So 20.02. 18:30 Alkmaar - Groningen 4:1 (2:0)
    So 20.02. 19:45 Heerenveen - Nijmegen 1:1 (1:0)
    So 20.02. 19:45 PSV Eindhoven - Heracles 2:0 (2:0)
    So 20.02. 20:45 Twente - Cambuur 3:0 (2:0)
    Ne 21.02. 12:30 De Graafschap - Arnheim 2:2 (1:1)
    Ne 21.02. 14:30 Ajax - Excelsior 3:0 (1:0)
    Ne 21.02. 14:30 Utrecht - Tilburg 2:1 (1:0)
    Ne 21.02. 16:45 Feyenoord - Roda Kerkrade 1:1 (1:0)

    25.kolo

    26.02. 20:00 Excelsior - Nijmegen 2:0 (1:0)
    So 27.02. 18:30 Twente - Groningen 2:0 (1:0)
    So 27.02. 19:45 Cambuur - Zwolle 1:0 (0:0)
    So 27.02. 19:45 PSV Eindhoven - Den Haag 2:0 (0:0)
    So 27.02. 20:45 Arnheim - Tilburg 0:1 (0:0)
    Ne 28.02. 12:30 Heracles - Roda Kerkrade 0:5 (0:2)
    Ne 28.02. 14:30 De Graafschap - Heerenveen 0:1 (0:0)
    Ne 28.02. 14:30 Utrecht - Feyenoord 1:2 (1:2)
    Ne 28.02. 16:45 Ajax - Alkmaar 4:1 (2:0)

    26.kolo

    04.03. 20:00 Den Haag - Twente 2:1 (1:0)
    So 05.03. 18:30 Zwolle - De Graafschap 2:1 (2:0)
    So 05.03. 19:45 Groningen - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)
    So 05.03. 20:45 Heerenveen - Utrecht 0:4 (0:1)
    Ne 06.03. 12:30 Nijmegen - Heracles 1:0 (0:0)
    Ne 06.03. 14:30 Alkmaar - Excelsior 2:0 (0:0)
    Ne 06.03. 14:30 Roda Kerkrade - Arnheim 1:2 (0:1)
    Ne 06.03. 14:30 Tilburg - Ajax 0:4 (0:1)
    Ne 06.03. 16:45 Feyenoord - Cambuur 3:1 (1:0)

    27.kolo

    11.03. 20:00 De Graafschap - Roda Kerkrade 3:0 (1:0)
    So 12.03. 18:30 Twente - Zwolle 2:1 (0:1)
    So 12.03. 19:45 PSV Eindhoven - Heerenveen 1:1 (0:0)
    So 12.03. 19:45 Tilburg - Alkmaar 0:2 (0:0)
    So 12.03. 20:45 Excelsior - Groningen 2:1 (0:0)
    Ne 13.03. 12:30 Utrecht - Den Haag 2:2 (2:0)
    Ne 13.03. 14:30 Heracles - Cambuur 3:1 (0:1)
    Ne 13.03. 14:30 Arnheim - Feyenoord 0:2 (0:0)
    Ne 13.03. 16:45 Ajax - Nijmegen 2:2 (1:1)

    28.kolo

    18.03. 20:00 Utrecht - Excelsior 2:1 (2:1)
    So 19.03. 18:30 Heerenveen - Heracles 0:1 (0:1)
    So 19.03. 19:45 Feyenoord - De Graafschap 3:1 (0:1)
    So 19.03. 19:45 Zwolle - Tilburg 4:1 (2:1)
    So 19.03. 20:45 Cambuur - Roda Kerkrade 0:1 (0:0)
    Ne 20.03. 12:30 Twente - Alkmaar 2:2 (0:0)
    Ne 20.03. 14:30 Den Haag - Nijmegen 1:0 (0:0)
    Ne 20.03. 14:30 Groningen - Arnheim 0:3 (0:0)
    Ne 20.03. 16:45 PSV Eindhoven - Ajax 0:2 (0:1)

    29.kolo

    So 02.04. 18:30 De Graafschap - Cambuur 2:2 (1:1)
    So 02.04. 18:30 Heracles - Utrecht 1:1 (0:0)
    So 02.04. 19:45 Alkmaar - PSV Eindhoven 2:4 (0:2)
    So 02.04. 20:45 Feyenoord - Excelsior 3:0 (2:0)
    So 02.04. 20:45 Tilburg - Twente 2:3 (2:0)
    Ne 03.04. 12:30 Nijmegen - Arnheim 2:1 (1:0)
    Ne 03.04. 14:30 Den Haag - Groningen 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 14:30 Roda Kerkrade - Heerenveen 1:2 (0:0)
    Ne 03.04. 16:45 Ajax - Zwolle 3:0 (3:0)

    30.kolo

    08.04. 20:00 Zwolle - Roda Kerkrade 3:1 (0:1)
    So 09.04. 18:30 Excelsior - Heracles 1:3 (0:2)
    So 09.04. 19:45 Cambuur - Ajax 0:1 (0:0)
    So 09.04. 19:45 Arnheim - Den Haag 2:2 (1:1)
    So 09.04. 20:45 PSV Eindhoven - Tilburg 2:0 (0:0)
    Ne 10.04. 12:30 Heerenveen - Alkmaar 4:2 (1:0)
    Ne 10.04. 14:30 Groningen - De Graafschap 3:1 (1:1)
    Ne 10.04. 14:30 Utrecht - Nijmegen 3:1 (1:1)
    Ne 10.04. 16:45 Twente - Feyenoord 0:1 (0:1)

    31.kolo

    15.04. 20:00 De Graafschap - Twente 1:1 (0:1)
    So 16.04. 18:30 Arnheim - Heracles 1:1 (0:0)
    So 16.04. 19:45 Alkmaar - Zwolle 5:1 (2:0)
    So 16.04. 19:45 Feyenoord - Groningen 1:1 (0:1)
    So 16.04. 20:45 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)
    Ne 17.04. 12:30 Ajax - Utrecht 2:2 (0:0)
    Ne 17.04. 14:30 Nijmegen - Cambuur 2:1 (0:0)
    Ne 17.04. 14:30 Tilburg - Den Haag 0:2 (0:1)
    Ne 17.04. 16:45 Excelsior - Heerenveen 1:1 (1:1)

    32.kolo

    Út 19.04. 18:30 Groningen - Roda Kerkrade 1:0 (0:0)
    Út 19.04. 20:45 PSV Eindhoven - Arnheim 2:0 (1:0)
    St 20.04. 18:30 Utrecht - De Graafschap 0:2 (0:1)
    St 20.04. 18:30 Zwolle - Nijmegen 2:0 (2:0)
    St 20.04. 19:45 Heracles - Feyenoord 2:2 (1:1)
    St 20.04. 20:45 Heerenveen - Ajax 0:2 (0:0)
    St 20.04. 20:45 Twente - Excelsior 2:0 (0:0)
    Čt 21.04. 18:30 Den Haag - Alkmaar 1:2 (1:1)
    Čt 21.04. 18:30 Cambuur - Tilburg 1:1 (1:1)

    33.kolo

    Ne 01.05. 14:30 Ajax - Twente 4:0 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 Alkmaar - De Graafschap 4:1 (3:1)
    Ne 01.05. 14:30 Excelsior - Zwolle 2:2 (0:1)
    Ne 01.05. 14:30 Heerenveen - Groningen 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 14:30 Heracles - Den Haag 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 14:30 Nijmegen - Roda Kerkrade 1:2 (1:1)
    Ne 01.05. 14:30 PSV Eindhoven - Cambuur 6:2 (3:2)
    Ne 01.05. 14:30 Arnheim - Utrecht 1:3 (1:0)
    Ne 01.05. 14:30 Tilburg - Feyenoord 0:1 (0:0)

    34.kolo

    Ne 08.05. 14:30 Cambuur - Excelsior 0:2 (0:1)
    Ne 08.05. 14:30 Den Haag - Heerenveen 1:1 (1:0)
    Ne 08.05. 14:30 Feyenoord - Nijmegen 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 14:30 De Graafschap - Ajax 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 14:30 Groningen - Heracles 2:1 (0:0)
    Ne 08.05. 14:30 Roda Kerkrade - Tilburg 2:3 (2:1)
    Ne 08.05. 14:30 Twente - Arnheim 2:2 (1:1)
    Ne 08.05. 14:30 Utrecht - Alkmaar 1:3 (0:2)
    Ne 08.05. 14:30 Zwolle - PSV Eindhoven 1:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 34 26 6 2 88:32 84
    2. 34 25 7 2 81:21 82
    3. 34 19 6 9 62:40 63
    4. 34 18 5 11 70:53 59
    5. 34 15 8 11 57:48 53
    6. 34 14 9 11 47:49 51
    7. 34 14 8 12 41:48 50
    8. 34 14 6 14 56:54 48
    9. 34 12 10 12 55:38 46
    10. 34 13 7 14 37:42 46
    11. 34 10 13 11 48:49 43
    12. 34 12 7 15 49:64 43
    13. 34 11 9 14 46:61 42
    14. 34 8 10 16 34:55 34
    15. 34 7 9 18 34:60 30
    16. 34 6 11 17 35:53 29
    17. 34 5 8 21 39:66 23
    18. 34 3 9 22 33:79 18