Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 22. července 2019
svátek má Magdaléna.
Hlavní menu
  • ID: 10100
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6627
    Týden:
    37
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.09. 09:00 Lysá n.L. - Pšovka Mělník 1:3 (0:2)
    St 09.09. 17:00 SKP MB - Klecany 1:1 (0:0)
    So 12.09. 10:00 Straky - Benátky 0:5 (0:1)
    St 16.09. 18:00 Bělá - Velvary 1:4 (1:3)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Zeleneč - Dobrovice 8:2 (6:0)
    So 29.08. 10:00 Straky - Bělá 1:2 (0:1)
    So 29.08. 10:30 Benátky - Pšovka Mělník 6:1 (1:0)
    Ne 30.08. 11:00 Velvary - SKP MB 8:0 (5:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 SKP MB - Straky 9:1
    So 05.09. 10:00 Dobrovice - Klecany 0:10 (0:6)
    Ne 06.09. 09:30 Lysá n.L. - Zeleneč 9:1 (2:1)
    Ne 06.09. 10:15 Bělá - Benátky 3:3 (1:1)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Zeleneč - Pšovka Mělník 4:3 (1:1)
    So 12.09. 10:00 Klecany - Lysá n.L. 7:2 (5:0)
    Ne 13.09. 10:15 Bělá - SKP MB 4:0
    Ne 13.09. 11:00 Velvary - Dobrovice 8:0 (2:0)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 SKP MB - Benátky 1:1 (1:1)
    So 19.09. 10:00 Dobrovice - Straky 2:1 (0:0)
    Ne 20.09. 09:30 Lysá n.L. - Velvary 3:3 (1:2)
    Ne 20.09. 10:00 Pšovka Mělník - Klecany 0:8 (0:4)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Benátky - Zeleneč 5:1 (1:1)
    So 26.09. 10:00 Straky - Lysá n.L. 1:2 (0:2)
    Ne 27.09. 10:15 Bělá - Dobrovice 6:0 (3:0)
    Ne 27.09. 11:00 Velvary - Pšovka Mělník 3:1 (3:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Dobrovice - SKP MB 2:5 (1:2)
    So 03.10. 10:00 Zeleneč - Klecany 0:13
    Ne 04.10. 09:30 Lysá n.L. - Bělá 6:6 (5:1)
    Ne 04.10. 10:00 Pšovka Mělník - Straky 2:0 (0:0)

    8.kolo

    Út 00.00. 00:00 Benátky - Klecany 1:3
    So 10.10. 10:00 SKP MB - Lysá n.L. 8:0 (3:0)
    Ne 11.10. 10:15 Bělá - Pšovka Mělník 10:0 (4:0)
    Ne 11.10. 11:00 Velvary - Zeleneč 2:2 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:00 Dobrovice - Benátky 2:4 (1:2)
    So 17.10. 10:00 Zeleneč - Straky 9:0 (3:0)
    So 17.10. 10:00 Klecany - Velvary 4:0 (4:0)
    Ne 18.10. 10:00 Pšovka Mělník - SKP MB 2:2 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:00 Straky - Klecany 0:12 (0:5)
    So 24.10. 10:00 Dobrovice - Lysá n.L. 1:2 (0:2)
    So 24.10. 10:30 Benátky - Velvary 3:3 (1:2)
    Ne 25.10. 10:15 Bělá - Zeleneč 4:2 (4:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:00 Zeleneč - SKP MB 1:2 (1:2)
    So 31.10. 10:00 Klecany - Bělá 4:0 (4:0)
    Ne 01.11. 09:30 Lysá n.L. - Benátky 1:6 (0:3)
    Ne 01.11. 10:00 Pšovka Mělník - Dobrovice 3:0 (0:0)
    Ne 01.11. 11:00 Velvary - Straky 7:1 (4:0)

    12.kolo

    So 26.03. 10:00 Klecany - SKP MB odloženo
    So 26.03. 10:30 Benátky - Straky 5:2 (1:1)
    Ne 27.03. 10:00 Pšovka Mělník - Lysá n.L. 3:0
    Ne 27.03. 11:00 Velvary - Bělá odloženo

    13.kolo

    So 02.04. 10:00 Dobrovice - Zeleneč 3:1 (2:1)
    So 02.04. 10:00 SKP MB - Velvary 0:1 (0:0)
    Ne 03.04. 10:00 Pšovka Mělník - Benátky 7:1 (3:0)
    Ne 03.04. 10:15 Bělá - Straky 6:1 (2:1)

    14.kolo

    So 09.04. 00:00 Benátky - Bělá 3:6 (2:4)
    So 09.04. 00:00 Straky - SKP MB 1:5 (1:2)
    So 09.04. 00:00 Klecany - Dobrovice 11:0 (8:0)
    So 09.04. 00:00 Zeleneč - Lysá n.L. 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 16.04. 00:00 Pšovka Mělník - Zeleneč 7:2 (3:1)
    So 16.04. 00:00 Lysá n.L. - Klecany 0:8 (0:5)
    So 16.04. 00:00 Dobrovice - Velvary 2:5 (2:4)
    So 16.04. 00:00 SKP MB - Bělá 2:3 (1:2)

    16.kolo

    So 23.04. 00:00 Benátky - SKP MB 6:1 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Straky - Dobrovice 2:3 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Velvary - Lysá n.L. 4:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Klecany - Pšovka Mělník 5:0 (2:0)

    17.kolo

    So 30.04. 00:00 Zeleneč - Benátky 2:3 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Pšovka Mělník - Velvary 3:2 (2:0)
    So 30.04. 00:00 Lysá n.L. - Straky 1:3 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Dobrovice - Bělá 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 07.05. 00:00 SKP MB - Dobrovice 4:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Bělá - Lysá n.L. 11:0 (5:0)
    So 07.05. 00:00 Straky - Pšovka Mělník 1:3 (1:2)
    So 07.05. 00:00 Klecany - Zeleneč 10:2 (6:0)

    19.kolo

    So 14.05. 10:00 Klecany - Benátky 3:1 (3:0)
    Ne 15.05. 09:30 Lysá n.L. - SKP MB 0:4 (0:1)
    Ne 15.05. 10:00 Pšovka Mělník - Bělá 0:4 (0:3)
    St 18.05. 17:30 Zeleneč - Velvary 4:2 (2:1)

    20.kolo

    So 21.05. 00:00 Benátky - Dobrovice 11:1 (5:0)
    So 21.05. 00:00 SKP MB - Pšovka Mělník 3:2 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Straky - Zeleneč 1:2 (1:1)
    So 21.05. 00:00 Velvary - Klecany 0:6 (0:3)

    21.kolo

    So 28.05. 00:00 Velvary - Benátky 0:6 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Klecany - Straky 13:0 (4:0)
    So 28.05. 00:00 Zeleneč - Bělá 0:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Lysá n.L. - Dobrovice 2:1 (0:0)

    22.kolo

    So 04.06. 00:00 Benátky - Lysá n.L. 9:2 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Dobrovice - Pšovka Mělník 0:3 (0:2)
    So 04.06. 00:00 SKP MB - Zeleneč 2:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Bělá - Klecany 0:3 (0:2)
    So 04.06. 00:00 Straky - Velvary 1:7 (0:3)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 17 1 0 132:7 52
    2. 18 12 3 3 71:30 39
    3. 18 11 3 4 79:39 36
    4. 18 9 3 6 59:40 30
    5. 18 9 3 6 49:44 30
    6. 18 9 1 8 43:52 28
    7. 18 6 2 10 44:68 20
    8. 18 4 2 12 31:82 14
    9. 18 3 0 15 20:88 9
    10. 18 1 0 17 17:95 3