Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. února 2019
svátek má Petr.
Hlavní menu
  • ID: 10115
  • Návštěvy: 69/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Znojmo  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7961
    Týden:
    69
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    2.kolo

    14.08. 18:00 Oleksovice - Suchohrdly 2:1
    So 15.08. 10:15 Jamolice - Litobratřice 9:1
    Ne 16.08. 10:15 Horní Kounice B - Olbramovice 3:1
    Ne 16.08. 16:30 Jiřice - Višňové 0:5 (0:2)
    Ne 16.08. 16:30 Vlasatice - Šanov 7:1 (3:1)
    Ne 16.08. 16:30 Vedrovice - Čejkovice 3:3
    Ne 16.08. 16:30 Bohutice - Břežany 1:0

    3.kolo

    So 22.08. 00:00 Břežany - Jamolice 3:0 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Čejkovice - Bohutice 1:2 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Suchohrdly - Vedrovice 0:0 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Šanov - Oleksovice 1:2 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Višňové - Vlasatice 2:3 (0:2)
    So 22.08. 00:00 Olbramovice - Jiřice 13:0 (3:0p)
    So 22.08. 00:00 Litobratřice - Horní Kounice B 2:6 (0:2)

    4.kolo

    So 29.08. 16:30 Jamolice - Horní Kounice B 2:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Vlasatice - Olbramovice 5:4 (2:1)
    So 29.08. 16:30 Vedrovice - Šanov 1:0 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Bohutice - Suchohrdly 0:2 (0:0)
    So 29.08. 16:30 Břežany - Čejkovice 2:1 (0:1)
    Ne 30.08. 10:15 Jiřice - Litobratřice 4:2 (2:2)
    Ne 30.08. 16:30 Oleksovice - Višňové 2:3 (2:1)

    5.kolo

    So 05.09. 16:30 Šanov - Bohutice 5:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:15 Horní Kounice B - Jiřice 8:0 (8:0)
    Ne 06.09. 16:30 Čejkovice - Jamolice 1:2 (0:1)
    Ne 06.09. 16:30 Suchohrdly - Břežany 1:0 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Višňové - Vedrovice 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 16:30 Olbramovice - Oleksovice 2:1 (1:0)
    Ne 06.09. 16:30 Litobratřice - Vlasatice 1:3 (1:0)

    6.kolo

    11.09. 18:00 Bohutice - Višňové 0:1 (0:1)
    So 12.09. 10:15 Vedrovice - Olbramovice 0:1 (0:1)
    So 12.09. 10:30 Vlasatice - Horní Kounice B 4:1 (3:1)
    Ne 13.09. 16:00 Jamolice - Jiřice 3:0 (0:0)
    Ne 13.09. 16:00 Oleksovice - Litobratřice 4:2 (2:1)
    Ne 13.09. 16:00 Břežany - Šanov 0:1 (0:1)
    Ne 13.09. 16:00 Čejkovice - Suchohrdly 1:8 (1:2)

    7.kolo

    So 19.09. 16:00 Šanov - Čejkovice 3:0 (1:0)
    So 19.09. 16:00 Litobratřice - Vedrovice 0:1 (0:0)
    So 19.09. 16:00 Jiřice - Vlasatice 1:8 (0:3)
    Ne 20.09. 10:15 Horní Kounice B - Oleksovice 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:00 Suchohrdly - Jamolice 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:00 Višňové - Břežany 6:2 (3:0)
    Ne 20.09. 16:00 Olbramovice - Bohutice 2:0 (0:0)

    8.kolo

    Ne 27.09. 16:00 Jamolice - Vlasatice 0:2
    Ne 27.09. 16:00 Oleksovice - Jiřice 10:1
    Ne 27.09. 16:00 Vedrovice - Horní Kounice B 2:3
    Ne 27.09. 16:00 Bohutice - Litobratřice 2:1
    Ne 27.09. 16:00 Břežany - Olbramovice 0:4 (0:1)
    Ne 27.09. 16:00 Čejkovice - Višňové 4:4
    Ne 27.09. 16:00 Suchohrdly - Šanov 2:1

    9.kolo

    So 03.10. 15:30 Šanov - Jamolice 2:0 (2:0)
    So 03.10. 15:30 Olbramovice - Čejkovice 14:1 (5:1)
    So 03.10. 15:30 Jiřice - Vedrovice 0:3 (0:2)
    So 03.10. 15:30 Vlasatice - Oleksovice 5:0 (3:0)
    Ne 04.10. 10:15 Horní Kounice B - Bohutice 3:0 (1:0)
    Ne 04.10. 15:30 Višňové - Suchohrdly 0:2 (0:0)
    St 28.10. 14:30 Litobratřice - Břežany 2:2

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Jamolice - Oleksovice 7:3
    So 10.10. 15:00 Šanov - Višňové 1:1
    Ne 11.10. 15:00 Vedrovice - Vlasatice 3:5 (3:1)
    Ne 11.10. 15:00 Bohutice - Jiřice 4:1 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Břežany - Horní Kounice B 1:4 (1:1)
    Ne 11.10. 15:00 Čejkovice - Litobratřice 1:3 (0:1)
    Ne 11.10. 15:00 Suchohrdly - Olbramovice 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 17.10. 00:00 Višňové - Jamolice 0:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Olbramovice - Šanov 5:2
    So 17.10. 00:00 Litobratřice - Suchohrdly 1:6
    So 17.10. 00:00 Horní Kounice B - Čejkovice 8:2 (4:0)
    So 17.10. 00:00 Jiřice - Břežany 1:7
    So 17.10. 00:00 Vlasatice - Bohutice 2:1
    So 17.10. 00:00 Oleksovice - Vedrovice 1:1 (0:1)

    12.kolo

    So 24.10. 00:00 Jamolice - Vedrovice 1:1 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Bohutice - Oleksovice 2:2 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Břežany - Vlasatice 0:7 (0:4)
    So 24.10. 00:00 Čejkovice - Jiřice 2:1 (0:1)
    So 24.10. 00:00 Suchohrdly - Horní Kounice B 4:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Šanov - Litobratřice 2:8 (2:2)
    So 24.10. 00:00 Višňové - Olbramovice 2:4 (1:3)

    13.kolo

    Ne 01.11. 10:15 Horní Kounice B - Šanov 2:4 (0:2)
    Ne 01.11. 14:00 Olbramovice - Jamolice 8:0 (5:0)
    Ne 01.11. 14:00 Litobratřice - Višňové 2:6 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Jiřice - Suchohrdly 0:9 (0:5)
    Ne 01.11. 14:00 Vlasatice - Čejkovice 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Oleksovice - Břežany 3:1 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Vedrovice - Bohutice 0:0 (0:0)

    1.kolo

    So 07.11. 14:00 Šanov - Jiřice 10:1 (6:0)
    Ne 08.11. 14:00 Bohutice - Jamolice 3:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Břežany - Vedrovice 1:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Čejkovice - Oleksovice 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Suchohrdly - Vlasatice 2:1 (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Višňové - Horní Kounice B 6:1 (2:1)
    Ne 08.11. 14:00 Olbramovice - Litobratřice 9:0 (5:0)

    15.kolo

    So 26.03. 15:00 Višňové - Jiřice 4:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Břežany - Bohutice 0:2 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Čejkovice - Vedrovice 2:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Suchohrdly - Oleksovice 6:1 (3:0)
    Ne 27.03. 15:00 Šanov - Vlasatice 3:2 (1:2)
    Ne 27.03. 15:00 Olbramovice - Horní Kounice B 0:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Litobratřice - Jamolice 4:2 (1:0)

    16.kolo

    Ne 03.04. 10:15 Horní Kounice B - Litobratřice 5:0 (3:0)
    Ne 03.04. 15:30 Jiřice - Olbramovice 1:3 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Vlasatice - Višňové 5:0 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Oleksovice - Šanov 5:2 (4:0)
    Ne 03.04. 15:30 Vedrovice - Suchohrdly 0:3 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Bohutice - Čejkovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.04. 15:30 Jamolice - Břežany 4:1 (1:0)

    17.kolo

    Ne 10.04. 10:15 Horní Kounice B - Jamolice 2:2
    Ne 10.04. 15:30 Čejkovice - Břežany 0:3
    Ne 10.04. 15:30 Suchohrdly - Bohutice 3:2
    Ne 10.04. 15:30 Šanov - Vedrovice 3:1
    Ne 10.04. 15:30 Višňové - Oleksovice 2:0
    Ne 10.04. 15:30 Olbramovice - Vlasatice 4:2
    Ne 10.04. 15:30 Litobratřice - Jiřice 9:3

    18.kolo

    Ne 17.04. 16:00 Jiřice - Horní Kounice B 2:3 (0:3)
    Ne 17.04. 16:00 Vlasatice - Litobratřice 5:3 (3:2)
    Ne 17.04. 16:00 Oleksovice - Olbramovice 1:6 (1:4)
    Ne 17.04. 16:00 Vedrovice - Višňové 0:4 (0:2)
    Ne 17.04. 16:00 Bohutice - Šanov 0:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Jamolice - Čejkovice 6:2 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Břežany - Suchohrdly 3:0 (3:0)

    19.kolo

    Ne 24.04. 10:15 Horní Kounice B - Vlasatice 1:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Jiřice - Jamolice 4:2 (3:0)
    Ne 24.04. 16:00 Šanov - Břežany 1:2 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Višňové - Bohutice 5:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Olbramovice - Vedrovice 5:0 (2:0)
    Ne 24.04. 16:00 Litobratřice - Oleksovice 0:3 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Suchohrdly - Čejkovice 2:0 (1:0)

    20.kolo

    Ne 01.05. 16:30 Vedrovice - Litobratřice 4:3 (3:1)
    Ne 01.05. 16:30 Bohutice - Olbramovice 2:0 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Břežany - Višňové 0:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Čejkovice - Šanov 3:1 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Jamolice - Suchohrdly 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Oleksovice - Horní Kounice B 0:0
    Ne 01.05. 16:30 Vlasatice - Jiřice 7:1 (4:1)

    21.kolo

    Ne 08.05. 10:15 Horní Kounice B - Vedrovice 4:4 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Litobratřice - Bohutice 4:3 (3:3)
    Ne 08.05. 16:30 Jiřice - Oleksovice 2:4 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Vlasatice - Jamolice 4:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Šanov - Suchohrdly 0:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Olbramovice - Břežany 1:2 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Višňové - Čejkovice 2:0 (2:0)

    22.kolo

    Ne 15.05. 16:30 Čejkovice - Olbramovice 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Suchohrdly - Višňové 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Jamolice - Šanov 2:2 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Oleksovice - Vlasatice 3:4 (0:3)
    Ne 15.05. 16:30 Vedrovice - Jiřice 5:2 (3:1)
    Ne 15.05. 16:30 Břežany - Litobratřice 6:3 (3:1)
    Ne 15.05. 16:30 Bohutice - Horní Kounice B 1:1 (0:1)

    23.kolo

    Ne 22.05. 10:15 Horní Kounice B - Břežany 8:2 (4:2)
    Ne 22.05. 16:30 Vlasatice - Vedrovice 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Oleksovice - Jamolice 1:3 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Višňové - Šanov 2:3 (1:1)
    Ne 22.05. 16:30 Olbramovice - Suchohrdly 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 16:30 Litobratřice - Čejkovice 2:2 (2:1)
    Ne 22.05. 16:30 Jiřice - Bohutice 2:6 (1:3)

    24.kolo

    Ne 29.05. 16:30 Jamolice - Višňové 1:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Vedrovice - Oleksovice 0:1 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Bohutice - Vlasatice 3:2 (2:1)
    Ne 29.05. 16:30 Břežany - Jiřice 3:0k
    Ne 29.05. 16:30 Čejkovice - Horní Kounice B 8:0 (1:0)
    Ne 29.05. 16:30 Šanov - Olbramovice 2:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Suchohrdly - Litobratřice 9:0k

    25.kolo

    Ne 05.06. 10:15 Horní Kounice B - Suchohrdly 2:3 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Jiřice - Čejkovice 1:3 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Vlasatice - Břežany 1:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Oleksovice - Bohutice 8:0 (4:0)
    Ne 05.06. 16:30 Vedrovice - Jamolice 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Litobratřice - Šanov 1:4 (1:2)
    Ne 05.06. 16:30 Olbramovice - Višňové 1:3 (0:2)

    26.kolo

    Ne 12.06. 16:30 Jamolice - Olbramovice 0:3
    Ne 12.06. 16:30 Višňové - Litobratřice 4:1
    Ne 12.06. 16:30 Šanov - Horní Kounice B 1:2
    Ne 12.06. 16:30 Suchohrdly - Jiřice 12:0
    Ne 12.06. 16:30 Čejkovice - Vlasatice 1:7
    Ne 12.06. 16:30 Břežany - Oleksovice 5:1
    Ne 12.06. 16:30 Bohutice - Vedrovice 2:3

    14.kolo

    Ne 19.06. 10:15 Horní Kounice B - Višňové 1:3 (1:2)
    Ne 19.06. 16:30 Litobratřice - Olbramovice 2:2
    Ne 19.06. 16:30 Jiřice - Šanov 1:3
    Ne 19.06. 16:30 Vlasatice - Suchohrdly 4:3
    Ne 19.06. 16:30 Oleksovice - Čejkovice 6:2
    Ne 19.06. 16:30 Vedrovice - Břežany 3:3
    Ne 19.06. 16:30 Jamolice - Bohutice 10:2
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 20 2 4 101:40 62
    2. 26 20 1 5 86:23 61
    3. 26 17 1 8 99:33 52
    4. 26 15 4 7 68:38 49
    5. 26 13 3 10 68:59 42
    6. 26 12 5 9 70:58 41
    7. 26 13 2 11 59:52 41
    8. 26 10 6 10 60:53 36
    9. 26 11 3 12 50:56 36
    10. 26 10 3 13 39:60 33
    11. 26 7 9 10 40:52 30
    12. 26 5 3 18 57:107 18
    13. 26 4 4 18 41:88 16
    14. 26 2 0 24 29:148 6