Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 21. února 2020
svátek má Lenka.
Hlavní menu
  • ID: 10004
  • Návštěvy: 30/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6728
    Týden:
    30
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 22.08. 16:00 Štěnovice - Starý Plzenec 2:1 (2:1)
    So 22.08. 17:00 Starý Smolivec - Měčín 1:2 (1:1)
    So 22.08. 17:00 Chanovice - Losiná 2:3 (1:2)
    So 22.08. 17:00 Spálené Poříčí - Přeštice B 1:0 (0:0)
    So 22.08. 17:00 Dlouhá Ves - Chlumčany 3:5 (2:2)
    Ne 23.08. 16:00 Strážov - Žákava 1:4 (0:3)
    Ne 23.08. 17:00 Hrádek - Merklín 4:2 (2:0)

    2.kolo

    So 29.08. 17:00 Měčín - Žákava 2:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Merklín - Strážov 2:1 (2:1)
    So 29.08. 17:00 Chlumčany - Hrádek 4:1 (2:0)
    So 29.08. 17:00 Losiná - Spálené Poříčí 0:2 (0:1)
    So 29.08. 17:00 Starý Plzenec - Chanovice 2:3 np (2:2)
    So 29.08. 17:00 Starý Smolivec - Štěnovice 2:1 np (1:1)
    Ne 30.08. 10:15 Přeštice B - Dlouhá Ves 2:1 (0:0)

    3.kolo

    So 05.09. 16:00 Štěnovice - Měčín 2:1 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Chanovice - Starý Smolivec 0:3 (0:3)
    So 05.09. 17:00 Spálené Poříčí - Starý Plzenec 0:5 (0:3)
    So 05.09. 17:00 Dlouhá Ves - Losiná 1:2 np (1:1)
    So 05.09. 17:00 Žákava - Merklín 2:9 (0:6)
    Ne 06.09. 16:00 Strážov - Chlumčany 2:1 np (1:1)
    Ne 06.09. 17:00 Hrádek - Přeštice B 2:0 (0:0)

    4.kolo

    So 12.09. 15:00 Starý Plzenec - Dlouhá Ves 0:1 np (0:0)
    So 12.09. 16:00 Štěnovice - Chanovice 3:1 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Měčín - Merklín 2:1 (1:1)
    So 12.09. 17:00 Chlumčany - Žákava 2:0 (1:0)
    So 12.09. 17:00 Losiná - Hrádek 0:3 (0:1)
    So 12.09. 17:00 Starý Smolivec - Spálené Poříčí 3:2 (1:2)
    Ne 13.09. 10:15 Přeštice B - Strážov 1:0 (0:0)

    5.kolo

    So 19.09. 16:30 Chanovice - Měčín 3:2 (0:0)
    So 19.09. 16:30 Spálené Poříčí - Štěnovice 3:2 (2:0)
    So 19.09. 16:30 Dlouhá Ves - Starý Smolivec 1:0 np (0:0)
    So 19.09. 16:30 Žákava - Přeštice B 3:2 np (2:2)
    So 19.09. 16:30 Merklín - Chlumčany 1:3 (1:1)
    Ne 20.09. 16:00 Strážov - Losiná 1:3 (0:1)
    Ne 20.09. 16:30 Hrádek - Starý Plzenec 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 26.09. 16:00 Štěnovice - Dlouhá Ves 1:2 np (1:1)
    So 26.09. 16:30 Měčín - Chlumčany 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Losiná - Žákava 2:4 (2:3)
    So 26.09. 16:30 Starý Plzenec - Strážov 2:0 (1:0)
    So 26.09. 16:30 Starý Smolivec - Hrádek 0:2 (0:1)
    So 26.09. 16:30 Chanovice - Spálené Poříčí 5:1 (2:0)
    Ne 27.09. 10:15 Přeštice B - Merklín 5:1 (2:1)

    7.kolo

    So 03.10. 16:00 Spálené Poříčí - Měčín 1:0 (1:0)
    So 03.10. 16:00 Dlouhá Ves - Chanovice 2:1 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Žákava - Starý Plzenec 3:7 (2:4)
    So 03.10. 16:00 Merklín - Losiná 2:3 (0:1)
    So 03.10. 16:00 Chlumčany - Přeštice B 3:1 (2:1)
    Ne 04.10. 16:00 Hrádek - Štěnovice 2:1 (1:0)
    Ne 04.10. 16:00 Strážov - Starý Smolivec 2:1 (0:1)

    8.kolo

    So 10.10. 16:00 Měčín - Přeštice B 1:2 np (1:1)
    So 10.10. 16:00 Losiná - Chlumčany 1:3 (1:1)
    So 10.10. 16:00 Starý Plzenec - Merklín 5:2 (2:0)
    So 10.10. 16:00 Starý Smolivec - Žákava 3:2 (0:2)
    So 10.10. 16:00 Štěnovice - Strážov 3:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Chanovice - Hrádek 2:0 (1:0)
    So 10.10. 16:00 Spálené Poříčí - Dlouhá Ves 0:1 (0:1)

    9.kolo

    So 17.10. 15:30 Dlouhá Ves - Měčín 0:1 (0:1)
    So 17.10. 15:30 Žákava - Štěnovice 5:1 (1:1)
    So 17.10. 15:30 Merklín - Starý Smolivec 2:3 (2:1)
    So 17.10. 15:30 Chlumčany - Starý Plzenec 3:0 (2:0)
    Ne 18.10. 10:15 Přeštice B - Losiná 3:0 (1:0)
    Ne 18.10. 15:30 Hrádek - Spálené Poříčí 5:1 (2:0)
    Ne 18.10. 15:30 Strážov - Chanovice 1:3 (1:2)

    10.kolo

    So 24.10. 10:00 Starý Plzenec - Přeštice B 0:2 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Starý Smolivec - Chlumčany 0:1 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Štěnovice - Merklín 3:2 (1:2)
    So 24.10. 14:30 Chanovice - Žákava 1:2 (0:0)
    So 24.10. 14:30 Spálené Poříčí - Strážov 3:1 (1:0)
    So 24.10. 14:30 Dlouhá Ves - Hrádek 3:1 (1:1)
    St 28.10. 14:30 Měčín - Losiná 2:1 np (1:1)

    11.kolo

    So 31.10. 14:00 Žákava - Spálené Poříčí 2:1 (2:0)
    So 31.10. 14:00 Merklín - Chanovice 1:7 (0:4)
    So 31.10. 14:00 Chlumčany - Štěnovice 2:1 np (1:1)
    So 31.10. 14:00 Losiná - Starý Plzenec 3:6 (3:3)
    Ne 01.11. 10:15 Přeštice B - Starý Smolivec 3:1 (2:0)
    Ne 01.11. 14:00 Hrádek - Měčín 0:1 (0:1)
    Ne 01.11. 14:00 Strážov - Dlouhá Ves 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 07.11. 14:00 Měčín - Starý Plzenec 3:1 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Starý Smolivec - Losiná 2:0 (1:0)
    So 07.11. 14:00 Štěnovice - Přeštice B 3:4 np (3:3)
    So 07.11. 14:00 Chanovice - Chlumčany 1:3 (0:0)
    So 07.11. 14:00 Spálené Poříčí - Merklín 0:3 (0:1)
    So 07.11. 14:00 Dlouhá Ves - Žákava 3:4 np (3:3)
    Ne 08.11. 14:00 Hrádek - Strážov 4:1 (2:1)

    13.kolo

    So 14.11. 13:30 Strážov - Měčín 1:2 (0:1)
    So 14.11. 13:30 Žákava - Hrádek 2:1 (2:0)
    So 14.11. 13:30 Merklín - Dlouhá Ves 3:1 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Chlumčany - Spálené Poříčí 1:3 (0:0)
    So 14.11. 13:30 Losiná - Štěnovice 2:5 (1:3)
    So 14.11. 15:15 Starý Plzenec - Starý Smolivec 0:3 (0:2)
    Ne 15.11. 10:15 Přeštice B - Chanovice 1:2 (1:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Měčín - Starý Smolivec 1:2 np (1:1)
    So 26.03. 15:00 Losiná - Chanovice 1:5 (1:2)
    So 26.03. 15:00 Chlumčany - Dlouhá Ves 1:0 (0:0)
    So 26.03. 15:00 Merklín - Hrádek 2:3 np (2:2)
    So 26.03. 15:00 Žákava - Strážov 3:0 (0:0)
    Ne 27.03. 10:15 Přeštice B - Spálené Poříčí 3:0 (2:0)
    St 06.04. 17:00 Starý Plzenec - Štěnovice 2:1 np (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 16:00 Štěnovice - Starý Smolivec 2:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Žákava - Měčín 0:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Dlouhá Ves - Přeštice B 6:0 (1:0)
    So 02.04. 16:30 Spálené Poříčí - Losiná 6:0 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Chanovice - Starý Plzenec 2:3 np (2:2)
    Ne 03.04. 16:00 Strážov - Merklín 4:0 (2:0)
    Ne 03.04. 16:30 Hrádek - Chlumčany 3:2 np (2:2)

    16.kolo

    So 09.04. 14:30 Losiná - Dlouhá Ves 1:2 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Měčín - Štěnovice 0:2 (0:2)
    So 09.04. 16:30 Starý Smolivec - Chanovice 1:2 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Starý Plzenec - Spálené Poříčí 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Chlumčany - Strážov 2:1 (2:0)
    So 09.04. 16:30 Merklín - Žákava 1:3 (0:0)
    Ne 10.04. 10:15 Přeštice B - Hrádek 1:2 np (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Merklín - Měčín 0:3 (0:2)
    So 16.04. 17:00 Žákava - Chlumčany 3:4 np (3:3)
    So 16.04. 17:00 Dlouhá Ves - Starý Plzenec 1:4 (0:3)
    So 16.04. 17:00 Spálené Poříčí - Starý Smolivec 3:1 (1:1)
    So 16.04. 17:00 Chanovice - Štěnovice 3:2 np (2:2)
    Ne 17.04. 16:00 Strážov - Přeštice B 2:0 (1:0)
    Ne 17.04. 17:00 Hrádek - Losiná 3:2 np (2:2)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Štěnovice - Spálené Poříčí 3:1 (2:1)
    So 23.04. 17:00 Měčín - Chanovice 1:0 (1:0)
    So 23.04. 17:00 Starý Smolivec - Dlouhá Ves 3:1 (3:1)
    So 23.04. 17:00 Starý Plzenec - Hrádek 1:2 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Losiná - Strážov 0:1 (0:0)
    So 23.04. 17:00 Chlumčany - Merklín 1:3 (1:0)
    Ne 24.04. 10:15 Přeštice B - Žákava 0:4 (0:3)

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 Chlumčany - Měčín 1:0 (0:0)
    So 30.04. 17:00 Merklín - Přeštice B 2:3 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Žákava - Losiná 3:2 np (2:2)
    So 30.04. 17:00 Dlouhá Ves - Štěnovice 1:2 np (1:1)
    So 30.04. 17:00 Spálené Poříčí - Chanovice 8:2 (3:0)
    Ne 01.05. 16:00 Strážov - Starý Plzenec 3:1 (1:1)
    Ne 01.05. 17:00 Hrádek - Starý Smolivec 1:0 (0:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:00 Štěnovice - Hrádek 3:2 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Měčín - Spálené Poříčí 1:3 (0:1)
    So 07.05. 17:00 Chanovice - Dlouhá Ves 0:1 (0:0)
    So 07.05. 17:00 Starý Smolivec - Strážov 1:2 np (1:1)
    So 07.05. 17:00 Starý Plzenec - Žákava 4:0 (2:0)
    So 07.05. 17:00 Losiná - Merklín 4:1 (2:1)
    Ne 08.05. 10:15 Přeštice B - Chlumčany 3:1 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Chlumčany - Losiná 3:1 (2:0)
    So 14.05. 17:00 Merklín - Starý Plzenec 0:6 (0:3)
    So 14.05. 17:00 Žákava - Starý Smolivec 2:1 (0:1)
    So 14.05. 17:00 Dlouhá Ves - Spálené Poříčí 2:1 (1:1)
    Ne 15.05. 10:15 Přeštice B - Měčín 2:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:00 Strážov - Štěnovice 1:2 np (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Hrádek - Chanovice 2:1 (2:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:00 Štěnovice - Žákava 3:4 np (3:3)
    So 21.05. 17:00 Měčín - Dlouhá Ves 1:2 np (1:1)
    So 21.05. 17:00 Spálené Poříčí - Hrádek 1:0 np (0:0)
    So 21.05. 17:00 Chanovice - Strážov 1:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Starý Smolivec - Merklín 1:3 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Starý Plzenec - Chlumčany 2:3 np (2:2)
    So 21.05. 17:00 Losiná - Přeštice B 3:2 np (2:2)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Losiná - Měčín 3:1 (1:0)
    So 28.05. 17:00 Chlumčany - Starý Smolivec 3:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Merklín - Štěnovice 2:7 (1:5)
    So 28.05. 17:00 Žákava - Chanovice 2:1 np (1:1)
    Ne 29.05. 10:15 Přeštice B - Starý Plzenec 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 16:00 Strážov - Spálené Poříčí 0:2 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Hrádek - Dlouhá Ves 3:0 (1:0)

    24.kolo

    So 04.06. 16:00 Štěnovice - Chlumčany 1:2 np (1:1)
    So 04.06. 17:00 Měčín - Hrádek 1:0 (1:0)
    So 04.06. 17:00 Dlouhá Ves - Strážov 3:1 (3:1)
    So 04.06. 17:00 Spálené Poříčí - Žákava 2:1 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Chanovice - Merklín 11:1 (4:1)
    So 04.06. 17:00 Starý Smolivec - Přeštice B 1:6 (0:3)
    So 04.06. 17:00 Starý Plzenec - Losiná 6:1 (3:1)

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Starý Plzenec - Měčín 3:1 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Losiná - Starý Smolivec 4:1 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Chlumčany - Chanovice 0:2 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Merklín - Spálené Poříčí 3:1 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Žákava - Dlouhá Ves 1:2 np (1:1)
    Ne 12.06. 10:15 Přeštice B - Štěnovice 3:2 (1:0)
    Ne 12.06. 16:00 Strážov - Hrádek 2:3 np (2:2)

    26.kolo

    So 18.06. 14:00 Chanovice - Přeštice B 4:1 (1:1)
    So 18.06. 17:00 Měčín - Strážov 0:3 (0:0)
    So 18.06. 17:00 Hrádek - Žákava 3:0 (2:0)
    So 18.06. 17:00 Dlouhá Ves - Merklín 4:1 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Spálené Poříčí - Chlumčany 2:0 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Štěnovice - Losiná 4:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Starý Smolivec - Starý Plzenec 2:6 (1:5)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V VP PP P Skóre B
    1. 26 15 4 2 5 52:34 55
    2. 26 13 5 1 7 49:32 50
    3. 26 11 3 8 4 59:41 47
    4. 26 13 2 3 8 70:40 46
    5. 26 11 3 3 9 47:44 42
    6. 26 10 5 2 9 55:57 42
    7. 26 13 1 0 12 47:47 41
    8. 26 9 5 3 9 39:39 40
    9. 26 11 2 2 11 63:48 39
    10. 26 11 1 4 10 29:33 39
    11. 26 8 2 2 14 35:45 30
    12. 26 7 2 2 15 35:52 27
    13. 26 6 2 3 15 41:71 25
    14. 26 7 0 2 17 50:88 23