Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 17. ledna 2020
svátek má Drahoslav.
Hlavní menu
  • ID: 10127
  • Návštěvy: 81/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    47770
    Týden:
    81
    Dnes:
    11
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Pardubice B - Holice 3:1 (1:1)
    So 15.08. 17:00 Žamberk - Choceň 2:1 np (1:1)
    So 15.08. 17:00 Přelouč - Hlinsko 1:0 (1:0)
    Ne 16.08. 10:15 Letohrad B - Slatiňany 0:7 (0:5)
    Ne 16.08. 17:00 Lanškroun - Třemošnice 2:1 (0:1)
    Ne 16.08. 17:00 Moravany - Chrudim B 1:2 (0:2)
    Ne 16.08. 17:00 Svitavy - Česká Třebová 1:2 np (1:1)
    Ne 16.08. 17:00 Polička - Mor. Třebová 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Holice - Polička 2:1 np (1:1)
    So 22.08. 17:00 Slatiňany - Přelouč 3:2 np (2:2)
    So 22.08. 17:00 Česká Třebová - Pardubice B 0:4 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Třemošnice - Moravany 1:2 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Choceň - Lanškroun 3:1 (2:0)
    Ne 23.08. 10:15 Chrudim B - Svitavy 1:3 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Hlinsko - Žamberk 1:0 (1:0)
    Ne 23.08. 17:00 Mor. Třebová - Letohrad B 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Pardubice B - Chrudim B 4:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Žamberk - Lanškroun 1:2 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Polička - Česká Třebová 5:1 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Přelouč - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    Ne 30.08. 10:15 Letohrad B - Holice 1:5 (0:3)
    Ne 30.08. 17:00 Moravany - Choceň 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Svitavy - Třemošnice 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Hlinsko - Slatiňany 1:2 (0:2)

    5.kolo

    So 05.09. 10:15 Holice - Přelouč 4:0 (1:0)
    So 05.09. 10:15 Chrudim B - Polička 0:1 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Slatiňany - Žamberk 4:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Česká Třebová - Letohrad B 3:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Choceň - Svitavy 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 17:00 Mor. Třebová - Hlinsko 3:2 np (2:2)
    Ne 06.09. 17:00 Třemošnice - Pardubice B 0:1 (0:1)
    Ne 06.09. 17:00 Lanškroun - Moravany 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 12.09. 17:00 Žamberk - Moravany 2:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Polička - Třemošnice 1:0 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Přelouč - Česká Třebová 0:4 (0:3)
    So 12.09. 17:00 Slatiňany - Mor. Třebová 2:0 (0:0)
    Ne 13.09. 10:15 Pardubice B - Choceň 0:3 (0:2)
    Ne 13.09. 10:15 Letohrad B - Chrudim B 0:6 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Svitavy - Lanškroun 5:1 (2:1)
    Ne 13.09. 17:00 Hlinsko - Holice 1:3 (1:0)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Holice - Slatiňany 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Česká Třebová - Hlinsko 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Třemošnice - Letohrad B 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Choceň - Polička 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Lanškroun - Pardubice B 3:2 np (2:2)
    Ne 20.09. 10:15 Chrudim B - Přelouč 3:1 (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Mor. Třebová - Žamberk 1:2 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Moravany - Svitavy 3:4 (0:1)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Hlinsko - Chrudim B 0:1 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Žamberk - Svitavy 1:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Polička - Lanškroun 5:1 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Přelouč - Třemošnice 2:1 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Slatiňany - Česká Třebová 3:1 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Pardubice B - Moravany 2:3 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Letohrad B - Choceň 2:3 (2:0)
    Ne 27.09. 16:30 Mor. Třebová - Holice 2:3 (0:1)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Holice - Žamberk 2:1 np (1:1)
    So 03.10. 10:15 Chrudim B - Slatiňany 3:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Česká Třebová - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    So 03.10. 16:00 Třemošnice - Hlinsko 1:0 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Choceň - Přelouč 3:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 Lanškroun - Letohrad B 7:2 (3:1)
    Ne 04.10. 16:00 Moravany - Polička 3:2 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Svitavy - Pardubice B 4:6 (3:2)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Holice - Česká Třebová 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Žamberk - Pardubice B 1:2 (0:0)
    So 10.10. 16:00 Přelouč - Lanškroun 2:1 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Slatiňany - Třemošnice 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 10:15 Letohrad B - Moravany 0:3 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Polička - Svitavy 2:1 np (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Hlinsko - Choceň 3:0 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Mor. Třebová - Chrudim B 0:1 (0:0)

    11.kolo

    So 17.10. 10:15 Chrudim B - Holice 5:3 (2:2)
    So 17.10. 15:30 Česká Třebová - Žamberk 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Třemošnice - Mor. Třebová 1:2 np (1:1)
    So 17.10. 15:30 Choceň - Slatiňany 0:1 np (0:0)
    So 17.10. 15:30 Pardubice B - Polička 4:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Lanškroun - Hlinsko 4:3 (1:2)
    Ne 18.10. 15:30 Moravany - Přelouč 7:1 (4:0)
    Ne 18.10. 15:30 Svitavy - Letohrad B 3:1 (1:0)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Holice - Třemošnice 4:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Žamberk - Polička 0:2 (0:2)
    So 24.10. 14:30 Přelouč - Svitavy 1:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Slatiňany - Lanškroun 3:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Česká Třebová - Chrudim B 2:1 np (1:1)
    Ne 25.10. 10:15 Letohrad B - Pardubice B 0:3 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Hlinsko - Moravany 1:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Mor. Třebová - Choceň 0:4 (0:1)

    1.kolo

    St 28.10. 10:15 Chrudim B - Lanškroun 3:2 np (2:2)
    St 28.10. 14:30 Přelouč - Žamberk 2:0 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Hlinsko - Letohrad B 3:1 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Slatiňany - Polička 5:0 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Mor. Třebová - Pardubice B 1:3 (1:1)
    St 28.10. 14:30 Holice - Svitavy 6:0 (2:0)
    St 28.10. 14:30 Česká Třebová - Moravany 1:2 (1:1)
    St 28.10. 14:30 Třemošnice - Choceň 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 10:15 Chrudim B - Žamberk 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Třemošnice - Česká Třebová 0:1 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Choceň - Holice 2:4 (0:3)
    Ne 01.11. 10:15 Pardubice B - Přelouč 2:1 np (1:1)
    Ne 01.11. 10:15 Polička - Letohrad B 1:0 (1:0)
    Ne 01.11. 14:00 Lanškroun - Mor. Třebová 2:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Moravany - Slatiňany 2:1 np (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Svitavy - Hlinsko 3:0 (1:0)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Holice - Lanškroun 7:0 (4:0)
    So 07.11. 14:00 Žamberk - Letohrad B 2:1 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Přelouč - Polička 1:4 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Slatiňany - Svitavy 2:1 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Česká Třebová - Choceň 1:2 (0:2)
    So 07.11. 14:00 Chrudim B - Třemošnice 6:2 (3:0)
    Ne 08.11. 14:00 Hlinsko - Pardubice B 3:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Mor. Třebová - Moravany 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 13:30 Třemošnice - Žamberk 2:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Choceň - Chrudim B 0:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Lanškroun - Česká Třebová 0:1 np (0:0)
    So 14.11. 13:30 Moravany - Holice 2:4 (0:2)
    Ne 15.11. 10:15 Pardubice B - Slatiňany 4:1 (0:0)
    Ne 15.11. 10:15 Letohrad B - Přelouč 0:1 np (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Svitavy - Mor. Třebová 5:0 (3:0)
    Ne 15.11. 13:30 Polička - Hlinsko 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Letohrad B - Hlinsko 1:0 (0:0)
    So 12.03. 10:15 Pardubice B - Mor. Třebová 4:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Lanškroun - Chrudim B 3:2 np (2:2)
    So 12.03. 14:30 Žamberk - Přelouč 2:0 (1:0)
    So 12.03. 14:30 Choceň - Třemošnice 2:1 (0:1)
    So 12.03. 16:30 Polička - Slatiňany 1:6 (0:4)
    Ne 13.03. 14:30 Svitavy - Holice 3:1 (1:1)
    St 11.05. 18:00 Moravany - Česká Třebová 1:2 (0:1)

    17.kolo

    So 19.03. 10:15 Holice - Pardubice B 2:4 (0:2)
    So 19.03. 10:15 Chrudim B - Moravany 1:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Choceň - Žamberk 1:0 np (0:0)
    So 19.03. 15:00 Slatiňany - Letohrad B 3:1 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Česká Třebová - Svitavy 2:1 (1:1)
    Ne 20.03. 10:15 Třemošnice - Lanškroun 2:1 (1:0)
    Ne 20.03. 15:00 Mor. Třebová - Polička 2:0 (2:0)
    St 11.05. 18:00 Hlinsko - Přelouč 8:1 (4:0)

    18.kolo

    25.03. 10:15 Pardubice B - Česká Třebová 3:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Polička - Holice 1:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Přelouč - Slatiňany 2:6 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Žamberk - Hlinsko 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 10:15 Letohrad B - Mor. Třebová 2:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Moravany - Třemošnice 1:2 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Lanškroun - Choceň 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Svitavy - Chrudim B 3:1 (2:1)

    19.kolo

    So 02.04. 10:15 Holice - Letohrad B 4:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Česká Třebová - Polička 2:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Choceň - Moravany 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Třemošnice - Svitavy 1:2 np (1:1)
    Ne 03.04. 10:15 Chrudim B - Pardubice B 3:2 (2:2)
    Ne 03.04. 16:30 Lanškroun - Žamberk 2:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Mor. Třebová - Přelouč 5:1 (2:1)
    Ne 03.04. 16:30 Slatiňany - Hlinsko 2:1 np (1:1)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Pardubice B - Třemošnice 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Přelouč - Holice 1:3 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Žamberk - Slatiňany 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 10:15 Letohrad B - Česká Třebová 1:4 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Polička - Chrudim B 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Svitavy - Choceň 3:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Moravany - Lanškroun 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Hlinsko - Mor. Třebová 2:3 np (2:2)

    21.kolo

    So 16.04. 10:15 Holice - Hlinsko 1:0 np (0:0)
    So 16.04. 17:00 Třemošnice - Polička 2:1 np (1:1)
    So 16.04. 17:00 Česká Třebová - Přelouč 2:2 (2:1)
    So 16.04. 17:00 Chrudim B - Letohrad B 5:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Choceň - Pardubice B 2:1 np (1:1)
    So 16.04. 17:00 Lanškroun - Svitavy 2:3 np (2:2)
    Ne 17.04. 17:00 Mor. Třebová - Slatiňany 2:1 np (1:1)
    St 01.06. 18:00 Moravany - Žamberk 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 23.04. 17:00 Slatiňany - Holice 0:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Přelouč - Chrudim B 0:2 (0:2)
    Ne 24.04. 10:15 Letohrad B - Třemošnice 0:2 (0:1)
    Ne 24.04. 10:15 Pardubice B - Lanškroun 8:0 (5:0)
    Ne 24.04. 17:00 Hlinsko - Česká Třebová 3:4 np (3:3)
    Ne 24.04. 17:00 Polička - Choceň 5:2 (3:0)
    Ne 24.04. 17:00 Svitavy - Moravany 6:2 (2:2)
    St 11.05. 18:00 Žamberk - Mor. Třebová 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 30.04. 10:15 Chrudim B - Hlinsko 4:2 (1:2)
    So 30.04. 10:15 Holice - Mor. Třebová 2:1 np (1:1)
    So 30.04. 17:00 Česká Třebová - Slatiňany 0:1 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Třemošnice - Přelouč 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Choceň - Letohrad B 4:1 (2:1)
    Ne 01.05. 17:00 Lanškroun - Polička 1:2 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Svitavy - Žamberk 5:3 (4:2)
    Ne 01.05. 17:00 Moravany - Pardubice B 0:4 (0:1)

    24.kolo

    So 07.05. 17:00 Žamberk - Holice 1:5 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Slatiňany - Chrudim B 1:3 (0:2)
    So 07.05. 17:00 Přelouč - Choceň 0:1 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Polička - Moravany 1:2 np (1:1)
    Ne 08.05. 10:15 Letohrad B - Lanškroun 3:1 (1:1)
    Ne 08.05. 10:15 Pardubice B - Svitavy 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Hlinsko - Třemošnice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Mor. Třebová - Česká Třebová 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 14.05. 17:00 Česká Třebová - Holice 2:3 np (2:2)
    So 14.05. 17:00 Třemošnice - Slatiňany 0:2 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Choceň - Hlinsko 1:0 np (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Pardubice B - Žamberk 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 17:00 Lanškroun - Přelouč 5:0 (4:0)
    Ne 15.05. 17:00 Moravany - Letohrad B 0:2 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Chrudim B - Mor. Třebová 4:3 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Svitavy - Polička 6:1 (4:0)

    26.kolo

    So 21.05. 10:15 Holice - Chrudim B 6:0 (3:0)
    So 21.05. 17:00 Slatiňany - Choceň 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Žamberk - Česká Třebová 1:0 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Přelouč - Moravany 5:3 (3:2)
    Ne 22.05. 10:15 Letohrad B - Svitavy 0:4 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Mor. Třebová - Třemošnice 3:2 np (2:2)
    Ne 22.05. 17:00 Polička - Pardubice B 1:2 np (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Hlinsko - Lanškroun 4:1 (2:1)

    27.kolo

    So 28.05. 17:00 Chrudim B - Česká Třebová 3:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Choceň - Mor. Třebová 2:0 (0:0)
    Ne 29.05. 10:15 Pardubice B - Letohrad B 8:0 (4:0)
    Ne 29.05. 17:00 Třemošnice - Holice 4:5 np (4:4)
    Ne 29.05. 17:00 Lanškroun - Slatiňany 1:2 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Polička - Žamberk 1:4 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Svitavy - Přelouč 6:0 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Moravany - Hlinsko 1:0 (1:0)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Holice - Choceň 3:1 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Žamberk - Chrudim B 1:4 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Česká Třebová - Třemošnice 1:0 np (0:0)
    So 04.06. 17:00 Přelouč - Pardubice B 1:2 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Slatiňany - Moravany 5:1 (2:0)
    Ne 05.06. 10:15 Letohrad B - Polička 1:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Mor. Třebová - Lanškroun 2:0 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Hlinsko - Svitavy 3:1 (0:0)

    29.kolo

    Čt 09.06. 18:00 Pardubice B - Hlinsko 3:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Choceň - Česká Třebová 0:1 (0:1)
    Ne 12.06. 10:15 Letohrad B - Žamberk 0:3 (0:2)
    Ne 12.06. 17:00 Lanškroun - Holice 1:2 np (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Třemošnice - Chrudim B 1:4 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Polička - Přelouč 3:1 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Svitavy - Slatiňany 1:4 (0:4)
    Ne 12.06. 17:00 Moravany - Mor. Třebová 3:0 (2:0)

    30.kolo

    So 18.06. 10:15 Žamberk - Třemošnice 7:3 (3:0)
    So 18.06. 14:00 Chrudim B - Choceň 7:0 (4:0)
    So 18.06. 14:00 Holice - Moravany 3:1 (1:0)
    So 18.06. 14:00 Slatiňany - Pardubice B 2:0 (0:0)
    So 18.06. 14:00 Hlinsko - Polička 1:2 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Česká Třebová - Lanškroun 3:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Přelouč - Letohrad B 2:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Mor. Třebová - Svitavy 1:3 (0:3)
    Správce soutěže: Jaroslav Faltus

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 18 8 0 4 86:39 70
    2. 30 21 2 2 5 79:41 69
    3. 30 20 3 2 5 87:33 68
    4. 30 20 3 2 5 73:28 68
    5. 30 17 2 3 8 82:48 58
    6. 30 12 5 3 9 46:40 50
    7. 30 14 3 2 11 41:41 50
    8. 30 14 1 4 11 48:51 48
    9. 30 11 2 0 17 49:58 37
    10. 30 9 0 8 13 44:44 35
    11. 30 8 2 4 16 36:54 32
    12. 30 7 3 5 15 34:55 32
    13. 30 5 6 2 17 34:61 29
    14. 30 6 3 5 16 43:72 29
    15. 30 7 2 2 18 31:81 28
    16. 30 5 0 1 24 23:90 16