Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 13. srpna 2020
svátek má Alena.
Hlavní menu
  • ID: 10025
  • Návštěvy: 137/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    65819
    Týden:
    137
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 10:15 Brandýs - Červené Pečky 5:1 (4:0)
    So 08.08. 10:15 Dlouhá Lhota - Doksy 3:2 np (2:2)
    So 08.08. 17:00 Pšovka Mělník - Jedomělice 1:0 (0:0)
    So 08.08. 17:00 Luštěnice - Velim 2:1 np (1:1)
    So 08.08. 17:00 Klecany - Čelákovice 5:4 np (4:4)
    So 08.08. 17:00 Slaný - Libice 4:3 (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Radim - Dobrovice B 1:2 np (1:1)
    Ne 09.08. 17:00 Poříčany - Horky 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 15.08. 10:15 Brandýs - Pšovka Mělník 2:0 (2:0)
    So 15.08. 10:30 Libice - Poříčany 5:2 (4:0)
    So 15.08. 10:30 Čelákovice - Dlouhá Lhota 1:2 np (1:1)
    So 15.08. 17:00 Červené Pečky - Horky 3:4 (1:2)
    So 15.08. 17:00 Doksy - Slaný 3:2 np (2:2)
    Ne 16.08. 17:00 Velim - Klecany 3:2 (1:2)
    Ne 16.08. 17:00 Dobrovice B - Luštěnice 8:1 (4:1)
    Ne 16.08. 17:00 Jedomělice - Radim 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 10:15 Dlouhá Lhota - Velim 1:0 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Pšovka Mělník - Červené Pečky 4:0 (2:0)
    So 22.08. 17:00 Luštěnice - Jedomělice 2:3 (0:2)
    So 22.08. 17:00 Klecany - Dobrovice B 1:4 (0:3)
    So 22.08. 17:00 Slaný - Čelákovice 4:1 (1:0)
    So 22.08. 17:00 Horky - Libice 1:2 (1:1)
    Ne 23.08. 17:00 Radim - Brandýs 0:4 (0:2)
    Ne 23.08. 17:00 Poříčany - Doksy 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 10:15 Brandýs - Luštěnice 8:0 (6:0)
    So 29.08. 10:30 Čelákovice - Poříčany 1:0 (0:0)
    So 29.08. 17:00 Červené Pečky - Libice 1:2 np (1:1)
    So 29.08. 17:00 Doksy - Horky 0:6 (0:3)
    So 29.08. 17:00 Pšovka Mělník - Radim 4:2 (2:1)
    Ne 30.08. 17:00 Velim - Slaný 0:2 (0:1)
    Ne 30.08. 17:00 Dobrovice B - Dlouhá Lhota 2:4 (2:2)
    Ne 30.08. 17:00 Jedomělice - Klecany 3:6 (1:1)

    5.kolo

    So 05.09. 10:30 Libice - Doksy 2:0 (2:0)
    So 05.09. 17:00 Luštěnice - Pšovka Mělník 1:0 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Klecany - Brandýs 3:1 (1:0)
    So 05.09. 17:00 Slaný - Dobrovice B 3:2 np (2:2)
    So 05.09. 17:00 Horky - Čelákovice 4:2 (3:0)
    Ne 06.09. 17:00 Radim - Červené Pečky 7:2 (4:1)
    Ne 06.09. 17:00 Poříčany - Velim 4:3 (2:1)
    St 30.09. 16:30 Dlouhá Lhota - Jedomělice 7:3 (4:2)

    6.kolo

    So 12.09. 10:15 Brandýs - Dlouhá Lhota 3:0 (3:0)
    So 12.09. 10:30 Čelákovice - Libice 1:2 np (1:1)
    So 12.09. 17:00 Pšovka Mělník - Klecany 2:4 (0:3)
    Ne 13.09. 17:00 Červené Pečky - Doksy 2:3 np (2:2)
    Ne 13.09. 17:00 Velim - Horky 2:1 (1:1)
    Ne 13.09. 17:00 Dobrovice B - Poříčany 1:4 (1:2)
    Ne 13.09. 17:00 Jedomělice - Slaný 3:0 (2:0)
    Ne 13.09. 17:00 Radim - Luštěnice 4:3 (3:1)

    7.kolo

    So 19.09. 10:15 Dlouhá Lhota - Pšovka Mělník 2:1 (0:1)
    So 19.09. 10:30 Libice - Velim 2:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Luštěnice - Červené Pečky 2:1 (1:1)
    So 19.09. 16:30 Klecany - Radim 5:0 (4:0)
    So 19.09. 16:30 Slaný - Brandýs 0:2 (0:2)
    So 19.09. 16:30 Horky - Dobrovice B 2:1 np (1:1)
    So 19.09. 16:30 Doksy - Čelákovice 2:1 np (1:1)
    Ne 20.09. 16:30 Poříčany - Jedomělice 2:0 (2:0)

    8.kolo

    So 26.09. 10:15 Brandýs - Poříčany 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Červené Pečky - Čelákovice 2:3 (2:1)
    So 26.09. 16:30 Pšovka Mělník - Slaný 1:2 (0:0)
    So 26.09. 16:30 Luštěnice - Klecany 2:1 (0:0)
    Ne 27.09. 16:30 Velim - Doksy 3:1 (1:1)
    Ne 27.09. 16:30 Dobrovice B - Libice 2:0 (1:0)
    Ne 27.09. 16:30 Jedomělice - Horky 1:4 (0:1)
    Ne 27.09. 16:30 Radim - Dlouhá Lhota 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 03.10. 10:15 Dlouhá Lhota - Luštěnice 3:1 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Libice - Jedomělice 4:0 (1:0)
    So 03.10. 10:30 Čelákovice - Velim 1:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Klecany - Červené Pečky 4:0 (0:0)
    So 03.10. 16:00 Slaný - Radim 6:0 (4:0)
    So 03.10. 16:00 Horky - Brandýs 0:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Doksy - Dobrovice B 4:0 (2:0)
    Ne 04.10. 16:00 Poříčany - Pšovka Mělník 6:0 (2:0)

    10.kolo

    So 10.10. 10:15 Brandýs - Libice 5:0 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Červené Pečky - Velim 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Pšovka Mělník - Horky 4:2 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Luštěnice - Slaný 1:5 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Klecany - Dlouhá Lhota 5:2 (3:0)
    Ne 11.10. 16:00 Dobrovice B - Čelákovice 5:1 (1:1)
    Ne 11.10. 16:00 Jedomělice - Doksy 1:0 (0:0)
    Ne 11.10. 16:00 Radim - Poříčany 0:3 (0:3)

    11.kolo

    So 17.10. 10:30 Libice - Pšovka Mělník 3:0 (1:0)
    So 17.10. 10:30 Čelákovice - Jedomělice 3:2 (3:2)
    So 17.10. 15:30 Dlouhá Lhota - Červené Pečky 3:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Slaný - Klecany 3:2 (3:1)
    So 17.10. 15:30 Horky - Radim 6:1 (1:0)
    So 17.10. 15:30 Doksy - Brandýs 1:2 (0:2)
    Ne 18.10. 15:30 Poříčany - Luštěnice 4:1 (3:1)
    Ne 18.10. 15:30 Velim - Dobrovice B 3:2 np (2:2)

    12.kolo

    So 24.10. 10:15 Brandýs - Čelákovice 6:0 (0:0)
    So 24.10. 10:15 Dlouhá Lhota - Slaný 3:2 np (2:2)
    So 24.10. 14:30 Červené Pečky - Dobrovice B 3:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Pšovka Mělník - Doksy 3:0 (3:0)
    So 24.10. 14:30 Luštěnice - Horky 0:3 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Klecany - Poříčany 1:2 (0:1)
    Ne 25.10. 14:30 Jedomělice - Velim 5:1 (2:0)
    Ne 25.10. 14:30 Radim - Libice 2:0 (1:0)

    13.kolo

    So 31.10. 10:30 Libice - Luštěnice 1:0 (0:0)
    So 31.10. 10:30 Čelákovice - Pšovka Mělník 2:5 (1:3)
    So 31.10. 14:00 Slaný - Červené Pečky 8:1 (4:0)
    So 31.10. 14:00 Horky - Klecany 7:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Doksy - Radim 4:0 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Poříčany - Dlouhá Lhota 1:2 np (1:1)
    Ne 01.11. 14:00 Velim - Brandýs 1:2 (1:2)
    Ne 01.11. 14:00 Dobrovice B - Jedomělice 4:1 (2:1)

    14.kolo

    So 07.11. 10:15 Brandýs - Dobrovice B 4:0 (2:0)
    So 07.11. 10:15 Dlouhá Lhota - Horky 1:3 (0:3)
    So 07.11. 14:00 Pšovka Mělník - Velim 4:0 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Luštěnice - Doksy 3:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Klecany - Libice 2:6 (1:3)
    So 07.11. 14:00 Slaný - Poříčany 2:3 np (2:2)
    So 07.11. 14:30 Červené Pečky - Jedomělice 0:1 (0:0)
    Ne 08.11. 14:00 Radim - Čelákovice 4:0 (1:0)

    15.kolo

    So 14.11. 10:30 Libice - Dlouhá Lhota 2:3 (1:1)
    So 14.11. 10:30 Čelákovice - Luštěnice 1:0 np (0:0)
    So 14.11. 13:30 Horky - Slaný 3:2 (2:1)
    So 14.11. 13:30 Doksy - Klecany 3:1 (1:1)
    So 14.11. 13:30 Jedomělice - Brandýs 0:2 (0:1)
    Ne 15.11. 13:30 Poříčany - Červené Pečky 4:0 (3:0)
    Ne 15.11. 13:30 Velim - Radim 1:0 (1:0)
    Ne 15.11. 13:30 Dobrovice B - Pšovka Mělník 5:2 (2:1)

    16.kolo

    So 12.03. 10:15 Doksy - Dlouhá Lhota 0:2 (0:0)
    So 12.03. 10:30 Čelákovice - Klecany 2:3 (0:1)
    So 12.03. 10:30 Libice - Slaný 0:1 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Červené Pečky - Brandýs 0:3 (0:2)
    Ne 13.03. 14:30 Jedomělice - Pšovka Mělník 0:2 (0:0)
    Ne 13.03. 14:30 Dobrovice B - Radim 3:1 (3:1)
    Ne 13.03. 14:30 Velim - Luštěnice 2:0 (2:0)
    St 30.03. 17:30 Horky - Poříčany 5:1 (2:1)

    17.kolo

    So 19.03. 15:00 Horky - Červené Pečky 4:1 (4:0)
    So 19.03. 15:00 Slaný - Doksy 4:0 (0:0)
    So 19.03. 15:00 Dlouhá Lhota - Čelákovice 1:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Klecany - Velim 4:0 (1:0)
    So 19.03. 15:00 Luštěnice - Dobrovice B 2:1 np (1:1)
    So 19.03. 15:00 Pšovka Mělník - Brandýs 0:1 np (0:0)
    Ne 20.03. 15:00 Poříčany - Libice 5:1 (3:0)
    Ne 20.03. 15:00 Radim - Jedomělice 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 26.03. 10:15 Brandýs - Radim 4:1 (2:1)
    So 26.03. 10:30 Čelákovice - Slaný 1:5 (1:2)
    So 26.03. 10:30 Libice - Horky 0:4 (0:2)
    So 26.03. 15:00 Červené Pečky - Pšovka Mělník 4:2 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Doksy - Poříčany 0:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Jedomělice - Luštěnice 1:2 (1:1)
    Ne 27.03. 15:00 Dobrovice B - Klecany 3:0 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Velim - Dlouhá Lhota 4:1 (2:0)

    19.kolo

    So 02.04. 10:30 Libice - Červené Pečky 0:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Horky - Doksy 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Slaný - Velim 1:2 (1:1)
    So 02.04. 16:30 Dlouhá Lhota - Dobrovice B 1:0 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Klecany - Jedomělice 3:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Luštěnice - Brandýs 0:2 (0:1)
    Ne 03.04. 16:30 Poříčany - Čelákovice 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 16:30 Radim - Pšovka Mělník 5:4 (2:2)

    20.kolo

    So 09.04. 10:15 Brandýs - Klecany 4:0 (1:0)
    So 09.04. 10:30 Čelákovice - Horky 6:0 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Červené Pečky - Radim 0:1 np (0:0)
    So 09.04. 16:30 Pšovka Mělník - Luštěnice 1:2 (0:1)
    So 09.04. 16:30 Doksy - Libice 1:2 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Jedomělice - Dlouhá Lhota 4:0 (0:0)
    Ne 10.04. 16:30 Dobrovice B - Slaný 2:1 np (1:1)
    Ne 10.04. 16:30 Velim - Poříčany 3:2 (0:0)

    21.kolo

    So 16.04. 10:30 Libice - Čelákovice 1:2 (0:2)
    So 16.04. 17:00 Doksy - Červené Pečky 3:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Horky - Velim 2:1 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Slaný - Jedomělice 2:0 (0:0)
    So 16.04. 17:00 Dlouhá Lhota - Brandýs 2:5 (1:2)
    So 16.04. 17:00 Klecany - Pšovka Mělník 4:3 (3:2)
    So 16.04. 17:00 Luštěnice - Radim 1:1 (0:0)
    Ne 17.04. 17:00 Poříčany - Dobrovice B 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 23.04. 10:15 Brandýs - Slaný 4:2 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Čelákovice - Doksy 1:2 np (1:1)
    So 23.04. 17:00 Červené Pečky - Luštěnice 1:5 (0:1)
    So 23.04. 17:00 Pšovka Mělník - Dlouhá Lhota 4:2 (2:2)
    Ne 24.04. 17:00 Radim - Klecany 0:1 (0:1)
    Ne 24.04. 17:00 Jedomělice - Poříčany 1:2 np (1:1)
    Ne 24.04. 17:00 Dobrovice B - Horky 3:2 np (2:2)
    Ne 24.04. 17:00 Velim - Libice 4:0 (2:0)

    23.kolo

    So 30.04. 10:30 Čelákovice - Červené Pečky 2:1 (1:0)
    So 30.04. 10:30 Libice - Dobrovice B 1:0 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Doksy - Velim 1:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Horky - Jedomělice 3:2 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Slaný - Pšovka Mělník 9:0 (3:0)
    So 30.04. 17:00 Dlouhá Lhota - Radim 1:2 (1:0)
    So 30.04. 17:00 Klecany - Luštěnice 0:5 (0:2)
    Ne 01.05. 17:00 Poříčany - Brandýs 1:4 (1:2)

    24.kolo

    So 07.05. 10:15 Brandýs - Horky 5:1 (2:1)
    So 07.05. 17:00 Červené Pečky - Klecany 2:3 (2:2)
    So 07.05. 17:00 Luštěnice - Dlouhá Lhota 4:2 (1:0)
    So 07.05. 17:00 Pšovka Mělník - Poříčany 0:2 (0:0)
    Ne 08.05. 17:00 Radim - Slaný 2:3 (1:2)
    Ne 08.05. 17:00 Jedomělice - Libice 5:1 (3:0)
    Ne 08.05. 17:00 Dobrovice B - Doksy 1:2 (1:2)
    Ne 08.05. 17:00 Velim - Čelákovice 1:2 np (1:1)

    25.kolo

    So 14.05. 10:30 Čelákovice - Dobrovice B 0:1 np (0:0)
    So 14.05. 10:30 Libice - Brandýs 0:3 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Doksy - Jedomělice 3:1 (1:1)
    So 14.05. 17:00 Horky - Pšovka Mělník 0:1 (0:0)
    So 14.05. 17:00 Slaný - Luštěnice 2:1 np (1:1)
    So 14.05. 17:00 Dlouhá Lhota - Klecany 3:0 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Velim - Červené Pečky 0:0k (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Poříčany - Radim 2:1 (0:1)

    26.kolo

    So 21.05. 17:00 Červené Pečky - Dlouhá Lhota 1:5 (1:2)
    So 21.05. 17:00 Klecany - Slaný 1:6 (0:2)
    So 21.05. 17:00 Luštěnice - Poříčany 1:3 (1:3)
    So 21.05. 17:00 Pšovka Mělník - Libice 5:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Brandýs - Doksy 2:1 (1:0)
    Ne 22.05. 17:00 Radim - Horky 2:3 (1:1)
    Ne 22.05. 17:00 Jedomělice - Čelákovice 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 17:00 Dobrovice B - Velim 2:0 (2:0)

    27.kolo

    So 28.05. 10:30 Čelákovice - Brandýs 2:4 (2:1)
    So 28.05. 10:30 Libice - Radim 3:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Doksy - Pšovka Mělník 2:3 (0:2)
    So 28.05. 17:00 Horky - Luštěnice 2:0 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Slaný - Dlouhá Lhota 4:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Dobrovice B - Červené Pečky 5:1 (2:1)
    Ne 29.05. 17:00 Velim - Jedomělice 2:0 (2:0)
    Ne 29.05. 17:00 Poříčany - Klecany 7:0 (3:0)

    28.kolo

    So 04.06. 10:15 Brandýs - Velim 3:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Červené Pečky - Slaný 2:7 (2:4)
    So 04.06. 17:00 Dlouhá Lhota - Poříčany 1:3 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Klecany - Horky 2:4 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Luštěnice - Libice 5:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Pšovka Mělník - Čelákovice 7:0 (4:0)
    Ne 05.06. 17:00 Radim - Doksy 2:1 (0:0)
    Ne 05.06. 17:00 Jedomělice - Dobrovice B 4:0 (1:0)

    29.kolo

    So 11.06. 10:30 Dobrovice B - Brandýs 6:3 (4:0)
    So 11.06. 10:30 Čelákovice - Radim 3:4 np (3:3)
    So 11.06. 10:30 Libice - Klecany 1:5 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Doksy - Luštěnice 3:4 np (3:3)
    So 11.06. 17:00 Horky - Dlouhá Lhota 5:3 (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Jedomělice - Červené Pečky 4:3 (1:1)
    Ne 12.06. 17:00 Velim - Pšovka Mělník 1:0 np (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Poříčany - Slaný 2:3 np (2:2)

    30.kolo

    So 18.06. 10:15 Dlouhá Lhota - Libice 8:1 (4:0)
    So 18.06. 10:15 Brandýs - Jedomělice 3:1 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Červené Pečky - Poříčany 1:2 np (1:1)
    So 18.06. 17:00 Slaný - Horky 9:2 (5:0)
    So 18.06. 17:00 Klecany - Doksy 0:4 (0:2)
    So 18.06. 17:00 Luštěnice - Čelákovice 3:4 np (3:3)
    So 18.06. 17:00 Radim - Velim 3:1 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Pšovka Mělník - Dobrovice B 2:1 (1:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 30 26 1 1 2 99:24 81
    2. 30 19 4 2 5 74:39 67
    3. 30 18 3 4 5 101:44 64
    4. 30 18 2 1 9 85:60 59
    5. 30 13 4 0 13 66:67 47
    6. 30 11 4 4 11 64:53 45
    7. 30 14 0 2 14 65:64 44
    8. 30 13 1 0 16 68:86 41
    9. 30 11 2 2 14 40:51 40
    10. 30 10 3 3 13 51:65 40
    11. 30 12 0 2 16 52:60 38
    12. 30 10 3 0 17 44:74 36
    13. 30 7 3 7 13 44:72 34
    14. 30 9 2 1 17 48:74 33
    15. 30 7 4 3 16 43:56 32
    16. 30 4 0 4 21 38:93 17