Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 23. července 2019
svátek má Libor.
Hlavní menu
  • ID: 10101
  • Návštěvy: 21/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5557
    Týden:
    21
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Český Brod - Nespeky 1:2 (0:1)
    So 22.08. 10:00 Jestřabí Lhota - Votice 1:4 (0:2)
    So 22.08. 10:00 Jesenice - Poříčany 12:0 (3:0)
    Ne 23.08. 10:00 Pečky - Uhl. Janovice 10:0
    So 07.11. 10:00 Kutná Hora - Radošovice 10:1

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Český Brod - Pečky 2:4 (2:0)
    Ne 30.08. 10:00 Nespeky - Radošovice 8:0 (4:0)
    Ne 30.08. 10:00 Poříčany - Kutná Hora 1:4 (0:2)
    Ne 30.08. 10:00 Uhl. Janovice - Vrdy 1:6
    Ne 30.08. 13:30 Votice - Jesenice 1:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 00:00 Nespeky - Pečky 0:6 (0:2)
    So 05.09. 00:00 Vrdy - Český Brod 2:5 (1:2)
    So 05.09. 00:00 Jestřabí Lhota - Uhl. Janovice 10:0 (3:0)
    So 05.09. 00:00 Kutná Hora - Votice 3:0 (0:0)
    So 05.09. 00:00 Radošovice - Poříčany 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 12.09. 00:00 Nespeky - Poříčany 4:0 (3:0)
    So 12.09. 00:00 Votice - Radošovice 3:1 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Uhl. Janovice - Jesenice 2:15 (1:7)
    So 12.09. 00:00 Český Brod - Jestřabí Lhota 8:1 (4:0)
    So 12.09. 00:00 Pečky - Vrdy 7:0

    5.kolo

    So 19.09. 00:00 Vrdy - Nespeky 4:2 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Jestřabí Lhota - Pečky 0:5 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Jesenice - Český Brod 3:0 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Kutná Hora - Uhl. Janovice 9:1
    So 19.09. 00:00 Poříčany - Votice 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 26.09. 00:00 Nespeky - Votice 0:2 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Uhl. Janovice - Radošovice 0:3 (0:2)
    So 26.09. 00:00 Český Brod - Kutná Hora 2:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Pečky - Jesenice 1:2 (0:1)
    So 26.09. 00:00 Vrdy - Jestřabí Lhota 6:3 (3:1)

    7.kolo

    So 03.10. 00:00 Jestřabí Lhota - Nespeky 1:5 (0:1)
    So 03.10. 00:00 Jesenice - Vrdy 6:1 (4:0)
    So 03.10. 00:00 Kutná Hora - Pečky 1:1 (1:0)
    So 03.10. 00:00 Radošovice - Český Brod 0:12 (0:8)
    So 03.10. 00:00 Poříčany - Uhl. Janovice 4:1 (3:0)

    8.kolo

    So 10.10. 00:00 Uhl. Janovice - Votice 0:4
    So 10.10. 00:00 Český Brod - Poříčany 11:2 (6:2)
    So 10.10. 00:00 Pečky - Radošovice 3:0k
    So 10.10. 00:00 Vrdy - Kutná Hora 0:3 (0:1)
    So 10.10. 00:00 Jestřabí Lhota - Jesenice 0:7 (0:2)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Jesenice - Nespeky 3:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Kutná Hora - Jestřabí Lhota 1:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Radošovice - Vrdy 2:1 (2:1)
    So 17.10. 00:00 Poříčany - Pečky 0:5 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Votice - Český Brod 5:0 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Nespeky - Uhl. Janovice 4:1 (2:1)
    So 24.10. 00:00 Pečky - Votice 3:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Vrdy - Poříčany 8:0 (4:0)
    So 24.10. 00:00 Jestřabí Lhota - Radošovice 5:1 (2:0)
    So 24.10. 00:00 Jesenice - Kutná Hora 0:0 (0:0)

    11.kolo

    So 31.10. 00:00 Kutná Hora - Nespeky 0:1 (0:1)
    So 31.10. 00:00 Radošovice - Jesenice 2:9 (1:4)
    So 31.10. 00:00 Poříčany - Jestřabí Lhota 4:0 (3:0)
    So 31.10. 00:00 Votice - Vrdy 4:0 (3:0)
    So 31.10. 00:00 Uhl. Janovice - Český Brod 4:2 (1:0)

    12.kolo

    So 26.03. 10:00 Radošovice - Kutná Hora 0:8
    So 26.03. 10:00 Votice - Jestřabí Lhota 3:1 (2:0)
    Ne 27.03. 10:00 Poříčany - Jesenice 0:5 (0:3)
    Ne 27.03. 10:00 Uhl. Janovice - Pečky 0:7 (0:4)
    Ne 27.03. 10:00 Nespeky - Český Brod 3:1 (3:1)

    13.kolo

    So 02.04. 00:00 Pečky - Český Brod 5:1 (3:1)
    So 02.04. 00:00 Vrdy - Uhl. Janovice 3:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Jesenice - Votice 6:1 (3:0)
    So 02.04. 00:00 Kutná Hora - Poříčany 1:2 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Radošovice - Nespeky 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 09.04. 00:00 Poříčany - Radošovice 10:1 (6:1)
    So 09.04. 00:00 Votice - Kutná Hora 2:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Uhl. Janovice - Jestřabí Lhota 2:3
    So 09.04. 00:00 Český Brod - Vrdy 2:3 (1:3)
    So 09.04. 00:00 Pečky - Nespeky 4:1

    15.kolo

    So 16.04. 00:00 Radošovice - Votice 2:3 (0:2)
    So 16.04. 00:00 Poříčany - Nespeky výsledek
    So 16.04. 00:00 Jesenice - Uhl. Janovice výsledek
    So 16.04. 00:00 Jestřabí Lhota - Český Brod 1:3 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Vrdy - Pečky 0:3

    16.kolo

    So 23.04. 00:00 Nespeky - Vrdy 0:3
    So 23.04. 00:00 Pečky - Jestřabí Lhota 7:1 (4:1)
    So 23.04. 00:00 Český Brod - Jesenice 0:3
    So 23.04. 00:00 Uhl. Janovice - Kutná Hora 0:6 (0:4)
    So 23.04. 00:00 Votice - Poříčany výsledek

    17.kolo

    So 30.04. 00:00 Votice - Nespeky 3:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Radošovice - Uhl. Janovice 3:1
    So 30.04. 00:00 Kutná Hora - Český Brod 2:5 (1:3)
    So 30.04. 00:00 Jesenice - Pečky 1:4
    So 30.04. 00:00 Jestřabí Lhota - Vrdy 2:1

    18.kolo

    So 07.05. 00:00 Nespeky - Jestřabí Lhota 4:1
    So 07.05. 00:00 Vrdy - Jesenice 3:2 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Pečky - Kutná Hora 2:00
    So 07.05. 00:00 Český Brod - Radošovice 11:0
    So 07.05. 00:00 Uhl. Janovice - Poříčany 3:2

    19.kolo

    So 14.05. 10:00 Votice - Uhl. Janovice 10:0 (6:0)
    So 14.05. 10:00 Radošovice - Pečky výsledek
    So 14.05. 10:00 Jesenice - Jestřabí Lhota výsledek
    So 14.05. 14:30 Kutná Hora - Vrdy 3:3 (1:3)
    Ne 15.05. 10:00 Poříčany - Český Brod 3:8 (3:5)

    20.kolo

    So 21.05. 00:00 Nespeky - Jesenice výsledek
    So 21.05. 00:00 Jestřabí Lhota - Kutná Hora výsledek
    So 21.05. 00:00 Vrdy - Radošovice výsledek
    So 21.05. 00:00 Pečky - Poříčany výsledek
    So 21.05. 00:00 Český Brod - Votice 3:5 (1:3)

    21.kolo

    So 28.05. 00:00 Uhl. Janovice - Nespeky výsledek
    So 28.05. 00:00 Votice - Pečky výsledek
    So 28.05. 00:00 Poříčany - Vrdy výsledek
    So 28.05. 00:00 Radošovice - Jestřabí Lhota výsledek
    So 28.05. 00:00 Kutná Hora - Jesenice výsledek

    22.kolo

    So 04.06. 00:00 Nespeky - Kutná Hora 1:2 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Jesenice - Radošovice 15:0
    So 04.06. 00:00 Jestřabí Lhota - Poříčany výsledek
    So 04.06. 00:00 Vrdy - Votice výsledek
    So 04.06. 00:00 Český Brod - Uhl. Janovice 14:1 (7:1)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 17 15 1 1 77:10 46
    2. 16 12 2 2 90:15 38
    3. 17 11 2 4 51:25 35
    4. 18 9 4 5 55:22 31
    5. 20 10 0 10 91:49 30
    6. 17 9 0 8 38:32 27
    7. 17 8 1 8 44:45 25
    8. 15 5 0 10 30:65 15
    9. 16 4 0 12 30:61 12
    10. 17 4 0 13 18:102 12
    11. 18 2 0 16 17:115 6