Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 24. ledna 2020
svátek má Milena.
Hlavní menu
  • ID: 10028
  • Návštěvy: 42/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    41553
    Týden:
    42
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 10:15 Ovčáry - Řepín 8:0 (6:0)
    So 22.08. 10:15 Stará Boleslav - Lužec 5:1 (1:1)
    So 22.08. 10:15 Klíčany - Kosmonosy 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 L. Kostelec - Pěčice 1:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 FC Mělník - Neratovice B 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Dolní Bousov - Záryby 3:2 np (2:2)
    So 22.08. 17:00 Byšice - Bakov 3:2 np (2:2)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Pěčice - Bakov 3:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Kosmonosy - Byšice 6:0 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Záryby - Klíčany 2:1 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Neratovice B - Dolní Bousov 2:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Lužec - FC Mělník 2:3 np (2:2)
    So 29.08. 17:00 Řepín - Stará Boleslav 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 L. Kostelec - Ovčáry 0:6 (0:4)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Ovčáry - Pěčice 7:2 (2:0)
    So 05.09. 10:15 Stará Boleslav - L. Kostelec 5:0 (0:0)
    So 05.09. 10:15 Klíčany - Neratovice B 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 FC Mělník - Řepín 3:4 np (3:3)
    So 05.09. 17:00 Dolní Bousov - Lužec 2:1 (0:1)
    So 05.09. 17:00 Byšice - Záryby 2:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Bakov - Kosmonosy 1:3 (0:2)

    4.kolo

    So 12.09. 10:15 Ovčáry - Stará Boleslav 3:2 (2:1)
    So 12.09. 17:00 Pěčice - Kosmonosy 0:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Záryby - Bakov 3:2 np (2:2)
    So 12.09. 17:00 Neratovice B - Byšice 0:2 (0:2)
    So 12.09. 17:00 Lužec - Klíčany 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Řepín - Dolní Bousov 1:2 (0:1)
    So 12.09. 17:00 L. Kostelec - FC Mělník 1:2 (0:1)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Stará Boleslav - Pěčice 2:0 (2:0)
    So 19.09. 10:15 Klíčany - Řepín 6:0 (1:0)
    So 19.09. 16:30 FC Mělník - Ovčáry 1:2 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Dolní Bousov - L. Kostelec 0:1 (0:1)
    So 19.09. 16:30 Byšice - Lužec 4:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Bakov - Neratovice B 2:1 np (1:1)
    So 19.09. 16:30 Kosmonosy - Záryby 3:2 np (2:2)

    6.kolo

    So 26.09. 10:15 Ovčáry - Dolní Bousov 5:0 (2:0)
    So 26.09. 10:15 Stará Boleslav - FC Mělník 1:2 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Pěčice - Záryby 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Neratovice B - Kosmonosy 0:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Lužec - Bakov 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Řepín - Byšice 2:1 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 L. Kostelec - Klíčany 0:1 (0:0)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Klíčany - Ovčáry 3:0 (2:0)
    So 03.10. 16:00 FC Mělník - Pěčice 1:3 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Dolní Bousov - Stará Boleslav 1:2 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Byšice - L. Kostelec 1:0 np (0:0)
    So 03.10. 16:00 Bakov - Řepín 3:4 (0:2)
    So 03.10. 16:00 Kosmonosy - Lužec 5:1 (2:1)
    So 03.10. 16:00 Záryby - Neratovice B 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 10.10. 10:15 Ovčáry - Byšice 5:1 (1:0)
    So 10.10. 10:15 Stará Boleslav - Klíčany 1:2 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Pěčice - Neratovice B 3:2 np (2:2)
    So 10.10. 16:00 Lužec - Záryby 0:5 (0:1)
    So 10.10. 16:00 Řepín - Kosmonosy 0:3 (0:2)
    So 10.10. 16:00 L. Kostelec - Bakov 1:0 np (0:0)
    So 10.10. 16:00 FC Mělník - Dolní Bousov 2:1 (1:1)

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Klíčany - FC Mělník 4:0 (3:0)
    So 17.10. 15:30 Dolní Bousov - Pěčice 0:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Byšice - Stará Boleslav 2:3 np (2:2)
    So 17.10. 15:30 Bakov - Ovčáry 1:4 (0:4)
    So 17.10. 15:30 Kosmonosy - L. Kostelec 1:0 (0:0)
    So 17.10. 15:30 Záryby - Řepín 2:5 (1:2)
    So 17.10. 15:30 Neratovice B - Lužec 3:1 (2:0)

    10.kolo

    So 24.10. 10:15 Ovčáry - Kosmonosy 3:0 (1:0)
    So 24.10. 10:15 Stará Boleslav - Bakov 8:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Pěčice - Lužec 1:0 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Řepín - Neratovice B 3:2 (3:1)
    So 24.10. 14:30 L. Kostelec - Záryby 0:2 (0:1)
    So 24.10. 14:30 FC Mělník - Byšice 2:1 np (1:1)
    So 24.10. 14:30 Dolní Bousov - Klíčany 0:3 (0:1)

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Klíčany - Pěčice 7:2 (3:1)
    So 31.10. 14:00 Byšice - Dolní Bousov 4:3 (3:3)
    So 31.10. 14:00 Bakov - FC Mělník 3:1 (2:1)
    So 31.10. 14:00 Kosmonosy - Stará Boleslav 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Záryby - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 31.10. 14:00 Neratovice B - L. Kostelec 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Lužec - Řepín 3:2 (1:1)

    12.kolo

    So 07.11. 10:15 Ovčáry - Neratovice B 3:0 (1:0)
    So 07.11. 10:15 Stará Boleslav - Záryby 0:3 (0:1)
    So 07.11. 10:15 Klíčany - Byšice 7:0 (2:0)
    So 07.11. 14:00 Pěčice - Řepín 2:1 (1:0)
    So 07.11. 14:00 L. Kostelec - Lužec 2:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 FC Mělník - Kosmonosy 0:4 (0:4)
    So 07.11. 14:00 Dolní Bousov - Bakov 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Byšice - Pěčice 0:2 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Bakov - Klíčany 0:6 (0:3)
    So 14.11. 13:30 Kosmonosy - Dolní Bousov 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Záryby - FC Mělník 3:1 (2:1)
    So 14.11. 13:30 Neratovice B - Stará Boleslav 1:0 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Lužec - Ovčáry 3:4 np (3:3)
    So 14.11. 13:30 Řepín - L. Kostelec 4:2 (3:1)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Pěčice - L. Kostelec 5:1 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Řepín - Ovčáry 2:3 (2:1)
    So 26.03. 15:00 Lužec - Stará Boleslav 2:3 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Neratovice B - FC Mělník 2:1 np (1:1)
    So 26.03. 15:00 Záryby - Dolní Bousov 3:2 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Kosmonosy - Klíčany 4:1 (2:0)
    So 26.03. 15:00 Bakov - Byšice 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 10:15 Klíčany - Záryby 4:1 (2:0)
    So 02.04. 10:15 Stará Boleslav - Řepín 2:1 (1:0)
    So 02.04. 10:15 Ovčáry - L. Kostelec 4:0 (3:0)
    So 02.04. 16:30 Bakov - Pěčice 1:2 np (1:1)
    So 02.04. 16:30 Byšice - Kosmonosy 1:3 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Dolní Bousov - Neratovice B 5:0 (4:0)
    So 02.04. 16:30 FC Mělník - Lužec 5:1 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Pěčice - Ovčáry 2:1 np (1:1)
    So 09.04. 16:30 L. Kostelec - Stará Boleslav 2:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Řepín - FC Mělník 1:6 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Lužec - Dolní Bousov 1:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Neratovice B - Klíčany 3:1 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Záryby - Byšice 4:2 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Kosmonosy - Bakov 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 10:15 Klíčany - Lužec 7:1 (4:0)
    So 16.04. 10:15 Stará Boleslav - Ovčáry 4:3 np (3:3)
    So 16.04. 17:00 Kosmonosy - Pěčice 2:1 np (1:1)
    So 16.04. 17:00 Bakov - Záryby 1:2 np (1:1)
    So 16.04. 17:00 Byšice - Neratovice B 0:1 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Dolní Bousov - Řepín 3:2 (3:2)
    So 16.04. 17:00 FC Mělník - L. Kostelec 5:0 (3:0)

    18.kolo

    So 23.04. 10:15 Ovčáry - FC Mělník 4:1 (2:0)
    So 23.04. 17:00 Pěčice - Stará Boleslav 2:1 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 L. Kostelec - Dolní Bousov 1:7 (0:5)
    So 23.04. 17:00 Řepín - Klíčany 0:2 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Lužec - Byšice 1:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Neratovice B - Bakov 3:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Záryby - Kosmonosy 2:1 (2:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:15 Klíčany - L. Kostelec 9:1 (6:1)
    So 30.04. 17:00 Záryby - Pěčice 3:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Kosmonosy - Neratovice B 1:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Bakov - Lužec 3:2 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Byšice - Řepín 1:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Dolní Bousov - Ovčáry 2:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 FC Mělník - Stará Boleslav 2:1 (2:1)

    20.kolo

    So 07.05. 10:15 Stará Boleslav - Dolní Bousov 3:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Pěčice - FC Mělník 5:2 (4:2)
    So 07.05. 17:00 Ovčáry - Klíčany 2:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 L. Kostelec - Byšice 0:2 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Řepín - Bakov 3:2 (2:2)
    So 07.05. 17:00 Lužec - Kosmonosy 0:3 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Neratovice B - Záryby 2:1 np (1:1)

    21.kolo

    So 14.05. 10:15 Klíčany - Stará Boleslav 3:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Neratovice B - Pěčice 2:4 (1:2)
    So 14.05. 17:00 Záryby - Lužec 4:0 (3:0)
    So 14.05. 17:00 Kosmonosy - Řepín 7:0 (3:0)
    So 14.05. 17:00 Bakov - L. Kostelec 1:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Byšice - Ovčáry 1:0 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Dolní Bousov - FC Mělník 3:0 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 10:15 Stará Boleslav - Byšice 3:2 (2:1)
    So 21.05. 10:15 Ovčáry - Bakov 2:0 (1:0)
    So 21.05. 17:00 Pěčice - Dolní Bousov 1:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 FC Mělník - Klíčany 4:3 (2:0)
    So 21.05. 17:00 L. Kostelec - Kosmonosy 2:7 (1:4)
    So 21.05. 17:00 Řepín - Záryby 0:6 (0:3)
    So 21.05. 17:00 Lužec - Neratovice B 1:0 (0:0)

    23.kolo

    So 28.05. 10:15 Klíčany - Dolní Bousov 6:0 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Lužec - Pěčice 4:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Neratovice B - Řepín 3:2 np (2:2)
    So 28.05. 17:00 Záryby - L. Kostelec 3:1 (3:1)
    So 28.05. 17:00 Kosmonosy - Ovčáry 2:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Bakov - Stará Boleslav 4:0 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Byšice - FC Mělník 2:1 np (1:1)

    24.kolo

    So 04.06. 10:15 Stará Boleslav - Kosmonosy 1:2 (1:2)
    So 04.06. 10:15 Ovčáry - Záryby 4:3 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Pěčice - Klíčany 0:2 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Dolní Bousov - Byšice 3:1 (0:1)
    So 04.06. 17:00 FC Mělník - Bakov 1:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 L. Kostelec - Neratovice B 1:2 np (1:1)
    So 04.06. 17:00 Řepín - Lužec 1:5 (0:1)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Řepín - Pěčice 1:6 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Lužec - L. Kostelec 7:1 (3:0)
    So 11.06. 17:00 Neratovice B - Ovčáry 2:3 np (2:2)
    So 11.06. 17:00 Záryby - Stará Boleslav 1:3 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Kosmonosy - FC Mělník 2:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Bakov - Dolní Bousov 1:4 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Byšice - Klíčany 4:0 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 10:15 Stará Boleslav - Neratovice B 2:2 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Pěčice - Byšice 5:1 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Dolní Bousov - Kosmonosy 1:3 (0:0)
    So 18.06. 17:00 FC Mělník - Záryby 1:3 (1:3)
    Ne 19.06. 17:00 Klíčany - Bakov 1:2 (0:0)
    Ne 19.06. 17:00 Ovčáry - Lužec 4:3 np (3:3)
    Ne 19.06. 17:00 L. Kostelec - Řepín 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 20 2 0 4 66:22 64
    2. 26 18 1 1 6 84:28 57
    3. 26 16 3 2 5 78:35 56
    4. 26 13 4 3 6 60:38 50
    5. 26 13 4 1 8 53:44 48
    6. 26 10 3 1 11 51:43 38
    7. 26 10 2 3 11 48:55 37
    8. 26 7 5 3 10 34:39 35
    9. 26 10 1 1 14 46:49 33
    10. 26 7 3 4 12 36:56 31
    11. 26 6 3 5 12 34:56 29
    12. 26 7 0 6 13 43:66 27
    13. 26 7 2 1 16 41:85 26
    14. 26 3 1 3 19 19:77 14