Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 21. ledna 2020
svátek má Běla.
Hlavní menu
  • ID: 10029
  • Návštěvy: 36/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34040
    Týden:
    36
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 17:00 Liblice - Sadská 1:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Pátek - Bílé Podolí 4:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Polepy 1:0 np (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Býchory - Lysá n.L. 2:3 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Sokoleč - Tuchoraz 1:0 np (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Břežany II - Zeleneč 0:4 (0:1)
    Ne 23.08. 17:00 Čáslav B - Sn Poděbrady 5:1 (3:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Sadská - Sn Poděbrady 0:1 np (0:0)
    So 29.08. 17:00 Polepy - Čáslav B 4:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Bílé Podolí - Sokoleč 1:3 (0:2)
    So 29.08. 17:00 Liblice - Býchory 0:1 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Zeleneč - Boh. Poděbrady 0:2 (0:0)
    Ne 30.08. 17:00 Tuchoraz - Břežany II 4:0 (3:0)
    Ne 30.08. 17:00 Lysá n.L. - Pátek 1:3 (1:1)

    3.kolo

    So 05.09. 17:00 Pátek - Liblice 1:0 (0:0)
    So 05.09. 17:00 Boh. Poděbrady - Tuchoraz 0:1 np (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Býchory - Sadská 2:1 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Sokoleč - Lysá n.L. 1:2 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Břežany II - Bílé Podolí 1:3 (0:2)
    Ne 06.09. 17:00 Čáslav B - Zeleneč 5:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Sn Poděbrady - Polepy 1:3 (1:2)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Sadská - Polepy 1:5 (1:3)
    So 12.09. 17:00 Bílé Podolí - Boh. Poděbrady 0:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Liblice - Sokoleč 0:2 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Zeleneč - Sn Poděbrady 2:1 (1:0)
    Ne 13.09. 17:00 Tuchoraz - Čáslav B 0:2 (0:2)
    Ne 13.09. 17:00 Lysá n.L. - Břežany II 10:1 (3:0)
    Ne 13.09. 17:00 Býchory - Pátek 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Pátek - Sadská 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Lysá n.L. 3:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Polepy - Zeleneč 6:3 (3:1)
    Ne 20.09. 16:30 Sokoleč - Býchory 4:1 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Břežany II - Liblice 0:4 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Čáslav B - Bílé Podolí 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Sn Poděbrady - Tuchoraz 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Sadská - Zeleneč 4:2 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Bílé Podolí - Sn Poděbrady 3:1 (1:1)
    So 26.09. 16:30 Liblice - Boh. Poděbrady 1:2 (1:2)
    Ne 27.09. 16:30 Tuchoraz - Polepy 1:0 np (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Lysá n.L. - Čáslav B 1:3 (0:2)
    Ne 27.09. 16:30 Býchory - Břežany II 11:0 (5:0)
    Ne 27.09. 16:30 Pátek - Sokoleč 2:3 np (2:2)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Boh. Poděbrady - Býchory 0:1 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Polepy - Bílé Podolí 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Sokoleč - Sadská 2:1 (1:1)
    Ne 04.10. 16:00 Břežany II - Pátek 1:2 (1:2)
    Ne 04.10. 16:00 Čáslav B - Liblice 3:4 np (3:3)
    Ne 04.10. 16:00 Sn Poděbrady - Lysá n.L. 5:1 (4:0)
    Ne 04.10. 16:00 Zeleneč - Tuchoraz 6:3 (1:0)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Sadská - Tuchoraz 1:4 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Bílé Podolí - Zeleneč 4:2 (4:1)
    So 10.10. 16:00 Liblice - Sn Poděbrady 1:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Pátek - Boh. Poděbrady 0:2 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Lysá n.L. - Polepy 0:3 (0:1)
    Ne 11.10. 16:00 Býchory - Čáslav B 3:0 (2:0)
    Ne 11.10. 16:00 Sokoleč - Břežany II 6:0 (1:0)

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Boh. Poděbrady - Sokoleč 4:1 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Polepy - Liblice 1:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Břežany II - Sadská 1:2 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Čáslav B - Pátek 3:2 np (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Sn Poděbrady - Býchory 1:2 np (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Zeleneč - Lysá n.L. 2:3 np (2:2)
    Ne 18.10. 15:30 Tuchoraz - Bílé Podolí 3:2 np (2:2)

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Sadská - Bílé Podolí 2:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Liblice - Zeleneč 3:1 (3:1)
    So 24.10. 14:30 Pátek - Sn Poděbrady 1:2 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Lysá n.L. - Tuchoraz 2:3 (1:2)
    Ne 25.10. 14:30 Býchory - Polepy 0:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Sokoleč - Čáslav B 4:3 (3:2)
    Ne 25.10. 14:30 Břežany II - Boh. Poděbrady 1:3 (1:1)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Boh. Poděbrady - Sadská 6:0 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Polepy - Pátek 5:2 (0:2)
    So 31.10. 14:00 Bílé Podolí - Lysá n.L. 1:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Čáslav B - Břežany II 16:1 (8:1)
    Ne 01.11. 14:00 Sn Poděbrady - Sokoleč 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 14:00 Zeleneč - Býchory 1:3 (1:3)
    Ne 01.11. 14:00 Tuchoraz - Liblice 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Sadská - Lysá n.L. 0:2 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Liblice - Bílé Podolí 4:3 np (3:3)
    So 07.11. 14:00 Pátek - Zeleneč 2:1 (2:1)
    So 07.11. 14:00 Boh. Poděbrady - Čáslav B 4:2 (2:2)
    Ne 08.11. 14:00 Býchory - Tuchoraz 0:3 (0:2)
    Ne 08.11. 14:00 Sokoleč - Polepy 4:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Břežany II - Sn Poděbrady 1:5 (0:5)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Polepy - Břežany II 12:4 (5:2)
    So 14.11. 13:30 Bílé Podolí - Býchory 1:3 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Sn Poděbrady - Boh. Poděbrady 1:0 np (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Zeleneč - Sokoleč 1:2 (0:2)
    Ne 15.11. 13:30 Tuchoraz - Pátek 1:0 (0:0)
    Ne 15.11. 13:30 Lysá n.L. - Liblice 2:0 (0:0)
    Ne 15.11. 15:00 Čáslav B - Sadská 6:1 (4:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Sadská - Liblice 2:1 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Bílé Podolí - Pátek 4:3 (2:2)
    So 26.03. 15:00 Polepy - Boh. Poděbrady 4:1 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Lysá n.L. - Býchory 1:0 np (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Tuchoraz - Sokoleč 1:5 (1:5)
    Ne 27.03. 15:00 Zeleneč - Břežany II 7:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Sn Poděbrady - Čáslav B 3:0 (1:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Boh. Poděbrady - Zeleneč 6:1 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Pátek - Lysá n.L. 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Sn Poděbrady - Sadská 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Čáslav B - Polepy 1:4 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Břežany II - Tuchoraz 2:5 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Sokoleč - Bílé Podolí 3:1 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Býchory - Liblice 3:0 (2:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Sadská - Býchory 4:0 (3:0)
    So 09.04. 16:30 Liblice - Pátek 2:1 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Bílé Podolí - Břežany II 7:0 (3:0)
    So 09.04. 16:30 Polepy - Sn Poděbrady 2:1 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Lysá n.L. - Sokoleč 1:4 (0:2)
    Ne 10.04. 16:30 Tuchoraz - Boh. Poděbrady 1:2 (1:2)
    Ne 10.04. 16:30 Zeleneč - Čáslav B 6:0 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Polepy - Sadská 6:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Bílé Podolí 5:0 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Pátek - Býchory 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Sn Poděbrady - Zeleneč 4:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Čáslav B - Tuchoraz 4:5 (3:3)
    Ne 17.04. 17:00 Břežany II - Lysá n.L. 0:8 (0:5)
    Ne 17.04. 17:00 Sokoleč - Liblice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Sadská - Pátek 3:2 (2:1)
    So 23.04. 17:00 Liblice - Břežany II 3:0 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Bílé Podolí - Čáslav B 1:2 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Býchory - Sokoleč 1:5 (0:2)
    Ne 24.04. 17:00 Lysá n.L. - Boh. Poděbrady 2:1 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Tuchoraz - Sn Poděbrady 2:1 (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Zeleneč - Polepy 0:3 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 Polepy - Tuchoraz 8:4 (3:1)
    So 30.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Liblice 1:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Zeleneč - Sadská 2:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Sn Poděbrady - Bílé Podolí 2:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Čáslav B - Lysá n.L. 2:3 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Břežany II - Býchory 1:3 (0:1)
    Ne 01.05. 17:00 Sokoleč - Pátek 6:0 (3:0)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Sadská - Sokoleč 2:6 (1:2)
    So 07.05. 17:00 Pátek - Břežany II 9:0 (3:0)
    So 07.05. 17:00 Liblice - Čáslav B 4:1 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Bílé Podolí - Polepy 0:4 (0:2)
    Ne 08.05. 17:00 Býchory - Boh. Poděbrady 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Lysá n.L. - Sn Poděbrady 2:1 np (1:1)
    Ne 08.05. 17:00 Tuchoraz - Zeleneč 3:0 (3:0)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Polepy - Lysá n.L. 6:1 (5:0)
    So 14.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Pátek 3:1 (2:0)
    Ne 15.05. 17:00 Tuchoraz - Sadská 8:2 (4:2)
    Ne 15.05. 17:00 Zeleneč - Bílé Podolí 1:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Sn Poděbrady - Liblice 3:1 (2:1)
    Ne 15.05. 17:00 Čáslav B - Býchory 1:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Břežany II - Sokoleč 0:7 (0:4)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Sadská - Břežany II 8:1 (5:0)
    So 21.05. 17:00 Pátek - Čáslav B 1:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Liblice - Polepy 2:4 (0:2)
    So 21.05. 17:00 Bílé Podolí - Tuchoraz 2:3 (2:2)
    Ne 22.05. 17:00 Sokoleč - Boh. Poděbrady 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Býchory - Sn Poděbrady 1:2 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Lysá n.L. - Zeleneč 6:0 (4:0)

    26.kolo

    St 25.05. 18:00 Břežany II - Polepy 2:10 (1:8)
    So 18.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Sn Poděbrady 2:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Pátek - Tuchoraz 3:2 np (2:2)
    So 18.06. 17:00 Liblice - Lysá n.L. 3:1 (2:0)
    Ne 19.06. 17:00 Sadská - Čáslav B 4:1 (0:0)
    Ne 19.06. 17:00 Sokoleč - Zeleneč 2:1 (0:0)
    Ne 19.06. 17:00 Býchory - Bílé Podolí 0:3 (0:3)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Bílé Podolí - Sadská 3:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Polepy - Býchory 4:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Břežany II 11:2 (7:0)
    Ne 29.05. 17:00 Tuchoraz - Lysá n.L. 3:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Zeleneč - Liblice 2:4 (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Sn Poděbrady - Pátek 1:3 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Čáslav B - Sokoleč 0:5 (0:2)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Sadská - Boh. Poděbrady 1:4 (0:2)
    So 04.06. 17:00 Pátek - Polepy 0:2 (0:0)
    So 04.06. 17:00 Liblice - Tuchoraz 2:1 (0:1)
    Ne 05.06. 13:30 Břežany II - Čáslav B 0:4 (0:3)
    Ne 05.06. 17:00 Sokoleč - Sn Poděbrady 5:0 (3:0)
    Ne 05.06. 17:00 Býchory - Zeleneč 6:1 (2:1)
    Ne 05.06. 17:00 Lysá n.L. - Bílé Podolí 7:2 (3:0)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Bílé Podolí - Liblice 0:1 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Polepy - Sokoleč 2:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Lysá n.L. - Sadská 5:0 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Tuchoraz - Býchory 7:1 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Zeleneč - Pátek 3:9 (1:6)
    Ne 12.06. 17:00 Sn Poděbrady - Břežany II 5:0 (4:0)
    Ne 12.06. 17:00 Čáslav B - Boh. Poděbrady 2:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 23 0 2 1 102:29 71
    2. 26 20 2 1 3 85:25 65
    3. 26 17 1 3 5 63:24 56
    4. 26 15 3 2 6 69:45 53
    5. 26 12 1 3 10 54:44 41
    6. 26 12 1 1 12 47:46 39
    7. 26 9 5 0 12 60:50 37
    8. 26 9 3 2 12 42:41 35
    9. 26 9 3 1 13 65:61 34
    10. 26 10 2 0 14 39:41 34
    11. 26 9 0 4 13 46:56 31
    12. 26 10 0 1 15 45:71 31
    13. 26 6 0 1 19 49:83 19
    14. 26 0 0 0 26 19:169 0