Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 10026
  • Návštěvy: 80/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    40428
    Týden:
    80
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 14:00 Hýskov - Zlonice 0:2 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Městečko - Tatran Rakovník B 0:2 (0:1)
    So 22.08. 17:00 Nelahozeves - Nižbor 7:0 (3:0)
    Ne 23.08. 17:00 Mutějovice - Velká Dobrá 2:3 np (2:2)
    Ne 23.08. 17:00 Braškov - Zdice 1:3 (0:0)
    Ne 23.08. 17:00 Libušín - Unhošť 1:4 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Mšec - Hřebeč 4:1 (2:1)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Velká Dobrá - Hřebeč 1:2 (1:1)
    So 29.08. 17:00 Zlonice - Mšec 1:4 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Nižbor - Libušín 2:1 (1:0)
    So 29.08. 17:00 Zdice - Nelahozeves 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 13:30 Tatran Rakovník B - Braškov 4:2 (2:0)
    Ne 30.08. 17:00 Unhošť - Hýskov 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 17:00 Mutějovice - Městečko 2:1 (1:0)

    3.kolo

    So 05.09. 10:15 Hřebeč - Zlonice 10:1 (6:0)
    So 05.09. 17:00 Městečko - Velká Dobrá 1:2 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Nelahozeves - Tatran Rakovník B 6:2 (3:0)
    So 05.09. 17:00 Hýskov - Nižbor 0:2 (0:0)
    Ne 06.09. 17:00 Braškov - Mutějovice 4:0 (2:0)
    Ne 06.09. 17:00 Libušín - Zdice 2:1 (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Mšec - Unhošť 3:2 (2:0)

    4.kolo

    So 12.09. 17:00 Velká Dobrá - Zlonice 1:2 (0:0)
    So 12.09. 17:00 Nižbor - Mšec 2:4 (0:3)
    So 12.09. 17:00 Zdice - Hýskov 3:2 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Městečko - Braškov 2:1 (2:1)
    Ne 13.09. 13:30 Tatran Rakovník B - Libušín 2:3 np (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Unhošť - Hřebeč 0:1 (0:0)
    Ne 13.09. 17:00 Mutějovice - Nelahozeves 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 19.09. 10:15 Hřebeč - Nižbor 5:0 (3:0)
    So 19.09. 16:30 Nelahozeves - Městečko 5:0 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Hýskov - Tatran Rakovník B 1:0 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Zlonice - Unhošť 3:0 (1:0)
    Ne 20.09. 16:30 Braškov - Velká Dobrá 2:0 (0:0)
    Ne 20.09. 16:30 Libušín - Mutějovice 2:0 (2:0)
    Ne 20.09. 16:30 Mšec - Zdice 7:1 (4:1)

    6.kolo

    So 26.09. 16:30 Velká Dobrá - Unhošť 2:0 (2:0)
    So 26.09. 16:30 Nižbor - Zlonice 0:1 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Zdice - Hřebeč 0:3 (0:2)
    So 26.09. 16:30 Městečko - Libušín 1:0 np (0:0)
    Ne 27.09. 13:30 Tatran Rakovník B - Mšec 1:5 (0:3)
    Ne 27.09. 16:30 Mutějovice - Hýskov 1:2 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Braškov - Nelahozeves 4:3 np (3:3)

    7.kolo

    So 03.10. 10:15 Hřebeč - Tatran Rakovník B 3:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Nelahozeves - Velká Dobrá 2:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Hýskov - Městečko 3:1 (1:1)
    So 03.10. 16:00 Zlonice - Zdice 0:1 (0:1)
    Ne 04.10. 16:00 Libušín - Braškov 1:0 np (0:0)
    Ne 04.10. 16:00 Mšec - Mutějovice 1:2 (0:2)
    Ne 04.10. 16:00 Unhošť - Nižbor 3:1 (1:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Velká Dobrá - Nižbor 6:1 (3:1)
    So 10.10. 16:00 Zdice - Unhošť 3:4 (2:2)
    So 10.10. 16:00 Městečko - Mšec 1:4 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Nelahozeves - Libušín 4:3 (1:1)
    Ne 11.10. 13:30 Tatran Rakovník B - Zlonice 3:1 (1:0)
    Ne 11.10. 16:00 Mutějovice - Hřebeč 2:3 (1:2)
    Ne 11.10. 16:00 Braškov - Hýskov 3:2 np (2:2)

    9.kolo

    So 17.10. 10:15 Hřebeč - Městečko 2:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Hýskov - Nelahozeves 4:3 np (3:3)
    So 17.10. 15:30 Zlonice - Mutějovice 1:0 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Nižbor - Zdice 1:6 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Libušín - Velká Dobrá 2:1 (1:1)
    Ne 18.10. 15:30 Mšec - Braškov 2:1 (0:1)
    Ne 18.10. 15:30 Unhošť - Tatran Rakovník B 0:1 (0:0)

    10.kolo

    So 24.10. 14:30 Velká Dobrá - Zdice 3:0 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Městečko - Zlonice 0:2 (0:2)
    So 24.10. 14:30 Braškov - Hřebeč 0:2 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Nelahozeves - Mšec 1:0 (0:0)
    Ne 25.10. 13:30 Tatran Rakovník B - Nižbor 1:2 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Mutějovice - Unhošť 2:1 np (1:1)
    Ne 25.10. 14:30 Libušín - Hýskov 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 31.10. 10:15 Hřebeč - Nelahozeves 1:2 (0:1)
    So 31.10. 14:00 Hýskov - Velká Dobrá 2:1 (1:1)
    So 31.10. 14:00 Zlonice - Braškov 6:1 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Nižbor - Mutějovice 1:4 (1:0)
    So 31.10. 14:00 Zdice - Tatran Rakovník B 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Mšec - Libušín 1:2 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Unhošť - Městečko 2:0 (1:0)

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Velká Dobrá - Tatran Rakovník B 3:0 (3:0)
    So 07.11. 14:00 Městečko - Nižbor 5:1 (3:0)
    So 07.11. 14:00 Nelahozeves - Zlonice 4:1 (3:1)
    So 07.11. 14:00 Hýskov - Mšec 3:0 (1:0)
    Ne 08.11. 14:00 Mutějovice - Zdice 1:2 np (1:1)
    Ne 08.11. 14:00 Braškov - Unhošť 0:2 (0:1)
    Ne 08.11. 14:00 Libušín - Hřebeč 1:2 (1:0)

    13.kolo

    So 14.11. 10:15 Hřebeč - Hýskov 8:0 (6:0)
    So 14.11. 13:30 Zlonice - Libušín 2:1 (1:0)
    So 14.11. 13:30 Nižbor - Braškov 0:1 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Zdice - Městečko 6:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Mšec - Velká Dobrá 4:1 (1:1)
    Ne 15.11. 13:30 Unhošť - Nelahozeves 2:1 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Tatran Rakovník B - Mutějovice 2:1 np (1:1)

    14.kolo

    So 26.03. 10:15 Hřebeč - Mšec 4:0 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Zdice - Braškov 1:2 np (1:1)
    So 26.03. 15:00 Nižbor - Nelahozeves 0:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Velká Dobrá - Mutějovice 3:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Zlonice - Hýskov 5:1 (1:0)
    Ne 27.03. 13:30 Tatran Rakovník B - Městečko 3:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Unhošť - Libušín 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 10:15 Hřebeč - Velká Dobrá 6:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Hýskov - Unhošť 3:1 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Nelahozeves - Zdice 5:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Městečko - Mutějovice 1:3 (1:2)
    Ne 03.04. 16:30 Mšec - Zlonice 0:5 (0:2)
    Ne 03.04. 16:30 Libušín - Nižbor 5:1 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Braškov - Tatran Rakovník B 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Velká Dobrá - Městečko 1:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Zdice - Libušín 2:3 np (2:2)
    So 09.04. 16:30 Nižbor - Hýskov 1:2 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Zlonice - Hřebeč 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 13:30 Tatran Rakovník B - Nelahozeves 1:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Mutějovice - Braškov 0:3 (0:1)
    Ne 10.04. 16:30 Unhošť - Mšec 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 10:15 Hřebeč - Unhošť 7:1 (2:0)
    So 16.04. 17:00 Zlonice - Velká Dobrá 1:2 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Hýskov - Zdice 1:3 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Nelahozeves - Mutějovice 2:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Mšec - Nižbor 4:1 (0:1)
    Ne 17.04. 17:00 Libušín - Tatran Rakovník B 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Braškov - Městečko 1:2 np (1:1)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Velká Dobrá - Braškov 2:4 (0:4)
    So 23.04. 17:00 Městečko - Nelahozeves 3:1 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Zdice - Mšec 1:3 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Nižbor - Hřebeč 1:9 (1:3)
    Ne 24.04. 13:30 Tatran Rakovník B - Hýskov 8:0 (4:0)
    Ne 24.04. 16:00 Mutějovice - Libušín 3:0 (2:0)
    Ne 24.04. 17:00 Unhošť - Zlonice 2:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 10:15 Hřebeč - Zdice 3:0 (2:0)
    So 30.04. 17:00 Zlonice - Nižbor 7:1 (6:1)
    So 30.04. 17:00 Hýskov - Mutějovice 0:1 np (0:0)
    So 30.04. 17:00 Nelahozeves - Braškov 2:0 (1:0)
    Ne 01.05. 17:00 Unhošť - Velká Dobrá 0k:1 np (0:0)
    Ne 01.05. 17:00 Mšec - Tatran Rakovník B 0:3 (0:2)
    Ne 01.05. 17:00 Libušín - Městečko 3:0k (2:1)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Velká Dobrá - Nelahozeves 3:6 (1:2)
    So 07.05. 17:00 Městečko - Hýskov 0:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Zdice - Zlonice 2:0 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Nižbor - Unhošť 2:5 (1:4)
    Ne 08.05. 13:30 Tatran Rakovník B - Hřebeč 2:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Mutějovice - Mšec 3:2 (2:0)
    Ne 08.05. 17:00 Braškov - Libušín 4:0 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 10:15 Hřebeč - Mutějovice 3:1 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Nižbor - Velká Dobrá 4:5 np (4:4)
    So 14.05. 17:00 Zlonice - Tatran Rakovník B 0:2 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Hýskov - Braškov 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 17:00 Unhošť - Zdice 3:2 np (2:2)
    Ne 15.05. 17:00 Mšec - Městečko 5:1 (4:1)
    Ne 15.05. 17:00 Libušín - Nelahozeves 1:0 np (0:0)

    22.kolo

    So 21.05. 13:00 Zdice - Nižbor 5:0 (4:0)
    So 21.05. 17:00 Velká Dobrá - Libušín 4:3 np (3:3)
    So 21.05. 17:00 Nelahozeves - Hýskov 4:1 (3:0)
    So 21.05. 17:00 Městečko - Hřebeč 0:3 (0:3)
    Ne 22.05. 13:30 Tatran Rakovník B - Unhošť 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Braškov - Mšec 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Mutějovice - Zlonice 1:2 (1:1)

    23.kolo

    So 28.05. 10:15 Hřebeč - Braškov 4:3 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Zdice - Velká Dobrá 3:0 (2:0)
    So 28.05. 17:00 Nižbor - Tatran Rakovník B 0:3 (0:3)
    So 28.05. 17:00 Zlonice - Městečko 7:0 (3:0)
    So 28.05. 17:00 Hýskov - Libušín 3:1 (0:1)
    Ne 29.05. 17:00 Unhošť - Mutějovice 3:1 (1:1)
    Ne 29.05. 17:00 Mšec - Nelahozeves 3:0 (0:0)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Velká Dobrá - Hýskov 3:1 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Nelahozeves - Hřebeč 6:2 (4:2)
    So 04.06. 17:00 Městečko - Unhošť 6:3 (1:1)
    Ne 05.06. 13:30 Tatran Rakovník B - Zdice 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Libušín - Mšec 3:2 np (2:2)
    Ne 05.06. 17:00 Braškov - Zlonice 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Mutějovice - Nižbor 11:0 (6:0)

    25.kolo

    So 11.06. 10:15 Hřebeč - Libušín 1:0 (1:0)
    So 11.06. 17:00 Zdice - Mutějovice 2:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Nižbor - Městečko 0:4 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Zlonice - Nelahozeves 5:3 (3:3)
    Ne 12.06. 13:30 Tatran Rakovník B - Velká Dobrá 3:2 np (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Unhošť - Braškov 2:1 (1:0)
    Ne 12.06. 17:00 Mšec - Hýskov 7:1 (2:1)

    26.kolo

    St 15.06. 19:00 Hýskov - Hřebeč 2:7 (1:4)
    So 18.06. 11:00 Mutějovice - Tatran Rakovník B 0:4 (0:3)
    So 18.06. 13:30 Braškov - Nižbor 7:3 (3:1)
    So 18.06. 17:00 Velká Dobrá - Mšec 4:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Nelahozeves - Unhošť 2:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Městečko - Zdice 1:0 np (0:0)
    Ne 19.06. 17:00 Libušín - Zlonice 5:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 22 0 0 4 95:29 66
    2. 26 15 0 4 5 72:39 51
    3. 26 15 2 2 7 52:34 51
    4. 26 14 1 1 10 67:48 45
    5. 26 14 0 0 12 57:48 42
    6. 26 11 3 2 10 52:44 41
    7. 26 9 5 3 9 43:42 40
    8. 26 10 4 1 11 51:51 39
    9. 26 10 3 3 10 42:45 39
    10. 26 9 2 4 11 49:49 35
    11. 26 8 2 3 12 45:47 32
    12. 26 9 1 3 13 37:68 32
    13. 26 5 3 0 18 29:63 21
    14. 26 2 1 1 21 26:110 10