Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 10099
  • Návštěvy: 23/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7162
    Týden:
    23
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:00 Dobříš - Nové Strašecí 13:0 (8:0)
    So 22.08. 10:00 Slaný - Baník Švermov 0:2 (0:0)
    So 22.08. 14:30 ČLU Beroun B - Sn Kladno 0:8 (0:4)
    St 02.09. 17:00 Pavlíkov - Kročehlavy 3:0 (1:0)
    St 02.09. 17:30 Králův Dvůr - Červený Újezd 7:0 (3:0)
    Ne 08.11. 10:00 SK Rakovník - Hostouň 10:0 (3:0)

    2.kolo

    So 29.08. 10:00 Nové Strašecí - Baník Švermov 0:14 (0:6)
    So 29.08. 10:00 Červený Újezd - Slaný 5:2 (3:1)
    So 29.08. 10:00 Kročehlavy - SK Rakovník 0:10 (0:4)
    So 29.08. 10:15 Dobříš - ČLU Beroun B 3:3 (1:2)
    Ne 30.08. 10:00 Hostouň - Králův Dvůr 1:7 (1:3)
    Ne 30.08. 10:15 Sn Kladno - Pavlíkov 0:2 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:00 Pavlíkov - Dobříš 0:3 (0:0)
    So 05.09. 10:00 Slaný - Hostouň 2:6 (0:4)
    So 05.09. 10:15 Baník Švermov - Červený Újezd 12:0 (5:0)
    So 05.09. 15:00 ČLU Beroun B - Nové Strašecí 20:0 (7:0)
    Ne 06.09. 10:00 SK Rakovník - Sn Kladno 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 10:00 Králův Dvůr - Kročehlavy 7:0 (4:0)

    4.kolo

    So 12.09. 10:00 Nové Strašecí - Červený Újezd 0:17 (0:7)
    So 12.09. 10:00 Kročehlavy - Slaný 8:1 (3:1)
    So 12.09. 10:15 Dobříš - SK Rakovník 1:7 (1:2)
    So 12.09. 15:00 ČLU Beroun B - Pavlíkov 3:2 (3:0)
    Ne 13.09. 10:00 Hostouň - Baník Švermov 1:2 (0:1)
    Ne 13.09. 10:15 Sn Kladno - Králův Dvůr 1:2 (0:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:00 Pavlíkov - Nové Strašecí 17:0 (8:0)
    So 19.09. 10:00 Slaný - Sn Kladno 1:6 (0:4)
    So 19.09. 10:00 Červený Újezd - Hostouň 3:0 (1:0)
    So 19.09. 10:15 Baník Švermov - Kročehlavy 9:0 (6:0)
    Ne 20.09. 10:00 SK Rakovník - ČLU Beroun B 8:0 (1:0)
    Ne 20.09. 10:00 Králův Dvůr - Dobříš 2:3 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 10:00 Nové Strašecí - Hostouň 0:5 (0:2)
    So 26.09. 10:00 Kročehlavy - Červený Újezd 1:1 (0:0)
    So 26.09. 10:00 Pavlíkov - SK Rakovník 1:0 (0:0)
    So 26.09. 10:15 Dobříš - Slaný 13:0 (6:0)
    So 26.09. 14:30 ČLU Beroun B - Králův Dvůr 1:0 (0:0)
    Ne 27.09. 10:15 Sn Kladno - Baník Švermov 1:1 (0:1)

    7.kolo

    So 03.10. 10:00 Slaný - ČLU Beroun B 2:10 (1:4)
    So 03.10. 10:00 Červený Újezd - Sn Kladno 0:2 (0:2)
    So 03.10. 10:15 Baník Švermov - Dobříš 5:2 (2:0)
    Ne 04.10. 10:00 SK Rakovník - Nové Strašecí 18:0 (10:0)
    Ne 04.10. 10:00 Králův Dvůr - Pavlíkov 4:3 (4:1)
    Ne 04.10. 10:00 Hostouň - Kročehlavy 0:4 (0:0)

    8.kolo

    So 10.10. 10:00 Nové Strašecí - Kročehlavy 0:10 (0:5)
    So 10.10. 10:00 Pavlíkov - Slaný 12:2 (7:1)
    So 10.10. 10:15 Dobříš - Červený Újezd 3:3 (2:1)
    So 10.10. 14:00 ČLU Beroun B - Baník Švermov 1:2 (1:1)
    Ne 11.10. 10:00 Sn Kladno - Hostouň 3:1 (1:1)
    Ne 11.10. 10:00 SK Rakovník - Králův Dvůr 4:1 (3:0)

    9.kolo

    So 17.10. 10:00 Slaný - SK Rakovník 2:4 (1:4)
    So 17.10. 10:00 Červený Újezd - ČLU Beroun B 4:2 (1:0)
    So 17.10. 10:00 Kročehlavy - Sn Kladno 0:0 (0:0)
    So 17.10. 10:15 Baník Švermov - Pavlíkov 3:0 (0:0)
    Ne 18.10. 10:00 Králův Dvůr - Nové Strašecí 12:0 (5:0)
    Ne 18.10. 10:00 Hostouň - Dobříš 1:6 (1:3)

    10.kolo

    So 24.10. 10:00 Nové Strašecí - Sn Kladno 0:4 (0:2)
    So 24.10. 10:00 Pavlíkov - Červený Újezd 3:0 (1:0)
    So 24.10. 10:15 Dobříš - Kročehlavy 1:1 (1:1)
    So 24.10. 12:30 ČLU Beroun B - Hostouň 9:3 (3:1)
    Ne 25.10. 10:00 SK Rakovník - Baník Švermov 4:0 (4:0)
    Ne 25.10. 10:00 Králův Dvůr - Slaný 8:0 (4:0)

    11.kolo

    So 31.10. 10:00 Slaný - Nové Strašecí 6:2 (3:0)
    So 31.10. 10:00 Červený Újezd - SK Rakovník 1:12 (0:7)
    So 31.10. 10:00 Kročehlavy - ČLU Beroun B 1:0 (0:0)
    So 31.10. 10:15 Baník Švermov - Králův Dvůr 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 10:00 Hostouň - Pavlíkov 0:3 (0:3)
    Ne 01.11. 10:15 Sn Kladno - Dobříš 1:2 (0:1)

    12.kolo

    So 26.03. 10:00 Nové Strašecí - Dobříš 0:11 (0:4)
    So 26.03. 10:00 Kročehlavy - Pavlíkov 0:2 (0:0)
    So 26.03. 10:15 Baník Švermov - Slaný 7:0 (2:0)
    Ne 27.03. 10:00 Hostouň - SK Rakovník odloženo
    Ne 27.03. 10:00 Červený Újezd - Králův Dvůr 1:4 (1:3)
    Ne 27.03. 10:15 Sn Kladno - ČLU Beroun B 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 02.04. 10:00 Slaný - Červený Újezd 5:1 (3:0)
    So 02.04. 10:00 Pavlíkov - Sn Kladno 3:0 (2:0)
    So 02.04. 10:15 Baník Švermov - Nové Strašecí 11:0 (6:0)
    So 02.04. 13:30 ČLU Beroun B - Dobříš 2:6 (2:1)
    Ne 03.04. 10:00 Králův Dvůr - Hostouň 4:0 (2:0)
    Ne 03.04. 10:00 SK Rakovník - Kročehlavy 8:0 (4:0)

    14.kolo

    So 09.04. 00:00 Nové Strašecí - ČLU Beroun B 2:17 (0:6)
    So 09.04. 00:00 Dobříš - Pavlíkov 2:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Sn Kladno - SK Rakovník 0:5 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Kročehlavy - Králův Dvůr 1:2 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Hostouň - Slaný 2:2 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Červený Újezd - Baník Švermov 1:3 (1:1)

    15.kolo

    So 16.04. 00:00 Červený Újezd - Nové Strašecí 2:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Baník Švermov - Hostouň 7:0 (4:0)
    So 16.04. 00:00 Slaný - Kročehlavy 1:6 (1:6)
    So 16.04. 00:00 Králův Dvůr - Sn Kladno 2:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 SK Rakovník - Dobříš 11:0 (7:0)
    So 16.04. 00:00 Pavlíkov - ČLU Beroun B 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 23.04. 00:00 Nové Strašecí - Pavlíkov 0:8 (0:3)
    So 23.04. 00:00 ČLU Beroun B - SK Rakovník 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Dobříš - Králův Dvůr 4:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Sn Kladno - Slaný 7:2 (4:0)
    So 23.04. 00:00 Kročehlavy - Baník Švermov 0:5 (0:4)
    So 23.04. 00:00 Hostouň - Červený Újezd 6:0 (3:0)

    17.kolo

    So 30.04. 00:00 Hostouň - Nové Strašecí 6:1 (4:0)
    So 30.04. 00:00 Červený Újezd - Kročehlavy 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Baník Švermov - Sn Kladno 0:0
    So 30.04. 00:00 Slaný - Dobříš 1:6 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Králův Dvůr - ČLU Beroun B 4:3 (2:1)
    So 30.04. 00:00 SK Rakovník - Pavlíkov 5:1 (4:0)

    18.kolo

    So 07.05. 00:00 Nové Strašecí - SK Rakovník 0:17 (0:9)
    So 07.05. 00:00 Pavlíkov - Králův Dvůr 0:3 (0:1)
    So 07.05. 00:00 ČLU Beroun B - Slaný 6:4 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Dobříš - Baník Švermov 2:3 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Sn Kladno - Červený Újezd 4:0 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Kročehlavy - Hostouň 2:1 (2:1)

    19.kolo

    So 14.05. 00:00 Kročehlavy - Nové Strašecí 6:0 (4:0)
    So 14.05. 00:00 Hostouň - Sn Kladno 0:4 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Červený Újezd - Dobříš 4:3 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Baník Švermov - ČLU Beroun B 7:1 (6:0)
    So 14.05. 00:00 Slaný - Pavlíkov 2:6 (2:2)
    So 14.05. 00:00 Králův Dvůr - SK Rakovník 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 21.05. 00:00 Nové Strašecí - Králův Dvůr 0:5 (0:3)
    So 21.05. 00:00 SK Rakovník - Slaný 13:0 (8:0)
    So 21.05. 00:00 Pavlíkov - Baník Švermov 0:7 (0:3)
    So 21.05. 00:00 ČLU Beroun B - Červený Újezd 3:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Dobříš - Hostouň 13:1 (6:1)
    So 21.05. 00:00 Sn Kladno - Kročehlavy 2:2 (2:0)

    21.kolo

    So 28.05. 00:00 Sn Kladno - Nové Strašecí 13:0 (4:0)
    So 28.05. 00:00 Kročehlavy - Dobříš 2:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Hostouň - ČLU Beroun B 3:2 (2:1)
    So 28.05. 00:00 Červený Újezd - Pavlíkov 0:3 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Baník Švermov - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Slaný - Králův Dvůr 1:7 (1:3)

    22.kolo

    So 04.06. 00:00 Nové Strašecí - Slaný 1:1 (0:1)
    So 04.06. 00:00 Králův Dvůr - Baník Švermov 1:3 (1:1)
    So 04.06. 00:00 SK Rakovník - Červený Újezd 9:0 (7:0)
    So 04.06. 00:00 Pavlíkov - Hostouň odloženo
    So 04.06. 00:00 ČLU Beroun B - Kročehlavy 3:4 (1:3)
    So 04.06. 00:00 Dobříš - Sn Kladno 2:1 (1:1)
    Správce soutěže: Karel Horňák

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 3 1 105:15 57
    2. 21 18 1 2 152:10 55
    3. 22 15 2 5 82:27 47
    4. 22 13 3 6 100:49 42
    5. 22 12 2 8 93:35 38
    6. 22 10 4 8 61:29 34
    7. 22 9 5 8 49:58 32
    8. 22 8 2 12 88:69 26
    9. 22 6 3 13 44:86 21
    10. 21 5 2 14 37:106 17
    11. 22 2 2 18 37:138 8
    12. 22 0 1 21 7:233 1