Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 10031
  • Návštěvy: 76/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    32650
    Týden:
    76
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Komárov - Žebrák 3:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Dobříč - Daleké Dušníky 1:4 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Nový Knín - Březnice 2:5 (1:3)
    Ne 23.08. 17:00 Sedlčany B - Sedlec-Prčice 1:2 np (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Petrovice - Spartak Příbram B 5:1 (3:1)
    St 28.10. 14:30 Tochovice - Cerhovice 1:2 np (1:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Žebrák - Tochovice 0:1 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Loděnice - Dobříč 3:1 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Petrovice - Březnice 3:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Sedlec-Prčice - Nový Knín 3:0 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Cerhovice - Sedlčany B 7:2 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Daleké Dušníky - Komárov 4:1 (0:1)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Komárov - Loděnice 1:2 (1:1)
    So 05.09. 17:00 Tochovice - Daleké Dušníky 6:0 (4:0)
    So 05.09. 17:00 Nový Knín - Cerhovice 2:5 (0:3)
    Ne 06.09. 17:00 Sedlčany B - Žebrák 1:2 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Petrovice - Sedlec-Prčice 0:5 (0:3)
    Ne 06.09. 17:00 Spartak Příbram B - Březnice 1:3 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Žebrák - Nový Knín 1:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Loděnice - Tochovice 2:4 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Dobříč - Komárov 2:4 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Sedlec-Prčice - Spartak Příbram B 6:1 (3:0)
    Ne 13.09. 17:00 Cerhovice - Petrovice 1:4 (0:1)
    Ne 13.09. 17:00 Daleké Dušníky - Sedlčany B 2:1 np (1:1)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Tochovice - Dobříč 3:1 (1:0)
    So 19.09. 16:30 Nový Knín - Daleké Dušníky 1:3 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Březnice - Sedlec-Prčice 2:4 (1:2)
    Ne 20.09. 16:30 Sedlčany B - Loděnice 3:1 (2:1)
    Ne 20.09. 16:30 Petrovice - Žebrák 3:2 np (2:2)
    Ne 20.09. 16:30 Spartak Příbram B - Cerhovice 2:6 (1:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Komárov - Tochovice 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Žebrák - Spartak Příbram B 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Loděnice - Nový Knín 1:5 (1:2)
    So 26.09. 16:30 Dobříč - Sedlčany B 0:2 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Cerhovice - Březnice 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Daleké Dušníky - Petrovice 2:0 (1:0)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Nový Knín - Dobříč 0:1 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Březnice - Žebrák 1:0 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Sedlčany B - Komárov 4:3 np (3:3)
    Ne 04.10. 16:00 Petrovice - Loděnice 3:1 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Spartak Příbram B - Daleké Dušníky 3:4 np (3:3)
    Ne 04.10. 16:00 Sedlec-Prčice - Cerhovice 7:2 (2:2)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Komárov - Nový Knín 1:2 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Žebrák - Sedlec-Prčice 2:3 np (2:2)
    So 10.10. 16:00 Loděnice - Spartak Příbram B 1:3 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Dobříč - Petrovice 4:1 (3:0)
    So 10.10. 16:00 Tochovice - Sedlčany B 3:2 np (2:2)
    Ne 11.10. 16:00 Daleké Dušníky - Březnice 2:0 (0:0)

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Nový Knín - Tochovice 4:1 (4:0)
    So 17.10. 15:30 Březnice - Loděnice 2:1 np (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Petrovice - Komárov 2:3 np (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Spartak Příbram B - Dobříč 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Sedlec-Prčice - Daleké Dušníky 2:1 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Cerhovice - Žebrák 2:1 (2:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Komárov - Spartak Příbram B 3:0 (2:0)
    So 24.10. 14:30 Loděnice - Sedlec-Prčice 1:2 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Dobříč - Březnice 4:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Tochovice - Petrovice 2:0 (1:0)
    Ne 25.10. 14:30 Daleké Dušníky - Cerhovice 2:0 (0:0)
    Ne 25.10. 14:30 Sedlčany B - Nový Knín 3:2 np (2:2)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Březnice - Komárov 1:3 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Žebrák - Daleké Dušníky 5:1 (0:0)
    Ne 01.11. 10:30 Cerhovice - Loděnice 2:1 np (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Petrovice - Sedlčany B 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Spartak Příbram B - Tochovice 1:1 (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Sedlec-Prčice - Dobříč 1:3 (0:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Komárov - Sedlec-Prčice 3:2 np (2:2)
    So 07.11. 14:00 Loděnice - Žebrák 5:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Dobříč - Cerhovice 1:2 np (1:1)
    So 07.11. 14:00 Tochovice - Březnice 3:2 np (2:2)
    So 07.11. 14:00 Nový Knín - Petrovice 2:1 (2:0)
    Ne 08.11. 14:00 Sedlčany B - Spartak Příbram B 1:0 (0:0)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Březnice - Sedlčany B 2:1 np (1:1)
    So 14.11. 13:30 Sedlec-Prčice - Tochovice 3:2 np (2:2)
    So 14.11. 13:30 Žebrák - Dobříč 1:0 np (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Spartak Příbram B - Nový Knín 1:3 (1:3)
    Ne 15.11. 13:30 Cerhovice - Komárov 2:1 np (1:1)
    So 21.11. 13:00 Daleké Dušníky - Loděnice 5:3 (4:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Březnice - Nový Knín 1:3 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Daleké Dušníky - Dobříč 1:2 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Žebrák - Komárov 2:3 np (2:2)
    Ne 27.03. 15:00 Cerhovice - Tochovice 3:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Sedlec-Prčice - Sedlčany B 2:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Spartak Příbram B - Petrovice 1:0 np (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 10:15 Komárov - Daleké Dušníky 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Březnice - Petrovice 2:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Nový Knín - Sedlec-Prčice 4:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Tochovice - Žebrák 3:2 np (2:2)
    So 02.04. 16:30 Dobříč - Loděnice 1:3 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Sedlčany B - Cerhovice 2:1 np (1:1)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Loděnice - Komárov 2:3 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Březnice - Spartak Příbram B 4:3 np (3:3)
    Ne 10.04. 16:30 Daleké Dušníky - Tochovice 3:1 (2:1)
    Ne 10.04. 16:30 Žebrák - Sedlčany B 4:3 (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Cerhovice - Nový Knín 3:1 (1:0)
    Ne 10.04. 16:30 Sedlec-Prčice - Petrovice 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 10:15 Komárov - Dobříč 1:3 (0:2)
    So 16.04. 17:00 Nový Knín - Žebrák 4:2 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Tochovice - Loděnice 4:2 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Spartak Příbram B - Sedlec-Prčice 1:0 np (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Petrovice - Cerhovice 2:1 (1:1)
    Ne 17.04. 17:00 Sedlčany B - Daleké Dušníky 0:1 (0:1)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Dobříč - Tochovice 4:2 (3:1)
    So 23.04. 17:00 Loděnice - Sedlčany B 4:2 (3:0)
    Ne 24.04. 17:00 Daleké Dušníky - Nový Knín 1:2 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Žebrák - Petrovice 2:0 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Cerhovice - Spartak Příbram B 2:1 (2:1)
    Ne 24.04. 17:00 Sedlec-Prčice - Březnice 3:1 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 Březnice - Cerhovice 0:6 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Nový Knín - Loděnice 3:1 (1:1)
    So 30.04. 17:00 Tochovice - Komárov 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Spartak Příbram B - Žebrák 1:0 np (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Petrovice - Daleké Dušníky 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Sedlčany B - Dobříč 3:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 10:15 Komárov - Sedlčany B 1:3 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Dobříč - Nový Knín 1:2 (1:1)
    So 07.05. 17:00 Loděnice - Petrovice 2:1 (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Daleké Dušníky - Spartak Příbram B 4:0 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Žebrák - Březnice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Cerhovice - Sedlec-Prčice 3:0 (1:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Březnice - Daleké Dušníky 1:2 np (1:1)
    So 14.05. 17:00 Nový Knín - Komárov 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Žebrák 2:0 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Petrovice - Dobříč 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Sedlčany B - Tochovice 6:0 (2:0)
    St 18.05. 18:00 Spartak Příbram B - Loděnice 2:1 np (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Komárov - Petrovice 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Tochovice - Nový Knín 2:3 (2:3)
    So 21.05. 17:00 Dobříč - Spartak Příbram B 4:1 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Loděnice - Březnice 3:2 (2:1)
    Ne 22.05. 17:00 Daleké Dušníky - Sedlec-Prčice 4:1 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Žebrák - Cerhovice 2:3 np (2:2)

    23.kolo

    27.05. 17:30 Nový Knín - Sedlčany B 2:5 (1:2)
    So 28.05. 17:00 Březnice - Dobříč 4:5 np (4:4)
    Ne 29.05. 17:00 Cerhovice - Daleké Dušníky 2:3 np (2:2)
    Ne 29.05. 17:00 Sedlec-Prčice - Loděnice 1:2 (0:0)
    Ne 29.05. 17:00 Spartak Příbram B - Komárov 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Petrovice - Tochovice 3:1 (1:1)

    24.kolo

    So 04.06. 10:15 Komárov - Březnice 4:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Tochovice - Spartak Příbram B 3:2 (2:2)
    So 04.06. 17:00 Dobříč - Sedlec-Prčice 4:3 (2:2)
    So 04.06. 17:00 Loděnice - Cerhovice 1:2 (1:2)
    Ne 05.06. 17:00 Sedlčany B - Petrovice 6:3 (2:0)
    Ne 05.06. 17:00 Daleké Dušníky - Žebrák 1:4 (0:3)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Březnice - Tochovice 1:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Petrovice - Nový Knín 1:2 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Žebrák - Loděnice 5:0 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Cerhovice - Dobříč 6:1 (4:0)
    Ne 12.06. 17:00 Sedlec-Prčice - Komárov 1:0 np (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Spartak Příbram B - Sedlčany B 1:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:15 Komárov - Cerhovice 4:3 np (3:3)
    So 18.06. 17:00 Nový Knín - Spartak Příbram B 3:1 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Tochovice - Sedlec-Prčice 1:4 (0:2)
    So 18.06. 17:00 Dobříč - Žebrák 7:3 (5:2)
    So 18.06. 17:00 Loděnice - Daleké Dušníky 4:1 (2:0)
    Ne 19.06. 17:00 Sedlčany B - Březnice 3:1 (1:1)
    Správce soutěže: Jiří Klekner

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 24 12 5 3 4 63:38 49
    2. 24 15 0 2 7 54:44 47
    3. 24 11 4 2 7 54:38 43
    4. 24 9 5 4 6 46:37 41
    5. 24 11 4 0 9 47:46 41
    6. 24 11 2 2 9 51:50 39
    7. 24 9 3 4 8 51:41 37
    8. 24 8 3 3 9 45:49 34
    9. 24 9 2 2 11 39:41 33
    10. 24 7 1 7 9 42:44 30
    11. 24 9 0 3 12 47:55 30
    12. 24 5 4 3 12 35:57 26
    13. 24 2 4 2 15 24:58 17